کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-17 ساعت 12:28)amino نوشته:  برادر همکارم از آمریکا اومده
از طریق لاتاری هم رفتن ،
دو سال پیش ،
یه تعریغیایی میکنه .، . ، .

آی ملت . ، . .
یکی یه عکسی بذاره . . .
لطفا . . .

سلام دوست عزیز

میشه بگین ایشون کجا زندگی میکنن و شغلشون چیه؟؟
اوضاع درامد و اطلاعات دیگه؟؟

پیشاپیش ممنون
تشکر کنندگان: mona_ir ، mahbube ، adonis2006 ، Fifi2015 ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
شما تصورراتتون خوبه ها خوب بلدید Smile
من ازینا بدل نیستم اخه راندگی دوس ندارم اصن Sadمن برم امریکا بیچارم حمل و نقل عمومیش که مورد داره جز نیویورک و شیکاگو که من بعیده اونجاها برم
عوضش بلدم فک کنم کنار ی بیچ نشستم دارم ی اهنگ ملو گوش میدم خورشیدم غروب میکنه منم دارم به این فک میکنم که خاستن توانستن است
حاالا یکی بگه کدوم شهرا بیچ دارن؟ هیوستون که داره میدونم خلیج میکزیک هس پیشش
رالی چی؟استین؟ اهان پورتلند هم دوس میدارم
تشکر کنندگان: rezijon ، adonis2006 ، amirghn ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
نقشه ایالات متحده آمریکا در سایت زیر :

http://fa.best2list.com/map/display/country/usa
تشکر کنندگان: rezijon ، vashahri ، adonis2006 ، alirezanz ، Mansour92 ، mahbube ، King Eagle ، karkiaa
بهترین خبر یا بدترین خبر امسال!
14 روز دیگر
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: mona_ir ، nora ، adonis2006 ، alirezanz ، ostokhan ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
بسان رود كه در شيب صخره سر به سنگ ميزنه رونده باش ...اميد هيچ معجزه اي ز مرده نيست ، زنده باش. * ....
Big Grin
تشکر کنندگان: majid7 ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، arezoo bj ، satin ، saeed_gh ، roya r ، lighter ، King Eagle ، samansaba
همه زدین تو کار تخیل آیا ؟
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: gaandolf ، vashahri ، mona_ir ، adonis2006 ، alirezanz ، arezoo bj ، satin ، roya r ، amino ، King Eagle ، toghrol120 ، karkiaa
* فراوانی باران را می شنوم! موفقیت در راه است، پیروزی شما نزدیک است و نعمتهای خدا در کنارتان. حقیقت این است، "هنوز حتی ابر کوچکی هم نمی بینم. اما در اعماق جانم می دانم، حــــــادثه خــــوبی قـــــرار اســـت اتــــــفاق بیــــفتد!!!"
Big Grin
تشکر کنندگان: gaandolf ، majid7 ، mona_ir ، rezijon ، adonis2006 ، alirezanz ، arezoo bj ، satin ، roya r ، lighter ، Fifi2015 ، King Eagle ، toghrol120 ، لی لا ، razasal90 ، MeMo ، samansaba ، MEHR52
آخ خ خ خ خ؛آدم این سفرنامه هارو می خونه بد جوری هوایی میشه.
لاتاری تو مشتمون بود.لاتاری ماله ما بود.آخ خ خ خ خ.منم می یاممممممم.
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، ahmad00 ، alirezanz ، roya r ، lighter ، alireza_guitar ، Mansour92 ، mahbube ، King Eagle ، babak433 ، MeMo ، samansaba ، karkiaa
اگه گفتین کجاست؟
[عکس: 23704232862566518263.jpg]
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
تمبر پستی باشید.

مثل تمبر پستی باشید ، وقتی به هدف چسبیدید تا رسیدن به موفقیت (مقصد) آن را رها نکنید.
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
با آرزوی برنده شدن تک تک شما عزیزان در لاتاری 2015 +++++++
2014AS60XX
Three Person
Two Issued on 16 May
Updates : 14-15-16 May / 20 May / 11 June

هر سوالی داشتین بهم‌پیام خصوصی بدین در حد توانم راهنمایی میکنم.
دوستان عزیزم این خیلی خوبه که انقدر امیدوارید و تصویر روشنی از قبولی خودتون دارید و سعی کنید همین طوری بمونید تا روز اعلام نتایج ولی طبق تجربه سال پیشم پیشنهاد میکنم سعی کنید این روزهای آخر رو در آرامش سپری کنید و سر خودتون و با چیزهای دیگه گرم کنید تا هم براتون این روزهای آخر آسون تر بگذره هم تنها امید و هدفتون لاتاری نباشه تا بعد از دیدن نتایج روحیتون و نبازید البته من مطمئنم که امسال خیلی از ما ها به آرزومون میرسیم و نباید نگران باشیم
من خودم پارسال یکی از فعالین پیج 2014 بودم . به هرحال این فقط به پیشنهاد دوستانه هست
برای تک تک شما آرزوی موفقیت میکنم و یادتون نره که برای دوستانتون هم دعا کنید . هر وقت که چند نفر با هم برای آرزویی مشترک دعا کنند حتما دعا شون مستجاب میشه Smile
موفق باشد :*
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
یعنی ... یعنی می‌تونیم ؟ می‌خوام بدونم ؟ می‌تونیم ... ؟ RolleyesRolleyes

(اثر آنلی فلایت Big Grin )
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
تشکر کنندگان: alirezanz ، satin ، lighter ، adonis2006 ، mona_ir ، samansaba ، karkiaa
gaandolf عکس مال کجاست؟؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، toghrol120 ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 14:16)aida123 نوشته:  همه زدین تو کار تخیل آیا ؟

شرمنده رفته بودم نیوجرسی پیشه دوستم تا بیام ی کم دیر شد
تخیل؟ این دوستمون چی میگه دوستان؟ اینکه من ی ساعت پیش با chevrolet tahoe داشتم طرفای broadway میروندم تخیله؟؟

الانم در میزنن ببخشیدا فک کنم سرانجام بعد 36 روز گرین کاردم اومد Tongue
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: satin ، amirghn ، lighter ، adonis2006 ، roya r ، mona_ir ، Mansour92 ، aida123 ، ashkan99 ، MeMo ، samansaba ، karkiaa ، vashahri

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان