کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
(2014-04-14 ساعت 11:14)saied-k نوشته:  اگر برای مهاجرت واقعا علاقه مند هستید و شرایط رو در خودتون می بینید و برای مهاجرت فقط امیدتون برنده شدن در لاتاری آمریکا باشه .. متاسفانه ممکنه هیچ وقت این امر محقق نشه ... دوستانی که جوونتر هستند و زمان بیشتری برای ازمودن و خطا دارن و خصوصا مجرد ... سعی کنن از فرصت هاشون استفاده کنن و کمی دنیا رو بگردن .. با هزینه های اندک هم میشه چند تا کشور رو دید و زندگی در اونها رو تجربه کرد ... حتی اگر از اذربایجان و ارمنستان و ترکیه شروع بشه ....

همینطور منتظر موندن برای لاتاری خیلی خوب نیست ... الان تو صفحه های ابتدایی خوندم که برای 10 سال و .... منتظر هستیم ... چرا در این زمان اقدام نکنیم ؟ 10 سال انتظار ؟ تو ده سال تو سخت ترین شرایط و بد زبان ترین کشور ها هم میشد مثل یه نیتیو جا افتاد ؟ مگه نه ؟

سعید جان واقعا به دو مسئله مهم اشاره کردی:
1-بتهره که اول چندتا کشور نزدیکمون رو حتی شده به صورت توریست بگردیم تا با محیط های خارجی آشنا بشیم و ببینیم میتونیم توی غربت زندگی کنیم.
2-بهتره راههای دیگه رو هم امتحان کنیم برای مهاجرت.از قدیم گفتن خدا میگه از تو حرکت از من برکت
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: samansaba ، ashkan99 ، darabi ، masoud_777 ، toghrol120 ، lighter ، babak433 ، alireza_guitar ، adonis2006
خب چه راه هایی؟!
همه راه ها سخت.
یا خیلی خیلی پول میخواد
تشکر کنندگان: King Eagle ، ashkan99 ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006 ، gaandolf
از هر چيزي فرار كني همون دنبالت ميكنه اين قانونه هيچ ربطي هم به شانس نداره.
تشکر کنندگان: ashkan99 ، satin ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006 ، gaandolf
(2014-04-14 ساعت 11:25)hedyhoney نوشته:  یادمه توی یک فیلم خیلی خیلی زیبا و محشری یه پیره مردی بود که حدود 45 سال توی زندان زندگی میکرد حالا به هر جرمی.توی زندون هر روز هر لحظه به آزادی فکر میکرد.خلاصه روز آزادیش فرا رسید.با چشمان گریون از زندون رفت بیرون یک هفته بعد خود کشی کرد.توی نامه خود کشی نوشته بود من این بیرون نمیتونم زندگی کنم.خود کار کنان زندان براش کار و خونه فراهم کرده بود انداما توی همون خونه ؛خودش و حلقه آویز کرد.

اون فیلم The Shawshank Redemptionهستش که من هم به همه دوستان پیشنهاد میکنم نگاش کنن خیلی آموزندس و خیلی از مفاهیم توی فیلم به درد ماهایی که میخوایم مهاجرت کنیم میخوره.بینش دوستان رو به زندگی عوض میکنه
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

(2014-04-14 ساعت 10:19)hedyhoney نوشته:  [quote='ashkan99' pid='478806' dateline='1397454023']
دوستان اگه خدا خواست و برنده شدیم. از کجا باید شروع کنیم چیکارای باید انجام بدیم.بنظرم بریم دنبال این قضایا بهتره.دیگه اون موقع استرس زیاد و عدم امادگی ممکنه بشه زمانو از دست بدیم ....

سوال خوبی کردید.بنظر من اول باید فرم 122 نفر برنده پر کنه.در حین این کار به جمع آوری مدارک تحصیلی و ترجمه کردنشون باشه.یک سری هم به عکاسی بزنه بعد با آرامش و تحقیقات کامل و جامع و مشورتهای متعدد فرمهای 122 که سری اول بهش میگن و بفرسته به KCC که فکر کنم با ایمیل خیلی بهتره.دوستان همیاری کنید.ممنون
[/qu
پس فقی باید فرم 122 پر کنیم.و بفرستیم.یا بقیه مدارکی رو که گفتین باید ضمیمه باشه
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، alirezanz ، toghrol120 ، alireza_guitar ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 11:42)farahnaaz نوشته:  خب چه راه هایی؟!
همه راه ها سخت.
یا خیلی خیلی پول میخواد

شما اول هدفت از مهاجرت رو روشن کن برای خودت.
اگه هدفت رفتن و رهایی هستش اگه هدفت داشتن یه زندگی آسودس من بهت پیشنهاد میکنم به کشورهای دیگه از جمله کشورهای بلوک شرق (اروپای شرقی) هم فکر کنی.زبانشون خیلی سخته اما شما اگه قراره یه چیز رو بدست بیاری باید چیز دیگه ای رو از دست بدی و یکسری مشکلات رو به جون بخری

تشکر کنندگان: ashkan99 ، mosavi_69 ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006 ، Mansour92 ، gaandolf
همه راه ها سخت.
یا خیلی خیلی پول میخواد

گرفتن ویزای لاتاری هم کم پول نمی خواد ! باید یکی دو تا مسافرت داشته باشی برای مراحلش .. باید توانایی مالیتون رو با سند مدرک ثابت کنید .. و هزینه مسافرت به امریکا رو هم داشته باشید .. اینها همه با دلار 3000 تومانی کم پولی نمی خواد ! منظورم اینه که مجانی نیست ها !
(2014-04-14 ساعت 11:14)saied-k نوشته:  سلام
یادمه چند سال پیش ( فکر کنم 89 ) که با مهاجرسرا اشنا شدم و بعد از سال 90 که فعالیتم توش زیاد شد و تا اواسط 91 که بدلایلی کم رنگ شدم در انجمن ؛ انجمن بسیار خلوت تر از این بود .
امروز با دیدن اینکه این تاپیک 81 صفحه شده جا خوردم و ناراحت شدم !!!

نه اینکه از فعال بودن مهاجرسرایی ها ناراحت باشم ... بلکه ناراحت شدم که چرا هر سال دریغ از پارسال ؟ !
الان تو کوچه های انجمن که دور می زنم شور و شوق مهاجرت بچه ها صد چندان نسبت به دو سه سال پیش فرق کرده ...

الان مردم این مملکت واقعا خستن و واقعا می خوان برن !!!

یادمه قبلا تو یک تاپیکی درباره اینکه شانس برنده شدن در لاتاری خیلی کمه و در حد 1 درصده صحبت کردیم و متاسفانه می بینم که الان دوستان خیلی به این یک درصد امیدوار هستند !

این جامعه با جوون های خودش چه می کنه ؟! چه خیانتی و جنایتی بد تر و شرم اورتر از نا امید کردن یک جوان ایرانی ؟! ولی متاسفانه روز به روز وضعیت بدتر و زندگی ایرانی ها سخت تر میشه ...

همه این حرفها رو گفتم ، قصد انرژی منفی دادن نداشتم بیشتر می خواستم به یک نکته اشاره کنم ... اگر برای مهاجرت واقعا علاقه مند هستید و شرایط رو در خودتون می بینید و برای مهاجرت فقط امیدتون برنده شدن در لاتاری آمریکا باشه .. متاسفانه ممکنه هیچ وقت این امر محقق نشه ... دوستانی که جوونتر هستند و زمان بیشتری برای ازمودن و خطا دارن و خصوصا مجرد ... سعی کنن از فرصت هاشون استفاده کنن و کمی دنیا رو بگردن .. با هزینه های اندک هم میشه چند تا کشور رو دید و زندگی در اونها رو تجربه کرد ... حتی اگر از اذربایجان و ارمنستان و ترکیه شروع بشه ....

همینطور منتظر موندن برای لاتاری خیلی خوب نیست ... الان تو صفحه های ابتدایی خوندم که برای 10 سال و .... منتظر هستیم ... چرا در این زمان اقدام نکنیم ؟ 10 سال انتظار ؟ تو ده سال تو سخت ترین شرایط و بد زبان ترین کشور ها هم میشد مثل یه نیتیو جا افتاد ؟ مگه نه ؟

دوست عزیز. عشق به امریکاست که ادمو امیدوار میکنه به 10 سال انتظار کشیدن... نه فرار از مملکت و شرایط موجود..چون اگه هدف فرار بود میشناسم خیلی کسایی که رفتن کشورهای همسایه و دارن زندگی میکنن...و
تشکر کنندگان: saied-k ، mosavi_69 ، alirezanz ، toghrol120 ، babak433 ، alireza_guitar ، adonis2006 ، gaandolf
سلام دوستان
چه خبر؟

[عکس: 63360552575764055374.png]
تشکر کنندگان: King Eagle ، mosavi_69 ، eight ، alirezanz ، toghrol120 ، alireza_guitar ، adonis2006

دوست عزیز. عشق به آمریکاست که ادمو امیدوار میکنه به 10 سال انتظار کشیدن... نه فرار از مملکت و شرایط موجود..چون اگه هدف فرار بود میشناسم خیلی کسایی که رفتن کشورهای همسایه و دارن زندگی میکنن...و
[/quote]

دوست عزیز امیدوارم سوء تفاهم نشه من مطلب رو کلی و با نگاه به خودم گفتم ... من از اون دسته هستم که دنبال راه فرار از این کشور هستم و اگه تا چند وقت پیش نگاه و ارزوی امریکا داشتم ولی الان فرق کرده حتی حاضرم تو بلوک شرق هم که شده باشم ولی اینجا نباشم !

در ضمن عشق 10 سال یا بیشتر دووم میاره ولی منابع مالی و روحی و جسمی انسان چی ؟ ایا با عاشق بودن میشه به هدف رسید ..

معنای مهاجر بودن با ممل امریکایی بودن فرق داره .. یه موقع ادم عاشق امریکاست یه موقع عاشق یک زندگی بهتر ... حالا باید دید هر کسی با توجه به تواناییهاش و سرمایه و شانسش به کدوم مورد میرسه !!

مسئله اینه که هیچ جای دنیا منتظر ما ایرانی ها نیستن و دل خوشی هم از ما ندارن ... پس هر جا که بخواهیم بریم و موفق باشیم، باید با صد چندان تلاش و تحمل سختی های زیاد باشه ..

امیدوارم همه به عشقشون و ارزوهاشون برسن ... من هم به ازادی ...
همه راه ها سخت.
یا خیلی خیلی پول میخواد
مهاجرت به آمریکا خیلی سخته، مگر لاتاری ببریم و یا این که ویزای تحصیلی بگیرید که تبدیل ویزای تحصیلی به گرین کارتم تو مواقع خاصی اتفاق می افته؛ بقیه ی راه ها هم که پولیه

اگر قصدتون مهاجرت هست، شرایط کشورهای دیگه رو بررسی کنید»»»» بقیه جاها شرایطش راحت تره
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: King Eagle ، satin ، samansaba ، ashkan99 ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 11:51)saied-k نوشته:  
همه راه ها سخت.
یا خیلی خیلی پول میخواد

گرفتن ویزای لاتاری هم کم پول نمی خواد ! باید یکی دو تا مسافرت داشته باشی برای مراحلش .. باید توانایی مالیتون رو با سند مدرک ثابت کنید .. و هزینه مسافرت به آمریکا رو هم داشته باشید .. اینها همه با دلار 3000 تومانی کم پولی نمی خواد ! منظورم اینه که مجانی نیست ها !

لاتاری کم پول نمی خواد اما لاتاری برای بعضی ها فرق می کنه اگر لاتاری قبول بشی دلت نمی سوزه پس اندازتو برای رفتن به یک کشوری برای مصاحبه خرج کنی بعد هم تموم خونه زندگی دارو ندارتو بعداز مصاحبه می فروشی ومیری اما مسافرتهای توریستی مخصوص کسانی هست که وضع مالی شون خوبه اونی که وضعش خوب نیست نتیجتا این تجربه رو هم نمی تونه داشته باشه چرا که با پول اون مسافرت می تونه گره از مشکلات زندگیش برداره اونم تو این وضعیت اقتصادی
dar arzoy usa
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، ashkan99 ، samansaba ، alirezanz ، toghrol120 ، babak433 ، adonis2006 ، gaandolf
من که اگه لاتاری نشد با ی راه دیگه میرم ...
اما میدونم لاتاری میشه 100% TongueTongue
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، King Eagle ، saied-k ، ashkan99 ، eight ، alirezanz ، toghrol120 ، alireza_guitar ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 12:06)aida123 نوشته:  من که اگه لاتاری نشد با ی راه دیگه میرم ...

اونوقت با چه راهی؟
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: ashkan99 ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 12:12)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 12:06)aida123 نوشته:  من که اگه لاتاری نشد با ی راه دیگه میرم ...

اونوقت با چه راهی؟

مثلا دانشجوییWink
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان