کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
دوستان عزیز و گرامی می تونن هر شنبه ساعت ۱۱ تا ۱۲ از کانال پ.ا.ر.س، برنامه ی تلویزیونی دکتر ایرج ناصریان، متخصص در امور مهاجرت به وسیله ی لاتاری، رو ببینین.

اگر کسی هم علاقه مند به مهاجرت به امریکاست می تونه شبکه ی TMTV رو هر روز نگاه کنه؛ دکتر طاهر کاملی هر روز کلاس مهاجرتی داره.

امیدوارم لذت ببرید.
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
سلام دوستان جریان لاتاری 950،000 دلاری یاهو چیه کسی می دونه؟
برای من یه ایمیل اومده که مشخصاتتون را امیل کنید برای شرکت یاهو
از دوستانی که آمریکا هستن تقاضا می کنم تحقیق کنند ببنید راست یا نه
با تشکر سیاوش
تشکر کنندگان: arash1986 ، kasragtr ، karkiaa ، adonis2006 ، alirezanz
با سلام
یه سوالی از همون روزهای اول ثبت نام ذهنم و مشغول کرده و شاید اهمیت چندانی نداشته باشه اما دونستنش خالی از لطف نیست که بدونیم تاریخ دقیق قرعه کشی کی هست که نتایجش رو اول می اعلام میکنن؟

نمیدونم دقت کردین یا نه روز اول می مصادف با اول ماه رجب و لیله الرغایب( شب آرزوها) هست و امیدوارم شب آرزوی همه دوستان گل مهاجرسرا باشه و به آرزوهای خوبتون برسین.Shy
تشکر کنندگان: arash1986 ، MEHR52 ، lighter ، kasragtr ، karkiaa ، babak433 ، ali258 ، roya r ، rezijon ، adonis2006 ، iSalar ، toghrol120 ، feligoli
(2014-04-07 ساعت 12:08)siavash64 نوشته:  سلام دوستان جریان لاتاری 950،000 دلاری یاهو چیه کسی می دونه؟
برای من یه ایمیل اومده که مشخصاتتون را امیل کنید برای شرکت یاهو
از دوستانی که آمریکا هستن تقاضا می کنم تحقیق کنند ببنید راست یا نه
با تشکر سیاوش

دادا اینا همه دروغه میخوان اطلاعاتت رو بدست بیارن گولشون رو نخور
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: behzad2013 ، arash1986 ، kasragtr ، karkiaa ، alitab ، adonis2006 ، iSalar ، romance33 ، farzad021 ، alirezanz
می دونید روز 1 می چه روزیه>
روز جهانی کارگر

نه خداوکیلی می دونستید...
تشکر کنندگان: King Eagle ، arash1986 ، kasragtr ، samansaba ، karkiaa ، roya r ، rezijon ، adonis2006 ، iSalar ، toghrol120 ، farzad021 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 12:23)siavash64 نوشته:  می دونید روز 1 می چه روزیه>
روز جهانی کارگر

نه خداوکیلی می دونستید...

دادا اینقدر به مخت فشار نیار فیوز میپرونی دیگه یو اس قبولت نمیکنه Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: arash1986 ، kasragtr ، karkiaa ، alitab ، adonis2006 ، iSalar ، toghrol120 ، موعود ، farzad021 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 01:07)abas_kashan نوشته:  همسفر از شیکاگو نیست؟

با هم میریم انشا ا....
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: King Eagle ، kasragtr ، alitab ، adonis2006 ، iSalar ، farzad021 ، arash1986 ، alirezanz
شاه عقاب عزیز لدفن راهنمایی کن چی باید بفرسسیم ؟!
و اینکه تا این لحظه چند نفریم ؟
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، iSalar ، toghrol120 ، farzad021 ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 10:14)King Eagle نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 00:40)ali258 نوشته:  سلام به همگی منم امسال سال اوله که شر کت میکنم به امید پیروزی همه
یه سوال داشتم من مدرکم دیپلم فنی هست ومتاسفانه ادامه تحصیل ندادم خواستم ببینم شرایط سابقه کار چجوریه ومیشه از جایی گرفت یا کلا راه حلش چیه ممنون

سلام عزیز.شما تشریف ببر به لینک توی امضای من همچی دستت میاد

عزیز امضا شما برا کسانی هست که میخان فوق رو تبدیل کنن من برای سابقه کار پرسیدم که چجوریه
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 13:14)ata_bros نوشته:  شاه عقاب عزیز لدفن راهنمایی کن چی باید بفرسسیم ؟!
و اینکه تا این لحظه چند نفریم ؟

دوست عزیز به صفحه سوم همین تاپیک ارسال شماره 40 مراجعه کن.
تشکر کنندگان: adonis2006 ، karkiaa ، farzad021 ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-06 ساعت 12:43)siavash64 نوشته:  سلام دوستان دوست ندارم نا امیدتون کنم ولی بیشتر افرادی که سال های قبل لاتاری برنده می شدن بار اولشون بوده که ثبت نام کردن.برای دفعات بعدی شانشون خیلی کم می شه. حتی افرادی بودن که انتظارشون 20 ساله شده. سعی کنید روی مهاجرت به کانادا که شرایط بهتری داره تمرکز کنید.

سیاوش

من چند سال پیش شرکت کرده بودم و فکر کنم قبول شده بودم چون همش برام ای میل میومد که قبول شدید . ولی من اصلا تو باغ نبودم و حتی نمیفهمیدم چی میگه و به زور ترجمه میکردم تا بفهمم..

حالا میخوام بدونم آیا اگه واقعا قبول شده باشم قبلا

ولی الان که شرکت کردم .. آیا تو قرعه کشی شرکت داده میشم ؟ یا حذف میشم ؟

و اینکه یخورده هم بابت عکسم نگرانم . چون مطمئن نیستم چقدر روش دقت کردم ... به نظرتون چقدر روی تنظیمات عکس سیستم دقت میکنه ؟

من دقیقا 600 در 600 فرستادم ولی یکم بابت کیفیت میترسم .

توروخدا یکی به این 2 تا نگرانی های من جواب ده
تشکر کنندگان: kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
سوء تفاهم نشه ... اصلا منظور من تقلب نبود...

اتفاقا منظورم این بود که کاملا هوشیارند و بجا کار انجام میدن...

پس می شه بگین چرا افراد بخصوصی برنده میشن.. مثلا با مدرک تحصیلی های بالا و یا باتجربه های خوب .... و یا چرا اینقدر این پروسه قرعه کشی طولانی میشه
تشکر کنندگان: adonis2006 ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
سلام به دوستان خوب

انشالا دوران خوبی رو دور هم داشته باشیم و همگی قبول بشیم

من سال دوم هست که شرکت کردم و بار قبل 2013 بود

میخواستم دوستانی که رفتن مارو تا قبل از قبول شدن راهنمایی کنن

کیس ما 3 نفره هست
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz ، Yashita
میشه بمن بگید بهترین ایالت و شهر واسه کار توی زمینه نرم افزار کجاهاست

همسرم کار حرفه ایش توی زمینه طراحی سایت هست همچنین تهیه نرم افزارهای اموزشی و... تقریبا بیشتر نرم افزارها رو بلده و توی کارش حرفه ایه و البته همه رو تجربی یاد گرفته

مدرک توی کار پیدا کردن تاثیرش چقدره کسی که اطلاعات بالایی داره ولی دیپلم هست میتونه اونجا کار کنه؟؟
تشکر کنندگان: masoud_777 ، adonis2006 ، toghrol120 ، farzad021 ، King Eagle ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
سلام من تازه وارد هستم..سال نو همگی مبارک..امیدوارم تمام کسایی که مثل من همه ی آیندشون رو در مهاجرت می بینن بتونن قبول بشن در لاتاری امسال

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان