کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-01-10 ساعت 01:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-09 ساعت 22:14)مررداد نوشته:  سلام دوستان
ببخشید که این سوال نامربوط رو اینجا می پرسم
می خواستم اگه میشه بگید قبل از اعلام نتایج شما به موضوع برنده شدنتون فکر می کردید؟؟ د و یا به انرژی مثبت می فرستادید؟؟
بازم ببخشید که این سوال رو اینجا پرسیدم

جدآ من از روز ثبت نام اولیه به همه میگفتم قبول میشم چون خواب دیده بودم و 13 اردیبهشت خوابم به واقعیت پیوست و قبول شدم

ممنون دوست عزیز
لطف کردی که جواب دادی
امیدوارم من هم بتونم جز برنده های 2016 باشم
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، bahar101
(2015-01-10 ساعت 03:19)مررداد نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 01:45)m.ghoreishi نوشته:  
(2015-01-09 ساعت 22:14)مررداد نوشته:  سلام دوستان
ببخشید که این سوال نامربوط رو اینجا می پرسم
می خواستم اگه میشه بگید قبل از اعلام نتایج شما به موضوع برنده شدنتون فکر می کردید؟؟ د و یا به انرژی مثبت می فرستادید؟؟
بازم ببخشید که این سوال رو اینجا پرسیدم

جدآ من از روز ثبت نام اولیه به همه میگفتم قبول میشم چون خواب دیده بودم و 13 اردیبهشت خوابم به واقعیت پیوست و قبول شدم

ممنون دوست عزیز
لطف کردی که جواب دادی
امیدوارم من هم بتونم جز برنده های 2016 باشم

خواهش دوست عزیز امیدوارم به هر ارزویی داری برسی
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان:
(2015-01-10 ساعت 01:17)سوین نوشته:  سلام و تبریک به دوستان کارنتی
کیس ما حدود۵۶۰۰ هست با این روند به نظر اساتید و مدیران ما کی کارنت می شویم در ضمن هنوز کاری نکرده ایم .اول اکتبر ۲۶۰ فرستادیم. با سپاس از راهنمایی وتبریک مجدد
سلام
با توجه به شماره کیستون احتمالا دوماه دیگه یعنی مارچ کارنت میشید مگر اینکه بولتن بخواد ماه دیگه بیشتر هزارتا و زیاد اعلام کنه!
اگه دوماه دیگه کارنت شید احتمالا به موقع نامه ی دوم را دریافت می کنید(از زمان ارسال فرم سه الی چهارماه حداقل بسته به شرایط کیستون بررسی پروندتون قبل مصاحبه رو در نظر بگیرید)
از الآن هم تشریف ببرید واکسیناسیونتون رو شروع کنید
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تشکر کنندگان: سوین ، آلیس-1980
کی سی سی باهات قهرم با این کارنت کردنت SadSadSad
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: aidaz ، Memolk ، aa-tt ، bahar101
شما فکرش رو بکنید سه تا سفارت سر جمع میخوان 475 نفر رو مصاحبه کنند البته اگر تمام کیس نامبرهای تو این رنج برن مصاحبه.
همانطور که قبلا هم اشاره کردم به نظر بنده kcc تصمیم داره با توجه به اینکه بیشتر کیس های ایرانی نه 2 نفر بلکه سه نفر بیشتر هستند تا حدود 1500 کیس رو از ایران پذیرش کنه احتمالا سهمیه تمومه ! حالا ما اینجا هی داستان ببافیم که اینطوره اونطوره .به نظر بنده کیس نامبرهای بالا مثل ما بیخال بشند بهتره ,باور کنید بهتره ! چون انتظار کشنده است.
بعضی از دوستان فکر میکنند که حالا که به زور 500 تا کارنت میکنند ماهای پایانی 1000 تا 1500 نفر رو کارنت میکنند .بنده بعید میدونم .همون جریان کیسی سه تا ویزا بیشتر به واقعیت نزدیکه!
کیس نامبرهای پایین هم لطفا امید بیخود ندند.کدوم یکیتون حاضرید تنها برید ویکسال بعد برای بقیه ویزای خانوادگی بگیرید اما در عوض سهمیه ویزا به یه ایرانی دیگه برسه. پس لطفا تعارف نکنید
هر چند این یک رویاست اما اگر واقعیت پیدا میکرد جمعیتی که از ایران در طی یکسال ویزا میگرفت دو تا سه برابر میشد.
حنما قرار نبوده به ما ویزا برسه اما نمیدونم چرا اسممون دراومد!
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Memolk ، bahar101
میشه لطفا بفرمایید کیس نامبرتون چنده ؟ با حرفهاتون بنظر میرسه بالای 13000 باشی؟
میدونم سعی دارید واقع بین باشید ولیکن اینقدر هم شرایط بدنیست که شما فکر می کنید.
کمی احساس بهتر داشته باشید تا بتونید نتیجه خوبی بگیرید و این انتظار هم براتون طاقت فرسا نشه هیچ ماهی با ماه دیگر یکسان نمیشه بنظرم در ماه های آتی روند سریعتره چون کارهای مربوط به فرم های 260 هم تاحدی تکمیل شده و از طرفی گپ بین کیس نامبرها زیاد میشه و ضمن اینکه برای کیس های بالاتر روند کلیرنس شدن کوتاه تره .کاش کمی روی این موارد متمرکز باشید تا اینقدر اذیت نشید ضمن اینکه با این صحبتها ذهن سایردوستان را هم درگیرمی کنید آن هم برای چیزی که بهش اطمینان ندارید. موفق باشیدSmile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Aghaman ، sad_sad ، SomeOneX ، shayan seyfi ، نیلان ، farrokh1675 ، bahar101 ، AliReza.Sh
به دوستانی که کارنت شدند تبریک میگم.
خواستم دو تا پست یک هفته پیشم رو نقل قول کنم دیدم طولانیه و ممکنه حذف بشهBig Grin

اما اگر یادتون باشه گفته بودم اگر قرار باشه همه شانسمون بیشتر باشه نسبت به پارسال (حتی اون کسی که 8600 کیس نامبرش هست) می بایست شماره های کمتری در کل از آسیا نسبت به پارسال کارنت بشوند در نهایت.
سهمیه ویزاهای لاتاری آسیا ثابته. سهمیه نپال هم که ثابت و 3500 نفر هست و تا 9200 و همزمان با ایرانی ها. برای اینکه 8000 ویزا از آسیا صادر بشه اگر 11000 نفر اول با نسبت هر ساله ویزا بگیرند و جواب کلیرنسشون بیاد سهمیه 8000 و خورده ای پر میشه. حالا اگر بخواهند مثلا 13500 نفر دعوت کنند خوب یه عده ویزا نمیگیرند. کدوم عده؟ عده ی کلیرنسی که اتفاقا آخر کاری کلیرنس گرفته اند که میشوند ایرانی ها و اون کیس های 8800 تا مثلا 13500 که از سفارت های دیگه هستند و یکضربی شانس 99% دارند و حتی یکضربی های 7000 و 8000 ایران به دلیل اینکه جواب کلیرنس یک سری آمده و سهمیه ویزا هم بین تمام سفارت های آسیا تقسیم شده شانس زیادی ندارند.
من قبلا اعلام کرده بودم امیدوارم KCC منطقی اعلام کنه بولتن رو به نظر داره منطقی اعلام میکنه و اینطوری پیش بره به نفع همون نفر 8000 هم هست.
این که فکر کنید نفر 8000 بهش مصاحبه نمیرسه که کلا از سرتون بیرون کنید . احتمالش 1 میلیونیوم درصد هم نیست. اما این که نفر 8000 بره و یکضربی باشه و بهش ویزا نرسه تنها علتش میتونه این باشه که تا 13000-14000 کارنت بکنه KCC . ضمنا اگر 8000 باشید و کلیرنس بخورید خودتون فکر میکنید چه طور شانستون بیشتره؟ وقتی که دو ماه آخر باشه و ویزا موجود باشه و فقط شما برای کلیر مونده باشید و سهمیتون رو نگه داشته باشند یا وقتی که 3 ماه مونده باشه و شما کلیرنس خورده باشید و 5000 نفر دیگه منتظر مصاحبه باشند و همه یکضرب و حتما سهمیه شما 1 ماه دیگه تموم بشه و عملا 3 ماه وقتتون تبدیل بشه به 1 ماه!

حقیقتش من 1% هم نگران شما نیستم اما 50% نگران دوستانی هستم که دیر قبولی خودشون رو دیدن و همین یکی دو ماه گذشته فرم رو پر کردند و با روند فعلی (البته این ماه رو ندیدیم) ممکنه به بعضی از این دوستان کلا مصاحبه نرسه و اونطوری میشه انتظار داشت کمی روند KCC سرعت بگیره.

دوستانی که تا در رنج 8000 هستند به احتمال 90% همه تا جولای و 10% بعضی ها در آگوست به مصاحبه میرید.روند 2013 رو نگاه کنید آخرین ایرانی ها در آخر آگوست به مصاحبه رفتند و کلیرنس خورده هاشون هم 2 هفته ای کلیر شدند. اگر معتقدید که به اندازه 2013 خوش شانسیم می بایست با این روند کارنت بشیم.
فکر کنم بخشی از نگرانی شما عزیزان با شروع شدن کلیر گروهی حل بشه. امیدوارم این روند زودتر شروع بشه که خیال همگی راحت بشه.

از ماه بعد من پیش بینی میکنم هر ماه حدود 1000 نفر کارنت بشن (یکماه کمتر و یکماه بیشتر) و حاضرم شرط ببندم زیر 10500 کارنت نهایی نخواهد بود.
اینم یاداوری کنم از 8600 که کیس نامبرهای ایران تموم میشه و از 8500 هم احتمالا کات آف نپال اعلام میشه حدودا 30% کیس نامبر باقی میمونه و اونجا کارنت زیادی صورت میگیره. پس در دو ماه آخر منتظر 3000 کارنتباید باشید که از 11000 که کم کنید میشه حدود 8000 تا برای 10 امین ماه. ماهی 1000 تا متوسط برای 4 ماه آتی میشه 8300 تا که با 8000 تقریبا برابره. و این روند اگر پیش بره خیال همه راحت خواهد بود. (البته این محاسبات نشون میده ماهی نهصد و خورده ای اگر کارنت کنند همه چیز طبق برنامه است)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
از ماه نوامبر2014 به بعد همه نشستن ببینند که ماه بعد بالای 1000 تا کارنت میکنند یا نه .یدفعه دیدی اکتبر 2015 شد و همچنان منتظر! ما که بدمون نمیاد بریم مصاحبه اما از کی قراره 1000 تایی کارنت کنند؟ تکلیف بقیه تا 20000 چی میشه. اصلا امسال یطور دیگست...
امیدوارم همه به مصاحبه برند .با حرف ماها چیزی تغییر نمیکنه.
حالا اساتید محترم مشخص شده تا حالا چند کیس ایرانی به مصاحبه رفتند؟ آمار اگه دقیق باشه میشه یه نتیجه ای گرفت
تشکر کنندگان:
ضمنا دوستانی که اروپا و آفریقا رو مقایسه میکنند توجه داشته باشند که صرف نظر از اینکه اروپا و آفریقا سهمیه بالاتری دارند و سهمیه قاره ها هم ثابته و البته سوراخ های بیشتری هم داخل کیس ها هست و 80% کیس ها از همون شماره های ابتدایی وجود دارند، درصدی که AT NVC نیستند بسیار پایین و حدود 30% هست که به معنی دیر پرکردن یا عدم تمایل اروپایی ها و آفریقایی ها به فرم اینترنتی هست. نتیجه اینکه نسبت اعلامی 2014 و 2015 اصلا قابل مقایسه با آسیایی که 95% کیس ها پر هستند و AT NVC هم 50% هست نیست. نه اینکه آسیا جلوتر باشه. سیب رو با آچار فرانسه نمیشه مقایسه کرد همین!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، نیلان ، afrand ، Aghaman ، farrokh1675 ، َalikh ، bahar101
(2015-01-10 ساعت 10:18)Ehsan171 نوشته:  از ماه نوامبر2014 به بعد همه نشستن ببینند که ماه بعد بالای 1000 تا کارنت میکنند یا نه .یدفعه دیدی اکتبر 2015 شد و همچنان منتظر! ما که بدمون نمیاد بریم مصاحبه اما از کی قراره 1000 تایی کارنت کنند؟ تکلیف بقیه تا 20000 چی میشه. اصلا امسال یطور دیگست...
حالا اساتید محترم مشخص شده تا حالا چند کیس ایرانی به مصاحبه رفتند؟ آمار اگه دقیق باشه میشه یه نتیجه ای گرفت
من دلیل نگرانی شما برای 20000 کیس رو نمیفهمم. مگر قراره تا کیس 20000 به مصاحبه برن؟ کلا تا 8600 ایرانی هستند و حتی پارسال هم تا 13350 بیشتر مصاحبه نرفتند. اگر تا 20000 کارنت بشن که کلاه همه ما پس معرکه است حتی شمایی که یکضربی هستی دوست عزیزWink
تشکر کنندگان: Mahmood129 ، afrand ، aidaz ، farrokh1675 ، bahar101 ، سوین
(2015-01-10 ساعت 00:09)Memolk نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 00:03)homayoon1972 نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 00:00)Memolk نوشته:  
(2015-01-09 ساعت 23:58)homayoon1972 نوشته:  [quote='Memolk' pid='572510' dateline='1420831586']
راستش من کلا امیدم را از دست دادم فکر نکنم اصلا به ما ویزا برسه اووووووه کو.تا بریم مصاحبه اگر کلیرنس هم بخوریم که دیگه هیچی دیگه کلا معطلیم
منم 6*** هستم ولی امیدم رو از دست ندادم
آفرین به شما ولی من نمی تونم مثل شما فکر کنم روند امسال.شدیدا کنده چه توی بولتن.چه نامه ی دوم.چه کلیرنس...فکر کنم سال 2015 سال لاکپشته
ما برای اردیبهشت94 کارنت میشیم که خیلی بد نیست
[/quo

دوست عزیز توی اردیبهشت کارنت شدن مستلزم اینه که ماهی حداقل 800 تا 900 تا کارنت بشه روند این چند ماهه مشخصه ببین 475 تا کارنتی ...یعنی تیر و مرداد
والا منم امیدم از دست دادم اینجوری که پیش میره ما شش هزاری ها زودتر از مرداد وقت مصاحبمون نمیشه

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان:
(2015-01-10 ساعت 10:21)behdadK نوشته:  
(2015-01-10 ساعت 10:18)Ehsan171 نوشته:  از ماه نوامبر2014 به بعد همه نشستن ببینند که ماه بعد بالای 1000 تا کارنت میکنند یا نه .یدفعه دیدی اکتبر 2015 شد و همچنان منتظر! ما که بدمون نمیاد بریم مصاحبه اما از کی قراره 1000 تایی کارنت کنند؟ تکلیف بقیه تا 20000 چی میشه. اصلا امسال یطور دیگست...
من دلیل نگرانی شما برای 20000 کیس رو نمیفهمم. مگر قراره تا کیس 20000 به مصاحبه برن؟ کلا تا 8600 ایرانی هستند و حتی پارسال هم تا 13350 بیشتر مصاحبه نرفتند. اگر تا 20000 کارنت بشن که کلاه همه ما پس معرکه است حتی شمایی که یکضربی هستی دوست عزیزWink
کلا اینجا شده قسمت درد دل و استرس بهداد جان Big Grin
ناله و زاری و کی من کارنت می شم
روند کارنت شدن تا الان عین پارسال بوده که بد هم نیست اما چیزی که امسال جالبه اینه که دقیقا نهم به نهم می زنن و این نظم نشونه ی خوبیه و شابد حاکی از دقت باشه
مهم تر از این ها اینه که روند کلیر شدن خیلی بهتر از پارسال هست امار خوبی از یک ضربی و کلیر شدن سریع تا امروز بوده، هرچند به نظرم آخر فبریه می شه خیلی بهتر نظر داد
به هر حال همه ی دوستان مهم ها رو از یاد بردن و فقط دارن زاری می کنن
آیا زبان خوندین دوستان؟
برید و زندگی تون رو بهبود بدید انقدر منتظر نباشین، همه چیز به موقع پیش میاد، اینکه از الان فکر کنیم کارنت می شیم یا نه، ویزا می رسه یا نه، هیچ تاثیری روی رفتن شما به امریکا نداره، فقط باعث میشه از زندگی عقب بیفتسن
حالا دیگه میل خودتونه...
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: behdadK ، hamid99 ، ریحانا ، Aghaman ، aidaz ، farrokh1675 ، Mahboy ، bahar101 ، aaraam
(2015-01-10 ساعت 09:35)behdadK نوشته:  به دوستانی که کارنت شدند تبریک میگم.
خواستم دو تا پست یک هفته پیشم رو نقل قول کنم دیدم طولانیه و ممکنه حذف بشهBig Grin

اما اگر یادتون باشه گفته بودم اگر قرار باشه همه شانسمون بیشتر باشه نسبت به پارسال (حتی اون کسی که 8600 کیس نامبرش هست) می بایست شماره های کمتری در کل از آسیا نسبت به پارسال کارنت بشوند در نهایت.
سهمیه ویزاهای لاتاری آسیا ثابته. سهمیه نپال هم که ثابت و 3500 نفر هست و تا 9200 و همزمان با ایرانی ها. برای اینکه 8000 ویزا از آسیا صادر بشه اگر 11000 نفر اول با نسبت هر ساله ویزا بگیرند و جواب کلیرنسشون بیاد سهمیه 8000 و خورده ای پر میشه. حالا اگر بخواهند مثلا 13500 نفر دعوت کنند خوب یه عده ویزا نمیگیرند. کدوم عده؟ عده ی کلیرنسی که اتفاقا آخر کاری کلیرنس گرفته اند که میشوند ایرانی ها و اون کیس های 8800 تا مثلا 13500 که از سفارت های دیگه هستند و یکضربی شانس 99% دارند و حتی یکضربی های 7000 و 8000 ایران به دلیل اینکه جواب کلیرنس یک سری آمده و سهمیه ویزا هم بین تمام سفارت های آسیا تقسیم شده شانس زیادی ندارند.
من قبلا اعلام کرده بودم امیدوارم KCC منطقی اعلام کنه بولتن رو به نظر داره منطقی اعلام میکنه و اینطوری پیش بره به نفع همون نفر 8000 هم هست.
این که فکر کنید نفر 8000 بهش مصاحبه نمیرسه که کلا از سرتون بیرون کنید . احتمالش 1 میلیونیوم درصد هم نیست. اما این که نفر 8000 بره و یکضربی باشه و بهش ویزا نرسه تنها علتش میتونه این باشه که تا 13000-14000 کارنت بکنه KCC . ضمنا اگر 8000 باشید و کلیرنس بخورید خودتون فکر میکنید چه طور شانستون بیشتره؟ وقتی که دو ماه آخر باشه و ویزا موجود باشه و فقط شما برای کلیر مونده باشید و سهمیتون رو نگه داشته باشند یا وقتی که 3 ماه مونده باشه و شما کلیرنس خورده باشید و 5000 نفر دیگه منتظر مصاحبه باشند و همه یکضرب و حتما سهمیه شما 1 ماه دیگه تموم بشه و عملا 3 ماه وقتتون تبدیل بشه به 1 ماه!

حقیقتش من 1% هم نگران شما نیستم اما 50% نگران دوستانی هستم که دیر قبولی خودشون رو دیدن و همین یکی دو ماه گذشته فرم رو پر کردند و با روند فعلی (البته این ماه رو ندیدیم) ممکنه به بعضی از این دوستان کلا مصاحبه نرسه و اونطوری میشه انتظار داشت کمی روند KCC سرعت بگیره.

دوستانی که تا در رنج 8000 هستند به احتمال 90% همه تا جولای و 10% بعضی ها در آگوست به مصاحبه میرید.روند 2013 رو نگاه کنید آخرین ایرانی ها در آخر آگوست به مصاحبه رفتند و کلیرنس خورده هاشون هم 2 هفته ای کلیر شدند. اگر معتقدید که به اندازه 2013 خوش شانسیم می بایست با این روند کارنت بشیم.
فکر کنم بخشی از نگرانی شما عزیزان با شروع شدن کلیر گروهی حل بشه. امیدوارم این روند زودتر شروع بشه که خیال همگی راحت بشه.

از ماه بعد من پیش بینی میکنم هر ماه حدود 1000 نفر کارنت بشن (یکماه کمتر و یکماه بیشتر) و حاضرم شرط ببندم زیر 10500 کارنت نهایی نخواهد بود.
اینم یاداوری کنم از 8600 که کیس نامبرهای ایران تموم میشه و از 8500 هم احتمالا کات آف نپال اعلام میشه حدودا 30% کیس نامبر باقی میمونه و اونجا کارنت زیادی صورت میگیره. پس در دو ماه آخر منتظر 3000 کارنتباید باشید که از 11000 که کم کنید میشه حدود 8000 تا برای 10 امین ماه. ماهی 1000 تا متوسط برای 4 ماه آتی میشه 8300 تا که با 8000 تقریبا برابره. و این روند اگر پیش بره خیال همه راحت خواهد بود. (البته این محاسبات نشون میده ماهی نهصد و خورده ای اگر کارنت کنند همه چیز طبق برنامه است)

همه ی این ها درسته، نهایتا هیچ چیزی چه کارنت شدن و چه سربازی نرفتن یا هر چیزی ویزای ما رو گارانتی نمی کنه دوستان
این صرفا یه لاتاری
سنگ مفت گنجشک مفت
پارسال با تمام مسایل که پیش اومد دوست بنده که کیس ۹۰۰۰ بود ویزاش رو در آخرین لحظات گرفت...لطفا اینکه کیس تون بالاست رو فراموش کنید و خودتون رو نگران نکنید
در ضمن اگه یه نگاه به جدول کارنتی های پارسال بکنید می بینید که از ماه مارچ سرعت کارنت شدن شروع شده که ماه بعد قطعا مال ما هم حول و حوش ۱۰۰۰ خواهد بود و خواهیم دید
ممنون از بهداد بابت تمام توضیحات خوبت
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
تشکر کنندگان: behdadK ، ریحانا ، Aghaman ، farrokh1675 ، Mahboy ، bahar101 ، soruosh
یه کم که منطقی به قضیه نگاه کنیم میبینیم مدیر کاملا درست میگه !

الان حتی ما از 2014 هم عقب تر هستیم ولی فرقش اینه که دیگه اتفاقات تلخ 2014 تکرار نمیشه
اینجوری منطقی میره جلو و به همه ویزا میرسه !!

"دیر و زود داره ، ولی سوخت و سوز نداره"
--> به امید ویزای یکضرب<--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
(2015-01-10 ساعت 10:42)rezasadeghi نوشته:  یه کم که منطقی به قضیه نگاه کنیم میبینیم مدیر کاملا درست میگه !

الان حتی ما از 2014 هم عقب تر هستیم ولی فرقش اینه که دیگه اتفاقات تلخ 2014 تکرار نمیشه
اینجوری منطقی میره جلو و به همه ویزا میرسه !!

"دیر و زود داره ، ولی سوخت و سوز نداره"
--> به امید ویزای یکضرب<--

به قول دوستان
از بچه های ته کلاس یاد بگیرید
Big GrinBig Grin
رضا جان ایشالا ویزای یه ضرب شما!
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، farrokh1675 ، r.bazargan ، bia2mob ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان