کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
only flight چه کردی با ما اول صبحی با عکست ....
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: adonis2006 ، lighter ، samansaba ، alirezanz ، King Eagle
خدایـــــا...

یـک مــــرگ بدهـکارم و هـــزار آرزو طلبـکار !

خستــه ام ..

یــا طلبــم را بـده ...

یــا طلبــت را بگیــر ...
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، lighter ، satin ، alirezanz ، abas_kashan
(2014-04-21 ساعت 08:25)taha_jam_co نوشته:  سلام دوستان امید وارم همه برنده بشن و بیان ما هم از تنهایی در بیاییم

سلام صاها جان.لطفا از ویزا گرفتنت بگو.گیر بودن کنسول ها یا اهله حال.و راجه به اسپانسر چی؟مهم بود براشون؟؟؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، Mansour92 ، karkiaa ، mahbube ، samansaba
[عکس: time.JPG]

کاربران در حال بازدید این موضوع: adonis2006، babak433، chance2، mamad_msp، mirshahim، mona_usa، roya r، بازگشت، 2 کاربر مخفی، 3 مهمان
تشکر کنندگان: ricky_may1980 ، romance33 ، MEHR52 ، samansaba ، alirezanz ، King Eagle
249 ساعت دیگه انشا الله همه ما خوشحال و خندان باشیم و آماده بشیم برای مراحل بعدی و کنار هم این راه او تموم کنیم
اعلام نتایج اول راه برای همه ماست
2013 نشد
2014 نشد
2015 نشد
2016 ...........
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، بازگشت ، aida123 ، lighter ، romance33 ، roya r ، Mansour92 ، Yashita ، samansaba ، alirezanz ، King Eagle
کسی که دارای عزمی راسخ است ، جهان را مطابق میل خویش عوض میکند(گوته)

راز موفقیت این است : " هدفی را بی وقفه دنبال کنید" (آنتونی رابینز)

تا زمانیکه دست از تلاش برنداشتی بازنده محسوب نمی شوی ( مایک دیتکا )

ناامیدی نخستین گامی است که بشر بسوی گور برمیدارد ( ناپلئون )

قصد دارم برای اینکه گاهی شمارش معکوس یادمون بره جملات کوتاهی از بعضی آدم بزرگا پست کنم تا بلکه حداقل برای خودم یه یادآوری بشهBig Grin
[عکس: time.JPG]

کاربران در حال بازدید این موضوع: adonis2006، hedyhoney، mamad_msp، MeMo، mirshahim، mona_usa، بازگشت، 2 مهمان
تشکر کنندگان: mona_ir ، hedyhoney ، shahryar_eng ، lighter ، محبت ، amir_cool_2001 ، samansaba ، alirezanz
دعای کشتی شکستگان

یك كشتی در یك سفر دریایی در میان طوفان در دریا شكست و غرق شد و تنها دو مرد توانستند نجات یابند و شنا كنان خود را به جزیره كوچكی برسانند. دو نجات یافته هیچ چاره ای به جز دعا كردن و كمك خواستن از خدا نداشتند. چون هر كدامشان ادعا می كردند كه به خدا نزدیك ترند و خدا دعایشان را زودتر استجاب می كند، تصمیم گرفتند كه جزیره را به 2 قسمت تقسیم كنند و هر كدام در قسمت متعلق به خودش دست به دعا بر دارد تا ببینند كدام زود تر به خواسته هایش می رسد.ا
نخستین چیزی كه هردو از خدا خواستند غذا بود. صبح روز بعد مرد اول میوه ای را بالای درختی در قسمت خودش دید و با آن گرسنگی اش را بر طرف كرد.اما سرزمین مرد دوم هنوز خالی از هر گیاه و نعمتی بود.ا
هفته بعد دو جزیره نشین احساس تنهایی كردند.مرد اول دست به دعا برداشت و از خدا طلب همسر كرد. روز بعد كشتی دیگری شكست و غرق شد و تنها نجات یافته آن یك زن بود كه به طرف بخشی كه مرد اول قرار داشت شنا كرد. در سمت دیگر مرد دوم هنوز هیچ همراه و همدمی نداشت.ایك كشتی در یك سفر دریایی در میان طوفان در دریا شكست و غرق شد و تنها دو مرد توانستند نجات یابند و شنا كنان خود را به جزیره كوچكی برسانند. دو نجات یافته هیچ چاره ای به جز دعا كردن و كمك خواستن از خدا نداشتند. چون هر كدامشان ادعا می كردند كه به خدا نزدیك ترند و خدا دعایشان را زودتر استجاب می كند، تصمیم گرفتند كه جزیره را به 2 قسمت تقسیم كنند و هر كدام در قسمت متعلق به خودش دست به دعا بر دارد تا ببینند كدام زود تر به خواسته هایش می رسد.ا
نخستین چیزی كه هردو از خدا خواستند غذا بود. صبح روز بعد مرد اول میوه ای را بالای درختی در قسمت خودش دید و با آن گرسنگی اش را بر طرف كرد.اما سرزمین مرد دوم هنوز خالی از هر گیاه و نعمتی بود.ا
هفته بعد دو جزیره نشین احساس تنهایی كردند.مرد اول دست به دعا برداشت و از خدا طلب همسر كرد. روز بعد كشتی دیگری شكست و غرق شد و تنها نجات یافته آن یك زن بود كه به طرف بخشی كه مرد اول قرار داشت شنا كرد. در سمت دیگر مرد دوم هنوز هیچ همراه و همدمی نداشت.ا
بزودی مرد اول از خداوند طلب خانه، لباس و غذا بیشتری نمود. در روز بعد مثل اینكه جادو شده باشه همه چیزهایی كه خواسته بود به او داده شد. اما مرد دوم هنوز هیچ چیز نداشت.
سرانجام مرد اول از خدا طلب یك كشتی نمود تا او و همسرش آن جزیره را ترك كنند. صبح روز بعد مرد یك كشتی كه در قسمت او در كناره جزیره لنگر انداخته بود پیدا كرد. مرد با همسرش سوار كشتی شد و تصمیم گرفت جزیره را با مرد دوم كه تنها ساكن آن جزیره دور افتاده بود ترك كند.
با خودش فكر می كرد كه دیگری شایسته دریافت نعمتهای الهی نیست چرا كه هیچ كدام از درخواستهای او از طرف پروردگار پاسخ داده نشده بود.
هنگامی كه كشتی آماده ترك جزیره بود مرد اول ندایی از آسمان شنید :
"چرا همراه خود را در جزیره ترك می كنی؟"
مرد اول پاسخ داد:
" نعمتها تنها برای خودم است چون كه من تنها كسی بودم كه برای آنها دعا و طلب كردم ، دعا های او مستجاب نشد و سزاوار هیچ كدام نیست "
آن صدا سرزنش كنان ادامه داد :
"تو اشتباه می كنی او تنها كسی بود كه من دعاهایش را مستجاب كردم وگرنه تو هیچكدام از نعمتهای مرا دریافت نمی كردی"
مرد پرسید:
" به من بگو كه او چه دعایی كرده كه من باید بدهكارش باشم؟ "
"او دعا كرد كه همه دعاهای تو مستجاب شود"
(2014-04-21 ساعت 09:21)farzad parsa نوشته:  
(2014-04-21 ساعت 09:16)kamran293 نوشته:  سلام...
من خواستم به همگی بگم آرزو میکنم اونایی که از ته دل دوست دارن برن قبول شن....

به نظرم قشنگتره بگی اونایی که نیاز دارن و مجبورن بهتر باشه

هرکسی که از ته دل چیزیو میخاد حتمن بش نیزا داره مث من Rolleyes
تشکر کنندگان: adonis2006 ، mona_ir ، محبت ، Yashita ، amir_cool_2001 ، alirezanz ، King Eagle ، javad1990
(2014-04-21 ساعت 11:22)adonis2006 نوشته:  [عکس: time.JPG]

کاربران در حال بازدید این موضوع: adonis2006، hedyhoney، mamad_msp، MeMo، mirshahim، mona_usa، بازگشت، 2 مهمان

adonis خان ، جون به لبمون کردیا برادر من ... هی نذار این شمارش معکوس و لحظه به لحظه Cool
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: hedyhoney ، adonis2006 ، Danoosh ، محبت ، amir_cool_2001 ، mona_ir ، samansaba ، satin ، alirezanz
اقا این اهنگو من داشتم کاش ی جوری میذاشتید میشد دانلود کرد صدای حلتو منو مامانم از خانند ه های قدیمی مجله موفقیت بودیم میگم بودیم چون ی مدت هس زندگی سخت شده وقت نمیشه بخونیمش منم که باز زدم تو خط همشهری داستان
تشکر کنندگان: adonis2006 ، Danoosh ، farzad parsa ، محبت ، alirezanz ، King Eagle
درصد برنده شدن

ایران پس از بنگلادش ، دارای بالاترین سهمیه در قرعه کشی گرین کارت ، از قاره آسیا میباشد. با توجه به نتایج قرعه کشی 2011 بنگلادش با 5999 نفر برنده در جایگاه اول ، ایران با 2819 نفر در جایگاه دوم و سریلانکا با 515 نفر در جایگاه سوم در قاره آسیا قرار دارند.

با توجه به اینکه اگر تعداد شرکت کنندگان از ایران حداکثر 400,000 نفر باشند با یک حساب سرانگشتی میتوان نتیجه گرفت که از هر 141 شرکت کننده ، 1 نفر برنده خواهد شد. (البته میزان شرکت کنندگان هر ساله در حال افزایش است.)

با نگاهی کوتاه به آمار منتشر شده رسمی که در جدول زیر خلاصه شده است ، میتوان مشاهده نمود که سهمیه ایران هر سال در حال افزایش میباشد.

سال 2010 2009 2008 2007 2006 2005 2004 2003 2002 2001

تعداد برنده 2819 2773 1689 1435 1361 934 820 1431 768 1703

شما نیز میتوانید یکی از برندگان خوش شانس قرعه کشی گرین کارت باشید.
فلسفه گرین کارت

در دهه ۶۰ تا ۹۰ از قرن بیستم (1950 تا 1980) ، %44 از آمریکای جنوبی و %42 از آسیا ، مهاجران به آمریکا را تشکیل میدادند. آمار مهاجرت که به صورت تصاعدی در حال افزایش بود ، دولتمردان آمریکا را بر آن داشت که برای جلوگیری از بر هم خوردن توازن قومی، اجتماعی، اقتصادی، تدابیری را به کار ببندند. مانند محدودیت مهاجرت اتباع بعضی کشورها (از قبیل مکزیک و فیلیپن) در سال 1924 میلادی و یا در سال ۱۹۶۵ تصویب قانون جدیدی برای جذب نیروهای متخصص و محقق در راستای شکوفایی علمی، صنعتی، اقتصادی.

با این حال آمار مهاجرت به آمریکا هر سال افزایش یافت به طوریکه در سال ۱۹۹۰ در حدود ۶۷۵ هزار نفر و در سال ۲۰۰۱ بیش از یک میلیون نفر به آمریکا مهاجرت نموده اند.

در سال 1987 رئیس جمهور وقت آمریکا Ronald Reagan ایده ای را مطرح کرد که در آن سالیانه تعداد 55000 نفر (حداکثر) بصورت قرعه کشی مجوز مهاجرت به آمریکا را دریافت میکنند. و این ایده چیزی نبود جزGreen Card Lottery. اما هنوز این ایده و روش، مورد برسی و تحلیل قرار میگیرد، مخصوصأ بعد از اتفاق 11 سپتامبر که درآمریکا بوقوع پیوست. در آخر کلام باید این نکته را هم متذکر شویم که هر مهاجری که موفق به دریافت Green Card میشود، پس از ورود به آمریکا از تمام حق وحقوق یک آمریکایی متولد آمریکا (به جز حق رای) برخوردار میباشد و قانون برای همه یکسان میباشد.

هم اکنون نیز همه ساله قرعه کشی گرین کارت برگزار میشود و هر ساله افراد زیادی ، بدون اینکه دردسرهای گرین کارت سرمایه گزاری و ... را داشته باشند، صاحب گرین کارت میشوند.
تردیدها بما خیانت میکنن #حلت
21روز برای تثبیت هر عادتی کافیست
به نسبت ایمانتون بدست میارید #حلت

حق رای بعد از سیتیزن شدن میدن اره؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، Danoosh ، محبت ، amirghn ، Mansour92 ، babak433 ، samansaba ، satin ، alirezanz ، King Eagle
آمار مهم مربوط به دوره DV2014 :

نتایج سری اول دوره 2014 در اردیبهشت اعلام شد.

همانگونه که در متن اصلی و لینک آن مشاهده می فرمائید: طبق اعلام رسمی اداره مهاجرت در بولتن ویزا تعداد برندگان این دوره 140660 نفر بوده که شانس 50 هزار نفر اول بیشتر است. تعداد کل فرمهای صحیح [Qualified] رسیده 9,374,191 بوده (14,633,767 با همراهان خانواده) و در قرعه شرکت داده شده اند. تعداد برندگان از کشور ایران در این دوره 6027 نفر بوده (رتبه اول آسیا و دنیا) که تا کنون تا کیس نامبر 1800 برای مصاحبه در اکتبر (مهر) نوبت بندی شده اند. (شما می توانید متن کامل را در این لینک از سایت اداره مهاجرت آمریکا مشاهده نمائید).

Applicants registered for the DV-2014 program were selected at random from 9,374,191 qualified entries (14,633,767 with derivatives) received during the 30-day application period that ran from noon, Eastern Daylight Time on Tuesday, October 2, 2012, until noon, Eastern Daylight Time on Saturday, November 3, 2012.

ASIA

IRAN 6,027

AFGHANISTAN 447 ISRAEL 330 OMAN 12 BAHRAIN 27 JAPAN 861 QATAR 43 BHUTAN 21 JORDAN 581

SAUDI ARABIA 467 BRUNEI 3 NORTH KOREA 3 SINGAPORE 119 BURMA 696 KUWAIT 275 SRI LANKA 1,616 CAMBODIA 1,892

LAOS 9 SYRIA 493 HONG KONG SPECIAL ADMIN. REGION 159 LEBANON 396 TAIWAN 723 INDONESIA 379 MALAYSIA 167 THAILAND 131

MALDIVES 4 TIMOR-LESTE 0 IRAQ 384 MONGOLIA 224 UNITED ARAB EMIRATES 167 NEPAL 6,082 YEMEN 532

سری دوم نتیجه های دوره قبل یعنی 2014 که تعداد بسیار محدودتری را شامل می شود قرار است اکتبر یعنی در مهرماه (اواخر مهر) اعلام شود اما تاریخ آن بطور دقیق اعلام نشده است. به همه ثبت نام شدگان دوره 2014 توصیه می کنیم صفحه نتیجه را هر دو ماه یکبار تا تابستان 93 چک نمایند.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان