کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شمارش معکوس برای اعلام نتایج لاتاری 2015
[quote='mahbube' pid='478936' dateline='1397468796']
من اما برنام اینجوری نیست !

اوووووووووووووووو چقد برنامه.!! سرگیجه نگیریWinkBig Grin
تشکر کنندگان: mahbube ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter
(2014-04-14 ساعت 11:43)King Eagle نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 11:25)hedyhoney نوشته:  یادمه توی یک فیلم خیلی خیلی زیبا و محشری یه پیره مردی بود که حدود 45 سال توی زندان زندگی میکرد حالا به هر جرمی.توی زندون هر روز هر لحظه به آزادی فکر میکرد.خلاصه روز آزادیش فرا رسید.با چشمان گریون از زندون رفت بیرون یک هفته بعد خود کشی کرد.توی نامه خود کشی نوشته بود من این بیرون نمیتونم زندگی کنم.خود کار کنان زندان براش کار و خونه فراهم کرده بود انداما توی همون خونه ؛خودش و حلقه آویز کرد.

اون فیلم The Shawshank Redemptionهستش که من هم به همه دوستان پیشنهاد میکنم نگاش کنن خیلی آموزندس و خیلی از مفاهیم توی فیلم به درد ماهایی که میخوایم مهاجرت کنیم میخوره.بینش دوستان رو به زندگی عوض میکنه

همون فیلمی که مورگان فری من بازی کرده,, محشره
من خواسته هایم را از او می خواهم و او بر اساس لیاقت و صلاحم به من پاسخ خواهد داد
تشکر کنندگان: mahbube ، ashkan99 ، rasti_110 ، alirezanz ، adonis2006 ، King Eagle ، mory1977
(2014-04-14 ساعت 14:21)ashkan99 نوشته:  [quote='mahbube' pid='478936' dateline='1397468796']

سرگیجه مال ی لحظمه Sad چیکار کنم خب مجبورم بخدا وگرنه مریض نیستم که ! داشنجویی بخای بری همش بدبختیه نری بمونی یجور دیگ بدبختی ! مودنم چ کنم من !
تشکر کنندگان: ashkan99 ، rasti_110 ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter
(2014-04-14 ساعت 14:16)mahbube نوشته:  من اما برنام اینجوری نیست !
من باید دفاع کنم مقاله بنویسم زبانمو اوکی کنم برم سرکار کلی کار دارم بعدش ببینم کجا منو میگیرن واسه دکترا اگر نشه ! باید تو ایران دکترا بخونم هوم Sad
چون هم رشته ای خودم هستی بهت میگم خودت رو علاف مقاله نکن
مقاله فارسی= فاقد اعتبار
مقاله انگلیسی با ایمپکت فکتور بالا= انتظار 6 ماهه برای نتیجه اکسپت شدن یا نشدن
البته مقالات انگلیسی هم هستند که با شیتیل آرتیکلت رو تیشو میکنن که هیچ ارزشی برای گرفتن پذیرش ندارن. پول میگیرن چاپ میکنن
کلا آدمو به غلط کردن میندازن برای چاپ مقاله. اولش اساتید با گرفتن چندین مقاله isi تو بهترین مجلات آدمو خام میکنن و آخرش خودتی و خودت بهترین کار قوی کردن سایر نیازمندیها از جمله زبان و جی آر ای و معدل خوب در مقطع کارشناسی و ارشد هستش. اگه قبول کردن که چه بهتر اگرم نکردن برای مستر دوباره اقدام کردنه که اگه دانشجوی مسترشون باشی برای پی اچ دی مشکلی نداری. البته این نظر منه. نظر همه هم محترم
تشکر کنندگان: ashkan99 ، mahbube ، aida123 ، samansaba ، rasti_110 ، adonis2006 ، lighter ، King Eagle
(2014-04-14 ساعت 14:29)mahbube نوشته:  [quote='ashkan99' pid='478938' dateline='1397469087']
[quote='mahbube' pid='478936' dateline='1397468796']

سرگیجه مال ی لحظمه Sad چیکار کنم خب مجبورم بخدا وگرنه مریض نیستم که ! داشنجویی بخای بری همش بدبختیه نری بمونی یجور دیگ بدبختی ! مودنم چ کنم من !
[/qمیفهمم. این معضلیه که منم باهاش درگیرم.امیدوارم خدا کمکمون کنه.هرچی خیر وصلاحمون هست رو برامون رقم بزنه.ان شا الله
تشکر کنندگان: mahbube ، rasti_110 ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter
منم برنامم قوی کردن زبان هست و گرقتن تاقل و آیلتس و ... الا ماشالله Big Grin
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
بچه ها کسی اطلاع داره این موسسه هایی که نرم افزار اینا یاد میدن و آخرش اگه قبول شی مدرک وزارت علوم , تحقیقات و فناوری میدن آیا بدرد میخوره مدرکش؟
یعنی واسه آمریکا اعتبار داره ؟
F2A
ارسال مدارک : 22Jan.2015 , رسید مدارک : 29Jan.2015 , انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 2Sep.2015 , اپرو : 25Sep.2015
دریافت کیس نامبر و اینویس نامبر : 5Nov.2015
DS-261 و 120$ : 13Nov.2015 : $325 ، 5Nov.2015 ، فرم 20Nov,2015 : DS-260 ، ارسال مدارک : 24Nov.2015
تکمیل مدارک : 11Jan 2016
تشکر کنندگان: alirezanz ، adonis2006
(2014-04-14 ساعت 14:31)ostokhan نوشته:  
من باید دفاع کنم مقاله بنویسم زبانمو اوکی کنم برم سرکار کلی کار دارم بعدش ببینم کجا منو میگیرن واسه دکترا اگر نشه ! باید تو ایران دکترا بخونم هوم Sad
مقاله فارسی= فاقد اعتبار
البته مقالات انگلیسی هم هستند که با شیتیل آرتیکلت رو تیشو میکنن که هیچ ارزشی برای گرفتن پذیرش ندارن. پول میگیرن چاپ میکنن
کلا آدمو به غلط کردن میندازن برای چاپ مقاله. اولش اساتید با گرفتن چندین مقاله isi تو بهترین مجلات آدمو خام میکنن و آخرش خودتی و خودت بهترین کار قوی کردن سایر نیازمندیها از جمله زبان و جی آر ای و معدل خوب در مقطع کارشناسی و ارشد هستش. اگه قبول کردن که چه بهتر اگرم نکردن برای مستر دوباره اقدام کردنه که اگه دانشجوی مسترشون باشی برای پی اچ دی مشکلی نداری. البته این نظر منه. نظر همه هم محترم
بسلامتی باشه پس فک کنم من همین جا سرجام بمونم بهتره انگار Sad فارسی که هیچی انگیلیشم اره 1سال علافیه ! معدلمم که تموم شده رفته دیگ! ترم اخرم! Sad هوم
مرسی ممنون
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، King Eagle ، gaandolf
(2014-04-14 ساعت 14:49)mahbube نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:31)ostokhan نوشته:  
مقاله فارسی= فاقد اعتبار
بسلامتی باشه پس فک کنم من همین جا سرجام بمونم بهتره انگار Sad فارسی که هیچی انگیلیشم اره 1سال علافیه ! معدلمم که تموم شده رفته دیگ! ترم اخرم! Sad هوم
مرسی ممنون
بهت بگم تنها راه خلاص شدن از اینجا برای قشر ما همین تحصیله. چون تنها راه دیگه ای هم که میمونه سرمایه گذاریه که ما اونقدر مایه نداریم. اصلا نا امید نباش. مدرک زبانتو بگیر و برای دانشگاههایی که رتبه پایین تری دارن اقدام کن. بالاخره یه جا میگیرنت. البته بگم دانشگاهها برای فاند کردن خیلی سخت گیری میکنن وبرای تحصیل با خرج جیب خودمون کمتر حساسیت نشون میدن مخوصا رشته های علوم پایه مثل میکروب

(2014-04-14 ساعت 14:47)aida123 نوشته:  بچه ها کسی اطلاع داره این موسسه هایی که نرم افزار اینا یاد میدن و آخرش اگه قبول شی مدرک وزارت علوم , تحقیقات و فناوری میدن آیا بدرد میخوره مدرکش؟
یعنی واسه آمریکا اعتبار داره ؟

مدرک با تایید فنی حرفه ای هست. بله قبول دارن و خیلی هم به کار میان Cool
تشکر کنندگان: aida123 ، mahbube ، samansaba ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، King Eagle ، babak433 ، gaandolf
(2014-04-14 ساعت 14:56)ostokhan نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:31)ostokhan نوشته:  [quote='mahbube' pid='478936' dateline='1397468796']

مقاله فارسی= فاقد اعتبار
مرسی ممنون
بهت بگم تنها راه خلاص شدن از اینجا برای قشر ما همین تحصیله. چون تنها راه دیگه ای هم که میمونه سرمایه گذاریه که ما اونقدر مایه نداریم. اصلا نا امید نباش. مدرک زبانتو بگیر و برای دانشگاههایی که رتبه پایین تری دارن اقدام کن. بالاخره یه جا میگیرنت. البته بگم دانشگاهها برای فاند کردن خیلی سخت گیری میکنن وبرای تحصیل با خرج جیب خودمون کمتر حساسیت نشون میدن مخوصا رشته های علوم پایه مثل میکروب

بعله تنها راه ازدواج هستو درسSad ازدواج واسه خانوما باز بیشتره تا اقایون فک کنم البته ما که کسیو نداریم برامون یکی گیر بیاره ماروببره ! میمونه درس فقط... اره با هزینه خودمون وض بهتره یکمی دیگ ازین پایان نامه خلاص شم برم دنبال زبان نمیدونم تهش چی میشه اینم شاسن مابوده ی جا دنیا بیایم لاقل همین زبان کوفتیم از بچگی یادمون ندادن که الان هی براش تایم بذاریم اه اه
الان ینی با لیسانس اقدام کنیم بهتره یا ارشد! اخه هرکی یچزی میگه ! خودمم نفهمیدم اخرش
تشکر کنندگان: samansaba ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter
(2014-04-14 ساعت 15:07)mahbube نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:56)ostokhan نوشته:  
(2014-04-14 ساعت 14:31)ostokhan نوشته:  [quote='mahbube' pid='478936' dateline='1397468796']

مقاله فارسی= فاقد اعتبار
مرسی ممنون

بعله تنها راه ازدواج هستو درسSad ازدواج واسه خانوما باز بیشتره تا اقایون فک کنم البته ما که کسیو نداریم برامون یکی گیر بیاره ماروببره ! میمونه درس فقط... اره با هزینه خودمون وض بهتره یکمی دیگ ازین پایان نامه خلاص شم برم دنبال زبان نمیدونم تهش چی میشه اینم شاسن مابوده ی جا دنیا بیایم لاقل همین زبان کوفتیم از بچگی یادمون ندادن که الان هی براش تایم بذاریم اه اه
الان ینی با لیسانس اقدام کنیم بهتره یا ارشد! اخه هرکی یچزی میگه ! خودمم نفهمیدم اخرش

با فوق اقدام کن ولی همونطور که میدونی باید خیلی چیزها تو جنته داشته باشی. شد چه بهتر اگه آخرش نشد با لیسانس اقدام میکنی. کل فوق تو خارج از ایران 1.5 تاااااااااااااااااا 2 ساله که اصلا زمانی نیستش و با خیال راحت میدونی میتونی برای phd هم همون دانشگاه اقدام کنی. مثل ایران نیستش که اگه زرنگ باشی تازه 5 ترمه فوقت رو تموم کنی. من دی دفاع کردم و واقعا 3 ماه نفس راحتی میکشم
تشکر کنندگان: mahbube ، samansaba ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter ، King Eagle
خوش بحالتون راحت شدید من تازه اول پایان ناممه ی موضوع تخیلیم استادم انداخته به گردنم اصن اصابم نمیکشه برم باید میرفتم 2هفتس موندم خونه اخه نمونه هم یکی دیگه واسه کارش میخاد استادم گف واستا جم کنه تو بگیر هنو که پیدا نکرده دختره هیع بدبختیه ماست دیگ
تشکر کنندگان: ostokhan ، alirezanz ، adonis2006 ، lighter
[عکس: 2012_07_31_winner_sample_1b.jpg]
هممون داريم ثانيه شمارى ميكنيم واسه اين برگه طلايي
چن تا عکس از خارج!

داخل شهر نیویورک
[عکس: 11478692825474296314.jpg]

اینجا دالاسه
[عکس: 18459002025522129025.jpg]

اینجا هیوستونه (ما آخرش نفهمیدیم هیستونه هیوستونه یا هوستونه)!
[عکس: 76222689379473727750.jpg]

فلوریدا میباشه!
[عکس: 14439223584596526115.jpg]

اینجا شیکاگوئه!
[عکس: 45489842646100054511.jpg]

تا حالا پنسیلوانیا رفتین؟ نرفتین؟ (مهم نیست منم نرفتم!)
[عکس: 28745459907714552536.jpg]

یک کافی بار در آستین تگزاس(آستینش اینقدریه شلوارش چقدریه؟!)!
[عکس: 75200087797614608393.jpg]

چهارشنبه بازار سیاتل! (اون قرمز درازا چیه؟شبیه پاچه خرچنگه انگار!)
[عکس: 87128509107703290466.jpg]

یک ماشین فروشی در کارولینای شمالی. به نظرم رفتن اتوبوس بخرن!
[عکس: 46814300670338432340.jpg]

در ادامه لازم به ذکر است که برای کلیه هموطنانی که از اینترنت دایال آپ استفاده میکنند طول عمر و صبر جزیل آرزومندیم. ضمنا آندسته از عزیزانی هم که در لاتری شرکت کردند می توانند این عکسها را در کامپیوترشان ذخیره کرده و هر روز تماشا کنند چون 2-3 نفر بیشتر نمیرن اونجا که اینارو از نزدیک ببینند!
یکی بود یکی نبود، غیر از خدا همه بودن!
تشکر کنندگان: ostokhan ، majid7 ، mahbube ، behfaza ، alirezanz ، adonis2006 ، alireza_guitar ، lighter ، ahmad00 ، King Eagle ، aida123 ، iSalar ، babak433 ، satin ، Mansour92 ، samansaba
اما من بر عکس روز ثبت نام الان اصلا دلم نمی خواد اسمم دربیاد . احساس میکنم اگر برم با دنیایی شبیه دنیای بعد از مرگ مواجه میشم . هیچی ازش نمی دونم
نمی دونم اونایی که واقعا می رن چقدر شهامت دارن. بی کاری بی کسی بی خونگی بی پولی گیجی و از همه بد تر بی برنامگی نمی دونم
تشکر کنندگان: tenardie2bai ، adonis2006 ، samansaba

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان