کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-16 ساعت 13:53)sadeghi897 نوشته:  فرید
اون شرایط خاص می تونی چیز دیگه ای بگی
چون امکان تحقیقش به صورت خاص در مورد تو وجود نداره
اما باید یکی از موارد شرایط خاص باشه چون احتمال زیاد کلیه ماده های شرایط خاص رو از قانون ایران افیسر مطالعه می کنه
این دیگه بیشترین چیزی هست که دسترسی دارن

(2014-04-16 ساعت 13:52)faridl14 نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 13:30)sadeghi897 نوشته:  خیلی ها که آمریکان
دوس ندارن باشن، دارم با چشم خودم می بینم.
بهشون بگید بیان اینجا. خیلیا که الان ایرانن دوست ندارن اینجا باشن.
دارم با چشم خودم می بینم!
Cool
خیلی ها برمی گردن
من اصولن کسی رو نصیحت نمی کنم Big GrinBig GrinBig Grin
آره خب درست میگی ولی بدبختی اینه که بابای من هم خودش تحصیل کرده آمریکاس اونجا Navy بوده آمارشو دارن! قاعدتا اسم بابامو که بپرسن همه چیو میفهمن! ولی خب از شوخی گذشته فکر نکنم خیلی گیر بدن به هر حال من بهشون میگم که دیدی ما راست میگفتیم صدا م آدم بدی بوده؟!! خودتون هم به حرف ما رسیدین!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: samansaba ، sadeghi897 ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-16 ساعت 13:59)King Eagle نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 13:55)MEHR52 نوشته:  بعللله تاییدم کرد که"" ایمیل شما با موفقیت ارسال گردید ""

چرا ایمیل فرستادی پیر شده.من ایمیلام رو 3ماهی یه دفه میبینم.پیام خصوصی کن دلاور پیام خصوصی

همین الان بفرست تا واردت کنم توی لیست
عه آقا اسم منم بنویس دیگه. البته یه ستاره هم کنار اسمم بزن بعد اون زیر بنویس:
* اینا الکی منتظرن. هیچوقت اسمشون در نمیاد!

- ما 3 نفریم. من و همسرم شرکت کردیم. کامپیوتر - تهران - سال سوم ...؟ دیگه چی؟
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، MEHR52 ، alirezanz
[
چرا ایمیل فرستادی پیر شده.من ایمیلام رو 3ماهی یه دفه میبینم.پیام خصوصی کن دلاور پیام خصوصی

همین الان بفرست تا واردت کنم توی لیست
[/quote]

ممنون ... پیام خصوصی فرستادم:Big Grin
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz
بچها میشه اون لینک شمارش معکسو رو بزارید اینقدر تاپیک رفته جلو پیداش نمیکنم
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz
(2014-04-16 ساعت 14:17)makan_sky نوشته:  بچها میشه اون لینک شمارش معکسو رو بزارید اینقدر تاپیک رفته جلو پیداش نمیکنم

http://www.timeanddate.com/countdown/to?...n=30&sec=0
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz
پارسال 11 اردیبهشت 92:
ساعت 21
از حدود 400 500 نفری که آنلاین بودند همشون متفق القول میگفتن has not been selected. تازه یه سریها هم بودند میگفتند ما رفتیم برای کل خاندان و دودمانمون ثبت نام کردیم و رفتیم دیدیم اونا هم انتخاب نشدنTongue Big Grin. کلا برای بقال سر کوچشون فقط اسم ننوشته بودند .فکر کنم هر چی دوری کنی از این اینترنت نتایج بهتری کسب میشه. نمونش نگاه کنید آمار کسانی که تو ماه می تو اینجا ثبت نام میکنن بطور فزاینده ای بالا میره. تاااااااااااااازه نمیدونم چجوری یه ماهه به درجه کسی که 5 6 سال اینجا هست میرسهBig Grin Big Grin. شهریار این لیست منحوس رو امحا کن وگرنه هممون رو ناک اوت میکنی ها. کلا لیست رو حذف کنی بهتره Big Grin Big Grin Big Grin. اگرم نخواستی اسم منو حذف کن از لیست D Big Grin :
تشکر کنندگان: majid7 ، samansaba ، ehsun ، aida123 ، mahbube ، alirezanz ، soroosh yz ، adonis2006 ، farshid232 ، King Eagle ، Mansour92
اینم یه آهنگ برا اونایی که خواسته بودن

مخصوصا برا اونایی که مثل من مطمئن هسن که عشقشون تو این مملکت نیس و میخوان برن یو اس دنبالش

لذت ببرید

http://www.weebly.com/uploads/3/0/0/4/30...home-_.mp3

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: samansaba ، mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، mosavi_69 ، satin
یادمه یکی فکر کنم از شیراز بود دم چک کردن بودیم
گفت وایرلسم انتن نمیده رفتم بالای درخت دارم پست میذارم.
حال شوخی یا جدی[عکس: 894520_unknown.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: faridl14 ، samansaba ، mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، feligoli ، King Eagle ، satin
(2014-04-16 ساعت 14:29)majid7 نوشته:  یادمه یکی فکر کنم از شیراز بود دم چک کردن بودیم

آره منم یادمه. فکر کنم مال پارسال بود.
تشکر کنندگان: majid7 ، alirezanz ، adonis2006 ، feligoli ، Fifi2015 ، King Eagle
(2014-04-16 ساعت 14:29)majid7 نوشته:  یادمه یکی فکر کنم از شیراز بود دم چک کردن بودیم

Big GrinCoolWinkSmileTongueRolleyesShySad
تشکر کنندگان: majid7 ، alirezanz ، adonis2006
[عکس: 75538887573040094055.jpg]
تشکر کنندگان: aida123 ، alirezanz ، ostokhan ، adonis2006 ، King Eagle
(2014-04-16 ساعت 14:25)ostokhan نوشته:  پارسال 11 اردیبهشت 92:
ساعت 21
از حدود 400 500 نفری که آنلاین بودند همشون متفق القول میگفتن has not been selected. تازه یه سریها هم بودند میگفتند ما رفتیم برای کل خاندان و دودمانمون ثبت نام کردیم و رفتیم دیدیم اونا هم انتخاب نشدنTongue Big Grin. کلا برای بقال سر کوچشون فقط اسم ننوشته بودند .فکر کنم هر چی دوری کنی از این اینترنت نتایج بهتری کسب میشه. نمونش نگاه کنید آمار کسانی که تو ماه می تو اینجا ثبت نام میکنن بطور فزاینده ای بالا میره. تاااااااااااااازه نمیدونم چجوری یه ماهه به درجه کسی که 5 6 سال اینجا هست میرسهBig Grin Big Grin. شهریار این لیست منحوس رو امحا کن وگرنه هممون رو ناک اوت میکنی ها. کلا لیست رو حذف کنی بهتره Big Grin Big Grin Big Grin. اگرم نخواستی اسم منو حذف کن از لیست D Big Grin :
من مثال نقض این قضیه هستم از سال اول ثبت نامم توی مهاجرسرا عضو بودم و با کلی استرس این تاپیک رو دنبال میکردم ولی پارسال که کاملا بدون استرس بودم (به دلیل پرونده کبک و خیال راحت از مهاجرت به کانادا) یادمه تا 15 اردیبهشت هم سایت رو چک نکردم ولی به محض باز شدن صفحه قبولی و دیدن اون عقاب خوشگل بالای صفحه پاهام سست شد و نشستم زمین.... یادش به خیر هنوزم با تصورش آدرنالین خونم میزنه بالا....
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz ، tenardie2bai ، somayeh8159 ، بازگشت ، adonis2006 ، feligoli ، Mansour92 ، gaandolf ، satin ، samansaba ، eagla
اهنگگگگگگگگگگگگ عالیییییییییییییییی مرسیییییییییییییی اهنگگگگگگگگگگگگ اخ اخ ادمو میبره تو کالیفرنیا طور اصن هیع من که میرم هوستون البته Smile

اینجوریه که اونایی که واسه کانادا اقدام کردن اسمشون درمیاد؟ای بابا ای باابا
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، amino ، King Eagle
من مثال نقض این قضیه هستم از سال اول ثبت نامم توی مهاجرسرا عضو بودم و با کلی استرس این تاپیک رو دنبال میکردم ولی پارسال که کاملا بدون استرس بودم (به دلیل پرونده کبک و خیال راحت از مهاجرت به کانادا) یادمه تا 15 اردیبهشت هم سایت رو چک نکردم ولی به محض باز شدن صفحه قبولی و دیدن اون عقاب خوشگل بالای صفحه پاهام سست شد و نشستم زمین.... یادش به خیر هنوزم با تصورش آدرنالین خونم میزنه بالا....
[/quote]
-------------------------------------------------------------------------------------
واقعا" خوش بحالتون

حتی از شنیدن قبولی دیگران و شنیدن خاطراتشون هم خوشحال میشم Big Grin
دست راستتون روی سر همه بچه های منتظر!!!!!!
تشکر کنندگان: mahbube ، majid7 ، cchico ، بازگشت ، adonis2006 ، alirezanz ، mosavi_69 ، feligoli ، King Eagle ، Mansour92 ، gaandolf ، satin ، samansaba
من که دارم دختر همسایه گوش میدم خیلی سرخوش طور ما دیگ انرژی هامونو گوله گوله ی سال پرتاب کریدم رو کاعنات من خودم به شخصه لاقل دیگ هیچی بیشتر ازین در وسعم نبود Smile
خلاصه من که میرم حالا هرجا رامون بدم به قول دوستان بعله Smile
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، mosavi_69 ، amino ، feligoli ، King Eagle ، satin ، samansaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان