کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
mel جان بیا دیدی کارنت نشدیم
کیس نامبر : **52
نفرات کیس : با خودم 3 نفر
سفارت : آنکارا تغییر به ایروان
رویت قبولی و ارسال 260 : oct
کارنت : 12 march
مصاحبه : 11 می
دریافت ویزا : یک ضرب
تشکر کنندگان: bahar101
این هیچیشم طبیعی نیست ....اوضاع بده ....جدول رو نگاه کنید از همه سالها بدتر!!! این 500 تا 500 تا داره منو میکشه!
تشکر کنندگان: bahar101 ، shirin.ad68 ، r.bazargan ، aidaz
عزيزم تو قاره هاي ديگه فرم ها رو از زير ميكروسكوپ رد نميكنن كه ؛)
تشکر کنندگان: Iaccept ، bahar101 ، shirin.ad68 ، Memolk ، behrayan ، t_arian_n ، A_A
الكي جو نديد !
شلوغش هم نكنيد !

مدير خودشو كشت به ما بفهمونه كم كارنت شدن به نفع ما ايراني هاست
اينجوري هم همه كلير ميشن و هم به همه ويزا ميرسه

امسال هزار نفر كمتر از سال قبل ايراني قبول شده
و كم كم دارن كارنت ميكنن
همه اين ها يه دليل داره اونم اينه كه اتفاق ٢٠١٣ تكرار نشه

يك ماه ديكه صبر كنيد خودتون ميبينيد
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، nilgoon1982 ، Mahboy ، bahar101 ، Iaccept ، areb1356 ، fa15 ، r.bazargan ، aidaz ، t_arian_n ، A_A ، k1_m_1358 ، shahin2737 ، hamed shayan ، dv winner
متاسفم 4725
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: bahar101 ، shahin2737
تبریک به دوستان کارنت شده از جمله خودم
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: Memolk ، nilgoon1982 ، Mahboy ، bahar101 ، Iaccept ، r.bazargan ، ARSAMNEW ، aidaz ، rbrb-2015 ، A_A ، k1_m_1358 ، faravaz ، shahin2737
از كي سي سي يواش يواش دارم دلخور ميشم !!!!
شيطونه ميگه زنگ بزنم رجب اردوغان شكايتشونو بكنم .SadSadSadSad
ناراحتم واقعا و ديگه دارم نا اميد و غمزده ميشم به شكل واقعي. خيلي متاثر و غمگين شدم با اين ميزان كارنتياي ماهانه مخصوصا اين ماه عزيز!!! SadSadSadSad
شماره کیس:2015AS00005XXX >تاریخ رویت قبولی:2 may >کنسولگری: آنكارا > تعداد افراد منظور در کیس :1 نفر > ارسال فرمهای سری اول: 12 June > کارنت شدن کیس: کارنت شدیم Big Grin > دریافت نامه دوم : اینم میاد ایشالله > مصاحبه: خیلی زوده هنوز > دريافت كليرنس: نميخورم ايشالله
تشکر کنندگان: Memolk ، nastaran_t ، bahar101 ، Iaccept ، r.bazargan ، A_A
ب نظر من اين جريان به نفع بچه هاي كليرنسي و كارنتي‌هاي سرياي قبل هست كه فرماشون رو دير فرستادن
و به ضرر شماره هاي بالا ميشه ( ولي اشكال نداره ماها اميد و توكلمون به خدا بيشتره، خودش با ويزاي يكضرب جبران ميكنه)
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، Iaccept ، r.bazargan ، t_arian_n ، k1_m_1358 ، faravaz ، shahin2737
ما که رفتیم تا ماه دیگه دوباره بیایم...پاشید برید به خونه تکونی هاتون برسید آت و آشغالها و وسایل دور انداختنیتون را بریزید دور تا موقع رفتن سبک باشید...برید با حال و هوای نوروز فعلا خوش باشید که شاید دیگه هیچوقت نوروز ایران نباشید...
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: shirin.ad68 ، m.ghoreishi ، bahar101 ، SomeOneX ، Iaccept ، hu24505 ، areb1356 ، Macy ، r.bazargan ، aidaz ، ARSAMNEW ، rbrb-2015 ، A_A ، SAAM_60 ، shahin2737 ، hamed shayan
منم رفتم، بدرود كي سي سي بي‌وفا تا ماه آينده...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: bahar101 ، Iaccept ، r.bazargan
حتما یک سیاستی رو کی سی سی اتخاذ کرده امسال با توجه به افتضاحی که پارسال شد....امیدوارم به نفع بچه ها باشه.........احتمالا تو مرداد ALL CURRENT میزنن
تشکر کنندگان: bahar101 ، Iaccept ، r.bazargan ، k1_m_1358
(2015-02-10 ساعت 00:32)nastaran_t نوشته:  این هیچیشم طبیعی نیست ....اوضاع بده ....جدول رو نگاه کنید از همه سالها بدتر!!! این 500 تا 500 تا داره منو میکشه!

کاش حداقل 500 تا 500 تا بود هرماه داره اختلاف با ماه قبل کمتر میشه 2ماه قبل 575، ماه پیش 475 ، این ماه هم که 425 معلوم نیست چه خبره ، با این وضع ما که ماه بعد هم کارنت نمیشیم ، این کارنت شدن مثل یه سراب شده که هرچی میری طرفش هی دورتر میشهSadSadSadSadSad
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
تشکر کنندگان: nastaran_t ، m.ghoreishi ، bahar101 ، shahin2737
با سلام کارنتی های جدید اعلام شد4725
با سلامی دوباره من آنکارا هستم هنوز مصاحبه نرفتم ولی به فکر دوستان بودم و ویزا بولتن رو مرتب چک میکردم تبریک میگم به دوستانی که کارنت شدند و به بقیه دوستان توصیه میکنم صبر داشته باشند (صبر و ظفر هر دو دوستان قدیمند ...بر اثر صبر نوبت ظفر آید)طبق تحلیلی که مدیریت محترم داشتند هر چه کمتر کارنت کنند به نفع ایرانی هاست و به احتمال زیاد ویزا به اکثر ایرانی ها میرسه ..همیشه شاد باشید
کیس نامبر **35 - دیدن قبولی 1می - پر کردن فرم 23می -سفارت آنکارا -تعداد یک نفر-کارنتی 9دسامبر-
نامه دوم 12دسامبر - مصاحبه 10 فوریه (یکضرب گرفتم)-گرفتن پاسپورت باویزا 13فوریه-پرواز 14فوریه از آنکارا به USAـوارد شدن به خاک آمریکا 15فوریه
تشکر کنندگان: bahar101 ، Iaccept ، rbrb-2015 ، A_A ، aaraam
Sad(((((( هر ماه میان منو ناراحت می کنن می رن
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: r.bazargan ، rbrb-2015 ، faravaz
یکی پیدا بشه یه چیزی بگه آروم بشیم.بخدا طوری نمیشه ها.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، Iaccept ، َalikh ، k1_m_1358 ، shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان