کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-08 ساعت 18:44)behzad2013 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:24)amirghn نوشته:  من با توجه به شانس بدی که دارم از الان اون موقع و دارم می بینم has not been selected

این خط این هم نشون

و خوشحالم برای اونایی که قبول شدن

عوض اینهمه منفی بافی یه کم مثبت فکر کن اتفاقا تو یکی از برنده های خوش شانس ای دوره ای باور نمی کنی این خط اینم نشون .
بهت تبریک میگم دوست من SmileSmileSmile
خودت و از الان برنده بدون Cool

ممنون از شما اتفاقا برنده واقعی شمایی که این همه امید میدی ومهربانی.
تشکر کنندگان: behzad2013 ، ehsun ، Arashiv ، farzad021 ، lighter ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
برای دادن جو مثبت اینو براتون میذارم
پس چون در خود طلب دیدی می آی و می رو
و مگو که درین رفتن چه فایده
تو می رو فایده خود ظاهر گردد
فیه مافیه : مولانا
ما که طلب دیدیم ایشالا که میریم
(2014-04-08 ساعت 18:50)mahbube نوشته:  اما الان گفتن که 2014 سری دوم نگرفتن ینی 2015 میگیرن ایا؟
بنظرم باید سهم ایرانو خیلی زیاد کنن اخه ما خیلی محروم واقع شدیم دروغ میگم؟ Sad
اره خداییش خیلی کمه!!یه 15 تا دیگه اضافه کنن خیلی بهتر میشه!! Tongue
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
تشکر کنندگان: ehsun ، mahbube ، amirghn ، rezijon ، farzad021 ، iSalar ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 18:47)ehsun نوشته:  یه سوال از بچه هایی که بیشتر اطلاع دارن تو این زمینه!!!
حتی اگه may 2014 هم اسممون در نیاد ، با توجه به اینکه خیلیا قبول میشن ولی دنبال نمی کنن و ویزا اضافی میاد ، هنوز هم بخشی امید برای september 2015 میمونه که برنده بشیم، نه؟ چون من یادمه تو همین سایت بعضیا تاریخ قبولیشون تو مرحله دوم بوده !!! ، یعنی شانس زیادی هنوز هست واسه مرحله بعدی یا اگه اولی نشه دیگه امید زیادی نباید داشت؟

والا من نظر شخصی اینه که پارسال 2013 مرحله دوم ویزا کم اوردن یعنی 2013 هنوز ویزا داشتن برای ایران و مرحله دوم اجرا کردن تا تموم بشه و به تعدادی فکر کنم رسید و بقیه جا موندن. یعنی ریسک اینکه مرحله دوم ویزا نرسه بیشتر از مرحله اوله. 2014 هم که اصلا مرحله دوم نداشت واین نشون میده که افرادی که ویزا می گیرن تعدادشون رو به افزایشه.
اگرم افرادی قبول بشن و نرن و حتی مرحله دوم هم نزارن و ویزا اضافه باشه میره برای سال بعد . درسته هنوز ایران سهمیه داره اما خوب یکسال میوفته عقب.
تشکر کنندگان: ehsun ، mahbube ، soli asali ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
ینی االان کسایی که 204 دراومدن نرفتن اضاف شدن رو 2015؟
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:02)amirghn نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:47)ehsun نوشته:  یه سوال از بچه هایی که بیشتر اطلاع دارن تو این زمینه!!!
حتی اگه may 2014 هم اسممون در نیاد ، با توجه به اینکه خیلیا قبول میشن ولی دنبال نمی کنن و ویزا اضافی میاد ، هنوز هم بخشی امید برای september 2015 میمونه که برنده بشیم، نه؟ چون من یادمه تو همین سایت بعضیا تاریخ قبولیشون تو مرحله دوم بوده !!! ، یعنی شانس زیادی هنوز هست واسه مرحله بعدی یا اگه اولی نشه دیگه امید زیادی نباید داشت؟

والا من نظر شخصی اینه که پارسال 2013 مرحله دوم ویزا کم اوردن یعنی 2013 هنوز ویزا داشتن برای ایران و مرحله دوم اجرا کردن تا تموم بشه و به تعدادی فکر کنم رسید و بقیه جا موندن. یعنی ریسک اینکه مرحله دوم ویزا نرسه بیشتر از مرحله اوله. 2014 هم که اصلا مرحله دوم نداشت واین نشون میده که افرادی که ویزا می گیرن تعدادشون رو به افزایشه.
اگرم افرادی قبول بشن و نرن و حتی مرحله دوم هم نزارن و ویزا اضافه باشه میره برای سال بعد . درسته هنوز ایران سهمیه داره اما خوب یکسال میوفته عقب.
مرسی از جواب . یه جورایی یه مرحله ای بهتره حداقل یکبار این حجم استرس رو تحمل میکنی و جوابش معلوم میشه.
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: amirghn ، farzad021 ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 18:27)ehsun نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:24)mohsenmb نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:03)mahbube نوشته:  10 نفر؟ !!!!!!!!!!
من از فامیلها و خانوادم هیچ کس

از دوستام هم 2نفر
که یکی مث خودم دفه اولشه و اون یکی از وقتی یادمه هرسال خانوداگی مینویسن

میگن اونایی که دفعه اولشونه خوش شانسن، امیدوارم امسال از ایران بیشتر برنده بشن.

من از سال 2010 تو همین سایت عضوم. ولی امسال شرکت کردم چون امسال درسم تموم شده ، تمام مهارت های کاریمو جمع کردم و آماده ی این جهش هستم . امیدوارم دفعه اولی ها امسالم خوش شانس باشن
احسان امسال برنده ای. تو امریکا میبینمتBig Grin
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: ehsun ، mahbube ، soli asali ، farzad021 ، rainbow21 ، karkiaa ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:08)mahbube نوشته:  ینی االان کسایی که 204 دراومدن نرفتن اضاف شدن رو 2015؟

بله دیگه . هرکشوری سهمیه داره تا جمعیت امریکا توازن پیدا کنه. اما بدین معنی نیست که به ظرفیت امسال اضافه بشه و 2015 ظرفیتش بیشتر از 2014 بشه. چون هر سال کلی ایرانی داره توسط لاتاری یا غیره میره امریکا و سهمیه سال اینده معلوم نیست.
تشکر کنندگان: mahbube ، farzad021 ، Mansour92 ، alirezanz ، arash1986
دوستان عزیز خبری از قرعه کشی دو مرحله ای نیست این کار فقط یک بار در سال 2012 اتفاق افتاد اون هم به این خاطر بود که کلا قرعه کشی بار اول باطل اعلام شده بود و دو باره قرعه کشی کرده بودند پس فکر نکنید که مرحله دومی در کاره
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
خدايا ما را آن ده که به و مگذار ما را به که و مه
تشکر کنندگان: mahbube ، soli asali ، mohsenmb ، farzad021 ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:11)mohsenmb نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:27)ehsun نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:24)mohsenmb نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:03)mahbube نوشته:  10 نفر؟ !!!!!!!!!!
من از فامیلها و خانوادم هیچ کس

از دوستام هم 2نفر
که یکی مث خودم دفه اولشه و اون یکی از وقتی یادمه هرسال خانوداگی مینویسن

میگن اونایی که دفعه اولشونه خوش شانسن، امیدوارم امسال از ایران بیشتر برنده بشن.

من از سال 2010 تو همین سایت عضوم. ولی امسال شرکت کردم چون امسال درسم تموم شده ، تمام مهارت های کاریمو جمع کردم و آماده ی این جهش هستم . امیدوارم دفعه اولی ها امسالم خوش شانس باشن
احسان امسال برنده ای. تو آمریکا میبینمتBig Grin

یعنی انرژی و انگیزه ای که محسن جان شما به من دادین ، تو کل زندگیم هیچکس اینکارو نکرده بود :دی . مرسییییییییییییییی عالی بود.
پس ایشاا... سال دیگه همین موقع ، قرارمون دیار کفار.
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: mohsenmb ، mahbube ، feligoli ، soli asali ، farzad021 ، lighter ، rainbow21 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:08)mahbube نوشته:  ینی االان کسایی که 204 دراومدن نرفتن اضاف شدن رو 2015؟

نه دوست عزیز ! همچین اتفاقی امکان نداره بیوفته !
هر نوبت لاتاری فقط تا 30 سپتامبر سال بعدش وقت داره یعنی 2014 ها که ما باشیم تا 30 سپتامبر وقت داریم ویزا بگیریم. حالا :
به هر دلیل زبونم لال نتونیم ویزا بگیریم میخواد از سمت دولت آمریکا باشه که دیر کارنتت کنه یا اف بی ای چکت طول بکشه یا خودت سهل انگاری کنی و دیر اقدام کنی یا هر چیز دیگه امکان اینکه شما رو برای سال بعد جزو دریافت کننده ها بزارن 0 % ه .
احتمالا این دوستمون منظورش این بوده که این افراد برنده که موفق نشدن ویزا بگیرن دوباره تو سال بعد شرکت میکنن و درصد شانس میره پایین !
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: mohsenmb ، farzad021 ، mahbube ، lighter ، Mansour92 ، iSalar ، babak433 ، sh-p ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 00:32)ali258 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه از کجا میشه مدرک پیش دانشگاهی گرفت برای دیپلم هنرستان دانشگاه نرفته

سلام دوست عزیز میتونی برین مدارس شبانه و برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنین 24 واحده که 8 واحد میتونین توی تابستون بگیرین و 16 واحد هم نیم سال اول تحصیلی و اگه ایشاالله امسال قبول شین و کیس نامبر بالای 3 یا 4000 داشته باشین بموقع میتونین مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرین البته الان هم تا اواسط اردیبهشت ثبت نام می کنن و تمام واحدها رو هم یک جا میتونین بگیرین در هر رشته ای که بخواین
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
تشکر کنندگان: ali258 ، rezijon ، farzad021 ، lighter ، soli asali ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:49)hadi.nikjo نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 00:32)ali258 نوشته:  سلام دوستان کسی میدونه از کجا میشه مدرک پیش دانشگاهی گرفت برای دیپلم هنرستان دانشگاه نرفته

سلام دوست عزیز میتونی برین مدارس شبانه و برای پیش دانشگاهی ثبت نام کنین 24 واحده که 8 واحد میتونین توی تابستون بگیرین و 16 واحد هم نیم سال اول تحصیلی و اگه ایشاالله امسال قبول شین و کیس نامبر بالای 3 یا 4000 داشته باشین بموقع میتونین مدرک پیش دانشگاهی رو بگیرین البته الان هم تا اواسط اردیبهشت ثبت نام می کنن و تمام واحدها رو هم یک جا میتونین بگیرین در هر رشته ای که بخواین

سلام ممنون برای پاسخ کاملتون والاه رفتم ویه چند واحد هم گذروندم پارسال ولی دیگه پیگیرش نشدم فردا یه سر میرم ببینم میتونم ادامش بدم
راستی اگه بگیرم مدرک رو چون بارشته دیپلمم فرق میکنه مشکلی پیش نمیاد؟

دوستان کسی میدونه به کسایی که سربازی سپاه بودن گیر میدن یا نه ؟زیاد تحقیق میکنن در مورد سربازی؟
لذتی که در فراغ هست در وصال نیست چون در فراق شوق وصال هست و در وصال بیم فراغRolleyes
تشکر کنندگان: farzad021 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:57)ali258 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 19:49)hadi.nikjo نوشته:  

سلام ممنون برای پاسخ کاملتون والاه رفتم ویه چند واحد هم گذروندم پارسال ولی دیگه پیگیرش نشدم فردا یه سر میرم ببینم میتونم ادامش بدم
راستی اگه بگیرم مدرک رو چون بارشته دیپلمم فرق میکنه مشکلی پیش نمیاد؟

دوستان کسی میدونه به کسایی که سربازی سپاه بودن گیر میدن یا نه ؟زیاد تحقیق میکنن در مورد سربازی؟
درباره رشته هیچ فرقی نمیکنه و فقط با یه پیش دانشگاهی مدرک دیپلمتون 12 ساله میشه حالا در هر رشته ای که باشه اما در مورد خدمت سربازی گرچه ثابت شده نیست اما دوستان مصاحبه رفته اکثرا متفق القول میگن سربازی تو سپاه احتمال کلیرنس خوردن رو زیاد می کنه
2014 که نشد
2015 بازم نشد
2016 نمیشه دیگه
2017 هنوز امیدوارم
تشکر کنندگان: ali258 ، mahbube ، lighter ، soli asali ، rainbow21 ، farzad021 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 19:45)soli asali نوشته:  

نه دوست عزیز ! همچین اتفاقی امکان نداره بیوفته !
هر نوبت لاتاری فقط تا 30 سپتامبر سال بعدش وقت داره یعنی 2014 ها که ما باشیم تا 30 سپتامبر وقت داریم ویزا بگیریم. حالا :
به هر دلیل زبونم لال نتونیم ویزا بگیریم میخواد از سمت دولت آمریکا باشه که دیر کارنتت کنه یا اف بی ای چکت طول بکشه یا خودت سهل انگاری کنی و دیر اقدام کنی یا هر چیز دیگه امکان اینکه شما رو برای سال بعد جزو دریافت کننده ها بزارن 0 % ه .
احتمالا این دوستمون منظورش این بوده که این افراد برنده که موفق نشدن ویزا بگیرن دوباره تو سال بعد شرکت میکنن و درصد شانس میره پایین !

من منظورم این بود ایا مثلن شما 2014 اسمت دراومد و نرفتی و ات خالی موند این سهمیه رو میدن به 2015 یا نه؟ مثلن اگر 2015 پنج هزار نفرن و مثلن از 2014 پنجاه نفر خالی مونده اون 50 تا میاد رو این پنج هزار تای 2015 یا نمیاد ؟
تشکر کنندگان: soli asali ، masoud_777 ، toghrol120 ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان