کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
کاربران در حال بازدید از این موضوع:
aida123، Arashiv، ashkan99، jamal2684، King Eagle، mahpishooni، parham1373، reza6966، roya r، sadeghifa، satin
3 کاربر مخفی

دوستان اطلاعاتشون رو بفرستن برام تا توی لیست وارد بشن.من هی میگم هی دوستان بیخیالی طی میکنن.بابا بفرستین ثواب داره Big Grin

اینم آپدیت جدید

http://upload.tehran98.com/upme/uploads/...c270c1.pdf
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

راه حل دیپلم 11 ساله ی فنی حرفه ای و کار و دانش

خدمت سربازی و قوانین راه های خروج از کشور
تشکر کنندگان: samansaba ، satin ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 12:15)aida123 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 12:12)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 12:06)aida123 نوشته:  من که اگه لاتاری نشد با ی راه دیگه میرم ...
اما میدونم لاتاری میشه 100% TongueTongue

اونوقت با چه راهی؟

مثلا دانشجوییWink

خوبه اتفاقا , البته اگر از نظر علمی بالا باشید وگرنه پول زیادی باید خرج کنید
تشکر کنندگان: satin ، samansaba ، aida123 ، mosavi_69 ، ashkan99 ، King Eagle ، بازگشت ، alirezanz ، toghrol120 ، adonis2006
راههای دیگه مهاجرت به امریکا خیلی سخته واسه همین من سعی میکنم مهاجرت به کشورهای دیگه رو هم امتحان کنم.
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، King Eagle ، بازگشت ، alirezanz ، toghrol120 ، samansaba ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 12:16)King Eagle نوشته:  کاربران در حال بازدید از این موضوع:
aida123، Arashiv، ashkan99، jamal2684، King Eagle، mahpishooni، parham1373، reza6966، roya r، sadeghifa، satin
3 کاربر مخفی

[url=http
اون کاربر مخفیه منم همیشه Smile
تشکر کنندگان: masoud_777 ، بازگشت ، King Eagle ، alirezanz ، toghrol120 ، lighter ، adonis2006
[

مسئله اینه که هیچ جای دنیا منتظر ما ایرانی ها نیستن و دل خوشی هم از ما ندارن ... پس هر جا که بخواهیم بریم و موفق باشیم، باید با صد چندان تلاش و تحمل سختی های زیاد باشه ..

امیدوارم همه به عشقشون و ارزوهاشون برسن ... من هم به ازادی ...
[/quote]

منم امیدوارم همه به ارزوهاشون برسن خصوصا شما دوست عزیز. اما توجه داشته باشین که عشق ادمو زنده نگه میداره.عشق که واسه ادم هدف ترسیم میکنه. و هدف که ادمو ترغیب میکنه واسه رسیدن بهش تلاش کنی. عشق بی هدف میشه ممل امریکایی!!!
اگه دلیل مهاجرت داشتن یه زندگیه بهتر هست پس باید توجه داشت که اگاهانه و از روی عقل باشه.نباید از چاله به چاه افتادن باشه.نباید به هر قیمتی وبه هرجایی شد رفت.وگرنه فراوون هستند ایروونی هایی که توی کمپ های کشورهای دیگه شرایط اسفناکیو دارن میگذرونن. به امید روزهای خوب و روشن واسه همگیمون
تشکر کنندگان: satin ، mosavi_69 ، eight ، aida123 ، masoud_777 ، King Eagle ، toghrol120 ، alirezanz ، lighter ، mahbube ، samansaba ، adonis2006
اگه دلیل مهاجرت داشتن یه زندگیه بهتر هست پس باید توجه داشت که اگاهانه و از روی عقل باشه.نباید از چاله به چاه افتادن باشه.نباید به هر قیمتی وبه هرجایی شد رفت.وگرنه فراوون هستند ایروونی هایی که توی کمپ های کشورهای دیگه شرایط اسفناکیو دارن میگذرونن. به امید روزهای خوب و روشن واسه همگیمون
[/quote]

دقیقا بات موافقم
آنان که می گویند می توانیم و آنان که می گویند نمی توانیم، هر دو راست می گویند
تشکر کنندگان: ashkan99 ، masoud_777 ، King Eagle ، toghrol120 ، alirezanz ، mahbube ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 12:15)aida123 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 12:12)mosavi_69 نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 12:06)aida123 نوشته:  من که اگه لاتاری نشد با ی راه دیگه میرم ...
اما میدونم لاتاری میشه 100% TongueTongue

اونوقت با چه راهی؟

مثلا دانشجوییWink

برا چه مقطعی؟ رزومه ی قوی داری؟(مقاله، زبان، نمرات خوب) اگر اطلاعات کافی نداری می تونم راهنماییت کنم
تشکر کنندگان: King Eagle ، aida123 ، alirezanz ، mahbube ، samansaba ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 12:19)satin نوشته:  راههای دیگه مهاجرت به آمریکا خیلی سخته واسه همین من سعی میکنم مهاجرت به کشورهای دیگه رو هم امتحان کنم.شاید بتونیم از کشورهای دیگه وارد آمریکا بشیم.به نظرتون ترکیه رفتن خوبه؟اخه ترکیه با کلاسهایی که زبان ترکیو آموزش میده بعد از گرفتن مدرک اقامت میده.وفقط باید یکسال تو ترکیه زندگی کنی و این کلاسارو بری .زندگی تو ترکیه به نطرتون خوبه؟

بله ترکیه کشور خوبیه فقط مشکلش اینه که انتظار ما از ترکیه همون چیزیه که توی سریالهاشون میبینیم درحالی که ترکیه واقعی خیلی فرق داره.فقط یه جا توی ترکیه خیلی خوبه اونم استانبوله مخصوصا قسمت اروپاییش که اون هم گرونه.

با توجه به تجربه خودم از سفر به گرجستان این کشور خیلی جای مناسبی برای زندگی هستش : مردم با محبت و خون گرم-نقش بسیار مهم مذهب در سیستم آداب و معاشرتشون(این دوتا مورد مثل کشور خودمون)-گرون نبودن خرج و مخارج(تقریبا با کشور خودمون در یک سطحه گاها ارزونتره)-مشکلشم فقط زبان خیلی سختشونه که بیش از 2 سال طول میکشه تا یادبگیرینش.البته اگر به زبان انگلیسی و روسی تسلط داشته باشین هیچ نیازی به یادگیری زبانشون ندارین.

مردم گرجستان 70% میتونن به خوبی و با تسلط بالا به انگلیسی صحبت کنن

اطلاعات بیشتر رو میتونین توی اینجا بدست بیارین:

http://www.mohajersara.com/forum-91.html
یکی این گوشـه دنیا تو رو میخونه پیوسـتهRolleyesDV میخواد خدا جونم نذارش اونو دست بستهWink

تشکر کنندگان: mosavi_69 ، ashkan99 ، toghrol120 ، satin ، lighter ، babak433 ، samansaba ، adonis2006 ، farshid232
(2014-04-14 ساعت 12:21)satin نوشته:  اون کاربر مخفیه منم همیشه Smile

از شما بعیده

تشکر کنندگان: ashkan99 ، toghrol120 ، alirezanz ، satin ، adonis2006
برا چه مقطعی؟ رزومه ی قوی داری؟(مقاله، زبان، نمرات خوب) اگر اطلاعات کافی نداری می تونم راهنماییت کنم
[/quote]

ارشد ، رزومه که ندارم جز معدلم که خوبه ، زبانمم بد نیست...اما هنوز تافل یا آیلتس ندارم
فعلا که همه تمرکزم رو لاتاری هست که راحت ترین راهه ، بعد از اون اگه دور از جون بلا به دور لاتاری نشد دیگه باید برم سراغ گزینه بعدی
ممنون میشم اگه اطلاعات خوبی دارین در اختیارم بذارین
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: mosavi_69 ، ashkan99 ، toghrol120 ، alirezanz ، samansaba ، adonis2006 ، gaandolf
Smile 
(2014-04-14 ساعت 12:44)aida123 نوشته:  برا چه مقطعی؟ رزومه ی قوی داری؟(مقاله، زبان، نمرات خوب) اگر اطلاعات کافی نداری می تونم راهنماییت کنم

ارشد ، رزومه که ندارم جز معدلم که خوبه ، زبانمم بد نیست...اما هنوز تافل یا آیلتس ندارم
فعلا که همه تمرکزم رو لاتاری هست که راحت ترین راهه ، بعد از اون اگه دور از جون بلا به دور لاتاری نشد دیگه باید برم سراغ گزینه بعدی
ممنون میشم اگه اطلاعات خوبی دارین در اختیارم بذارین
[/quote]

من تا شب تا اونجایی که بلدم یه نوشته در مورد بورس شدن میزارم. اما اینو بهتون بگم که نمره ی خوب برای بورس شدن خوبه اما مقاله ی خوب خیلی خوبه
تشکر کنندگان: aida123 ، King Eagle ، ashkan99 ، toghrol120 ، alirezanz ، ata_bros ، samansaba ، adonis2006 ، gaandolf
کینگ ایگل بابا دیزلت رو خاموش کن. یعنی دیزل لوکوموتیو هم یه استراحتی به خودش میده. slow down cowboy. ماشااله تو هر صفحه ای 4 5 تا پست میدی. من 4 روز اینجا نیومدم ولی مثل اینکه تو خواب و خوراک نداری . Big Grin Big Grin Big Grin واشر سر سیلندر یه وقت نسوزونی داداش Big Grin Big Grin Big Grin Tongue
ظهر همه بخیر

ای بابا الان دیدم تو لیست منتظرا شمارم 36 هست من با این عدد4 ساله درگیری دارم همش این عدد برام در میاد فک کنم یه معنی داره اقا من برنده شدم رفت
Its not who I am underneath, but what I do that defines me  
Его не кто я под ним, но то, что я делаю, что определяет меня

تاریخ آن سرزمین با "میلاد"
و تاریخ سرزمین من با "هجرت" آغاز میگردد...!

2015 = GOD DAMN IT  
2016 = GOD DAMN IT  
2017 = GOD DAMN IT  
2018 = GOD DAMN IT  
2019 =  ?GOD ?What
تشکر کنندگان: lighter ، satin ، ashkan99 ، babak433 ، alireza_guitar ، adonis2006 ، King Eagle ، MEHR52 ، gaandolf
تو رو خدا یکی عکس بذاره ،
عکس میخوام از همه جای یو اس
مرسی

------------------------
تموم میشن این روزای لعنتی
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle
(2014-04-14 ساعت 12:19)satin نوشته:  راههای دیگه مهاجرت به آمریکا خیلی سخته واسه همین من سعی میکنم مهاجرت به کشورهای دیگه رو هم امتحان کنم.شاید بتونیم از کشورهای دیگه وارد آمریکا بشیم.به نظرتون ترکیه رفتن خوبه؟اخه ترکیه با کلاسهایی که زبان ترکیو آموزش میده بعد از گرفتن مدرک اقامت میده.وفقط باید یکسال تو ترکیه زندگی کنی و این کلاسارو بری .زندگی تو ترکیه به نطرتون خوبه؟

به نظر شخصی من مهاجرت به اینجور جاها احتمال باخت توش خیلی زیاده»»»ترکیه نه اقتصاد خیلی قوی، نه صنعت خیلی قوی نه دانشگاه های قوی و جایگاه خوبیم تو دنیا نداره؛ البته موفقیت شما به وضعیت مالی و شغلیتون بستگی داره...

به عنوات مثال چقدر دانشجو به مالزی صادر کردیم، کجا رو گرفتت و به گجا رسیدن به غیر از یه مدرک که تو خود مالزیم براشون کار پیدا نمیشه
تشکر کنندگان: aida123 ، satin ، alirezanz ، samansaba ، adonis2006 ، King Eagle

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان