کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
سوالات غیرمرتبط با موضوعات موجود برندگان 2014
(2013-06-14 ساعت 01:20)nina22 نوشته:  
(2013-06-14 ساعت 00:47)NarCssuS نوشته:  منظور از برگه زرد، آبی، صورتی، ... چیه؟ راهنمایی می کنید لطفا؟
یه سوال دیگه؛
اینکه میگن زمان مصاحبه بستگی به شماره کیس داره، شماره کیس بابای من که ***2014AS00007, تقریبی چقدر طول می کشه تا نوبتش بشه؟ آخه هرچی کیس نامبر دیدم، بعد از AS عددی غیر از صفر داشتن، ولی مال بابای من صفر داره، اونم نه یکی، ۴تا !!!
:O
مرسی
وقتی شما مصاحبه میشید آفیسر به شما برگه ای میده که تو سفارتهای مختلف رنگی هستن ولی رنگشون مهم نیس چون ممکنه تغییر بکنه.متن داخل برگه مهم هست که مربوط به نتیجه مصاحبه هستش.
من کیس نامبرم 4هزارو... بود و اواسط اسفند مصاحبه داشتم.حالا حساب کنید برای شما تقریبا چقدر طول میکشه.نگران نباشید.دوستان تعداد صفرهارو نمیذارن وگرنه این صفرها برای همه هست Smile

مرسی، مرسی، مرسی
^_^
حالا یه سوال دیگه؛
فرم نه سوالی که شما تو امضاتون نوشتید چیه؟ این فرم هم مربوط به روز مصاحبه ست؟ حالت های مختلفی داره؟ یا برای همه نه سوالیه؟
CN: 2014AS73XX/کیس ۲نفره/رویت نامه اول:۱۴ می/ارسال مدارک:۱ جون/کارنت:۹ آپریل/نامه دوم:۱۷ آپریل/مدیکال:۲۰ جون/مصاحبه:۲۵ جون، آنکارا-->ایروان/نتیجه مصاحبه: برگه ابی/آپدیت:۲۶ جون،۲۸ جولای(با ایمیل)،۱۳ آگوست،۲سپتامبر/مقصد نهایی: کالیفرنیا--->سرمون بی کلاه و ویزا موند
CN: 2017AS72XX/کیس ۲نفره
^_^Don't give up on your HOPES & DREAMS.... The BESTS are about to happen... Cheer up & smile
تشکر کنندگان:
(2013-06-14 ساعت 01:49)NarCssuS نوشته:  
(2013-06-14 ساعت 00:47)NarCssuS نوشته:  منظور از برگه زرد، آبی، صورتی، ... چیه؟ راهنمایی می کنید لطفا؟
یه سوال دیگه؛
اینکه میگن زمان مصاحبه بستگی به شماره کیس داره، شماره کیس بابای من که ***2014AS00007, تقریبی چقدر طول می کشه تا نوبتش بشه؟ آخه هرچی کیس نامبر دیدم، بعد از AS عددی غیر از صفر داشتن، ولی مال بابای من صفر داره، اونم نه یکی، ۴تا !!!
مرسی
وقتی شما مصاحبه میشید آفیسر به شما برگه ای میده که تو سفارتهای مختلف رنگی هستن ولی رنگشون مهم نیس چون ممکنه تغییر بکنه.متن داخل برگه مهم هست که مربوط به نتیجه مصاحبه هستش.
من کیس نامبرم 4هزارو... بود و اواسط اسفند مصاحبه داشتم.حالا حساب کنید برای شما تقریبا چقدر طول میکشه.نگران نباشید.دوستان تعداد صفرهارو نمیذارن وگرنه این صفرها برای همه هست Smile

مرسی، مرسی، مرسی
^_^
حالا یه سوال دیگه؛
فرم نه سوالی که شما تو امضاتون نوشتید چیه؟ این فرم هم مربوط به روز مصاحبه ست؟ حالت های مختلفی داره؟ یا برای همه نه سوالیه؟
به همه داده نمیشه.وقتی آفیسر متوجه توضیحات شما راجع به کارتون نشه یا تحصیلات بالایی داشته باشید بعد از چندروز از مصاحبه برای شما ایمیلی فرستاده میشه شامل 9سوال که باید به اونها جواب بدید و همراه با رزومه براشون ایمیل کنید.
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: love_everlife ، NarCssuS ، آنی ، KIMIA2005 ، farshadsh ، tenese ، hossien_501
Wink 
یه سوال داشتم از دوستان با سابقه
بر فرض مثال بعد از مصاحبه ویزا یه ضرب گرفتیم حالا میخوایم وارد ایران بشیم پاسپورتمون رو چک می کنند نمیگن مهر ویزای لانه جاسوسیBig Grin توی پاسپورت شما چی کار میکنه و کلا گیری چیزی نمیدن؟
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی
:
(2013-06-14 ساعت 10:07)kage.omid نوشته:  یه سوال داشتم از دوستان با سابقه
بر فرض مثال بعد از مصاحبه ویزا یه ضرب گرفتیم حالا میخوایم وارد ایران بشیم پاسپورتمون رو چک می کنند نمیگن مهر ویزای لانه جاسوسیBig Grin توی پاسپورت شما چی کار میکنه و کلا گیری چیزی نمیدن؟

دوست عزیز شما چه یکضرب ویزا رو بزنی چه دو ضرب بزنی و کلیرنس بخوری باید بیای ایران مشکلی هم پیش نمیاد اگه موردی داشت دوستان قبلی هیچکدوم الان USA نبودند عزیزBig GrinBig Grin
.زندگی کوتاه است و راه دراز و فرصت ها زود از دست می روند
تشکر کنندگان: kage.omid ، nina22 ، maziar irani ، hossien_501 ، آنی
(2013-06-14 ساعت 11:02)KIMIA2005 نوشته:  :
(2013-06-14 ساعت 10:07)kage.omid نوشته:  یه سوال داشتم از دوستان با سابقه

دوست عزیز شما چه یکضرب ویزا رو بزنی چه دو ضرب بزنی و کلیرنس بخوری باید بیای ایران مشکلی هم پیش نمیاد اگه موردی داشت دوستان قبلی هیچکدوم الان USA نبودند عزیزBig GrinBig Grin
بله درست میگین اتفاقا توی این پستها می گشتم یکی از دوستان سال پیش راهنمایی کرده بودن با این مضمون (afshinghwink) :
بچه هایی که الان یروان هستند و به امید خدا ویزای یکضرب رو میگیرن و از راه زمینی برمیگردن در نظر داشته باشن که موقع ورود به ایران برادران بسیار محترم و وظیفه شناس حراست از ویزا و مراحل انجام اون سوال خواهند کرد...... لطفا با این برادران همکاری کامل رو داشته باشین در ضمن از شما آدرس و شماره منزل و موبایل رو می خوان چون باید در سیستم وارد کنن ..رفتارشون هم بسیار خوب و صمیمیه چون دوست و هم کیش و هموطن ما هستن از من پرسیدن چرا می خوای به ا م ر ی ک ا بری؟ و منم گفتم می خوام درس بخونم و برگردم و بعد گفتن این ویزای شما دانشجویی نیست که!!!!!!!!!!!!!!! گفتم بله این ویزا باعث میشه من مخارج تحصیلم به یک دهم کاهش پیدا کنه و اجازه کار هم داشته باشم ولی اگر ویزای دانشجویی بگیرم یک دانشجوی اینترنشنال حساب میشم و اون موقع دیگه نه میتونم کارکنم و نه می تونم درس بخونم چون مخارجم بالا میره...و به نظر من هم خیلی از بچه ها همین هدف رو دارن... همین و بس ..........بچه ها منتظرم خبرهای یکضرب بشنوماBig Grinمواظب خودتون باشین بدرود
C.N : 18xx # interview : 14 nov Yerevan # 1 person # clrarance#update : 28-29may#cleared 29 may#196 day

!!! Every man Dies .. .not Every man Lives
همه میمیرند اما همه زندگی نمیکنند !
تشکر کنندگان: NarCssuS ، aghaghia ، KIMIA2005 ، maziar irani ، آنی ، محبت
با سلام
اگر برای صدور ویزامون یک عکس بی حجاب( خانمها) ارائه کنیم و با اون عکس ویزا بهمون بدن آیا زمان خروج از کشور بهمون گیر می دن؟
حالا اگر یه عکس با حجاب بدیم اونجا تو آمریکا بهمون گیر می دن یا نه؟
و کلا عکس ویزا و گرین کارتمون می تونه متفاوت باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-14 ساعت 02:02)nina22 نوشته:  
یه سوال دیگه؛
مرسی

مرسی، مرسی، مرسی
^_^
حالا یه سوال دیگه؛
به همه داده نمیشه.وقتی آفیسر متوجه توضیحات شما راجع به کارتون نشه یا تحصیلات بالایی داشته باشید بعد از چندروز از مصاحبه برای شما ایمیلی فرستاده میشه شامل 9سوال که باید به اونها جواب بدید و همراه با رزومه براشون ایمیل کنید.

یعنی به نظر شما به همه آنهایی که مثلا فوق لیسانس دارند فرم 9 سوالی می دهند؟ حتی اگر کارشون واضح و مشخص باشه؟
تشکر کنندگان:
(2013-06-14 ساعت 12:41)yas2891 نوشته:  
(2013-06-14 ساعت 02:02)nina22 نوشته:  
یه سوال دیگه؛
مرسی

مرسی، مرسی، مرسی
^_^
حالا یه سوال دیگه؛

یعنی به نظر شما به همه آنهایی که مثلا فوق لیسانس دارند فرم 9 سوالی می دهند؟ حتی اگر کارشون واضح و مشخص باشه؟
نه دوست عزیز.به همه نمیدن.دوستان بهتره مصاحبه که شدید اگه بهتون فرم نه سوالی دادن در موردش سوال بفرمایید که الان گیج نشید.در ضمن برای فرم نه سوالی تاپیک جداگانه ای تو مهاجرسرا هست که میتونه اون موقع کمکتون کنه Smile
كيس نامبر:20130000AS45xx (دو نفر) / مصاحبه: هفته اول مارس/ آنكارا/دريافت برگه صورتي+فرم نه سوالي+CV/تاريخ كليرنس:٨ مي/تاريخ ورود به آمريكا:٢١ آگوست
تشکر کنندگان: KIMIA2005 ، آنی
سلام یک سوال داشتم وقتی امضا رو اسکن می کنم و طبق مراحل creat stamp میزنم وقتی می خوام امضا رو در کارد آبی قرار دهم کادر آبی باعث میشه امضا کمرنگ شه و سطر بالا و پایین نوشته هاش ناپدید میشه (یعنی امضا روش قرار میگیره) میشه راهنمایی کنید و یه عکسه چیزی بگذارید که اندازه امضا رو متوجه هم بشیم.
تشکر کنندگان:
برنامه من ADOBE ACROBAT PRO هستش .مرسی
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان جدول 2014 اپدیت شد
با تشکر از زهرا وحدتی پور
لطفا برای اضافه شدن به جدول به ایشان پیام خصوصی بدید
2014AS17XX ,مصاحبه Oct ابوظبی ،ويزا june ،فعلا همين Big Grin Tongue
تشکر کنندگان: hamid.eng
بچـه ها یه مطلب دیدم که خوبه شما هم بدونید ...

بهترین فرصت‌های شغلی ۱۰ سال آینده در آمریکـا

نگاهی به این 10 شغل :

1. پرستار
2. سیستم نرم افزار توسعه دهنده
3. لوله کش
4. اپراتور تجهیزات ساخت و ساز
5. برقکار
6. مشاور مالی شخصی
7. فیزیوتراپیست دستیار
8. کامپیوتر مدیر شبکه
9. نقاش
10. بهداشت دهان و دندان
تشکر کنندگان: htity ، aghaghia ، love_everlife ، NarCssuS ، 5ina ، nedafarsi ، hossien_501 ، nasim ، آنی ، shekari
(2013-06-14 ساعت 12:30)yas2891 نوشته:  با سلام
اگر برای صدور ویزامون یک عکس بی حجاب( خانمها) ارائه کنیم و با اون عکس ویزا بهمون بدن آیا زمان خروج از کشور بهمون گیر می دن؟
حالا اگر یه عکس با حجاب بدیم اونجا تو آمریکا بهمون گیر می دن یا نه؟
و کلا عکس ویزا و گرین کارتمون می تونه متفاوت باشه؟

ویزا که عکس نداره دوست عزیز، ویزا رو در همین پاسپورت شما وارد می کنند که حالت هلوگرام داره، اون عکسی هم که میخوان واسه گرین کارتتونه. در ضمن ممکنه اینور بهتون گیر بدن ولی اونور از این خبرا نیست، عیسی به دین خویش، موسی به دین خویش!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
تشکر کنندگان: آنی
ما فرمها و عکسها رو اول ماه جون با پست tnt فرستادیم و رهگیری پست بهمون گفت که 4 جون فرمها رسیده اما امروز که 14 جون هست هنوز ایمیلی دریافت نکردیم که تایید کنه فرمها رو دریافت کردن.آیا اصلا ایمیلی میفرستن که بگه فرمها رو دریافت کردن؟از کجا باید بفهمم که فرمها رسیده به دستشون؟اگر نرسیده باشه چی؟؟از کجا بفهمیم آخه؟؟؟
(2013-06-14 ساعت 16:19)parastoo020 نوشته:  ما فرمها و عکسها رو اول ماه جون با پست tnt فرستادیم و رهگیری پست بهمون گفت که 4 جون فرمها رسیده اما امروز که 14 جون هست هنوز ایمیلی دریافت نکردیم که تایید کنه فرمها رو دریافت کردن.آیا اصلا ایمیلی میفرستن که بگه فرمها رو دریافت کردن؟از کجا باید بفهمم که فرمها رسیده به دستشون؟اگر نرسیده باشه چی؟؟از کجا بفهمیم آخه؟؟؟

ایمیلی از kcc ارسال نمیشه - شما که فرمودید رهگیری پست مشخص کرده که رسیده پس جای نگرانی نیست نهایتا یکی دو هفته صبر کنید و اونوقت تماس بگیر یاایمیلی برا تایید دریافت مدارک به kcc بزنید..

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان