کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
درود به همه اونهایی که عاشق خوبیها هستند و از بدیها فراری
فکر کنم امسال کمتر شرکت کننده داشتیم؟
تشکر کنندگان: rezijon ، iSalar ، King Eagle ، Mansour92 ، lighter ، masoud_777 ، kasragtr ، arash1986 ، rainbow21 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 18:37)vahid605 نوشته:  درود به همه اونهایی که عاشق خوبیها هستند و از بدیها فراری

منم همچین حدسی میزنم...Wink
تشکر کنندگان: farzad021 ، lighter ، masoud_777 ، kasragtr ، arash1986 ، rainbow21 ، vahid605 ، alirezanz
بچه ها بیشتر بنویسیییین دلم تنگ شده براتون Rolleyes
"هميشه آخر هر چيز خوب مي شود ، اگر نشد بدان كه هنوز به آخر نرسيده "چارلي چاپلين
تشکر کنندگان: iSalar ، farzad021 ، King Eagle ، Mansour92 ، lighter ، masoud_777 ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
اوا تا من گفتم بیشتر بنویسین همه رفتن !
"هميشه آخر هر چيز خوب مي شود ، اگر نشد بدان كه هنوز به آخر نرسيده "چارلي چاپلين
تشکر کنندگان: farzad021 ، King Eagle ، Mansour92 ، lighter ، masoud_777 ، kasragtr ، arash1986 ، rainbow21 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 13:32)ali258 نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 10:14)King Eagle نوشته:  
(2014-04-07 ساعت 00:40)ali258 نوشته:  سلام به همگی منم امسال سال اوله که شر کت میکنم به امید پیروزی همه
یه سوال داشتم من مدرکم دیپلم فنی هست ومتاسفانه ادامه تحصیل ندادم خواستم ببینم شرایط سابقه کار چجوریه ومیشه از جایی گرفت یا کلا راه حلش چیه ممنون

سلام عزیز.شما تشریف ببر به لینک توی امضای من همچی دستت میاد

عزیز امضا شما برا کسانی هست که میخان فوق رو تبدیل کنن من برای سابقه کار پرسیدم که چجوریه
با سلام دوست عزیز برای ارایه سابقه کار باید حداقل 2 سال سابقه کار داشته باشی که البته سابقه کار باید در لیست مشاغل سفارت امریکا باشه جالبه بدونید که این لیست رتبه بندی داره مثلا از 1 تا 5 ستاره و فقط مشاغل با امتیاز بالا رو قبول می کنن کلا پارسال که من بیشتر در موردش تحقیق کرده بودم دردسر خیلی داره و این غظیه سابقه کار خیلی سخت گرفته میشه سعی کن اون لیست رو پیدا کنی من پارسال تو همین مهاجرسرا پیداش کرده بودم الان یادم نمیاد کجا بود باید ببینی شغل شما تو اون لیست هست یا نه و از چه میزان اعتباری برخورداره
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
تشکر کنندگان: feligoli ، farzad021 ، ali258 ، King Eagle ، masoud_777 ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
به قول شاعر جینگیل از چی بگیم برات[ون] Smile

علی الحساب یه عکس از NY

[عکس: 139688254495161.jpg]
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
امروز 7 اپریل
24 روز مانده به اعلام نتایج

روحیه ها چطوره ؟
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: farzad021 ، feligoli ، mahbube ، King Eagle ، Mansour92 ، rezijon ، lighter ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 13:14)ata_bros نوشته:  شاه عقاب عزیز لدفن راهنمایی کن چی باید بفرسسیم ؟!
و اینکه تا این لحظه چند نفریم ؟

عزیز دل شما خودت یکی از اونایی هستی که هنوز اطلاعاتت رو نفرستادی برام Smile

نمیدونم چرا شما دوستان اینطوری کار میکنین بابا من که برای سازمان س.ی.ا کار نمیکنم که اطلاعاتتون رو برای امور غیر انسانی بخوام

به قول خانوما ایشششششششششششششششش Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: farzad021 ، Mansour92 ، rezijon ، lighter ، masoud_777 ، soli asali ، amirghn ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 13:32)ali258 نوشته:  عزیز امضا شما برا کسانی هست که میخان فوق رو تبدیل کنن من برای سابقه کار پرسیدم که چجوریه

شما اگه توی کارت خبره باشی 100% اونجا کار گیرت میاد خیالت راحت اونجا کشور استعداداس Wink
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: farzad021 ، iSalar ، Mansour92 ، rezijon ، masoud_777 ، kasragtr ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 13:55)adonis2006 نوشته:  من چند سال پیش شرکت کرده بودم و فکر کنم قبول شده بودم چون همش برام ای میل میومد که قبول شدید . ولی من اصلا تو باغ نبودم و حتی نمیفهمیدم چی میگه و به زور ترجمه میکردم تا بفهمم..

حالا میخوام بدونم آیا اگه واقعا قبول شده باشم قبلا
ولی الان که شرکت کردم .. آیا تو قرعه کشی شرکت داده میشم ؟ یا حذف میشم ؟
و اینکه یخورده هم بابت عکسم نگرانم . چون مطمئن نیستم چقدر روش دقت کردم ... به نظرتون چقدر روی تنظیمات عکس سیستم دقت میکنه ؟
من دقیقا 600 در 600 فرستادم ولی یکم بابت کیفیت میترسم .
توروخدا یکی به این 2 تا نگرانی های من جواب ده
چند نکته مهم دلاور:
1.تحت هیچ شرایطی برای شما ایمیل ارسال نمیشه مبتنی بر اینکه قبول شدی
2.اگرم قبول شده باشی اصلا ایرادی نداره که نرفتی و دوباره شرکت کردی چون دوباره هم که قبول بشی میتونی ویزات و بگیری گیر بهت نمیدن
3.در ارتباط با عکس دوروایت هست:A:یه سری میگن سر عکس گیر میدن حسابی یه سری میگن نه والا من خودمم نمیدونم دقیقا B: بعد از قبولی شما باید یک سری عکس جدید بندازی پس جای نگرانی نیست مورد A رو بیخیال شو
4.از همه مهم تر اگه اشتباهم کرده باشی دیگه تمومه راه برگشتی نیست پس خودت رو اذیت نکن Wink

وایییییییییییی من الان این تاپیکو دیدم
من خیلی استرس دارم شما ندارید؟اصن حالم بده
بعد عید باید میرفتم دانشگا رو پایان نامم باس کار کنم
هنو موندم خونه
اصن تمرکز لازم ندارم همش تو نتم Sad

من ی خریتی کردم خیلی رفتم تو فاز برنده شدن واسه خودم
ی چن جایی هم نشون کردم برنده شم اول کار برم اونجا پیش ی دوستی Sad کلن استرس دارمممممممممممممممم
انی بادی در؟
تشکر کنندگان: farzad021 ، King Eagle ، iSalar ، lighter ، rezijon ، hamid32 ، soli asali ، kasragtr ، arash1986 ، rainbow21 ، MEHR52 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 14:08)آرادایمان نوشته:  سوء تفاهم نشه ... اصلا منظور من تقلب نبود...

اتفاقا منظورم این بود که کاملا هوشیارند و بجا کار انجام میدن...

پس می شه بگین چرا افراد بخصوصی برنده میشن.. مثلا با مدرک تحصیلی های بالا و یا باتجربه های خوب .... و یا چرا اینقدر این پروسه قرعه کشی طولانی میشه

خوب من که توی کار اونا نیستم که بدونم چرا اینقدر طول میکشه اما تا اونجایی که من دیدم اصلا ربطی به مدرک بالا نداره.آدم بوده بی سواد فرق رایانه و یارانه رو نمیدونسته قبول شده نفرهم بوده phd داشته چندساله داره درجا میزنه.

شما به اسم برنامه هم دقت کنی میبینه که اینه diversity visa یا به زبان خودمون ویزای گوناگونی به عبارت دیگه اونا از هر قشری از جامعه میگیرن تا توازن برقرار بشه در جمعیتشون چون اصلا اصل بوجود آمدن این کشور همین بوده

تشکر کنندگان: mahbube ، farzad021 ، lighter ، soonboy ، rezijon ، kasragtr ، arash1986 ، rainbow21 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 14:19)rezijon نوشته:  میشه بمن بگید بهترین ایالت و شهر واسه کار توی زمینه نرم افزار کجاهاست

همسرم کار حرفه ایش توی زمینه طراحی سایت هست همچنین تهیه نرم افزارهای اموزشی و... تقریبا بیشتر نرم افزارها رو بلده و توی کارش حرفه ایه و البته همه رو تجربی یاد گرفته

مدرک توی کار پیدا کردن تاثیرش چقدره کسی که اطلاعات بالایی داره ولی دیپلم هست میتونه اونجا کار کنه؟؟

در مورد نرم افزار کلا نمیشه گفت کدوم شهر بهتره ... مسلما شهرهای بزرگتر موقعیت بهتری خواهند داشت اما هزینه هم به مراتب بالاتره برای زندگی ( البته موضوعی نیس که بگم 100% اینجوره،در اکثر شهرهایی که مطالعه کردم)
ولی موقعیت شغلی در این زمینه اونجا زیاده

ضمن اینکه یادتون نره هر چقدر هم که ماهر باشند همسرتون،باید زبان خوبی داشته باشن تا هراونچه که بلدند رو به انگلیسی پیاده کنند اونجا
در مورد دیپلم هم که خود سایت لاتاری گفته 12 سال تحصیل ( معادل پیش دانشگاهی ما) که دوستانی که در این زمینه مشکل داشتند و تحقیق دقیقتری کردند بهتر میتونند شما رو راهنمایی کنند

من هم طراح وب و برنامه نویس هستم و رشته اول دانشگاهیم کارشناسی نرم افزار هست و مدرک در زمینه مهارت هام هم دارم،اما از اونجایی که این رشته به عنوان رشته و شغل دوم و کمکی به گوشه ای خزید و مشغول رشته و شغل مورد علاقه ام از دوران کودکی هام شدم،دیگه در این زمینه خیلی تحقیق نمیکنم اما چون تا پارسال خیلی تحقیق کردم میتونم بگم خیالتون راحت،کار در زمینه نرم افزار اونجا فراوانه
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: King Eagle ، موعود ، rezijon ، kasragtr ، arash1986 ، rainbow21 ، alirezanz ، Yashita
(2014-04-07 ساعت 15:18)..... نوشته:  سلام دوستان
یه سوال :چطور عکس بزارم اینجا؟

شما باید عکست رو توی یک سایت آپلود کنی و بعدش آدرس انجمن رو توی این فروم توی پستی که میخوای بدی کپی کنی به همین سادگی.آدرس سایتی که میخوای آپلود کنی هم مهم نیست میتونی توی گوگل فراوون پیدا کنی فق بزن آپلود عکس Wink

(2014-04-07 ساعت 18:37)vahid605 نوشته:  درود به همه اونهایی که عاشق خوبیها هستند و از بدیها فراری

نه داداش شما بزار برسه به روز آخر و یک هفته بعد از اعلام نتایج مخت سوت میکشه Big Grin

تشکر کنندگان: موعود ، lighter ، mahbube ، masoud_777 ، kasragtr ، samansaba ، arash1986 ، vahid605 ، alirezanz
اینم لینک شمارش معکوس برای اعلام نتایج
http://www.timeanddate.com/countdown/gen...usamohajer
تشکر کنندگان: lighter ، satin ، masoud_777 ، mahbube ، kasragtr ، arash1986 ، adonis2006 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان