کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
شانس یا قسمت یا حکمت همه بدست خداست خدایا یعنی میشه ما هم خوش شانس باشیم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، lighter ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، mona_ir
(2014-04-18 ساعت 21:10)King Eagle نوشته:  
(2014-04-18 ساعت 15:52)alirezanz نوشته:  هی وای من

شهریار حالمو دگرگون کردShy

با سلامی مجدد خدمت رفقا Mrبنویس اومد دوباره همه برن کنار پست دادنای من شروع شد رسما Big Grin

دادا این برادوی حال همه رو دگر گون میکنه فقط بری یه پیاده روی 1 ساعته دیگه هیچ غمی تنگ دلت نمیمونه Shy
به داش شهریار!!
شهریار هر دفعه میای چند تا کومبو هم میزنیا!!
زیر 3 4 تا پست پشت سرهم تو کارت نیست!!
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: King Eagle ، adonis2006 ، masoud_777 ، alirezanz ، mona_ir
(2014-04-18 ساعت 19:16)جهانگرد نوشته:  دوستان کسی لینکی یا....داره که توش اسامی کشورهای دارای سهمیه لاتاری ۲۰۱۵درج شده باشه؟؟

این کشور ها نمیتونستن شرکت کننده داشته باشن

Bangladesh, Brazil, Canada, China (mainland-born), Colombia, Dominican Republic, Ecuador, El Salvador, Haiti, India, Jamaica, Mexico, Nigeria, Pakistan, Peru, Philippines, South Korea, United Kingdom (except Northern Ireland) and its dependent territories, and Vietnam.
Persons born in Hong Kong SAR, Macau SAR, and Taiwan are eligible.
Changes in eligibility this year: For DV-2015, natives of Nigeria are no longer eligible.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: adonis2006 ، masoud_777 ، بازگشت ، lighter ، Arashiv ، mahbube ، USA Citizen ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، mona_ir
دوستان لطفــــــــــــــــــــــــــــــا جواب پستها رو کوتاه بدین و در هر جواب , جواب های قبلی رو پاک کنید و نهایتا 1 جواب رو بزارین و همچنین دقت داشته باشین که جوابها تکراری نباشی چیزی که در 2-3 صفحه گذشته زیاد به چشم میخوره فقط شکل جملات تغییر کرده

با تشکر از همگی.

در ضمن Arashiv جان خوب وقتی 5 صفحه رو نخوندم , از هر صفحه 1 پستم جواب بدم این میشه که به قول خودت کمبت میزنیم Big Grin چه کنیم آخه یه مهاجرسراست و یه King Eagle Cool

در آخر هم دوستان لطف کنن مشخصاتشون رو به من پیام خصوصی کنن تا توی لیسن منتظران 2015 ثبت کنم.
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: masoud_777 ، بازگشت ، موعود ، Arashiv ، mahbube ، mosavi_69 ، adonis2006 ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، roya r ، mona_ir
سلام
بچه ها حالا اگه یکی اسمش در بیاد ویزا هم بهش بدن بیشتر بخواد بمونه ایران مثلا 10 ماه چی کار باید بکنه راهی هست که به ویزای سفید گرفتن ختم نشه فقط چند ماه بیشتر؟
امید من فقط خداست
تشکر کنندگان: mahbube ، adonis2006 ، alirezanz ، karkiaa ، mona_ir
سلام به همگی ماشالا همه بچه ها چه شادنBig Grin
تشکر کنندگان: Arashiv ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، kooroshfs ، samansaba ، karkiaa ، lighter ، mona_ir
اینو کسی هنوز جواب ندادشا!!!
اگر یکی کارت معافیت و پایان خدمت نداشته باشه، هر جند به هر راهی مشکل خروج از کشور هم نداشته باشه>>>>>> آفیسر بهش سر پایان خدمت گیر میده یا نمیده؟
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: موعود ، adonis2006 ، battosai ، King Eagle ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، roya r ، mona_ir
(2014-04-18 ساعت 22:41)mosavi_69 نوشته:  اینو کسی هنوز جواب ندادشا!!!
اگر یکی کارت معافیت و پایان خدمت نداشته باشه، هر جند به هر راهی مشکل خروج از کشور هم نداشته باشه>>>>>> آفیسر بهش سر پایان خدمت گیر میده یا نمیده؟
من لیست مدارک مورد نیاز سفارت رو که نگاه کردم
کارت سربازی توش نبود
همچنان امیدوارم....
تشکر کنندگان: adonis2006 ، Arashiv ، mosavi_69 ، King Eagle ، alirezanz ، karkiaa ، roya r ، mona_ir
هرچه خدا خواست همان ميشود

خواهد اگر يار عيان ميشود

صاحب و مولاي حقيقي خداست

زوست که پيدا و نهان ميشود

چونکه همه مبدا و مقصد هم اوست

بيخودي انسان نگران ميشود

منشاء اصلي ولايت خداست

زوست که ارزان جهان ميشود
تشکر کنندگان: majid7 ، lighter ، adonis2006 ، baran21 ، King Eagle ، alirezanz ، samansaba ، ali258 ، mona_ir
(2014-04-18 ساعت 15:47)saeed_gh نوشته:  من اینجا «ریشه در خاکم»
من اینجا عاشق «این خاک اگر آلوده یا پاکم»
من اینجا تا نفس باقی ست «می مانم»

من از اینجا چه می خواهم، نمی دانم!

امید روشنایی گرچه در این تیرگی ها نیست
من اینجا باز در این دشتِ خشکِ تشنه می رانم

من اینجا روزی آخر از دل این خاک، با دست تهی
«گل بر می افشانم»

من اینجا روزی آخر از ستیغ کوه، چون «خورشید»
سرود «فتح» می خوانم

و می دانم
تو روزی باز خواهی گشت!

تو با پیشانی پاک نجیب خویش
که از آن سوی گندمزار
طلوع با شکوهش خوشتر از صد تاج خورشید است
تو با آن گونه های سوخته از آفتاب دشت
تو با آن چهره افروخته از آتش غیرت
که در چشمان من والاتر از صد جام جمشید است
تو با چشمان غمباری
که روزی چشمه جوشان شادی بود
و اینک حسرت و افسوس بر آن سایه افکنده ست
خواهی رفت.
و اشک من ترا بدروردخواهد گفت!

درود بر استاد فریدون مشیری
واقعا زیباست!
تشکر کنندگان: Arashiv ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، mona_ir ، battosai
(2014-04-18 ساعت 22:53)موعود نوشته:  
من لیست مدارک مورد نیاز سفارت رو که نگاه کردم
کارت سربازی توش نبود

جواب این سوال رو با توجه به دانسته هایی که از مهاجرسرا یاد گرفتم میدم .
همونطور که دوستان مهاجرسرا میگن یکی از دلایل مهم کلیرنس خوردن همین سربازی هستش که افیسر چند سوال میپرسه که کجا خدمت کردید و سمتتون چی بوده ؟ یگان خدمتی ارتش یا سپاه یا نیروی انتظامی یا کدومش بود ؟
پس تا اینجا نتیجه ای این صحبت ها اینطور برداشت میشه که "بله" افیسر خیلی براش مهم هستش این موضع و حتی بعضی از دوستان برای اینکه سمتشون تو یگان خدمتی رو درست بتونن به افیسر بگن دنبال واژه ای دقیق انگلیسیش مگیردند.
و حتی تو پر کردن بعضی فرم ها یا یک فرم که الان یادم نیست توی اون مینویسید که در سربازی چه سمتی داشتید .
و باز هم با توجه به تجربیات مهاجرسرایی همانطور که گفته شده قبلا مثل اینکه اگه معافیت رهبری داشته باشید دیگه کلیرنس نمیخورید و یکضرب میگیرید . البته باز فاکتورهای دیگه هم هستند که باعث میشه کلیرنس بخورین و " کار" هستش
( توضیح از خودم و منبع از سایت نظام وظیفه : معافیت رهبری به سنین بالا که سربازی تاکنون نرفته اند داده میشود و افیسر از این موضوع و از این قانون اطلاع دارد و بابت این فاکتور کلیرنس صادر نمیکند . چون میدونه دلیل معافیت چیز خاصی نبوده )
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، King Eagle ، alirezanz ، farnosh*m ، samansaba ، mona_ir
دوستان اعلام میکنم که هم اکنون به بنده اطلاع دادن که قرعه کشی انجام شده و بنده برنده شدم و الان در پوست خودم نمیگنجم و در حال پر کردن فرم ها هستم. SmileSmile ایشالا قسمت شما هم بشه .نمیدونین چه حالیییی میددهههههه وقتی جو میگیرتون و در حال توهم زدنین Big Grin
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، roya r ، Balagar_assaluyeh ، babak433 ، mona_ir ، بازگشت ، fari90 ، MEHR52 ، MeMo
آقا 12 روز مونده ها !

راستی ما آخرش نفهمیدیم اینا که اسامی ثبت نام رو شش ماه پیش بسته اند. قرعه کشی هم فوقش دو روز طول بکشه. پس اینا چرا جواب رو نگه میدارن؟ ما که نفهمیدیم فلسفه این شش ماه تاخیر رو

شما اگر میدونید به ما بگین
مدعي خواست که آيد به تماشاگه راز ______ دست غيب آمد وبر سينه نامحرم زد
ديگران قرعه قسمت همه برعيش زدند _______ دل غمديده ما بود که هم برغم زد
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، lighter ، Balagar_assaluyeh ، mona_ir
دوست عزیز کاش درمورد شرایطتون بیشتر مینوشتید تا بهتر راهنمایی بشید. آفیسر فقط از شما وضعیت خدمتی رو سوال میکنه حالا شما یا رفیتن(بک گراند چک) میشید یا به هر دلیلی معاف شدید. اگر هم دانشجو بودین یا به هر دلیل فعلاً سربازی رو پیچوندین و سن شما زیر 25 سال باشه یه فرمی هست پر میکنید و به خدمت سربازی در آمریکا دعوت میشین واونجا سربازی میروید. البته راجع به سن یادم نیست که زیر 25 یا 21 به هرحال امیدوارم کافی بوده باشه.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mosavi_69 ، King Eagle ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، mona_ir
کاربران در حال بازدید این موضوع: ahmad00، baran21، kolange_edalat، Onlysat، ostokhan، parham1373، .....، satin4 کاربر مخفی
دوستان همگی در خال خوندن صفحات هستن....
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، ostokhan ، King Eagle ، alirezanz ، samansaba ، karkiaa ، mona_ir

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان