کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-17 ساعت 18:51)abas_kashan نوشته:  دانشجوها ثبت نام یارانه کتاب شروع شده = خرید کتاب زبان بیشتر

منظور بن کتاب نماشگا کتاب که نی هس؟ اخه همیشه اردیبشهت شرو میشه!
تشکر کنندگان: saeed_gh ، adonis2006 ، toghrol120 ، alirezanz
(2014-04-17 ساعت 19:04)mahbube نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 18:51)abas_kashan نوشته:  دانشجوها ثبت نام یارانه کتاب شروع شده = خرید کتاب زبان بیشتر

منظور بن کتاب نماشگا کتاب که نی هس؟ اخه همیشه اردیبشهت شرو میشه!

دانشجویان متقاضی دریافت کارت الکترونیک یارانه ای کتاب از امروز ، چهارشنبه ۲۷ فروردین ماه ۹۳ می توانند به سامانه ثبت نام به نشانی Tibf.net مراجعه کنند.

پس از ثبت نام، توزیع کارتها از ۷ اردیبهشت ماه تا پایان نمایشگاه کتاب ادامه دارد.
اعتبار موجود در کارت‌ها ۶۰۰ هزار ریال است که ۳۰۰ هزار ریال آن به عنوان یارانه کتاب توسط معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و معادل آن نیز توسط شخص دریافت کننده کارت به صورت اینترنتی پرداخت می‌شود.

یارانه پرداختی برای خرید کتاب از بیست و هفتمین نمایشگاه بین‌المللی کتاب تهران است.
بیست و هفتمین نمایشگاه بین المللی کتاب از ۱۰ لغایت ۲۰ اردیبهشت ماه ۹۳ در مصلای امام خمینی تهران برگزار خواهد شد.
دوراز توچنانم که در غم غربتم امشب
حتی به غزلهای غریبانه نگنجد
پرواز را به خاطر بسپار پرنده مردنی است.
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، romance33 ، aida123 ، toghrol120 ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa
بفرمایید[عکس: 486421_LaieA_001.gif]

[عکس: chaii.jpg]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: feligoli ، aida123 ، mona_ir ، موعود ، King Eagle ، Mansour92 ، adonis2006 ، alirezanz ، gaandolf ، satin ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 16:04)rezijon نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 15:18)alirezanz نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 15:14)rezijon نوشته:  دوستان... ایکاش کسایی که خونوادشون قبلا لاتاری بردن و الان اونجان میومدن و در مورد زندگی و شغلشون مینوشتن... حداقل دیدگاه و اطلاعاتمون بالاتر میرفت

من در خدمت هر سوالی دارین بپرسین تا جایی که بتونم کمک میکنم به هر حال ما باید به شما کمک کنیم دیگه به رسمه مهاجرسراCool

ممنون... کدوم شهر هستین و رشتتون چیه... سطح زبانتون ... چند وقت بعد از ورود مشغول بکار شدین... مرسی
سلام دوست عزیز
اگر تاپیک های زندگی در امریکا رو ببینیدهمه کسانی هستند که در شهرهای مختلف امریکا زندگی میکنند میتونید پست هاسونو بخونید . در ضمن منم هر روز یک پستی میزارم اینجا Big Grin
تنها نکته امروز:
در امریکا در رانندگی لاین سرعت نداریم و خطوط مرگ و زندگی هستند و حق تقدم هم بسیار مهم هست و رعایتش واجب فکرش رو بکنید یک تریلی با 30 -40 سانت فاصله در انور خط با سرعت 70 مایل از شما در حرکت هستBig Grin. در امریکا معتقد هستند رانندگی در تگزاس خیلی بده(مثلا کانزاس خیلی سخت گیره قدم به قدم دوربین و رادار داره) ولی والا من اینجا بدون هیچ استرسی رانندگی میکنم فقط سرعتها بالاست و خطوط و تابلو همه جا هست و باید مو به مو رعایت بشه یعنی هیچ تابلویی بی حکمت نیست . یک چیز جالب در مورد تگزاس اینکه دوربین رادار سرعت نداره چون به رای گذاشتند مردم بهش رای ندادند به همین راحتی. Big Grinولی خوب پلیس در بزرگراهها کنترل میکتنه و اکثر چهار راها دوربین دارند که کسی احیانا از خط عابر رد نشه .عابران موقع رد شدن مراقب ماشینها نیستند و اصولا عابر در خیابان کم است و از جاهای غیر مجاز هم رد نمیشوند.در ضمن اینجا حق دادنی است نه گرفتنی "جمله اول ایین نامه در قسمت حق تقدم"
در کل رانندگی در اینجا کار بسیار بسیار راحتی هست افراد 90 ساله هم رانندگی میکنند و فقط کافیست قوانین را رعایت کنید . نیازی به پیش بینی روحیات و حال و هوای راننده جلویی یا کناری نیست . خانمهای محترم کسی ازار نداره جلوی شما بپیچه . بوق تقریبا تعطیله ماهی یکبار شاید پیش بیاد بزنید یا نه و کسی هم پشت سر شما بوق نمیزند.و فرهنگ رانندگی هم بنا به منطقه شهر فرق میکند مثلا در محله خوب و بالا اگر عطسه کنید ماشین کناری به شما میگوید عافیت باشد و در منطقه ضعیف ممکن است اوضاع به این خوبی نباشد و احیانا اگر در چراغ سبز یادتان رفت راه بیوفتیدبعد 7-8 ثانیه بوقی بزنند (نه 20 ثانیه قبل از سبز شدن )....
سپاس
برنده 2012

[عکس: 388c0230350dd6941.jpg]
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: iSalar ، toghrol120 ، موعود ، majid7 ، adonis2006 ، baran21 ، alirezanz ، gaandolf ، feligoli ، saeed_gh ، samansaba
(2014-04-17 ساعت 15:13)alirezanz نوشته:  اینکه من ی ساعت پیش با chevrolet tahoe داشتم طرفای broadway میروندم تخیله؟؟

آقا قرار نشد دیگه رویا دزدی کنیا!!! Broadway برا من بود همون رستوران دردسر ساز Big Grin
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: toghrol120 ، rezijon ، adonis2006 ، alirezanz ، kooroshfs ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 16:17)alirezanz نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 16:04)rezijon نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 15:18)alirezanz نوشته:  من در خدمت هر سوالی دارین بپرسین تا جایی که بتونم کمک میکنم به هر حال ما باید به شما کمک کنیم دیگه به رسمه مهاجرسراCool

ممنون... کدوم شهر هستین و رشتتون چیه... سطح زبانتون ... چند وقت بعد از ورود مشغول بکار شدین... مرسی

چی؟ کی؟ من؟ بجونه خودم من من من نه یعنی من تو تخیل بودمSad

تکیه بر جای بزرگان نتوان زد به گزاف مگر اسباب بزرگی همه آماده شود مثه خودم Cool

تشکر کنندگان: toghrol120 ، موعود ، rezijon ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa
TongueTongue....................تنها........13......روز.....مانده................................Big GrinBig Grin
Smile......................................................Smile
:Tongue.........................................Tongue
Rolleyes...........................Rolleyes
تشکر کنندگان: majid7 ، King Eagle ، lighter ، alirezanz ، gaandolf ، satin
شهریار شاعر شما خونه زندگی نداری همش اینجایی ؟

ماشالا به این روحیه ...

دو هفته دیگه خبرتو بشنوم ایشالا !!

خبر قبولیتو ...
(2014-04-17 ساعت 20:57)saied-k نوشته:  شهریار شاعر شما خونه زندگی نداری همش اینجایی ؟

ماشالا به این روحیه ...

دو هفته دیگه خبرتو بشنوم ایشالا !!

خبر قبولیتو ...

والا سعید جان من از دیشب تا حالا نبودم تازه اومدم تو دور.

شما که خودت به تاپیکهای کشورهای دیگه هم سر میزنی دیگه چرا از ما ایراد میگیری برار Wink ؟!

تشکر کنندگان: rezijon ، adonis2006 ، alirezanz ، alitab ، gaandolf ، kooroshfs ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52 ، saied-k
(2014-04-17 ساعت 20:57)toghrol120 نوشته:  Tongue....................تنها........13......روز.....مانده................................Big GrinBig Grin
Smile......................................................Smile
:Tongue.........................................Tongue
Rolleyes...........................Rolleyes

طغرل جان شما از 13روز و 23 ساعت و 59 دقیقه و 59 ثانیه تا 13روز تموم کلا میگی 13 روز دیگه Big Grin

تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، gaandolf ، samansaba
سلام به همه دوستان از خدا میخواهم امسال اسم من و تمامی دوستان که به دنبال زندگی هستند اعلام بشه
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz ، gaandolf ، majid3612 ، mahbube ، لی لا ، feligoli ، saeed_gh ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52
دوستان عزیزان حضار ... کاری نکنید برم تو رویا ها !!! برم تو رویا به این راحتی ها نمیام بیرون ها !!! گفتم نگی نگفتی ... Big Grin
Lottery 2011 =Failed
Lottery 2014 =Failed
Lottery 2015 =Failed
Lottery 2016 =Failed
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، alirezanz ، gaandolf ، ahmad00 ، feligoli ، iSalar ، samansaba ، karkiaa
[عکس: 24240444539081674363.png]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: موعود ، King Eagle ، lighter ، adonis2006 ، alirezanz ، babak433 ، لی لا ، satin ، samansaba ، MEHR52 ، aida123

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان