کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
kooroshfs جان حالت وخیمه خدا به دادت برسه تا یک می البته حق داری انتظار سخته
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: karkiaa ، kooroshfs ، mona_ir ، alirezanz ، King Eagle ، gaandolf
(2014-04-19 ساعت 00:56)alirezanz نوشته:  اقا اصلا تا اسمه عمو سعیدو میبنما سکته میکنم . جونم در اومد تا فهمیدم که خبری از قفل شدن نیست
شهریار جان نیستی اصلا اینجا روح نداره
(2014-04-19 ساعت 01:18)King Eagle نوشته:  آره خداییش اسم عمو سعید که میاد آدم توی برزخ گیر میکنه: آخه از یه طرف خداییش خیلی کمک میکنه و امید میده Smile اما وایـــــــــــــــــــــــــــ از اون زمانیم که ناراحت بشه Sad من که انگشتام الان داره میلرزه اینو تایپ میکنم. Sad
دادا ما مخلصیم اینقدر تعریف نکنین آب شدم رفتم تو زمین Shy
بابا من به این مهربونی مگه کی هستم که از من بترسین؟!Sad
اصلاً همش با همه 24 ساعته در حال بگو بخندیم. تا وقتی شما اون 38 بند رو رعایت کنین هم هیچ مشکلی نه با من نه با بقیه کاربرها و مدیرها پیدا نمی کنین. با همدیگه دوست باشین و خوبی برای هم بخواین تا خوبی هم نصیبتون بشه. موفق باشید.
(2014-04-19 ساعت 02:19)roya r نوشته:  kooroshfs جان حالت وخیمه خدا به دادت برسه تا یک می البته حق داری انتظار سخته
حال کی وخیم نیست؟ هرکی میاد تا سه نصف شب الاف تو فروم پرسه می زنه معلومه حالش خرابه. با یه اسم در اومدن در نیومدن کل مسیر زندگی کن فیکون میشه. تغیراتش اینقد اساسیه که قابل تصور نیس. یعنی از یه دنیایی جدا میشی میفتی تو یه دنیای دیگه. حالا خوب وبدشو نمیدونم. Rolleyes
بود آیا که در میــــــکده ها بگشایند؟
گره از کار فرو بسته ی ما بگشایند؟
تشکر کنندگان: karkiaa ، feligoli ، mona_ir ، samansaba ، alirezanz ، lighter ، King Eagle ، Mansour92
بچه ها اي دي منو يادتون باشه ( بالاگر عسلويه) شب يازدهم اگه قبول شم همه بچه هاي فعال سايت رو كافه ويونا دعوت ميكنم براي يه عصرونه و وداع با دوستان، سريع هم ميرم آموزشي و بعد هم ميام ميرم دنبال آموزشي و بعدشم خروج از كشور و مصاحبه و همونجا ميشينم تا ويزا رو بگيرم و برم بلاد كفر و در بلاد كفر ميرم اعلام ميكنم كه من ٢ سال ديگه بر ميگردم و ميام ايران ادامه خدمت. البته قبل از آموزشي از فرق سر تا كف پامو چك ميكنم شايد يه درد بيدرموني پيدا كنم كه معاف شم.
ولي بچه ها تورو خدا هركي قبول شد، يواشكي كاراشو پيش نبره همه با هم رو راست باشيم و همو در جريان بذاريم.
تشکر کنندگان: karkiaa ، battosai ، ramaya ، feligoli ، vashahri ، mona_ir ، samansaba ، alirezanz ، King Eagle ، Mansour92 ، MEHR52
سلام، صبحتون آمریکایی
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: amino ، toghrol120 ، faridl14 ، babak433 ، mona_ir ، hedyhoney ، samansaba ، alirezanz ، King Eagle ، kooroshfs ، masoud_777
Buffalo نیویورک...

[عکس: 35551300322144397090.jpg]

[عکس: 28054672645510989210.jpg]

[عکس: 84382320240123151076.jpg]

[عکس: 47000902833960551864.jpg]

بر فراز "بوفالو" :

[عکس: 70784115183845227929.jpg]

یکی از کافه های"بوفالو" :

[عکس: 97784603388818887214.jpg]
بر لب بحر فنا منتظریم ای ساقی

فرصتی دان که ز لب تا به دهان این همه نیست
TongueTongue.................فقط......12......روز......مانده................CoolCool
Smile.............Smile
Wink.......Wink
Smile...Smile
تشکر کنندگان: karkiaa ، mona_ir ، samansaba ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، pari pariaaa ، King Eagle ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 03:19)Balagar_assaluyeh نوشته:  بچه ها اي دي منو يادتون باشه ( بالاگر عسلويه) شب يازدهم اگه قبول شم همه بچه هاي فعال سايت رو كافه ويونا دعوت ميكنم براي يه عصرونه و وداع با دوستان، سريع هم ميرم آموزشي و بعد هم ميام ميرم دنبال آموزشي و بعدشم خروج از كشور و مصاحبه و همونجا ميشينم تا ويزا رو بگيرم و برم بلاد كفر و در بلاد كفر ميرم اعلام ميكنم كه من ٢ سال ديگه بر ميگردم و ميام ايران ادامه خدمت. البته قبل از آموزشي از فرق سر تا كف پامو چك ميكنم شايد يه درد بيدرموني پيدا كنم كه معاف شم.
ولي بچه ها تورو خدا هركي قبول شد، يواشكي كاراشو پيش نبره همه با هم رو راست باشيم و همو در جريان بذاريم.

دوست عزيز بازم با همه اين بحثايى كه ما كرديم بازم تو گوگل برو تو فروم نظام وظيفه ببين پاسپورت تو حين خدمت بهت ميدن يا نه؟
من موقع خدمتم يادمه كه يكى از بچه ها پاس بهش دادن ميخواست بره مكه،
ولى بازم مطمئن شو.
تشکر کنندگان: toghrol120 ، mona_ir ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، javad1990
(2014-04-19 ساعت 02:36)Saeedv13 نوشته:  
(2014-04-19 ساعت 00:56)alirezanz نوشته:  اقا اصلا تا اسمه عمو سعیدو میبنما سکته میکنم . جونم در اومد تا فهمیدم که خبری از قفل شدن نیست
(2014-04-19 ساعت 01:18)King Eagle نوشته:  آره خداییش اسم عمو سعید که میاد آدم توی برزخ گیر میکنه: آخه از یه طرف خداییش خیلی کمک میکنه و امید میده Smile اما وایـــــــــــــــــــــــــــ از اون زمانیم که ناراحت بشه Sad من که انگشتام الان داره میلرزه اینو تایپ میکنم. Sad
اصلاً همش با همه 24 ساعته در حال بگو بخندیم. تا وقتی شما اون 38 بند رو رعایت کنین هم هیچ مشکلی نه با من نه با بقیه کاربرها و مدیرها پیدا نمی کنین. با همدیگه دوست باشین و خوبی برای هم بخواین تا خوبی هم نصیبتون بشه. موفق باشید.

سعید جان فکر نکنم هیچ سالی مثل ۲۰۱۳ فعال بودن و کلی باهم رفیق بودن
امیدوارم دوستان ۲۰۱۵ هم دوستان خوبی برای هم باشن
Ca no:2013AS68xx ، مصاحبه: آنکارا ١٦ مي نتيجه برگه صورتی
[[/color] سفرنامه کلیرنس ۱۶ آگوست ورود به امریکا ۶ اکتبر ۲۰۱۳
(2014-04-19 ساعت 03:19)Balagar_assaluyeh نوشته:  بچه ها اي دي منو يادتون باشه ( بالاگر عسلويه) شب يازدهم اگه قبول شم همه بچه هاي فعال سايت رو كافه ويونا دعوت ميكنم براي يه عصرونه و وداع با دوستان، سريع هم ميرم آموزشي و بعد هم ميام ميرم دنبال آموزشي و بعدشم خروج از كشور و مصاحبه و همونجا ميشينم تا ويزا رو بگيرم و برم بلاد كفر و در بلاد كفر ميرم اعلام ميكنم كه من ٢ سال ديگه بر ميگردم و ميام ايران ادامه خدمت. البته قبل از آموزشي از فرق سر تا كف پامو چك ميكنم شايد يه درد بيدرموني پيدا كنم كه معاف شم.

دادا آدرس کافه ویونا رو یادت رفت بزاری!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، adonis2006 ، satin ، rainbow21 ، King Eagle ، kooroshfs ، roya r ، javad1990
[عکس: 43RY]
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: samansaba ، mona_ir ، alirezanz ، adonis2006 ، satin ، King Eagle ، kooroshfs
عجب وضعیتیه نمیتونیم به کارهای خودمون برسیم تا میری و بر میگردی تاپیک 20 صفحه رفته جلو. اینجا از من یکی که خواب وخوراک رو گرفته. من که از استرس دارم می میرم . شما رو نمیدونم؟
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: samansaba ، mona_ir ، alirezanz ، vashahri ، adonis2006 ، mahbube ، King Eagle ، toghrol120 ، kooroshfs ، roya r
روزهایـی کـه بـی تـو می گـذرد

گـرچه بـا یـاد تـوست ثـانـیه هـاش

آرزو بـاز می کـشد فـریـاد:

در کـنار تـو می گـذشت٬ ای کـاش!
RolleyesShy
تشکر کنندگان: samansaba ، adonis2006 ، بازگشت ، lighter ، toghrol120 ، kooroshfs
(2014-04-19 ساعت 02:36)Saeedv13 نوشته:  

عمو سعید ما ارادتمند شما هستیم

اتفاقا تو تاپیکای دیگه مخصوصا زندگی در امریکا خیلی مهربون بودید هرچی ازتون خوندم اما اینجا انصافا یکم میترسم دیگه چه کنم دست خودم نیست Big Grin
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: mona_ir ، samansaba ، adonis2006 ، بازگشت ، pari pariaaa ، lighter ، King Eagle ، kooroshfs ، Saeedv13 ، iSalar
دوستان من دارم میمیرم
از دیشب که یکی از دوستان گفتن خیلی ها به خاطر عکس حذف میشن دارم میمیرم

حالم بده و هرکاری میکنم درست نمیشم

از نظر من عکسم 2 تا ایراد داره
1- کیفیت زیاد بالایی نداره
2- یه مقدار روی صورت روتوش شده

ولی اندازه 600*600 درسته و وقتی آپلود کردم هیچ ایرادی نگرفت

و همچنین دیشب تو سایت رسمیش رفتم و دیدم همه ای علایم رو رعایت کرده بودم .
پشت زمینه سفید و شونه هام کاملا معلومه و و سرم و موهام کاملا معلومه و هیچ چرخشی سرم و گردنم نداره

و فقط اون دو تا مشکلی که از نظر من وجود داره

حالا سوال من اینه که آیا این عکس ها توسط فردی دیده میشه و تایید میشه ؟
اگه اینطور باشه که هزاران عکس رو باید ببینن

و اگه توسط کامپیوتر بررسی میشه تا چه حد اون 2 تا مشکل من میتونه مهم بشه ؟

عکس من در حالت 600*600 خوب دیده میشه

آیا دیده شدن دقیق چشمها منظورم دیده شدن دقیق خود رنگ چشمها مهم هستش ؟

کسی هست که تو این زمینه تجربه ای زیادی داشته باشه و من عکسم رو براش بفرستم و یه نظری بده ؟

من حالم بده و برای کنکور ارشد امتحان هیچی نخوندم و الان با این وضعیت فلج شدم تو اتاقم افتادم
تشکر کنندگان: mona_ir ، satin ، بازگشت ، alirezanz ، mahbube ، mosavi_69 ، lighter ، King Eagle ، toghrol120 ، kooroshfs ، Mansour92 ، MEHR52

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان