کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-17 ساعت 23:40)melina90 نوشته:  سلام میخواستم بدانم کسی که مدرک دیپلم کارودانش دارد ولی پیش دانشگاهی نرفته باید چکار کند

مراجعه کنین به مراکز پیش دانشگاهی خودشون رانمایی میکنن
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: adonis2006 ، majid7 ، toghrol120 ، alirezanz ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 23:48)adonis2006 نوشته:  یه آهنگ دیگه هم براتون گذاشتم ... این آهنگ رو تو سرور خودم آپلود کردم که براحتی بتونید دانلود کنید .
خودم دوست دارم یه روزی با ماشین از روی پل سانفرانسیسکو رد میشم این آهنگ رو گوش کنم .

http://keyvin-mitnick.persiangig.com/02%...3/download
اقا چقد قشنگ بود این اهنگ!!!
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، toghrol120 ، mahbube ، alirezanz ، kooroshfs
اين صحيح نيست كه انسان وقتى پير ميشود از آرزوهايش دست ميكشد بلكه انسان وقتى پير ميشود كه از پيگيرى و تلاش براى رسيدن به آرزوهايش خوددارى كند

گابريل گارسيا ماركز

روحش شاد ...
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: adonis2006 ، Mansour92 ، amirghn ، toghrol120 ، roya r ، alirezanz ، kooroshfs ، ashkan99 ، lighter ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52
(2014-04-17 ساعت 13:30)mahbube نوشته:  شما تصورراتتون خوبه ها خوب بلدید Smile
من ازینا بدل نیستم اخه راندگی دوس ندارم اصن Sadمن برم آمریکا بیچارم حمل و نقل عمومیش که مورد داره جز نیویورک و شیکاگو که من بعیده اونجاها برم
عوضش بلدم فک کنم کنار ی بیچ نشستم دارم ی اهنگ ملو گوش میدم خورشیدم غروب میکنه منم دارم به این فک میکنم که خاستن توانستن است
حاالا یکی بگه کدوم شهرا بیچ دارن؟ هیوستون که داره میدونم خلیج میکزیک هس پیشش
رالی چی؟استین؟ اهان پورتلند هم دوس میدارم

آواز دهل شنیدن از دور خوش است
دوست عزیز ما یکساله امریکا هستیم و هنوز ندیدم کسی شیشه ماشین را بده پایین و با صدای بلند موزیک گوش کنه .( خیلی بی کلاسیه )
جزو قوانین رانندگی هست که صدای موزیک نباید بلند باشه که اگر کسی بخاطر خطر بوق زد شما بشنوید . هنسفری هم فقط یکشو باید تو گوشتون بزارید تا گوش دیگه تون آزاد باشه و صدای بوق یا آژیر پلیس را بشنوید .
مشروب اگر تو ماشینتون باشه هزار دلار جریمه داره و باید تو صندوق عقب باشه . حق ندارید شیشه مشروب را دست تون بگیرید و باید حتما تو پاکت باشه تا مشخص نشه مشروبه . خلاصه آمدید اینجا صدای ضبط ماشین را بالا نبرید اگر هم اینکار را کردید شیشه ماشین را پایین ندهید که بدجوری نگاهتون میکنند و بعد سریع زنگ میزنن پلیس این ماشین را متوقف کنید مثل اینکه مسته و صدای ضبطش بالاست .
منو تا بحال سه بار پلیس گرفته هر بار با تلفن دیگران
یکبار راهنما نزدم لاین عوض کردم . یکبار از پارکینک امدم بیرون یادم رفته بود چراغهای ماشینم را روشن کنم که دو دقیقه بعد متوجه شدم روشن کردم . یکبار هم گفته بودند استاپ کامل نکردم . اینجا لازم نیست پلیس ببنتون همه مردم پلیس هستند .
به زیر بیست و یک ساله ها سیگار نمی فروشند .
تو کاواره و بار و جایی که مشروب سرو بشه زیر بیست و یکسال راه نمی دن .
شهلا خانم با این اوصاف جزایر مالت ویزا سرمایه گذاری برم سنگین ترم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، battosai ، majid7 ، toghrol120 ، mahbube ، alirezanz ، King Eagle ، kooroshfs ، mosavi_69 ، lighter ، samansaba ، karkiaa
آهنگ
آهنگ
آهنگ

[عکس: Download-button-now.png]

از لینک زیر دانلود کنید

http://keyvin-mitnick.persiangig.com/01%...3/download
تشکر کنندگان: battosai ، majid7 ، rezijon ، toghrol120 ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa
سلام دوستان..
شهلا جان ... شما کیستون 4 نفره بوده 3 نفره رفتین؟؟
مرسی
تشکر کنندگان: toghrol120 ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa
جمعه همه رفتن اینجا تعطیل شده
تشکر کنندگان: rezijon ، Mansour92 ، adonis2006 ، alirezanz ، lighter ، karkiaa
آقا برای بار 100ام لطفا تو کار مدیرهای انجمن دخالت نکن.حتما باید دوباره قفل بشه تا خیالت راهت شه.؟
اگر چه زندگی هرگز به کام عاشقان نیست

برای زندگی عاشق تر از ما در جهان نیست
تشکر کنندگان: adonis2006 ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 21:27)melina90 نوشته:  سلام به همه دوستان از خدا میخواهم امسال اسم من و تمامی دوستان که به دنبال زندگی هستند اعلام بشه

من هم همینو دعا میکنم
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
تشکر کنندگان: feligoli ، rezijon ، Fifi2015 ، adonis2006 ، gaandolf ، babak433 ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-18 ساعت 10:08)لی لا نوشته:  
(2014-04-17 ساعت 21:27)melina90 نوشته:  سلام به همه دوستان از خدا میخواهم امسال اسم من و تمامی دوستان که به دنبال زندگی هستند اعلام بشه

من هم همینو دعا میکنم

از خدا هیچی دور نیست.. کافی بسپریم به خودش که بهترین ها رو برامون رقم بزنه... آمین
تشکر کنندگان: لی لا ، adonis2006 ، alirezanz ، MeMo ، ali258 ، King Eagle ، samansaba
(2014-04-18 ساعت 08:36)rezijon نوشته:  سلام دوستان..
مرسی
سلام دوست خوبم
بله من موقع ثبت نام اسم پسر بزرگم را هم نوشته بودم ولی یادم نبود و از آنجایی که بلد نبود کجا برم افراد کیس را چک کنم و حساب کردم دیدم پسرم انموقع بیشتر از بیست و یک بوده و حدس زدم که ثبت نامش نکردم و برای اون فرم پر نکردم. بعد از اینکه موقع مصاحبه ما شد نامه دادم و از سفارت امریکا پرسیدم برای مصاحبه چه کسانی با من بیان و اونا اسامی چهار تایمون را نوشتند و از طرفی چون فرم برای پسرم نفرستاده بودم جلوی اسمش رو فرم ثبت نام علامت زده بودند . ولی زمانیکه ترجمه مدارک را برای سفارت ترکیه فرستادم فرم اون را هم داخل پاکت گذاشتم و ما یکروز قبل از سفر به ترکیه یک نامه از سفارت ترکیه دریافت کردیم که پسر بزرگتون را نیارید . ولی جلوی درب سفارت اسمش تو لیست بود و میتونست با ما داخل سفارت بشه از سفیر پرسیدم اگر میاوردمش ویزا میگرفت گفتند نه بهر حال اون بالا بیست و یک سال بوده موقع ثبت نام و بهش ویزا تعلق نمیگرفته . من تا اون موقع نمیدونستم بالاخره من اونو ثبت نام کرده بودم یا نه . تعجب کردم اگر تو لیست نبوده چرا تو نامه مصاحبه اسمش بود . وقتی پاکت زردی را که نباید باز میکردم بازش کردم بالاخره فرم ثبت نام اولیه را دیدم و متوجه شدم اون هم اسمش بوده و اگر من شک نمیکردم و یا افراد کیسمون را چک میکردم و براش فرم همراه فرم ها ی خودمون میفرستادم اونا هم متوجه سه ماه بزرگتر بودنش نمیشدن و خلاصه خودم کردم که .............. . از یکطرف هم میترسیدم بخاطر اینکه اون بیشتر از بیست و یک بوده و من ثبت نامش کردم به هیچ کدومون ویزا ندن .
نداشتن اطلاعات کافی گاهی دردسرهای زیادی درست میکنه . بهر حال حتما خواست خدا بوده و حکمتی داشته البته بعد از امدن ما پسرم لیسانسش را گرفت و اقدام برای سربازی کرد و معاف شد و الان هم داره میره کلاس زبان
من هم امیدم به نتایج لاتاری امساله که شاید برنده بشه و به ما ملحق بشه .
شما هم دعا کنید . متشکرم
(2014-04-18 ساعت 10:13)rezijon نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 10:08)لی لا نوشته:  

من هم همینو دعا میکنم

از خدا هیچی دور نیست.. کافی بسپریم به خودش که بهترین ها رو برامون رقم بزنه... آمین

امين
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، karkiaa ، farbar
(2014-04-18 ساعت 10:28)شهلا 1346 نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 08:36)rezijon نوشته:  سلام دوستان..
مرسی
سلام دوست خوبم
بله من موقع ثبت نام اسم پسر بزرگم را هم نوشته بودم ولی یادم نبود و از آنجایی که بلد نبود کجا برم افراد کیس را چک کنم و حساب کردم دیدم پسرم انموقع بیشتر از بیست و یک بوده و حدس زدم که ثبت نامش نکردم و برای اون فرم پر نکردم. بعد از اینکه موقع مصاحبه ما شد نامه دادم و از سفارت آمریکا پرسیدم برای مصاحبه چه کسانی با من بیان و اونا اسامی چهار تایمون را نوشتند و از طرفی چون فرم برای پسرم نفرستاده بودم جلوی اسمش رو فرم ثبت نام علامت زده بودند . ولی زمانیکه ترجمه مدارک را برای سفارت ترکیه فرستادم فرم اون را هم داخل پاکت گذاشتم و ما یکروز قبل از سفر به ترکیه یک نامه از سفارت ترکیه دریافت کردیم که پسر بزرگتون را نیارید . ولی جلوی درب سفارت اسمش تو لیست بود و میتونست با ما داخل سفارت بشه از سفیر پرسیدم اگر میاوردمش ویزا میگرفت گفتند نه بهر حال اون بالا بیست و یک سال بوده موقع ثبت نام و بهش ویزا تعلق نمیگرفته . من تا اون موقع نمیدونستم بالاخره من اونو ثبت نام کرده بودم یا نه . تعجب کردم اگر تو لیست نبوده چرا تو نامه مصاحبه اسمش بود . وقتی پاکت زردی را که نباید باز میکردم بازش کردم بالاخره فرم ثبت نام اولیه را دیدم و متوجه شدم اون هم اسمش بوده و اگر من شک نمیکردم و یا افراد کیسمون را چک میکردم و براش فرم همراه فرم ها ی خودمون میفرستادم اونا هم متوجه سه ماه بزرگتر بودنش نمیشدن و خلاصه خودم کردم که .............. . از یکطرف هم میترسیدم بخاطر اینکه اون بیشتر از بیست و یک بوده و من ثبت نامش کردم به هیچ کدومون ویزا ندن .
نداشتن اطلاعات کافی گاهی دردسرهای زیادی درست میکنه . بهر حال حتما خواست خدا بوده و حکمتی داشته البته بعد از امدن ما پسرم لیسانسش را گرفت و اقدام برای سربازی کرد و معاف شد و الان هم داره میره کلاس زبان
من هم امیدم به نتایج لاتاری امساله که شاید برنده بشه و به ما ملحق بشه .
شما هم دعا کنید . متشکرم

اخی.. تقدیر دست خداست... انشالا که برنده میشه... میدونم دوری سخته... مخصوصا اینکه شما رفتید و پسرتون مونده...
یکم از اونجا بگین؟ زندگی چطوره.. اوضاع کار و بار.. زبانتون چطور بود... چقدر با خودتون بردین؟؟
مرسی شهلای عزیز
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، Mansour92 ، alirezanz ، King Eagle ، lighter ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-17 ساعت 23:51)Arashiv نوشته:  استرس رفته بالا بچه ها پست نمیزارن!!!

چرا استرس ؟، همه چي رو به خدا واگذار كنيد او خالق ماست و بهتر از ما صلاح و خير ما روووو ميدونه ، ارام و با خيال راحت خودتون را به خدا بسپريد و توكل كنيد اگر انشالله برنده شديد حتما صلاح كار شما بوده و بلعكس
هيچ كار خدا بي حكمت نيست
تشکر کنندگان: rezijon ، adonis2006 ، Mansour92 ، Arashiv ، alirezanz ، MeMo ، ali258 ، King Eagle ، watson ، samansaba ، karkiaa ، aida123

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان