کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-08 ساعت 14:05)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 13:18)Arashiv نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 13:00)mosavi_69 نوشته:  
قابل توجه کسانی که مشکل سربازی دارند

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
The US officer does not care about the payan khedmat kard.
Regards
Taher Kameli
این کاملی مثله ادم نمیتونه فارسی جواب بده!!صد رحمت به رامین دلاوری!!Tongue

کلاه بردار تر از رامین دلاوری نیست تو دنیا...
عزیزم من خودم باهاش انگلیسی مکاتبه کرده بودم!!!

همشون کلاه بردارن!!از کاملی گرفته تا دلاوری..
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، soli asali ، kasragtr ، toghrol120 ، arash1986 ، alirezanz
منو یادتونه ؟؟؟؟؟/؟؟ Big Grin
Big Grin
Big Grin
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
یه مینی گیم پیدا کردم خیلی باحاله!!
یارو مثلا افیسر سفارته!!دانلود کنید شاید دیدتون نسبت به این افیسرای بیچاره عوض شد Big Grin
http://dl3.sibdownload.com/erfan/Game/PC...ad.com.rar
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
Smile))))) دانلود کردم
FinD DeaR GOD In YouRselF  And TheN EverYthinG  Happen For YoU ♥Smile
تشکر کنندگان: Arashiv ، lighter ، farzad021 ، kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، alirezanz ، battosai
(2014-04-08 ساعت 14:49)arezoo bj نوشته:  منو یادتونه ؟؟؟؟؟/؟؟ Big Grin
Big Grin
Big Grin

نه Cool
تشکر کنندگان: arezoo bj ، behzad2013 ، soli asali ، farzad021 ، kasragtr ، adonis2006 ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-08 ساعت 14:48)Arashiv نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 14:05)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 13:18)Arashiv نوشته:  

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
Regards
Taher Kameli
این کاملی مثله ادم نمیتونه فارسی جواب بده!!صد رحمت به رامین دلاوری!!Tongue

کلاه بردار تر از رامین دلاوری نیست تو دنیا...
عزیزم من خودم باهاش انگلیسی مکاتبه کرده بودم!!!

همشون کلاه بردارن!!از کاملی گرفته تا دلاوری..

من پشتیبان کاملی نیستم، اما کسی که عضو رسمی وکلای آمریکا باشه کلاه بردار نمیشه...بهتره الکی به کسی تهمت نزنیم...
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: mtcanada ، lighter ، soli asali ، farzad021 ، kasragtr ، adonis2006 ، toghrol120 ، arash1986 ، MEHR52 ، alirezanz
دوستان عزيز من خيليي پا قدم خوبي دارم نميدونم چرا پارسال اين تاپيك و نديدم ولي امسال مطمينم كه همه دوستاني كه واقعا دوست دارن قبول بشن و صلاحشون هست قبول ميسن

مطمين باشين براي همتون دعا كردم شما هم براي من دعا كنيد همه باًهم امسال ميريم تو تاپيك برندكان لاتاري 2015
Big Grin
Big Grin

بله، مگه میشه که شما رو یادمون نباشه.TongueCool

Big Grin
Big Grin

بله، مگه میشه که شما رو یادمون نباشه.TongueCool
شماره کیس:2016ASXX
تعداد: 2 نفر
رویت قبولی: 1 May
کنسولگری:
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: Smile
تاریخ مصاحبه: Smile
ویزای یکضرب
جمع تقریبی هزینه ها:
تشکر کنندگان: farzad021 ، kasragtr ، adonis2006 ، King Eagle ، toghrol120 ، arash1986 ، alirezanz
آقا این 8.1 عجب ویندوزی ه ها !
حواستون رو پرت کنم زود بگزره ! خ خ خ :دی
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: feligoli ، faridl14 ، lighter ، soli asali ، farzad021 ، rezijon ، iSalar ، kasragtr ، adonis2006 ، King Eagle ، arash1986 ، alirezanz

از دکتر طاهر کاملی پرسیدم منی که کارت پایان خدمت یا معافیت ندارم، برام زمان مصاجبه مشکلی پیش میاد؟

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
Regards
Taher Kameli

دوست عزیز اتفاقا خیلی هم توجه میکنن!!! شما وقتی رفتین مصاحبه یا باید کارت پایان خدمت نشون بدین و یا فیش وثقیه ای که به خاطر اون تونستید از کشور خارج شید، پس اصلا اینطوری نیست که افیسر کاری با خدمت سربازی و یا این که انجام دادید، ندادید و یا در حال انجام دادن هستید نداشته باشه!
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
من اگر قبول بشم از خوشحالی میمیرم!
(شما میتونین جای من برید!!)
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: behzad2013 ، lighter ، soli asali ، farzad021 ، rezijon ، satin ، Mansour92 ، kasragtr ، arash1986 ، MEHR52 ، alirezanz ، Polonium
نه تو می مانی و نه اندوه

و نه هیچیک از مردم این آبادی...

به حباب نگران لب یک رود قسم،

و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت،

غصه هم می گذرد،

آنچنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...

لحظه ها عریانند

به تن لحظه خود، جامه اندوه مپوشان هرگز
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: mtcanada ، lighter ، danial91 ، farzad021 ، satin ، Mansour92 ، farbar ، kasragtr ، adonis2006 ، arash1986 ، MEHR52 ، alirezanz
امسال کمتر از سال های دیگه بهش فکر میکنم و برام مهمه، ولی بازم منتظرشم ...
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
تشکر کنندگان: behzad2013 ، mahbube ، lighter ، engmadelat ، reza6966 ، farzad021 ، rezijon ، iSalar ، kasragtr ، King Eagle ، arash1986 ، MEHR52 ، alirezanz
(2014-04-08 ساعت 16:10)aghaghia نوشته:  

از دکتر طاهر کاملی پرسیدم منی که کارت پایان خدمت یا معافیت ندارم، برام زمان مصاجبه مشکلی پیش میاد؟

ایشون جواب دادند:

نقل قول:
Regards
Taher Kameli

دوست عزیز اتفاقا خیلی هم توجه میکنن!!! شما وقتی رفتین مصاحبه یا باید کارت پایان خدمت نشون بدین و یا فیش وثقیه ای که به خاطر اون تونستید از کشور خارج شید، پس اصلا اینطوری نیست که افیسر کاری با خدمت سربازی و یا این که انجام دادید، ندادید و یا در حال انجام دادن هستید نداشته باشه!

خوب اره درسته، باید وثیقه ای که دادیم رو بهشون بدیم، منظور منم همین بود که نداشتن معافیت و یا کارت پایان خدمت مشکل زا نیست.

در هر صورت ممنون از توجهتون
تشکر کنندگان: mtcanada ، farzad021 ، aghaghia ، kasragtr ، King Eagle ، toghrol120 ، arash1986 ، alirezanz
(2014-04-07 ساعت 22:13)kasragtr نوشته:  عرض سلام و ادب خدمت همه دوستان منتظر، قبول شده، کلیر نشده، در اتظار کلیر، جا مانده، ویزا نگرفته، لاتاری ثبت نام نکرده و ....
میخاستم یه موضوع درباره ی موج مثبت بگم، سه سال پیش که داشتم برای کنکور میخوندم یه روز از طرف کتابخونه یه خانوم نویسنده و مترجم برامون آوردن که درباره ی همین انرژی مثبت برامون سخنرانی کرد، این خانوم میگفت که اگر میخاید انرژی مثبت بدید نگید من کنکور(لاتاری) قبول میشم؛ بگید من کنکور(قبول شدم) هدفاتونو بنویسید با همین سیستم گذشته و خودتونو بعد از اون ماجرا تصور کنید.... آقا ما هم نه گذاشتیم نه برداشتیم شروع کردیم روی میز کتایخونه، صندلی، دیوار، شیشه، در دستشویی، کارت عضویت، دفتر عضویت ، در ورودی، کتاب های تو قفسه و کتاب های دیگر دوستان که میومدن درس بخونن مینوشتیم من فلان رشته در فلان دانشگاه قبول شدم تا کور شود هر آنگه نتواند دید و این حرفا Big Grin زد و من همون دانشگاه همون رشته قبول شدم، یه سال بعد دوباره برای گرفتن ارتقا در کارم از همین فرمول استفاده کردم ( البته رو در و دیوار شرکت ننوشتم این سری Big Grin ) و باز هم جواب گرفتم، و بعد هم برای چند چیز دیگر، خلاصه که میخام پیشنهاد کنم شما هم ازین فرمول استفاده کنید ان شاالله همه جواب بگیرید و ما هم خوشحال بشیم از شادی شما.....

فقط اینم بگم هیچوقت به حکمت خدا شک نکنید، و اگر قبول نشید تا یه ماه دپرس نشید و زمین و زمان رو به هم ندوزید، که آی اد، آی هوار ، آی خدا چرا من قبول نشدم، من میرم معتاد میشم میفتم تو جوب (خدا نیاره اون روزو برای هیچ انسانی) و این حرفا، من خودم پارسال که قبول نشدم خیلی خورد تو پرم ولی الان خوشحالم چون امسال فهمیدم من اگر پارسال قبول میشدم بدبخت میشدم چون هیچ اطلاعاتی از آمریکا نداشتم، خام بودم و تو این یه سال تجربیات و اطلاعاتی درباره آمریکا بدست اوردم که اگر امسال قبول شم خیلی بهم کمک میکنه.....
اینم از تجربه ی من، امیدوارم شیوه ی نگارش ناشیانه ی منو ببخشید و شرمنده سرتونو درد آوردم

حالا همه با هم ریپیت افتر می :

من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم
من لاتاری 2015 برنده شدم

منم یبار واسه کنکور اینکارو کردم میخاستم رشت قبول شم دولتی و تو ی دفتر 100 برگ بالاش نوشتم من رشت روزانه قبول میشم و جدا ازون همش خودمو تو خابگاه تو رشت تصور کردم و شدم Big Grin
تشکر کنندگان: lighter ، roya r ، farzad021 ، satin ، Mansour92 ، iSalar ، babak433 ، kasragtr ، adonis2006 ، toghrol120 ، arash1986 ، MEHR52 ، alirezanz

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان