کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
امیدوارم همه ی دوستانی که سرنوشت و زندگیشون آمریکا رقم خورده و عاشق مهاجرتن برنده بشن و به آرزوی قلبیشون برسن .
انرژی مثبت یادتون نره ه ه ه ه Wink[/quote]
کیس نامبر : 2014AS6XXX / دو نفر / June 23 - ANKARA
آپدیت ها : 23 جون (1,2) / 25 جون (1,2) / 26 جون (1,2) / 16 جولاي (1) / 12 آگست (1,2) / 16 آگست (2) / 22 آگست (1,2) / 27 آگست (1,2) و كلير

Everybody listen and repeat : We will get the VISA
ساکن San Francisco
(2014-04-21 ساعت 12:09)mahbube نوشته:  اقا این اهنگو من داشتم کاش ی جوری میذاشتید میشد دانلود کرد صدای حلتو منو مامانم از خانند ه های قدیمی مجله موفقیت بودیم میگم بودیم چون ی مدت هس زندگی سخت شده وقت نمیشه بخونیمش منم که باز زدم تو خط همشهری داستان

سلام

این آهنگ قابل دانلود هستش!

حالا تو یه کلود دیگه دوباره آپلودش میکنم .... کافیه دانلود منیجر داشته باشید تا به راحتی دانلودش کنید

https://app.box.com/s/5yjdsyy8hhfp2ays7779

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
تشکر کنندگان: mona_ir ، adonis2006 ، mahbube ، محبت ، alirezanz
با سلام و تشکر از همه دست اندرکاران و زحمت کشان سایت...
با توجه به اینکه از این پس این صفحه بیننده بیشتری داره ،من سوالی داشتم راجب شرایط خودم هست لطفا راهنمایی کنید...
من 26 ساله مجرد و فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد اهواز هستم و بیکار...
شرایط مالی خوبی هم ندارم ...سوالم این هست بدون سرمایه میتونم مهاجرت کنم؟حداقل پول که لازمه با خودم داشته باشم برای شروع زندگی در آمریکا چقدر است؟ ممنون از پاسخ های شماShy
تشکر کنندگان: karkiaa ، adonis2006 ، mahbube ، bijan9 ، samansaba ، alirezanz
(2014-04-21 ساعت 12:44)limunad نوشته:  با سلام و تشکر از همه دست اندرکاران و زحمت کشان سایت...
با توجه به اینکه از این پس این صفحه بیننده بیشتری داره ،من سوالی داشتم راجب شرایط خودم هست لطفا راهنمایی کنید...
من 26 ساله مجرد و فوق لیسانس مکانیک از دانشگاه آزاد اهواز هستم و بیکار...
شرایط مالی خوبی هم ندارم ...سوالم این هست بدون سرمایه میتونم مهاجرت کنم؟حداقل پول که لازمه با خودم داشته باشم برای شروع زندگی در آمریکا چقدر است؟ ممنون از پاسخ های شماShy

بین 30 تا 50 میلیون هم داشته باشی برای 6 ماه فکر کنم بشه دووم اورد

بستگی به خوراک و پوشاک و مسکن خودت داره

اگه بتونی تو 1 ماه اول یکاره معمولی پیدا کنی که فعلا مشکل مسکن و خوراک رو حل کنی تا زمانی که از لحاظ زبان قوی تر بشی و با محیط و قوانین بیشتر آشنا بشی میتونی موفق بشی

مهمترین فاکتور همون زبان قوی و اراده و اعتماد به نفس و تقریبا همین فاکتور ها هستش
فاکتور پول زباد دووم نمیاره حتی اگه با خودت 200 میلیون هم ببری زود از بین میره

زبان و اراده ی قوی و سختکوشی و صبر و تحمل میتونه یک مهاجر رو موفق کنه

پس نگران پول بیشتر بردن نباش خودت آدم قوی و با اراده ای باشی میتونی موفق بشی
و اگر هم دیدی یهو فعلا توانایی رو نداری میتونی برگردی و یک تجدید قوا بکنی و دوباره برگردی

( البته اینا همه نظر من هستش و تقریبا عمومی هستش این نظرات و حالا تا اون موقع با یک برنامه ریزیه قوی و مهندسیه درست بهتر میتونی موفق بشی. )

امیدوارم قبول بشی و موفق باشی دوست عزیز
تشکر کنندگان: mona_ir ، Fifi2015 ، mahbube ، bijan9 ، karkiaa ، Hadi_20 ، kamran293 ، محبت ، amirghn ، Mansour92 ، babak433 ، samansaba ، alirezanz ، Dr.Fox ، King Eagle ، javad1990
ديگ چيزي تا اعلام اسامي نمونده ، پر انرژي و اماده ميريم كه اسمهاموووون. را ببينيم
از صميم قلب ميگم اميدوارم تمام دوستان مهاجرسرايي برنده بشن ، انشالله
دوستان یه پیشنهاد بهتون میکنم برای یادگیری سریعتر زبان.
جدای از رفتن به کلاس و .....
یه برنامه هست برای سیستم عامل اندروید و ویندوز که من یه 3 ماهی میشه ازش استفاده میکنم اسمش B15 هست.
میتونید هر کلمه جدیدی که میبینید و میخواهید یاد بگیرید رو تویه برنامه وارد کنید و خود برنامه بر اساس تکنیک لاینتر به صورت متوالی ازتون سوال میکنه تا خوب به خاطر بسپارید.
من تویه این سه ماه 791 تا کلمه رو به خوبی یاد گرفتم. توصیه اکید میکنم حتما امتحانش کنید.Cool
برای جلوگیری از تبلیغ لینک نگذاشتم گوگل کنید برنامه b15
سلام.
من 2012 . 2013 . 2014 قبول نشدم .
امیدوارم 2015 به یه نتیجه ای برسم و همچنین دوستان دیگه هم به چیزی که میخوان برســـننن.

تشکر/
دوستان منم امیدوارم امسال همه اونایی که توانایی رفتن و موندن دارن قبول شن و برن..
تشکر کنندگان: Danoosh ، h.shayan ، amirghn ، aida123 ، adonis2006 ، Mansour92 ، saeedhot ، mona_ir ، Fifi2015 ، lighter ، mahbube ، alirezanz ، roya r ، بازگشت ، King Eagle ، baran21
[عکس: time.JPG]

کاربران در حال بازدید این موضوع: adonis2006، amir_cool_2001، ricky_may1980، shaman، 2 مهمان
تشکر کنندگان: amir_cool_2001 ، kaptan ، mona_ir ، samansaba ، lighter ، alirezanz ، بازگشت
کسی میدونه امسال چند نفر تو لاتاری شرکت کردن؟
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: mona_ir ، alirezanz ، adonis2006
دوستان برنده شدن فقط یک روی سکه هست. یادش بخیر 2013 که برنده شدیم فکر کردیم دیگه تمومه. غافل از اینکه تعداد ویزاهای صادره محدوده و ممکنه هرگز نتونیم ویزا بگیریم. امیدوارم ماجرای 2013 هرگز اتفاق نیفته. چون تراژدی غمگینی بود.
کیس نامبر**۹۸ مصاحبه ۱۵اگوست انکارا ۲نفر رویت قبلی مارچ ۲۰۱۳ مقصد میشیگان کلیر ۱۷سپتامبر فرم ۹سوالی+cv
سلام دوستان
چطورین خوبین؟
یه روز نبودم ترکوندینا

[عکس: 59183212056924159792.png]
تشکر کنندگان: lighter ، محبت ، Mansour92 ، mona_ir ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، javad1990
(2014-04-21 ساعت 14:03)watson نوشته:  دوستان یه پیشنهاد بهتون میکنم برای یادگیری سریعتر زبان.
جدای از رفتن به کلاس و .....
یه برنامه هست برای سیستم عامل اندروید و ویندوز که من یه 3 ماهی میشه ازش استفاده میکنم اسمش B15 هست.
میتونید هر کلمه جدیدی که میبینید و میخواهید یاد بگیرید رو تویه برنامه وارد کنید و خود برنامه بر اساس تکنیک لاینتر به صورت متوالی ازتون سوال میکنه تا خوب به خاطر بسپارید.
من تویه این سه ماه 791 تا کلمه رو به خوبی یاد گرفتم. توصیه اکید میکنم حتما امتحانش کنید.Cool
برای جلوگیری از تبلیغ لینک نگذاشتم گوگل کنید برنامه b15
ینی همش ما باید توش کلمه بدیم؟خودش کلمه نداره؟خیلی خوبه من تست ادبیات و دینی کنکورمو با جی5 زدم که کث لایتنر هست برای من خوبه
اگه خودش کلمه یا جمله داشته باشه هی بپرسه خوبه من تنبلم که کلمه بدم بشShy
تشکر کنندگان: Mansour92 ، mona_ir ، alirezanz ، roya r ، adonis2006 ، King Eagle
سلام دوستان از پایان ساعات امشب تا اطلاع ثانوی من دیگه نمیتونم بیام(حتی ممکنه 1 یا دو هفته بعد از اعلام نتایج)
خوش باشید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Mansour92 ، Arashiv ، satin ، mona_ir ، mahbube ، alirezanz ، roya r ، karkiaa ، بازگشت ، samansaba ، adonis2006 ، King Eagle ، romance33
(2014-04-21 ساعت 16:43)majid7 نوشته:  سلام دوستان از پایان ساعات امشب تا اطلاع ثانوی من دیگه نمیتونم بیام(حتی ممکنه 1 یا دو هفته بعد از اعلام نتایج)
خوش باشید.

ایشالا با خبر قبولی برگردی! Smile
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: mona_ir ، mahbube ، alirezanz ، roya r ، majid7 ، adonis2006 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان