کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
کسی از دوستان در مورد بلیط های هواپیمایی اطلاعاتی داره؟ نوع بلیط ها و
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: alirezanz ، amino ، adonis2006 ، feligoli ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 16:16)mosavi_69 نوشته:  کسی از دوستان در مورد بلیط های هواپیمایی اطلاعاتی داره؟ نوع بلیط ها و

نفری دو نیم

البته از شیراز
با ترکیش ایر

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz ، King Eagle ، موعود ، feligoli ، samansaba ، karkiaa
اخ اخ منم عاشق از گیت رد شدن هستن از فرودگاه ایران به سمت خارج وایییییییییی اصن ی وضی
بعد چی خودمو تصور کردم پشت شیشه دارم زار زار گوله گوله اشک میریزم بعد مامان بابام ابجیم اون ور بعد هی میگم دلم براتون تنگ میشه بعد یهو میبینم خودم جدی جدی دارم گریه میکنم #جدی Smile اینجور من میرم تو تصوراتم ینی اخ اخ بعد هی از خودم عکس بگیرم در حال رفتن وووووووییییییییییییییی
تشکر کنندگان: alirezanz ، amirghn ، amino ، lighter ، King Eagle ، ashkan99 ، Mansour92 ، بازگشت ، mosavi_69 ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 15:54)amino نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 14:49)mahbube نوشته:  اهنگگگگگگگگگگگگ عالیییییییییییییییی مرسیییییییییییییی اهنگگگگگگگگگگگگ اخ اخ ادمو میبره تو کالیفرنیا طور اصن هیع من که میرم هوستون البته Smile

اینجوریه که اونایی که واسه کانادا اقدام کردن اسمشون درمیاد؟ای بابا ای باابا

پس همسفریم

خوشحالم که از آهنگ هم خوشت اومد

البته من هیوستون پیاده میشم , بعد میرم یکمی دور تر از شهر یه دهکده هس به نام شوگر لند

در کل پایه باش بلیط رو با هم بگیریم

انشاالله
والا من ی دوستم هوستون هس Big Grinمن هنو بش نگفتم چ نقشه پلیدی کشیدم براش Smile اونجا نشه باس برم کالیفرنیا یا استین پیش دایی دوستم ! Rolleyes باید ببینم کی منو تحمل میکنه گرین کاردم بیاد برگردم با پاس سفید
شوگرلند خوبه؟نشنیدم اصن! شماها چ جاهای خوبی کشف میکنید ها اول رالی االان اینجا هی داره تعدد انتخاب میشه برام من عادت ندارم اخه تو ایران ادم حق انتخاب نداره اصن زیاد برای زندگی درس کار ایناSad
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، amino ، lighter ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 15:45)ostokhan نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 15:42)faridl14 نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 15:11)makan_sky نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 13:29)tenardie2bai نوشته:  درود بر منتظران 2015 ... من سری کامل Aerial America که یک مستند خیلی خیلی جذاب هست در گردش هوایی و بازدید از ایالت های مختلف آمریکا و شهرهای هر ایالت رو از طریق تورنت دانلود کردم که 62 گیگابایت هست ... حیفم اومد که شما هم نبینید این مستند زیبا رو ... دیدن این مستند هم به شما کمک میکنه که زمان رو به شکل مثبتش بگذرونید هم کمکی برای یادگیری زبان هست هم اینکه تو انتخاب شهر و ایالتی که میخوایید برید بهتون کمک می کنه و یک تصور ذهنی خوب از جایی که قراره برید بهتون میده

جستجو کردم که لینک مستقیم براتون پیدا کنم به غیر از تورنت فقط یک قسمت رو لینکش رو پیدا کردم ... حالا فعلا پنسیلوانیا رو بگردید تا من لینک ایالت های دیگه رو هم پیدا کنم

http://www.bargdownload.com/%D9%85%D8%B3...nsylvania/

[عکس: 61nt6xni0WL._SX500_.jpg]

اقا این پست خیلی خوبه واقعا من مدتهای دنبال یه همچین چیزی بودم تا اینکه فقط سه شهر از آمریکا رو تونستم بگیرم
واقعا دست این دوستمون درد نکنه به نظرم براش یه تاپیک جدا بزنید
راستی لینکهای تورنتشو برام بفرست

فایلای تورنتش رو یک جور برسون!
دادا 62 گیگ؟؟؟؟ اینجوری که با این سرعت نت دست کمش 4 5 ماهی طول میکشه تا دانلودش کرد؟؟؟ احتمال 1080p شما گرفتید. 480 و 720 هم کیفیت خوبه و حجمش کمتر

http://download-abc.com/watch+aerial+ame...on+1+.html
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، mona_ir
[عکس: khedmat.JPG]

از این کارت پایان خدمت افیسر چه سوال هایی میپرسه ؟

کسی تا حالا با این کارت رفته برای مصاحبه ؟ یا کسری خدمت داشته ؟

موارد خاص که گفتید

مثلا کسری خدمت ؟

من اگه بگم 16 ماه کسری خدمت به علت جانبازی و حضور در جبهه پدرم گرفتم چه اتفاقی برام پیش میاد ؟
دوستان کسی هست که با این شرایط بوده باشه قبلا ؟ و قبول شده باشه ؟

و اینکه روی کارت پایان خدمتم هیچ چیزی دلیل بر اینکه من موارد خاص بودم و یا معاف شدم و از این حرفا ننوشته

و فقط اسم و فامیلی من رو نوشته و تاریخ شروع و پایان خدمت رو زده
و حتی ننوشته که در ارتش خدمت کردم یا نه
کارت پایان خدمتم هوشمند هستش و همه ای اطلاعات درون تراشه ذخیره شده
حالا مترجم چجوری اون رو ترجمه میکنه ؟
آیا حالا که روی کارتم هیچ اشاره ای به اینکه من کسری گرفتم یا نه افیسر میاد تاریخ شروع و پایان رو محاسبه میکنه و میفهمه که من حتما یه داستانی داشتم که کم خدمت کردم ؟
من 4 ماه خدمت کردم
آیا واقعا جانباز و ایثارگر پدرم ربطی به من داره ؟
و اما یه سوال دیگه آیا افیسر میتونه سابقه ای بسیج من رو در بیاره ؟
من هیچ استفاده ای از این سابقه نکردم جایی آیا میتونه بفهمه ؟
من میتونم پاکش کنم ؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، موعود ، Mansour92
(2014-04-16 ساعت 16:16)mosavi_69 نوشته:  کسی از دوستان در مورد بلیط های هواپیمایی اطلاعاتی داره؟ نوع بلیط ها و
باتوجه به تجربه و تحقیقاتی که سال پیش انجام دادم ایر لاین کشور قطر از نظر راحتی و قیمت بهترین بود، رفت و برگشت 2نفره حدودا 9 تومن.
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 16:20)adonis2006 نوشته:  موارد خاص که گفتید

مثلا کسری خدمت ؟

من اگه بگم 16 ماه کسری خدمت به علت جانبازی و حضور در جبهه پدرم گرفتم چه اتفاقی برام پیش میاد ؟
دوستان کسی هست که با این شرایط بوده باشه قبلا ؟ و قبول شده باشه ؟

و اینکه روی کارت پایان خدمتم هیچ چیزی دلیل بر اینکه من موارد خاص بودم و یا معاف شدم و از این حرفا ننوشته

و فقط اسم و فامیلی من رو نوشته و تاریخ شروع و پایان خدمت رو زده
و حتی ننوشته که در ارتش خدمت کردم یا نه
کارت پایان خدمتم هوشمند هستش و همه ای اطلاعات درون تراشه ذخیره شده
حالا مترجم چجوری اون رو ترجمه میکنه ؟
آیا حالا که روی کارتم هیچ اشاره ای به اینکه من کسری گرفتم یا نه افیسر میاد تاریخ شروع و پایان رو محاسبه میکنه و میفهمه که من حتما یه داستانی داشتم که کم خدمت کردم ؟
من 4 ماه خدمت کردم
آیا واقعا جانباز و ایثارگر پدرم ربطی به من داره ؟
و اما یه سوال دیگه آیا افیسر میتونه سابقه ای بسیج من رو در بیاره ؟
من هیچ استفاده ای از این سابقه نکردم جایی آیا میتونه بفهمه ؟
من میتونم پاکش کنم ؟

دوست عزیزی از الان اینقدر نگرانید ان شااله برنده بشید برید مصاحبه چه میکنید.؟ سوالات اینه خدمت کرید؟ جواب: بله یا نه؟ اگر بله کدام ارگان؟ اگر دقت کنند به تاریخ ها ممکنه بگه مدت خدمتتان همین قدر بوده؟ چرا کوتاه شده؟ ممکن هم هست چیزی نپرسه اگر نپرسه لازم نیست توضیح اضافه دهید .و مترجم فرمت خاص خودشان را برا یترجمه دارد و معمولا نوشته های روی اسناد را ترجمه میکند.معمولا سابقه پدر تاثیری در قبولی یا رد نداره و اگر جایی از سابقه شما نامی نیامده نیازی به اینقدر نگرانی نیست و اگر پرسید باید راستش را بگید چون بی علت چیزی نمی پرسند هدفی دارند. ولی نظر شخصی من اینکه شما چون سربازی رفتید حتی کم احتمال کلیرنس خوردنتان بالاست و اگر سوالات بیشتری پرسید در مورد سابقه باز هم فقط همان احتمال کلیرنس خوردنو طولانی شدن و بررسی بیشتر هست . ولی در نهایت این افیسر سفارت است من و هر کس دیگری فقط از روی تجربیات شخصی و دوستان مهاجر سرایی پاسخ شما را میدهیم ونه من نه هر کس دیگری نمی توانند علت پرسیدن سوالهای اضافه یا میزان اگاهی انها ازسوابق ما را 100% تعیین ونتیجه را 100% پیش بینی کنیم.
برنده 2012

تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، lighter ، King Eagle ، موعود ، Mansour92 ، Fifi2015
اولین پست من تو سایت.دوستانمن از سال 2002 دارم شرکت میکنم تو لاتاری.اما هر سال مثل پارسال.به نطر من نباید اصلا ذهنتون رو درگیرنکنیید.بهش مثل برنده شدن تو قرعه کشی بانک نگاه کنید نه بیشتر
تشکر کنندگان: ostokhan ، adonis2006 ، mona_ir ، mahbube ، lighter ، King Eagle ، babak433 ، Fifi2015 ، somayeh8159 ، satin ، samansaba ، only_flight ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 16:59)ricky_may1980 نوشته:  اولین پست من تو سایت.دوستانمن از سال 2002 دارم شرکت میکنم تو لاتاری.اما هر سال مثل پارسال.به نطر من نباید اصلا ذهنتون رو درگیرنکنیید.بهش مثل برنده شدن تو قرعه کشی بانک نگاه کنید نه بیشتر

دقیقا همینطوره یک سری از بچه ها خیلی جو گیر شدن و رویایی فکر میکنن. اصلا ذهنشون تا جایی میره که کسی که ویزا رو توی پاسپورتش داره به اونجاها فکر نمیکنه
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، mahbube ، King Eagle ، Fifi2015 ، karkiaa
(2014-04-16 ساعت 17:04)ostokhan نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 16:59)ricky_may1980 نوشته:  اولین پست من تو سایت.دوستانمن از سال 2002 دارم شرکت میکنم تو لاتاری.اما هر سال مثل پارسال.به نطر من نباید اصلا ذهنتون رو درگیرنکنیید.بهش مثل برنده شدن تو قرعه کشی بانک نگاه کنید نه بیشتر

دقیقا همینطوره یک سری از بچه ها خیلی جو گیر شدن و رویایی فکر میکنن. اصلا ذهنشون تا جایی میره که کسی که ویزا رو توی پاسپورتش داره به اونجاها فکر نمیکنه

روزی یه بنده خدایی نشسته بود لب دریا با یک کاسه ماست و هی از ماستی که تو کاسه بود میریخت توی آب و هم میزد . رهگذری دید و کنجکاو شد و اومد جلو و پرسید که چه میکنی رفیق ؟

طرف جواب داد که میخوام آب دریا رو دوق درست کنم رهگذر زد زیر خنده و گفت با یک کاسه ماست که نمیشه کل آب دریا رو دوق درست کرد بنده خدا هم گفت میدونم که نمیشه ولی اگه بشه خیلی میشه

حکایت ماهاست میدونیم احتمالش خیلی کمه ولی خوب اگه هم بشه خیلی میشه ... من 12-13 ساله که شرکت می کنم از دردسر های پر کردن فرم های کاغذی و پست کردنشون گرفته تا منتظر بودن برای رسیدن پاکت نامه که حاوی جواب قبولی بود تا الان که همه چی دیجیتالی شده

این همه سال برنده نشدم اما کماکان امیدوارم... زندگی هم در جریان بوده همیشه ...از ایران اومدم بیرون ...درسم رو خوندم ... مشغول کار هم شدم ...در بدترین شرایط امیدم رو از دست ندادم

اینو میخوام بگم که این جو گرفتگی نیست ...اونایی که خوره گرین کارد و امریکا رفتنند یه عشق خاصی دارند که هر کسی نمیتونه درکش کنه...تحقیقات هم نشون داده که این پروسه با اینکه شانس رسیدن بهش خیلی کمه اما بهترین و کم دردسر ترین راه ممکن برای رسیدن به اون برگ سبز دوست داشتنی است و بس

با آرزوی موفقیت همه دوستان
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: ata_bros ، roya r ، alirezanz ، adonis2006 ، mona_ir ، lighter ، King Eagle ، babak433 ، موعود ، Mansour92 ، samansaba ، MEHR52

وای شما رو که دیدم چهار ستون بدنم لرزید ! 2002 ؟!!
خیلیه
آقا ما رفتیم تا روز قرعه کشی که بییم ببینیم کیا برندن ؟!!
فقط اگر اطلاعات مهم و اساسی اینجا مطرح شد خواهشن برام پیام خصوصی کنید !
روز و اوقــــــــــــــات همه به خیر و خوشی !
ما که رفتیم !
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، mahbube ، lighter ، King Eagle ، babak433
(2014-04-16 ساعت 17:22)tenardie2bai نوشته:  
(2014-04-16 ساعت 17:04)ostokhan نوشته:  

روزی یه بنده خدایی نشسته بود لب دریا با یک کاسه ماست و هی از ماستی که تو کاسه بود میریخت توی آب و هم میزد . رهگذری دید و کنجکاو شد و اومد جلو و پرسید که چه میکنی رفیق ؟

طرف جواب داد که میخوام آب دریا رو دوق درست کنم رهگذر زد زیر خنده و گفت با یک کاسه ماست که نمیشه کل آب دریا رو دوق درست کرد بنده خدا هم گفت میدونم که نمیشه ولی اگه بشه خیلی میشه

حکایت ماهاست میدونیم احتمالش خیلی کمه ولی خوب اگه هم بشه خیلی میشه ... من 12-13 ساله که شرکت می کنم از دردسر های پر کردن فرم های کاغذی و پست کردنشون گرفته تا منتظر بودن برای رسیدن پاکت نامه که حاوی جواب قبولی بود تا الان که همه چی دیجیتالی شده

این همه سال برنده نشدم اما کماکان امیدوارم... زندگی هم در جریان بوده همیشه ...از ایران اومدم بیرون ...درسم رو خوندم ... مشغول کار هم شدم ...در بدترین شرایط امیدم رو از دست ندادم

اینو میخوام بگم که این جو گرفتگی نیست ...اونایی که خوره گرین کارد و آمریکا رفتنند یه عشق خاصی دارند که هر کسی نمیتونه درکش کنه...تحقیقات هم نشون داده که این پروسه با اینکه شانس رسیدن بهش خیلی کمه اما بهترین و کم دردسر ترین راه ممکن برای رسیدن به اون برگ سبز دوست داشتنی است و بس

با آرزوی موفقیت همه دوستان

پست قبلی رو فراموش کنید من پایه ثابت اینجا خواهم بــــــــــــــــــود !Big Grin
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، King Eagle ، satin
(2014-04-15 ساعت 19:45)tenardie2bai نوشته:  
(2014-04-15 ساعت 18:03)manis نوشته:  سلام دوستان
کسی اطلاعات مفیدی از ایالت مینه سوتا داره بخصوص شهر مینیا پلیس؟؟؟؟

این جا تقریبا به صورت کامل توضیح داده

http://www.city-data.com/city/Minneapoli...esota.html
-------------------------------------------------------------------------------------
مرسی دوست عزیز ولی منظورم این نبود
این دسته اطلاعات که با یه سرچ تو نت پیدا میشه
منظورم شنیده های خوذتون از دوستان یا آشناهایی هست که ممکنه اونجا داشته باشید
تشکر کنندگان: adonis2006 ، tenardie2bai
tenardie2ba جان شما هم با من هم دردی من هم از اون موقع تا حالا در حال فعالیت هستم اما دریغ از قبولی من دستی از خاک ترکیه هم پست کردم اما اگر نخواد بشه نمی شه
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، alirezanz ، mona_ir ، adonis2006 ، lighter ، King Eagle ، موعود

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان