کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
سلامممممممممم
امروز چطورید خوبید ؟
موارد امروز:
1- اینکه شما بستگانی در امریکا دارید در یک ضرب گرفتن و کلا ویزا گرفتن تاثیری نداره فقط میتونید از انها به عنوان اسپانسر مالی یا دادن ادرسی برای رسیدن گرین گرین کارت استفاده کنید.
2- در مورد ویزای نامزدی ایا میدانستید تا دو سال کسانی که با ویزای کی 1 میروند امریکا تحت نظر هستند تا اگرغیر واقعی بودن ازدواج معلوم شود بلا فاصله دیپورت میشوند .
3- در مورد قانون سیتیزن شدن همه کسانی که گرین کارت دارند اگر قوانین را رعایت کنند یعنی بیش از 6 ماه خارج امریکا نباشند و مدارک مالیاتی و...مرتب باشه بعد 5 سال سیتیزن میشوند ولی تنها کسانی که با یک سیتیزن امریکا ازدواج کنند این مدت 3 سال است.
4- کلیرنس خوردن چیز وحشتناکی نیست فقط امادگی را داشته باشید و این گونه نیست که خانمها کلیرنس نخورند اگر کار دولتی یا دانشجو و تحصیل کرده رشته های حساس باشند کلیرنس میخورند.
5- این یک قرعه کشی کاملا تصادفی هست این را میتوانید از کیسهای برنده که از طبقات و طیفهای اجتماعی و اقتصادی مختلف هستند متوجه شوید و مطمئن باشید اگر قرار به انتخاب کیسهای خاصی بود راههای اسانتری دارند مثل دادن بورس و ویزاهای کاری و... پس نگرانی به خودتان راه ندهید عدالت برقرار است و همه حق برنده شدن برابر دارندو در صورت ارائه مدارک لازم ویزا هم میگیرند مگر تعداد برنده ها از تعداد ویزا ها خیلی خیلی زیاد باشد.

6- دوستان عازم الاسکا و هاوایی این دو تا ایالت گرونترین ایالات در کل امریکاست اگاه باشیدو الاسکا با سرمای همیشگی و زمینهای یخ زده و خرسهای معروفش و هاوایی هم که با اتشفشانها و هشدارهای همیشگی سونامی ( همین یک هفته پیش با زلزله شیلی هشدار اعلام شد )و طبیعت زیبا و مقصد هانی مون بودنش. انتخاب با شماست
برنده 2012

شكرگزاري؛ كليد فراواني و بركت الهي است. وقتي فكري كرده و تشكر مي‌كنيم بيشتر جذب مي‌كنيم. هر روز صبح به خاطر آن‌چه كه داريد و آن‌چه كه هستيد شكرگزاري كنيد.

دكتر جان ويتال
(فيزيكدان كوانتوم)
DV-2013
DV-2014
DV-2015
DV-2016
DV-2017
DV-2018
DV-2019
DV-2020
DV-2021--> STOPPED
DV-2022
DV-2023
DV-2024
DV-2025

مهاجرت به امریکا از طریق تحصیل - آگست ۲۰۲۲
🎈🎈🎈
خوب خدا رو شکر !!
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، Fifi2015
سلام خدمت تمام دوستان. خوب میبینم که دو روز نبودم 20 صفحه جلو رفتید. تشکر از آرش عزیز به خاطر عکسهای قشنگی گذاشته بود. واقعا دستت درد نکنه یه لطفی کن از کالیفرنیا و لس آنجلس هم چند تا عکس بذار روحمون جلا پیدا کنه دیروز صبح تاپیک قفل شده بود و چند نفر هم محروم شده بودن ترسیدم دیگه باز نشه ولی الان خوشحالم که به روال عادی برگشته
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: alirezanz ، farzad021 ، adonis2006 ، arash1986
آقا میبینم تاپیک باز شده دوباره !
دوستان حرفهای خوب بزنید آرزوی های خوب کنید که این چند روزه سوپر سخت هم بگذره و در روزه موعود فقط You select یا جمله ای با همین مضمون ! ببینیم ... انشاالله
تشکر کنندگان: manamilad ، alirezanz ، adonis2006 ، toghrol120 ، arash1986 ، Mansour92 ، alireza_guitar
سلام این خبرهای خوش که این پایین صفحه تبلیغ کرده چیه؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، ata_bros ، adonis2006 ، arash1986
فکر کنم با 10 بار شرکت تو لاتاری باز هم حس و هوای روزهای اعلام نتایج حال منو دگرگون میکنه .دوستان من 3 بار به آمریکا سفر کردم و منتظر ویزا هستم که واسه بار چهارم هم برم . امیدوارم که هر کسی که مستحق برنده شدن هست امسال اسمش در بیاد . شاید لاتاری 2015 نوبت منم باشه Wink
تشکر کنندگان: ata_bros ، samansaba ، babak433 ، adonis2006 ، elihamo ، arash1986 ، feligoli ، Mansour92
سلام به همه دوستان و منتظران عزیز خوش حالم که رفع قفل شدیم عمو سعید عزیز تشکر
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: ata_bros ، satin ، adonis2006 ، toghrol120 ، arash1986
(2014-04-12 ساعت 09:31)siavash64 نوشته:  سلام این خبرهای خوش که این پایین صفحه تبلیغ کرده چیه؟

کســـــــــی نمیداند !!
(با لحن فامیل این دکترره هس تو م ن و تو بخوانید)
مـا هـا زندگــــــــــــی نـمـیـکـنـیــم، نفــــــــس میکشیـــــم . . .

ششمین سال شد . ملالی نیس ولی فکر میکنید چرا اینجاییم ؟
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، toghrol120 ، arash1986 ، alireza_guitar
19 روز و 10 ساعت
و 54 دقيقه و 22 ثانيه

تا اعلام نتايج لاتاري (2015)
زمان باقي مانده است.
تشکر کنندگان: samansaba ، amino ، satin ، alirezanz ، sajedeh ، adonis2006 ، toghrol120 ، arash1986 ، alireza_guitar
فقط اونایی به برنده شدن امسال امیدوار باشن که دفعه اول ثبت نام می کنند تجربه یه بنده خدایی که امسال 20 ساله پشت در لاتاری مونده اینو می گه
تشکر کنندگان: samansaba ، amino ، alirezanz ، lighter ، adonis2006 ، arash1986 ، Mansour92 ، alireza_guitar
(2014-04-12 ساعت 11:06)siavash64 نوشته:  فقط اونایی به برنده شدن امسال امیدوار باشن که دفعه اول ثبت نام می کنند تجربه یه بنده خدایی که امسال 20 ساله پشت در لاتاری مونده اینو می گه

نه من مخالفم
چون لاتاری کاملا راندوم هست و هیچ معیاری برای سنجش وجود ندارد
تشکر کنندگان: sepidehrazavi93 ، satin ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، alireza_guitar
(2014-04-12 ساعت 11:10)..... نوشته:  
(2014-04-12 ساعت 11:06)siavash64 نوشته:  فقط اونایی به برنده شدن امسال امیدوار باشن که دفعه اول ثبت نام می کنند تجربه یه بنده خدایی که امسال 20 ساله پشت در لاتاری مونده اینو می گه

نه من مخالفم

کاملا شانسی هست لطفا خودتون ناراحت نکنین یادتون باشه اینجا واسه اینه که مثبت باشیم به اینده امیدوار Rolleyes به هم انرژی خوب بودیم حتما قبول میشیم که نه قبول شدیم کامپیوترهاش ما رو انتخاب کردن فقط منتظر 1 می هستیم که سنداش برسن Cool
2014 منوازدست داد
2015 منوازدست داد
به امید 2016
تشکر کنندگان: satin ، alirezanz ، lighter ، adonis2006 ، arash1986 ، hamid32 ، alireza_guitar
(2014-04-12 ساعت 11:10)..... نوشته:  

نه من مخالفم
حالا این دوستمون یک چیزی گفت . شما هم بگو باشه Wink
تشکر کنندگان: samansaba ، amir_cool_2001 ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، alireza_guitar
سلام دوستان 2015
میدونم چقدر استرس دارید و نگران هستید ولی به عنوان خواهر کوچیک شما بهتون میگم اصلا بهش فکر نکنید و به این باور داشته باشید که اگه خواست خدا این باشه و قرار باشه شما رفتنی باشید مطمین باشید که با همه مکشلات و سختیها و سنگ اندازیها و غیره و غیره میرید و اگر هم نرفتید و قرعه به نامتون در نیومد ناراحت نشید (اگرچه خیلی سخته گفتنش راحته) ولی بدونید که به صلاحتون نبوده. در نهایت به خدا توکل کنید که بدون اجازه اون برگی از درخت نخواهد افتاد چه برسه به انتخاب رندم دوستان عزیز
من از خدا بهترینها را واستون میخام
2014AS3xxمجرد،فوق لیسانس.مصاحبه:23نوامبر آنکارا،آپدیت:12بار،فرم10سوالی،CV،ویزا:9مارس
مدارک موردنیاز جهت ارسال به سفارت آنکارا
ســــــــــــــفرنامه
]هر سوالى داشتيد پيام خصوصى بدىد در خدمتم

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان