کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
دوستان عزیز با توجه
به داشتن حجم ترافیکی اینترنت و سرعت نامناسب (بعضی ها هنوز با دیال آپ) از گذشتن عکسهای با کیفیت بالا و بزرگ خودداری کنید و همچنین حداقل در صفحه های مختلف نقل قول نشه که بخواد مدام لود شه. به خدا قسم چیزی به نام ایمیج در گوگل وجود داره که هر کس بخواد بتونه بره عکسها رو تماشا کنه. لذا به فکر تمام شدن ترافیک نت هم باشید.
با تشکر.
تشکر کنندگان: adonis2006 ، babak433 ، majid7 ، rasti_110 ، kasragtr ، alireza_guitar
بچه ها دقاقً چند روز ديگه مونده ؟ جان هركسى كه دوست داريد برام دعا كنيد كارم درست شه برم ! يك سرى هستن كه واقعاً نياز به همچين گزينه اى داره ! يكى هم تو اروپاست يا چميدونم كانادا ! باز مياد و شركت ميكنه يا براش فرقى نميكنه ... من مثلاً جز اينكه آرزوم هست برم !!! نياز دارم به رفتن از هر لحاظ ! ايكاش جايى بود كه ميشد ديد مثلاً چقدر از ايران شركت كردن يا ...
تشکر کنندگان: alirezanz ، toghrol120 ، faridl14 ، adonis2006 ، babak433 ، rasti_110 ، demon_da ، arash1986 ، feligoli ، kasragtr
با تشکر از مدیران محترم بخصوص عمو سعید عزیز که ما رو تو این لحظات سخت تنها نذاشت و همه چیز رو به سلامتی رو براه کرد خدا میدونه انتظار و استرس چقدر سخته ما همه اینجا به همفکری و همدلی و امید احتیاج داریم. خوبه که همه اینجا با هم دوست هستن و به هم امید میدن. به امید قبولی همه بچه های خوب مهاجر سرا.
چشم ها را باید شست جور دیگر باید دید.
تشکر کنندگان: alirezanz ، toghrol120 ، lighter ، adonis2006 ، babak433 ، rasti_110 ، arash1986 ، kasragtr
سلام دوستان
یه سوال دارم
البته میدونم ربطی به موضوع تاپیک داره
البته که از بچه های غیر فعال تاپیک هم هستم
خواهر من آمریکا زندگی میکننه البته با ویزا کار هستند زن و شوهر ولی اقامت کانادا رو دارند
من میخوام به همراه همسر و پسرم برم برای تفریح و گردش ولی شندیم احتمال تقریبا نزدیک به صفر داره که زن و شوهر رو با هم ویزا بدن
کسی میتونه کمکی کنه
یا لااقل بگید تو کدوم تاپیک میتونم از کمک دوستان استقاده کنم
گردش مالی حسابامونم در حدود 50 م هست و یه خونه تو تهران داریم و شغلمونم کارمند بخش خصوصی هستیم
مرسی
بازم از دوستان و مدیران عذر میخوام که موضوع غیر مرتبط گذاشتم
تشکر کنندگان: adonis2006 ، rasti_110 ، arash1986 ، kasragtr
(2014-04-10 ساعت 22:27)2014families lottery winners نوشته:  سلام دوستای منننننننننننننننننننننننننننSmileSmile
سال نو مبارک باشه
انشاالله هممون امسال قبول شیم آمین
منم اومدممممممممممممممممم
این تاپیک کی باز شده من تازه دیدمش البته من چند وقتی هست سر نزده بودم SmileSmileWinkWinkWinkWinkWink

سلام دوست عزيز شما رو از پارسال يادمه راستي فکر مي کنم يکي ازاعضاي خونوادتون از برندههاي2014 بود روال کارهاي ويزا و مهاجرتشون خوب پيش مي ره اميدوارم امسال خودتون برنده بشيد به اتفاق دوستان ديگه.
بچه هااااااا ....
کسی میدونه چند نفر از این انجمن شرکت کردن تو لاتاری؟
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: sajedeh ، alirezanz ، adonis2006 ، arash1986 ، kasragtr ، tenardie2bai
توبه کردم که دگر می نخورم...به جز از امشب و فردا شب و شبهای دگر

ما همین مثل سال های پیش دوباره سرو کله مون پیدا شد ...
امیدوارم این دفعه بشه دیگه Tongue
 در نا امیدی بسی امید است نیست 18-9
(2014-04-12 ساعت 13:38)aida123 نوشته:  بچه هااااااا ....
کسی میدونه چند نفر از این انجمن شرکت کردن تو لاتاری؟

امسال رو نمیدونم
اما سال پیش 390 کیس از انجمن بود که در لیست منتظران حضور داشتند فقط 2 کیس برنده شد
سلام به تمام دوستان
خيلي خوشحالم كه اين تاپيك باز شده
اميدوارم به همه ارزوهاي قشنگتون برسيد
بيصبرانه منتظر اعلام نتايج هستم خيلي شانسيه ولي من برنده ميشم و از همين حالا جشن ميگيرم
هوراااااااااا هوراااااااا
TongueTongue...................................تنها.............19..روز مانده...................SmileSmile
RolleyesRolleyes
ShyShy
CoolCool[/size]
تشکر کنندگان: alirezanz ، majid7 ، adonis2006 ، rasti_110 ، pari pariaaa ، King Eagle ، arash1986 ، kasragtr ، Fifi2015 ، satin
حتما همون چيزي ميشه كه به صلاح ماست
اميدوارم كه همه بچه هاي مهاجرسرايي برنده بشن
تشکر کنندگان: alirezanz ، reza6966 ، majid7 ، adonis2006 ، rasti_110 ، toghrol120 ، King Eagle ، arash1986 ، kasragtr ، Mansour92 ، satin ، amino
تاریخ تولد من 1991.2.10 هست ولی متاسفانه اشتباه وارد کردم یعنی نوشتم 1991.2.9
یه روز کم داره Sad
به نظرتون اگه برنده بشم مشکلی برام پیش نمیاد؟؟

چه کسی میگوید که گرانی اینجاست؟؟؟
همه جا ارزانی است...
چه شرافت ارزان...
تن عریان ارزان...
و دروغ از همه چیز ارزان تر...
آبرو قیمت یک تکه نان...
و چه تخفیف بزرگی خورده است قیمت هر
انسان !!!
.::سیاتل::.
چرا تایپیک ازدواج بعد قبولی بستست؟!؟
من سوال داشتم.
الان باید کجا بپرسم؟!
ممنون
(2014-04-12 ساعت 14:09)Ali_Hunter نوشته:  تاریخ تولد من 1991.2.10 هست ولی متاسفانه اشتباه وارد کردم یعنی نوشتم 1991.2.9
یه روز کم داره Sad
به نظرتون اگه برنده بشم مشکلی برام پیش نمیاد؟؟

شما بعد از قبولی هم از طریق میل و هم در روز مصاحبه با ا رائه فرم جدید و ذکر این مورد(قیل از قسم خوردن) میتونید اصلاح کنید.
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: Ali_Hunter ، adonis2006 ، rasti_110 ، King Eagle ، arash1986 ، kasragtr
سلام دوستان من سال چهارم هست که تو لاتاری شرکت می کنم . امیدوارم امسال یه سال خاطره انگیز برای هممون بشه Rolleyes
Big Grin
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz ، vahid.vp ، rasti_110 ، saeed_gh ، King Eagle ، arash1986 ، alireza_guitar ، Fifi2015 ، amino

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان