کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
خداجون می شه منو جزء برنده ها بزاری؟؟؟
آخه خداجون نفس کشیدن اینجا برام سخت شده!!! خیلی سخت........!!!!!!
خداجون یه فرصت....فقط یه فرصت دیگه!!!!...خواهش می کنم...
SmileSmileSmileتنها.......23........SmileCool روز دیگر مانده.
یادتون باشه شب اعلام نتایج مصادف است با شب آرزوها.

ShyRolleyesWink امیدوارم همه به آرزویشان برسند.Wink
Smile:
سلام به همه دوستان میبینم که دوباره تاپیک راه افتاده,امیدوارم امسال خبرهای بهتری برای مهاجرسرایی ها در راه باشه .بعد اعلام نتایج سر میزنم باز.
(2014-04-08 ساعت 09:49)niki shams نوشته:  سلام به همه دوستان میبینم که دوباره تاپیک راه افتاده,امیدوارم امسال خبرهای بهتری برای مهاجرسرایی ها در راه باشه .بعد اعلام نتایج سر میزنم باز.

سلام بر شما niki shams
یاران قدیمی یکی یکی دارن اضافه میشن
داره میشه شبیه پارسال Shy
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: feligoli ، kasragtr ، niki shams ، adonis2006 ، arash1986 ، iSalar ، lighter ، sepidehrazavi93 ، arezoo bj ، karkiaa ، alirezanz
درود به همه ی دوستان مهاجر
شادباش به مدیران گرامی
منم به مانند دوستان دیگر آرزو میکنم واستون که امسال قبول بشید ویزا بگیرید برید دیار غربت...
همینطور خودم که خیلی دوست دارم برم و بتونم به اهدافم برسم...
به خصوص که برادرزادم رو هم که امسال دبی درس می خوند فرستادیم ایالت جورجیا کلاس دوم دبیرستان ..آتالانتا
به امیدا خدا ما هم بریم پیشش...ان شاالله.
Cool
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
یه چیز خیلی خوب فهمیدم :O امشب 19 فرودین شمس الشموسه که میگن حاجت ها برآودره میشه. سرچ کردم , نوشته بود که تو امشب چیکار کنیم.
کاملش تو لینک زیره. میدونم شاید اعتقاد نداشته باشید ولی گفتم گذاشتنش خالی از لطف نیست.
http://mhod98.mihanblog.com/post/104
"هميشه آخر هر چيز خوب مي شود ، اگر نشد بدان كه هنوز به آخر نرسيده "چارلي چاپلين
تشکر کنندگان: satin ، ali258 ، arash1986 ، iSalar ، farzad021 ، lighter ، sepidehrazavi93 ، soli asali ، karkiaa ، adonis2006 ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، MEHR52
(2014-04-08 ساعت 11:16)feligoli نوشته:  یه چیز خیلی خوب فهمیدم :O امشب 19 فرودین شمس الشموسه که میگن حاجت ها برآودره میشه. سرچ کردم , نوشته بود که تو امشب چیکار کنیم.
کاملش تو لینک زیره. میدونم شاید اعتقاد نداشته باشید ولی گفتم گذاشتنش خالی از لطف نیست.
http://mhod98.mihanblog.com/post/104

آره امروزه
منم رو از صبح فرستادن دنبال نوشتن دعا رو سنگ شرف شمس !
داغون شودم آغوو
داغونا !! (با لحن آقای همساده بخونین ) :دی
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: arash1986 ، feligoli ، farzad021 ، lighter ، sepidehrazavi93 ، karkiaa ، adonis2006 ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle
یعنی میشه امسال برنده شم . پارسال خواهرم برنده بشد ...دیگه امسال نوبت منه .... خداااااااا

تشکر کنندگان: Mansour92 ، feligoli ، farzad021 ، ehsun ، لی لا ، lighter ، iSalar ، karkiaa ، adonis2006 ، mahbube ، kasragtr ، King Eagle ، MEHR52 ، alirezanz ، Yashita
قابل توجه کسانی که مشکل سربازی دارند

از دکتر طاهر کاملی پرسیدم منی که کارت پایان خدمت یا معافیت ندارم، برام زمان مصاجبه مشکلی پیش میاد؟

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
The US officer does not care about the payan khedmat kard.
Regards
Taher Kameli
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: feligoli ، farzad021 ، ehsun ، Mansour92 ، karkiaa ، adonis2006 ، kasragtr ، King Eagle ، alirezanz ، Yashita
(2014-04-08 ساعت 13:00)mosavi_69 نوشته:  

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
Regards
Taher Kameli
این کاملی مثله ادم نمیتونه فارسی جواب بده!!صد رحمت به رامین دلاوری!!Tongue
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: farzad021 ، karkiaa ، soli asali ، adonis2006 ، mahbube ، kasragtr ، alirezanz
سلام دوستان امروز تازه دیدم شمارش معکوس باز شده ! امیدوارم امسال خبر های خوبی داشته باشیم یکی شم ما باشیم !
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
تشکر کنندگان: lighter ، ehsun ، sepidehrazavi93 ، karkiaa ، adonis2006 ، feligoli ، kasragtr ، King Eagle ، MEHR52 ، alirezanz
(2014-04-08 ساعت 13:18)Arashiv نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 13:00)mosavi_69 نوشته:  

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
Regards
Taher Kameli
این کاملی مثله ادم نمیتونه فارسی جواب بده!!صد رحمت به رامین دلاوری!!Tongue

کلاه بردار تر از رامین دلاوری نیست تو دنیا...
عزیزم من خودم باهاش انگلیسی مکاتبه کرده بودم!!!
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: karkiaa ، soli asali ، Arashiv ، adonis2006 ، kasragtr ، King Eagle ، MEHR52 ، alirezanz
دوستان خوبم سلام
خیلی خوشحالم که بیشتر دوستان پارسال رو الان دارم میبینم دیگه یک سال دیگه تموم شد همه ما اماده تر پر از امیدیم میخواستم به همه بگم مثبت باشین امسال دیگه سال ماست
امیدوارم این شمارش معکوس شروع یک زندگی جدید برای همه مون با شیرینی به اتمام برسه Cool همه مون مثل اینجا که اسم های همدیگر رو میبنیم خوشحال میشیم توی قسمت برندگان هم به هم خبر خوشی بدیم توی تمام مراحل تا رسیدن باهم باشیم میدونم که به زودی
همه شما دوستان عزیز رو توی سرزمین ارزوها ببینم Rolleyes
2014 منوازدست داد
2015 منوازدست داد
به امید 2016
تشکر کنندگان: lighter ، karkiaa ، soli asali ، adonis2006 ، reza6966 ، babak433 ، feligoli ، farzad021 ، satin ، kasragtr ، King Eagle ، MEHR52 ، alirezanz ، Yashita
(2014-04-06 ساعت 20:58)masoud_777 نوشته:  به به mtcanada
عزیز من شما رو به خوبی یادمه آره دایی یادش بخیر ایشالاه امسال رکورد بزنیم شما هم توش باشی منم باشم اینو دایی از ته دلم گفتم
مرسی عزیز

ولی من پارسال به لطف خدا برنده شدم Smile
امضامو ندیدید!!! Big Grin
انشاءالله امسال نوبت شما و دوستانه دیگه Wink
(2014-04-06 ساعت 23:44)makan_sky نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 23:15)King Eagle نوشته:  
(2014-04-06 ساعت 23:08)makan_sky نوشته:  نه جیگر ناراحت برا چی؟!!
خب منکه برا همیشه ایران نمیمونم یا سربازیم تا ابد نیست مشکل همینه دیگه میخوایم بهشون اینو بگیم که اقا فرضا من 20 دیگه میتونم بیام قبوله؟؟این یک
مورد دوم اینکه ببخشید او بیشعوری که پاس منو ببینه میتونه بفهمه که من در نرفتم و برگشتم ضمن اینکه با وثیقه و بصورت موقت خارج شدم برای کارم مه به محض تموم شدنش برگشتم
اینارو من به این دو طرف بفهمونم که مشکلی فکر نکنم باشه غیر از اینه؟؟

عزیز اولا اونی که بخواد گیر بده میده کاری نداره که شما دلیل قانع کننده داری یا نه و دوما عزیز ویزایی که به شما داده میشه 6 ماه اعتبار داره و شما اگر اشتباه نکنم فقط سالی یک بار میتونی در دوران سربازی اجازه خروج بگیری تازه اونم برای سفرهای زیارتی نه برای ترکیه خوب وقتی نمیتونی تا 6 ماه از کشور خارج بشی حالا ویزای یک ضربم بهت بدم به چه دردی میخوره؟!
اینم بگم که سربازی 21 ماهه شما اردیبهشتم که بری تا دی ماه 94 سربازی تشریف داری ینی== فاتحه ویزات تموم شده
اقا بطور کلی اگه زد و اسم ما دراومد تکلیف ما چیه؟؟
یعنی به همین راحتی پر پر میشه؟؟
خود آمریکایی ها نمیشه بیان دنبالم یه صحبتی چیزی بکنن مارو ببرن؟؟Big Grin

دوست عزیز قرار شد اینجا انرژی مثبت بدیم. هیچ مشکلی برای این دوستمون پیش نمیاد و به راحتی میتونه مراحا را طی کند. برادر من پارسال برنده شد الانم آمریکاست. ویزایی که اول میدن 6 ماهه نیست و 1 سالست و وقتی که با اون ویزا وارد میشی بعد از 50 روز گرینکارتت را میدن و دیگه ویزا لازم نداری.تازه اگر هم قبول بشی تا کارای محاسبه و اینها انجام بشه سربازیت تمام شده و خیالت راحت باشه. اگر سوالی بود در خدمتم
تشکر کنندگان: rainbow21 ، adonis2006 ، mahbube ، lighter ، soli asali ، farzad021 ، Mansour92 ، kasragtr ، King Eagle ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان