کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-02-10 ساعت 01:49)Ehsan171 نوشته:  ممنون از دوستان بابت همراهی
ما میریم تا اوایل می 2015 برای رویت قبولی های 2016 ببینیم چی پیش میاد.اینجا اومدنمون جز اعصاب خوردی واسه ما چیزی نداره.
شما رو نمی دونم ولی ما از سری اول قرعه کشی گرین کارت که آقای بهارلو تو voa اعلام کرد شرکت کردیم ,خیر سرش یه دفعه هم دراومد اونم اینطوری..

داداشم
مطمئن باش اگه قرار بود ویزا نگیری امسالم مثل سالهای قبل اسمت در نمیومد. پس خوشحال باش و یه سری به تاپیک انتظار 2016 بزن که متوجه بشی چقدر ادم هست که ارزوشونه موقعیت الان شمارو میداشتند.
خدارو شکر کن و توکل داشته باش که سحر نزدیک است
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101 ، r.bazargan ، babisondes ، varchandi ، سوین
این ماهم نشد. 4725 اعلام شد.
اینا تا ما رو سکته ندن ول کن نیستن
تشکر کنندگان: bahar101 ، shahin2737 ، ریحانا
منم مثل خیلیاتون موندم چی بگم. خوب و بدش رو نمیدونم، ولی به ما کیس های بالا حق بدین اینقدر استرس بگیریم و دپرس بشیم با این وضع کارنت کردن. یعنی من ۷ هزار باید تا جولای حد اقل صبر کنم؟ در صورت کلیرنس هر چه قدم بگین مدت کلیرنس کمتر میشه، ولی باز نمیشه بهش فکر نکرد.
اول ۲۵۰۰ تا گفتیم ایول امسال بهترین ساله، بعد گفتیم خوبه شبیه ۲۰۱۳ شده،رفت و رفت تا ماه قبل بازم گفتیم شکر حد اقل روند کارنت مثل ۲۰۱۴ هستش، حالا این ماه که ضد حال رو کامل کرد و شد کندترین روند ۳ سال اخیر.
با همه این تفاسیر باز اینا رو به فال نیک میگیریم و ایشالا همینطور که چند تا از مدیران گفتن این قضیه به نفع همه ما باشه.
این نیز بگذرد... مثبت باشیم تا خوبش پیش بیاد(منم سعی می‌کنم کمتر به این روند کارنت فکر کنم) همه ما تا آخر سپتامبر امسال مهر ویزا خورده تو پاسامون. Smile Smile Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
سلام و سپاس از راهنمایی بی دریغ دوستان
دوستان عزیز، سرانجام ما هم کار نت شدیم، الان حدودا معلوم نیست که چند وقت دیگه نامه ي دعوت به مصاحبمون میاد?
2015AS4XXX** ابوظبی**۲ نفر ** کارنت: ۱۰ فوریه** مصاحبه: ۶ آپریل** کلير: من بعد از ۱۰۹ روز در ۲۷ جولاي و ايشود ۲۹ جولای، همسرم کلير بعد از ۱۶۵ روز در ۲۰ سپتامبر و ايشود ۲۷ سپتامبر.
ورود: ۳ اکتبر،لس آنجلس، سانتاکلاريتا.
دریافت سوشال سکوریتی نامبر: ۲۱ روز پس از ورود.
دریافت گرین کارد: ۴۲ روز پس از ورود.
خدا خواست و شد.
تشکر کنندگان: Iaccept ، rbrb-2015 ، k1_m_1358 ، bahar101 ، r.bazargan ، faravaz ، ریحانا
با سلام خدمت دوستان

خب تا 4725 اعلام شد. چیزی که شاید فکر میکردیم این ماه پیش نیومد. هنوزه زمان زیادی مونده .

دوستان لطفا و خواهشا اینجا کسی جک نفرسته + اینجا کسی جمله طعنه آمیز نزنه + اینجا به کسی بی احترامی نکنید و در آخر بحث سی یا 30 ممنوع

چندین پست نامربوط پاک شد
تکرار شود متاسفانه طبق قوانین سایت ایشون محروم به صورت دائم می شوند .
به حقوق خود و دیگران احترام بگذارید
ممنون از شما بزرگواران

به امید موفقیت تک تک دوستان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

بچه ها حتما اینو نگاه کنین . شک نکنین دوباره سر حال میشین Smile

بخاطر خودتون خواهش میکنم که نگاه کنین.

http://www.aparat.com/v/CGueS

رتبه یادتون نره هااا
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: k1_m_1358 ، r.bazargan ، gholamrezaei ، faravaz ، bia2mob ، Mahboy
خب همسفرای عزیز ما هم کارنت شدیم.
ولی خداییش خیلی این کارنت شدنم منو خیلی و اونطور که باید خوشحال نکرد ، چون انتظار کارنت شدن شماره های بیشتری رو داشتم ، خب ولی نشد ولی از صمیم قلب آرزو میکنم که توی ویزاهای یک ضرب و کلیرنس های کوتاه مدت جبران بشه.
❶کيس نامبر : 2015AS46## ❷تعداد افراد : ٣ نفر ❸کنسولگری : Ankara تغيير به Yerevan ❹ارسال فرمهای سری اول : June 30 ❺کارنت: February ❻تاریخ مصاحبه : April 15 ❼دريافت ويزا : يك ضرب

تشکر کنندگان: r.bazargan ، faravaz ، shahin2737 ، hamid99 ، آلیس-1980 ، styvan ، bahar101 ، ریحانا
به همه دوستانی که کارنت شدن تبریک میگم
دوستان دیگه هم امیدوارم زودتر کارنت شن
فقط یه موضوع
دوستان هیچ نظم و ترتیبی تو کارنتی های اعلامی نیست
مثلاً دوره من که کارنت شدم فقط 50 شماره اضافه کردن ولی دوره بعدش 600 شماره اعلام شد
ان شا ا.. دوره بعد بالای 1000 شماره رو کارنت کنن
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: HERMES7 ، shahin2737 ، آلیس-1980 ، bahar101 ، ریحانا
دوستان خوبم سلام و صبحتون بخیر
با اعلام سری جدید کارنتی های ما مارس ، همونطور که دیدید از روند دو سال گذشته ما 2015 ای ها فعلا عقب تر افتادیم . البته این برای ما که شماره کیسمون متوسطه خبر خیلی خوبی نیست و تو ماههای آخر هم اما و اگر بیشتر میشه . اما دوستان به برنده شدن توی لاتاری بعنوان یک هدیه ی خدا نگاه کنید اگر ویزا بگیرید یا نگیرید و اگر به آمریکا برید یا نرید این تجربه یک تجربه بزرگ و گرونقیمته که خیلی خیلی ها ندارنش و میتونه کلا مسیر زندگیتون رو ، دیدگاهتون به زندگی و آینده رو تغییر بده . بهترین و بزرگترین وکیل دنیا خداست به اون توکل کنید و همه چیز رو به اون بسپارید و ازش بخوایید تا خوبش و اون چیزی که خوبی شما دراون هست براتون مقدر کنه . اما حتما و حتما عزم و ارادتون رو محکم کنید و از هیچ چیز کوتاهی نکنید و قدر سلامتی که یکی از مهمترین موهبتهای الهی هست بدونید .

هر کجا هستم باشم
آسمان مال من است.
پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
چه اهمیت دارد؟
گاه اگر می رویند
قارچ های غربت؟
من نمی دانم
که چرامیگویند:اسب حیوان نجیبی است،کبوترزیباست؟
وچرادرقفس هیچ کسی کرکس نیست؟
گل شبدرچه کم ازلاله ی قرمزدارد؟
چشمهارابایدشست،جوردیگربایددید.
واژه ها رابایدشست.
واژه بایدخودباد،واژه بایدخودباران باشد.
چترهارابایدبست،
زیرباران بایدرفت
.
.
امیدوارم مدیر محترم این پست رو که بخاطر روحیه دادن به دوستانی هست که تو این مرحله هم کارنت نشدن حذف نکنن
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: بابراس ، HERMES7 ، babisondes ، varchandi ، k1_m_1358 ، mehdi1989 ، fa15 ، bahar101 ، ریحانا ، Iaccept
اولین پیش بینی ماه بعد رو خودم می کنم
.
..
5150
.
.
کمتر نبوووووود ؟
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
تشکر کنندگان: HERMES7 ، shahin2737
دوستان خوبم
به همه شماهايي كه كارنت شديد تبريك ميگم و خيلي واسه او دسته از عزيزان كه شماره كيسشون جوري بود كه فكر ميكردن اين ماه كارنت ميشن و نشدن متاسفم .خواهش مي كنم پر انرژي باشيد و نگران نباشيد بالاخره همه كارنت ميشن و ميرن مصاحبه تو ماه هاي آخر سرعت كليير بيشتره ،امسال 1000 تا كمتر قبولي اعلام كردن و فرم هاي سيستمي ارسال شده كه شايد بررسي آن از زمان ارسال شروع شده باشه و زمان كليير كوتاه شه به همه اين مسائل مثبت فكر كنيد و به خدا توكل.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: varchandi ، HERMES7 ، k1_m_1358 ، bahar101 ، ریحانا
(2015-02-10 ساعت 01:13)ebrahim1e نوشته:  
(2015-02-10 ساعت 00:39)rezasadeghi نوشته:  الكي جو نديد !
شلوغش هم نكنيد !

مدير خودشو كشت به ما بفهمونه كم كارنت شدن به نفع ما ايراني هاست
اينجوري هم همه كلير ميشن و هم به همه ويزا ميرسه

امسال هزار نفر كمتر از سال قبل ايراني قبول شده
و كم كم دارن كارنت ميكنن
همه اين ها يه دليل داره اونم اينه كه اتفاق ٢٠١٣ تكرار نشه

يك ماه ديكه صبر كنيد خودتون ميبينيد

سلام رضا جان ممنون که مثبت فکر میکنی و انرژی میدی کیس من هم نزدیکه شماست من نگران این هستم که دیر برم مصاحبه مثلا شهریور و بعدش 100 درصد کلیرنس بخورم و سال مالی تموم بشه و ویزا بم نرسه این موضوع را چه شکلی نوجیه میکنی دوست عزیز؟؟؟؟؟؟
ابراهيم عزيز
يه نكاه به سال ٢٠١٣ بنداز
كسايي كه تو ماه هاي اخر كليرنس ميخوردند زود كلير ميشدند
من اطمينان دارم كه واسه اين موضوع هم يه راه حل خوب دارن

همجنان قدرتمند ميريم به سمت جلو
اميدمون هم به خداست

--> به اميد ميزاي يكضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: بابراس ، ebrahim1e ، HERMES7 ، fa15 ، bahar101 ، ریحانا
شرمنده دوستان من موندم چی بگم. اصلا انتظار این تعداد کم کارنتی رو نداشتم. درسته گفتم برای 3 ماه 2500 تا حداقل کارنت میکنن اما در بدترین حالت فکر میکردم این ماه 700-800 نفر کارنت میشن.
از این که همه تا شماره 11000 تا آخر سال کارنت میشن مطمئنم اما برای این 4 بولتن میانی دیگه پیش بینی ای نمیکنم! سیمون هم پیش بینی 1000 کیس رو برای آسیا کرده بود و اون هم گیج شده!
امیدوارم و آرزو میکنم برای همه خوب باشه نتیجه اش. باید صبر کرد و دید . واقعا لاتاری رولر کوستری واسه خودش!
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
خوان اول قبولي ،خوان دوم پر كردن فرم،خوان سوم انتظار براي اعلام كات اف ،ما مي ريم تو مرحله خوان چهارم انتظار براي نامه
تشکر کنندگان: HERMES7 ، rbrb-2015 ، bahar101
(2015-02-10 ساعت 09:12)faravaz نوشته:  اولین پیش بینی ماه بعد رو خودم می کنم
.
..
5150
.
.
کمتر نبوووووود ؟

من می گم 5025 این بیستو پنجشون منو کشته ... خیلی دقیقا
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، nastaran_t

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان