کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-13 ساعت 19:24)ata_bros نوشته:  http://pleer.com/tracks/81123Qaa0

آهنگ the final countdown
از گروه europe
بی ارتباط با این تاپیک هم نیست
آقا دمت گـــــــــــــرم!
نصف شبی موهای تن مارو سیخ کردی! [عکس: Bananeyessss.gif]
DV-Lottery'13: FAILED
DV-Lottery'14: FAILED
DV-Lottery'15: FAILED
DV-Lottery'16: FAILED
DV-Lottery'17: FAILED
DV-Lottery'18: FAILED
DV-Lottery'19: FAILED
DV-Lottery'20: FAILED
تشکر کنندگان: masoud_777 ، lighter ، King Eagle ، Mansour92 ، ata_bros ، adonis2006 ، alirezanz ، mehran_trex
سلام بچه ها ،ارزو ميكنم اونايي كه از خدا از اعماقه وجودشون برنده شدن لاتارى رو خواستن به ارزوشون برسن و ارزوشون ارزو نمونه،ايشالا همه اونايي كه حقشونه قبول بشن،ارزوى خبراى خوش تو اول مى ????????????
تشکر کنندگان: mehdi101 ، Mansour92 ، alireza_guitar ، ramaya ، lighter ، adonis2006 ، ashkan99 ، King Eagle ، satin ، alirezanz ، Yashita ، mehran_trex
دوستان محاسبات رويايى نكنيد ... بخصوص واسه سال اول ... مداركى كه ماها داريم ( حتى اگه از دانشگاههاى خارجى هم كه باشه ) ممكنه سال اول ورودتون اصلا به كارتون نياد ( رجوع شود به سفرنامه هاى برنده هاى سالهاى قبل ) شما روى ساعتى هشت دلار تا ده دلار حساب باز كنيد يعنى حداقل حقوق ، واسه خودتون بهشت برين نسازيد نه اينكه بگم نا اميد باشيد بر عكس كمربنداتون رو محكم ببنديد .... معلوم نيست چند نفر از ماها برنده ميشيم و بازم معلوم نيست پاى چند نفرمون به امريكا باز ميشه اما ايشالا اگه برنده شديد فكر اين نباشيد كه وارد بهشت برين ميشيد و از همون اول به همه آرزوهاتون ميرسيد ... خودتون رو آماده كنيد ... لاتارى برنده شدن فقط يك روى سكه هست و روى مهمتر سكه حل شدن در جامعه امريكايى چه از لحاظ فرهنگى و چه از لحاظ اجتماعى و اقتصادى هست ... ماليات بزرگترين چالش پيش رو در زندگى يك شهروند امريكايى هست ، من دوستان امريكايى زيادى دارم كه به همين دليل اومدند كيلومترها دورتر از مملكت و خونشون دارند كار ميكنند ، گر چه كه طبق قوانين جديد يك امريكايى هر جاى دنيا كه باشه و درآمد داشته باشه بايد مالياتش رو بده ...چالش بعدى قوانين داخلى امريكا هست ، شما ممكنه با كوچكترين لغزش و اشتباه سوو بشيد و با مشلات و مصائب بزرگى روبرو بشيد ...ضمن آرزوى موفقيت براى همه منتظران لاتارى بخصوص مهاجرسرايى هاى عزيز خودتون رو آماده بزرگترين چالش زندگيتون بعد از برنده شدن در لاتارى و گرفتن ويزا بكنيد ... و من الله التوفيق
ناشنوا باش، وقتی همه از محال بودن آرزوهایت سخن می گویند

تشکر کنندگان: Mansour92 ، samansaba ، alireza_guitar ، lighter ، adonis2006 ، ashkan99 ، ali258 ، King Eagle ، satin ، mehran_trex
امید وارم به روزی که دور هم جمع بشیم و با اسم کاربریمون
خودمون رو معرفی کنیم به هم.[عکس: 715117_j63lm1.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
(2014-04-14 ساعت 01:46)majid7 نوشته:  امید وارم به روزی که دور هم جمع بشیم و با اسم کاربریمون
خودمون رو معرفی کنیم به هم.[عکس: 715117_j63lm1.gif]

مجيد جان قربونت برم خوب جمله رو قشنگ گفتى ولى اينم ميزاشتى اخرش كه با كيس نامبر و مكان مصاحبه و ... كه ادم حال كنه،بازم ممنون ايشالا هممون قبول شيم و دور هم جمع شيم و به اميده روزى كه اينجا جمع شديمو داريم فرماى KCC رو باهم پر ميكنيم،????????????????
تشکر کنندگان: majid7 ، Mansour92 ، alireza_guitar ، adonis2006 ، farzad021 ، King Eagle ، satin ، alirezanz ، babak433 ، farbar ، farshid232
اين ويديو رو حتماً حتماً ببينيد،اونايي كه ميگن امريكا فقط كاره و بس،اينجا از امريكا هم سخت توه،باز بهت اونجا ميدن ماشين ببرى پارك كنى،اينجا والا همينم بهت نميدن،البته پارتى داشته باشى ميدن،

http://youtu.be/yY0sLiklWro
تشکر کنندگان: adonis2006 ، alirezanz
سلام
بعد از بسته شدن تاپیک های 2015, خیلی کم به مهاجرسرا سر زدم.... قبلا خیلی زیاد میومدم مهاجرسرا...مخصوصا خبرهای برندگان 2013 رو خیلی زیاد دنبال میکردم
امشب دلتنگ مهاجر سرا شدم و اومدم یه سر بزنم که دیدم..... خیلی دیر اومدم
امیدوارم هممون برنده بشیم و حتما مصاحبه بریم و هممون ویزا بگیریم (وباز هم Big Grin ) هممون به سلامت به کشور فرصت ها بریم.

امید اولم برنده شدن در لاتاری هستش .....
اما بذارید قبل از نتایج(و حتی بعد از برنده شدن) یک حرف منطقی بزنم.....

دوستان و همفرومی های عزیز.... تنها یک برنامه نداشته باشید
الویت اول من لاتاری هستش... و اگر برنده نشدم...بر اساس برنامه های دیگه ای که دارم, جلو میرم.....
هدف من مهاجرت هستش ولی این رو میدونم که لاتاری یعنی شانسی....

میدونم همونطوری میشه که باید بشه

موفق باشید
stock-FEx-bond
Market

و دیگر هیچCool
به قول دوستمون بریم یه چند ساعتی بخوابیم
زودتر بگذره.[عکس: 2811_connie_sleepymoo.gif]
لاتاری از آغاز تا پایان
(به تغییراتی که در قوانین پیش میاد توجه کنید)
بهترین راه برای رفتن به فرودگاه و بالعکس
تشکر کنندگان: lighter ، alireza_guitar ، ata_bros ، adonis2006 ، romance33 ، King Eagle ، alirezanz ، MEHR52
(2014-04-14 ساعت 02:18)eight نوشته:  اين ويديو رو حتماً حتماً ببينيد،اونايي كه ميگن امريكا فقط كاره و بس،اينجا از امريكا هم سخت توه،باز بهت اونجا ميدن ماشين ببرى پارك كنى،اينجا والا همينم بهت نميدن،البته پارتى داشته باشى ميدن،

اگر در آمریکا کار کنی حتی در کم درآمدترینش؛ شما یه زندگی راحت و بی دغدغه ای می تونی داشته باشی.اما اینجا خیر!
در ضمن من نتونستم رابطه ای بین حرفتون و این ویدویو پیدا کنم!!!
لینک ویدیو مربوط به قرعه کشی آمری کا و معرفی آن بود!!
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: adonis2006 ، samansaba ، satin ، alirezanz
ساعت 6 صبحه!
صبح همه بخیر!
بلند شدم یه فال تار رووت گرفتم....چنان انرژی مثبتی داد که یه لحظه تصمیم گرفتم برم چمدونمو جمع کنم!!
♥♥♥♥♡♡♡♡ نیت من: اسمم در میاد برم آمری کااا ؟
پاسخ نیت: پاداش...پیروزی در مسولیت ها و تعهدات...تغییر محل اقامت...رسیدن به آرزوها♥♥♥♥♡♡♡♡
اصن یه وضیه!!
♥برادر+خواهر بزرگم←سیتیزن(19سال)
♥خواهر وسطی← برنده لاتری 2015←کیس نامبرش 4000←خودش یکضرب، شوهرشcleared
♥خواهر کوچک←اقدام از طریق پدرم( زیر21سال)
♥پدر مادرم←در شرف سیتیزن شدن
★★★      خودم:سال ۲۰۱۲ از طریق مهاجرت خانوادگی گروه F4اقدام کردم. (اااااگر شانس باشه ۸سال دیگه آمریکام!!!)
 توریستی(امریکا)2014 از انکارا ریجکت(منو همسرم)
توریستی(امریکا)۲۰۱۷ از دبی(خودم تنها) بازم ریجکت
 توریستی(امریکا) ارمنستان سال ۲۰۱۸ریجکت

توریستی فرانسه:۲۰۱۷ ریجکت
توریستی جمهوری چک ۲۰۱۸ ریجکت
انسان با Hope زندس

تشکر کنندگان: sib 24 ، hedyhoney ، adonis2006 ، farzad021 ، panyi ، ashkan99 ، rainbow21 ، King Eagle ، samansaba ، satin ، babak433 ، farbar ، farshid232 ، MEHR52 ، Danoosh
اخخخخ بیزحمت 1دونه از این انرژی مثبتا هم برا ما بگیر که شدیدا احتیاج داریم بهش . شاید منم رفتم چمدونمو جمع کردم Smile)))))))
تشکر کنندگان: adonis2006 ، King Eagle ، alirezanz ، alireza_guitar
(2014-04-14 ساعت 02:18)eight نوشته:  اين ويديو رو حتماً حتماً ببينيد،اونايي كه ميگن امريكا فقط كاره و بس،اينجا از امريكا هم سخت توه،باز بهت اونجا ميدن ماشين ببرى پارك كنى،اينجا والا همينم بهت نميدن،البته پارتى داشته باشى ميدن،

آمریکا همش کار نیس،اما همون طور که این آقا توی ویدیو میگه چند سال اول سخته
همه همینو میگن
اولش سخته اما کم کم شیرین میشه ...

(لینک دانلود مستقیم ویدیو)
DV2017 ... DV2016 ... DV2015 ... DV2014 ... DV2013 ... DV2012 نشد ک بشه!
-----------------------------------------------------
بیا که همصدا شیم / یا پر بگیریم یا که ما فنا شیم
بیا من و تو ما شیم / یا بمیریم یا از غصه رها شیم ..... Rolleyes
تشکر کنندگان: adonis2006 ، eight ، King Eagle ، samansaba ، masoud_777 ، alirezanz ، babak433
(2014-04-14 ساعت 00:07)alireza_guitar نوشته:  
(2014-04-13 ساعت 22:44)ramtin228 نوشته:  اینم یه عکس از ویزای لاتاری آمریکا،ایشالا قسمت همه دوستان مهاجرسرایی بشه.این عکس مثل نوشابه انرژی زا عمل می کنه!Big Grin[عکس: 90731234097441828283.jpg]

اولین حسوووودیه عمرم زمانی بود که این ویزا رو توی پاس پدر و مادرم دیدم.....فعلا که بابام هر چند وقت یبار ( به شوخی ) گرین کارتشو در میاره و کلی پز میده به من...منم مثل فامیل دووووور میگم: من دیگه حرفی ندارم!

چقد زیبا و رویایی ای عکس......Cool
تشکر کنندگان: adonis2006 ، eight ، alirezanz ، babak433 ، alireza_guitar ، موعود
سلام بر همگی
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: ashkan99 ، King Eagle ، satin ، alirezanz ، alireza_guitar ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 05:38)alireza_guitar نوشته:  

اگر در آمریکا کار کنی حتی در کم درآمدترینش؛ شما یه زندگی راحت و بی دغدغه ای می تونی داشته باشی.اما اینجا خیر!
در ضمن من نتونستم رابطه ای بین حرفتون و این ویدویو پیدا کنم!!!
لینک ویدیو مربوط به قرعه کشی آمری کا و معرفی آن بود!!

سلام دوست عزيز من با حرفت كاملاً موافقم كه با كم ترين درامدم ميتونى زندگى خوبى داشته باشى،رابطه. حرف من با اين ويديو اين بود كه بعضى دوستان گفتن كه اونجا واستون فرش قرمز پهن نكردن برى اونجا بايد فقط كار كنى وكارتم پارك كردن ماشين و جلو در هتل وايسادنو اينا بود كه به نظرخ من كه همچين چيزى هم باشه كه نيست چون سرنوشت هيچ كس مثله هم نيست وامكان پيدا كردن يه شغله عالى هم هست و تو اون ويديو اگه تا اخر ميديدين اولش اره لاتارى رو معرفى ميكنه ولى در ادامش با يكى از برنده هاى لاتارى صحبت ميكنه كه الان اونجا خيلى موفقه و ميگه بزرگترين شانس و اتفاق زدگيم همين برنده شدنم تو لاتارى بود،ينى اينكه كارو زندگى و... همه خوبه كه اين حرفو ميزنه،به نظرم تو اين صفحه ها بهتر اينه كه انرژى مثبت تزريق كنيم تا اينكه بيايم بگيم اونجا كار نيستو ازين حرفا،
خلاصه ايشالا همه كسايى كه از مهاجرتشون يه هدف بزرگى دارن امسال برنده شن.????????????????????
ايشالا هم شما هم من هم اونايى كه دارن ثانيه شمارى ميكنن يه روزى بيان اينجا زير حرفاشون يه خط بكشن زيرش بنويسن :
Case number:2015xxxxxxxxxx

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان