کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
بچه ها چند روزه دیگه مونده؟ یکی امار بده :-)
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle
مرسییییییییییییی اهنگگگگگگگگگگگگگ من به عشق اهنگا میام تابلوعه نه ؟ Smile
صب ادینه بخیر
الان میگم چن روز مونده
1می میشه 11 اردیبهشت
یحتمل من نتونم اون روز ببینم فرداش میرم نماشگا بعد ببینم بهتره Smile
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، samansaba
You'll see that you can breathe without not back up
اینجاش عالی هست
شهلا خانوم من که از رانندگی بدم میاد Smile عاشق دوچرخم عوضش
منم شنیدم که قوانین رانندگی خیلی سخت گیرانست همش هم حق با عابر پیادست Smile درمورد سیگار و مشروبم شنیدم
اما ی سوال یکی بره سیگار بخره ازش شناسنامه میگیرن؟از کجا میفهمن کی چن سالشه؟ اخه سیگارو که دیگ همه دستشونه !
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-18 ساعت 11:34)mahbube نوشته:  You'll see that you can breathe without not back up
اینجاش عالی هست
شهلا خانوم من که از رانندگی بدم میاد Smile عاشق دوچرخم عوضش
منم شنیدم که قوانین رانندگی خیلی سخت گیرانست همش هم حق با عابر پیادست Smile درمورد سیگار و مشروبم شنیدم
اما ی سوال یکی بره سیگار بخره ازش شناسنامه میگیرن؟از کجا میفهمن کی چن سالشه؟ اخه سیگارو که دیگ همه دستشونه !
از طریق کارت شناسایی ایالتی یا گواهینامه همیشم چک میکنن سنتو (یکی ازدوستان آمریکا رفته میگفت)
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، موعود ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
بله برای فروش سیگار از جوانها کارت شناسایی میخوان .
ورودی بارها و کلابها هم از جوانها کارت شناسایی میخوان حتی اگر کنسرت باشه و مشروب سرو شه به این سنین اجازه ورود نمیدن .
تشکر کنندگان: abas_kashan ، mahbube ، Mansour92 ، adonis2006 ، babak433 ، موعود ، alirezanz ، roya r ، King Eagle ، lighter ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52
(2014-04-17 ساعت 22:59)gaandolf نوشته:  Long beach-CA
عجب ساحلیه... [عکس: rainbowf.gif]
من از پشت لپتاپ آفتاب گرفتم و برنزه شدم! [عکس: worship.gif]
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: mahbube ، Mansour92 ، gaandolf ، adonis2006 ، lighter ، موعود ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa ، MEHR52
عجب! اره ورودی بار ها رو دیدم که کارت شناسایی چک میکنن سیگارو نمدونستم ! بسلامتی باشه چ قانون مند خیلیم خوب چ معنی میده اصنSmile چ صبری واقن!
تشکر کنندگان: Mansour92 ، adonis2006 ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
(2014-04-18 ساعت 11:16)panyi نوشته:  بچه ها چند روزه دیگه مونده؟ یکی امار بده :-)

13 روز و 8 ساعت و 42 دقیقش مــــــــــــونده Wink
2015 6 may
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، lighter ، rezijon ، alirezanz ، King Eagle ، samansaba
(2014-04-17 ساعت 22:29)adonis2006 نوشته:  [عکس: american-airline-boarding-passboarding-p...6wfihf.png]
وااااااای خدااااااااا
تشکر کنندگان: adonis2006 ، tenardie2bai ، mahbube ، doran ، rezijon ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، eagla
خداوندا دل هر کسی که دوست داره اسمش دربیادو شاد کن الی امین
خدایا چنان کن سرانجام کار که تو خشنود باشی و ما رستگار
تشکر کنندگان: adonis2006 ، tenardie2bai ، Mansour92 ، rezijon ، feligoli ، babak433 ، alirezanz ، MeMo ، roya r ، eight ، ali258 ، King Eagle ، samansaba ، MEHR52 ، aida123
آهنگ

دانلود
تشکر کنندگان: Mansour92 ، mahbube ، alirezanz ، samansaba
فكر كن تو امريكا زندگى كنى ... با دوستات برنامه كافى شاپ ميذارى ... وقتى داخل ميشى اين صحنه رو ببينى چه احساسى بهت دست ميده ؟

عكس ارسالی از طرف یکی از دوستام دیشب : كافى شاپ گليس Cafe Glace در وستوود لس آنجلس

من خودمم یه همچین تجربه ایی داشتم ...یه بار برای سرکشی از یک بیمارستان طرف های مرز عربستان و امارات وسط صحرا فرستادنم ماموریت...اونجا جز چاه نفت و ماسه زار هیچ چیز دیگه ایی نیست برهوت محض.. حتی پمپ بنزین هم یکی دو تا تو مسیر هست که اگه رد کردی هر کدومش رو کارت ساختست ...خلاصه خسته از رانندگی چهار -پنج ساعته برای بنزین زدن پمپ بنزین توقف کردم و رفتم داخل فروشگاه ( اینجا همه پمپ بنزین ها یک فروشگاه کوچیک مثل سوپر مارکت دارند ) چون هوا گرم بود رفتم سراغ بستنی ...در یخچال رو که باز کردم چشمم به بستنی خرسی میهن افتاد ....وایی که نمیدونید چه ذوقی کردم همه خستگیم در رفت ...عوض یه دونه دوتا گرفتم عینهو این بستنی ندیده ها پشت سر هم خوردم

[عکس: BlZ1jr5CMAAozvG.jpg]
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: satin ، Mansour92 ، lighter ، mahbube ، adonis2006 ، iSalar ، doran ، rezijon ، nora ، babak433 ، abas_kashan ، alirezanz ، roya r ، King Eagle ، samansaba ، karkiaa
سلام بر همه منتظران
خواستم خدمت دوستان منتظر بگم که زیاد فکر خودتون رو درگیر لاتاری نکنید
احتمال برنده شدن در لاتاری واقعا پایینه
من خودم از منتظران 2014 بودم، هیچوقت یادم نمیره از روز اول باز شدن تاپیک منتظران ، که چند ماه قبل از اعلام نتایج بود ، هرروز از صبح تاشب با دوستانی که بعضی هاشون الانم هستند، تو مهاجر سرا بودیم
از شهری که قرار بود بریم تا بلیط هواپیما و اجاره خونه و حتی برای پیدا کردن کار هم برنامه ریخته بودیم
من خودم این اواخر از قانون راز ! کم کم به قانون زار ! رسیده بودم، هرچی دوستان برنده دوره های پیشین ، و ریش سفیدان ادوار گذشته میومدن مارو نصیحت میکردن که بابا اینقدر رو لاتاری سرمایه گذاری نکنید و روال عادی زندگی خودتون رو پیش بگیرید ، توجه نمیکردیم !
ما هم لیست داشتیم ، هر روز فال میگرفتیم و میومد که تا چند وقت دیگر خبری خوشحال کننده به شما میرسد!
حتی این اواخر به تعبیر خواب هم رو آورده بودیم، و به قدری مهارت پیدا کرده بودیم که حضرت یوسف برای تعبیر خوابش میومد پیش ما!!!
در این بین بعضی ها فعالتر بودند و بعضی ها هم فقط مطالب رو دنبال میکردند!
تا اینکه نتایج اعلام شد، دیگه ناسزایی بود که به درودیوار میگفتیم، مدام صفحه رو رِفرِش میکردیم وهربار مینوشت Has not been selected! وباورمون نمیشد! Sad
من نمیگم که تو این تاپیک اصلا فعالیت نکنید ،نه ! فقط حرفم اینه که زیاد فکر خودتون رو درگیر لاتاری نکنید ، من پارسال خیلی به برنده شدن امید داشتم و بعد از قبول نشدن ، ضربه روحی شدیدی خوردم، و مشکلات زیادی سر این قضیه برام پیش اومد!
الان افسوس میخورم که کاش همون وقت به حرف بزرگان مهاجرسرا گوش کرده بودم ، و به جای اینکه این همه به لاتاری فکر کنم ، روال عادی زندگیمو پیش گرفته بودم
امسال گفتم اگر صلاح باشه قبول میشم ،اگرم نباشه حتما قسمت نبوده ، ولی دیگه برنده شدن رو به زور از خدا نمیخوام!!!
به هر حال امیدوارم امسال ، همه شما دوستان جزو برنده ها باشید WinkWink
دانلود آهنگ شماره 1

دانلود

دانلود آهنگ شماره 2

دانلود

دانلود آهنگ شماره 3

دانلود
تشکر کنندگان: mahbube ، gaandolf ، Mansour92 ، samansaba
از اونجایی که من آدم بد شانسی هستم زیاد نگران در نیومدن اسمم نیستم Smile
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، samansaba ، ricky_may1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان