کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-08 ساعت 17:20)mahbube نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 00:40)ehsun نوشته:  اااااااااااا همینجوری گفتم یه سر بزنم که اینو دیدم.
مرسی مدیران مهاجرسرا که بالاخره شمارش معکوس رو راه اندازی کردند.
امیدوارم امسال تمام دوستانی که از ته دلشون آرزوی بردن لاتاری 2015 رو داشتن و دل تو دلشون نیس که سرنوشتشون تغییر میکنه یا نه برنده بشن .
من که دلم خیلی روشنه. خیلی امید دارم خیلی... امیدوارم هرموقع به یاد 25 سالگیم افتادم ، یاد روزی بیفتم که مسیر زندگیم تغییر کرد.

منم 25 سالمه و همه حسایی که دارید دارم Shy

به امید قبولی پس...
someday i will leave and never come back
تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، farzad021 ، kasragtr ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 18:03)mahbube نوشته:  10 نفر؟ !!!!!!!!!!
من از فامیلها و خانوادم هیچ کس

از دوستام هم 2نفر
که یکی مث خودم دفه اولشه و اون یکی از وقتی یادمه هرسال خانوداگی مینویسن

میگن اونایی که دفعه اولشونه خوش شانسن، امیدوارم امسال از ایران بیشتر برنده بشن.
مکان مصاحبه: آنکارا---> ایروان ایالت:کالیفرنیا-ارواین
انتخاب صندلی مناسب در هواپیما
سفرنامه ایروان ----- لاتاری از آغاز تا پایان
تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، farzad021 ، iSalar ، kasragtr ، adonis2006 ، King Eagle ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986
من با توجه به شانس بدی که دارم از الان اون موقع و دارم می بینم has not been selected

این خط این هم نشون

و خوشحالم برای اونایی که قبول شدن
تشکر کنندگان: lighter ، kasragtr ، adonis2006 ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986
برای همه آرزوی موفقیت دارم
امیدوارم بهترین ها براتون اتفاق بیوفته
و ۱۱اردیبهشت لب همه دوستان خندون باشه
مثبت باشید به خدا توکل کنید
تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، farzad021 ، satin ، Mansour92 ، iSalar ، babak433 ، King Eagle ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 18:24)mohsenmb نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 18:03)mahbube نوشته:  10 نفر؟ !!!!!!!!!!
من از فامیلها و خانوادم هیچ کس

از دوستام هم 2نفر
که یکی مث خودم دفه اولشه و اون یکی از وقتی یادمه هرسال خانوداگی مینویسن

میگن اونایی که دفعه اولشونه خوش شانسن، امیدوارم امسال از ایران بیشتر برنده بشن.

من از سال 2010 تو همین سایت عضوم. ولی امسال شرکت کردم چون امسال درسم تموم شده ، تمام مهارت های کاریمو جمع کردم و آماده ی این جهش هستم . امیدوارم دفعه اولی ها امسالم خوش شانس باشن
تشکر کنندگان: mahbube ، lighter ، behzad2013 ، mohsenmb ، farzad021 ، Mansour92 ، iSalar ، babak433 ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
من میگم ایشالا هرکی واقن بش نیاز داره و بش فک کرده و میکنه برنده شه
حقیقتش من پارسال اومدم اماریی که دادن که کیا برنده شدن و چندمین بارشون بود رو خوندم
و بیشتر برنده ها دفه اولی بودن و خانم بودن! خودم تعجب کردم
تشکر کنندگان: lighter ، soli asali ، farzad021 ، satin ، iSalar ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 18:24)amirghn نوشته:  من با توجه به شانس بدی که دارم از الان اون موقع و دارم می بینم has not been selected

این خط این هم نشون

باورت بشه یا نه ، منم یه چیزی همیشه تو ذهنم مرور میشه که نه!! اسمت در نمیاد امسال ، ولی مهم نیس ، آدم با امید زنده س ، پس سعی میکنم همش به خودم امید بدم که قبول میشم...
تشکر کنندگان: lighter ، mtcanada ، soli asali ، adonis2006 ، alirezanz ، arash1986
بنظرم امسال باید خیلی شرکت کننده داشته باشه از ایران با توجه به جدولی که یکی از دوستان گذاشته بود از سال 2004 تا 2013 که تنها کشوری بود تو جدول که صعودی بود و هر سال بیشتر ویزا

گرفته بودن و با توجه به اینکه دوستان برای اشنا ها و دوستان خویش هم 10 نفر یا بیشتر ثبت نام کردن. و اینکه هر روز میل به مهاجرت داره بالا میره.

ارزوی موفقیت دارم برای تمام شرکت کنندگانی که شرایط و هدف مهاجرت دارن و امیدوارم قبول بشن و حقشون ضایع نشه
تشکر کنندگان: ehsun ، lighter ، mahbube ، soli asali ، farzad021 ، Mansour92 ، iSalar ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 17:12)mahbube نوشته:  منم یبار واسه کنکور اینکارو کردم میخاستم رشت قبول شم دولتی و تو ی دفتر 100 برگ بالاش نوشتم من رشت روزانه قبول میشم و جدا ازون همش خودمو تو خابگاه تو رشت تصور کردم و شدم Big Grin

یعنی اگر به شریف فکر میکردی , روزانه شریف رو می آوردی ؟ Cool
تشکر کنندگان: mahbube ، mtcanada ، farzad021 ، rezijon ، Mansour92 ، iSalar ، adonis2006 ، King Eagle ، Saeedv13 ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986
چند تا عکس درام از شیکاگو Big Grin
[عکس: 28318148915854464926.jpg]

[عکس: 51661680637786016171.jpg]

[عکس: 28281779353805862571.jpg]
اخ جون بالاخره امضا گذاشتم
(2014-04-08 ساعت 18:36)amirghn نوشته:  بنظرم امسال باید خیلی شرکت کننده داشته باشه از ایران با توجه به جدولی که یکی از دوستان گذاشته بود از سال 2004 تا 2013 که تنها کشوری بود تو جدول که صعودی بود و هر سال بیشتر ویزا

گرفته بودن و با توجه به اینکه دوستان برای اشنا ها و دوستان خویش هم 10 نفر یا بیشتر ثبت نام کردن. و اینکه هر روز میل به مهاجرت داره بالا میره.

ارزوی موفقیت دارم برای تمام شرکت کنندگانی که شرایط و هدف مهاجرت دارن و امیدوارم قبول بشن و حقشون ضایع نشه
دقیقا
کسی که امسال برنده شد واقعا خوش شانس بوده چون این روند قبولی سال های پیش زیاد بوده و خیلیا امسال برای ثبت نام شرکت کردن. به قول یه عزیزی اگه قسمتت بود حتی اگه از بین 2 میلیون ایرانی 2 نفر انتخاب بشه یکیش تویی اما اگه قسمتت نباشه از بین سه نفر هم اسمت در نمیاد... هرچند که به قسمت زیاد اعتقادی ندارم و معتقدم آدم انتخاب های خودشه که زندگی آیندشو میسازه و تو این زمینه که random انتخاب میشی فقط شانسه که باید باهات یار باشه ،اما یه استثناء قائل میشم و امیدوارم امسال هرکسی که تمام امید و آرزوش به این قبولی بنده قسمتش بشه...
(2014-04-08 ساعت 18:24)amirghn نوشته:  من با توجه به شانس بدی که دارم از الان اون موقع و دارم می بینم has not been selected

این خط این هم نشون

عوض اینهمه منفی بافی یه کم مثبت فکر کن اتفاقا تو یکی از برنده های خوش شانس ای دوره ای باور نمی کنی این خط اینم نشون .
بهت تبریک میگم دوست من SmileSmileSmile
خودت و از الان برنده بدون Cool
تشکر کنندگان: mahbube ، amirghn ، feligoli ، farzad021 ، Mansour92 ، iSalar ، karkiaa ، adonis2006 ، King Eagle ، elihamo ، alirezanz ، arash1986
(2014-04-08 ساعت 18:37)reza6966 نوشته:  
(2014-04-08 ساعت 17:12)mahbube نوشته:  منم یبار واسه کنکور اینکارو کردم میخاستم رشت قبول شم دولتی و تو ی دفتر 100 برگ بالاش نوشتم من رشت روزانه قبول میشم و جدا ازون همش خودمو تو خابگاه تو رشت تصور کردم و شدم Big Grin

یعنی اگر به شریف فکر میکردی , روزانه شریف رو می آوردی ؟ Cool

اره اما من تجربی هستم Big Grin
قانون جذب رو بدونی کجا چطور ازش استفاده کنی خوب جواب میده به شرطی که خاستنت از ته دل باشه براشم تلاش کنی
گاهی فک میکنیم که داریم چیزیو جذب میکنیم اما یسری موانع ذهنی هس تو ضمیر ناخوداگاهمون که باعث میشه جواب نده اون موانع ذهنی رو بضیا خودشونم نمیدونن تو ذهنشون هست
تشکر کنندگان: mtcanada ، reza6966 ، soli asali ، farzad021 ، Mansour92 ، kasragtr ، karkiaa ، adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، arash1986
یه سوال از بچه هایی که بیشتر اطلاع دارن تو این زمینه!!!
حتی اگه may 2014 هم اسممون در نیاد ، با توجه به اینکه خیلیا قبول میشن ولی دنبال نمی کنن و ویزا اضافی میاد ، هنوز هم بخشی امید برای september 2015 میمونه که برنده بشیم، نه؟ چون من یادمه تو همین سایت بعضیا تاریخ قبولیشون تو مرحله دوم بوده !!! ، یعنی شانس زیادی هنوز هست واسه مرحله بعدی یا اگه اولی نشه دیگه امید زیادی نباید داشت؟
تشکر کنندگان: mahbube ، soli asali ، farzad021 ، karkiaa ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986
اما الان گفتن که 2014 سری دوم نگرفتن ینی 2015 میگیرن ایا؟
بنظرم باید سهم ایرانو خیلی زیاد کنن اخه ما خیلی محروم واقع شدیم دروغ میگم؟ Sad
تشکر کنندگان: amirghn ، ehsun ، soli asali ، farzad021 ، lighter ، Mansour92 ، iSalar ، adonis2006 ، King Eagle ، toghrol120 ، alirezanz ، arash1986

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان