کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
همه از این صفحه یکی یکی رفتند.انشاله سوت و کور بشه این تاپیک.تیکه تیکه بشه این نونی که میخوریم.اقا اون جارو بدین همه رو از اینجا کیش کنم.Smile
خداییش تا حالا تو عمرم این همه یک جا . درجا نزده بودم.دو ماه دیگه یک سال میشه ! خداییش "صبر" اعصاب فولادی میخواد.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: rezasadeghi ، HERMES7 ، fa15 ، Memolk ، bahar101 ، MJAVADIAN ، بابراس ، ریحانا
دوستان عزیز و منتظرم اصلا نگران نباشید که به امید خدا تا 1-2 ماه اینده ال کارنت میکنن و همه شماهم نامه دوم دریافت میکنید ومیرید مصاحبه. پس امیدوار باشید و مثبت فکر کنید
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: mojgan m ، rezasadeghi ، Memolk ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Jefferson ، ریحانا
(2015-02-25 ساعت 23:43)m.ghoreishi نوشته:  دوستان عزیز و منتظرم اصلا نگران نباشید که به امید خدا تا 1-2 ماه اینده ال کارنت میکنن و همه شماهم نامه دوم دریافت میکنید ومیرید مصاحبه. پس امیدوار باشید و مثبت فکر کنید
خدا از دهنت بشنوه پسر اهوازی ...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: m.ghoreishi ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Jefferson
(2015-02-26 ساعت 00:14)rezasadeghi نوشته:  
(2015-02-25 ساعت 23:43)m.ghoreishi نوشته:  دوستان عزیز و منتظرم اصلا نگران نباشید که به امید خدا تا 1-2 ماه اینده ال کارنت میکنن و همه شماهم نامه دوم دریافت میکنید ومیرید مصاحبه. پس امیدوار باشید و مثبت فکر کنید
خدا از دهنت بشنوه پسر اهوازی ...

دوست عزیز یه ذره منظقی باشین، تا دو ماه دیگه ال کارنت نمی کنن.
نه نگران باشید و نه امیدوار.
ایشالا که بشه ولی اینکه همه ال کارنت میشن و...الان خیلی زوده برای این حرف
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: ریحانا
(2015-02-25 ساعت 20:58)shahin2737 نوشته:  همه از این صفحه یکی یکی رفتند.انشاله سوت و کور بشه این تاپیک.تیکه تیکه بشه این نونی که میخوریم.اقا اون جارو بدین همه رو از اینجا کیش کنم.Smile
خداییش تا حالا تو عمرم این همه یک جا . درجا نزده بودم.دو ماه دیگه یک سال میشه ! خداییش "صبر" اعصاب فولادی میخواد.

نه من هنوز اینجا هستم
گفتم که احساس تنهایی نکنی یه وقت ها!
من هم مث شما کیس بالایی هستم
ولی من خیلی منتظر نیستم، خودم رو ناراحت و نگران نمی کنم
ما اولی و آخریش نیستیم، پس بیاین به جاب نگرانی، خودمون رو خوشحال نگه داریم
ایشالا که همه چیز درست پیش می ره
تشکر کنندگان: shahin2737
(2015-02-25 ساعت 20:15)rezasadeghi نوشته:  تو همه تاپیک ها جشن و پایکوبی به راهه !
هم یه سری کلیر شدن هم یه سری نامه دومشون اومده ....

مخاطبم منتظرهایی مثل خودمه...
فک میکنم باید واقع بین باشیم که این ماه تکلیف همه چیز معلوم میشه
فقط باید امیدوار بود که کارنتی نزدیک به هزار یا بالاتر داشته باشیم .

از ته دلم امیدوارم که شادیه بقیه تاپیک ها به اینجا هم برسه و از ته دل هورااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا بکشیم.

ایشالا
Rolleyes
به سلامتی ۷ هزاری ها!
هوررررررررررا
لااقل دورهم خوش باشیم حالا که جامون اینجاست
Big Grin
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، bahar101 ، mfte.teacher ، shahin2737
یه حسی ته دل من میگه این ماه واسه ایران exept میذارن و رقم بالاتری رو واسه ایران قرار میدن....
شاید....

بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، mojgan m ، babisondes ، bahar101 ، shahin2737 ، ریحانا
(2015-02-25 ساعت 20:58)shahin2737 نوشته:  همه از این صفحه یکی یکی رفتند.انشاله سوت و کور بشه این تاپیک.تیکه تیکه بشه این نونی که میخوریم.اقا اون جارو بدین همه رو از اینجا کیش کنم.Smile

"""خداییش تا حالا تو عمرم این همه یک جا . درجا نزده بودم.دو ماه دیگه یک سال میشه ! خداییش "صبر" اعصاب فولادی میخواد.""""""""""""
حرف دلمو زدی. کی فکرشو میکرد 1 سال طول بکشه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ از مزه افتاد به خدا... Wink
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان: bahar101 ، SomeOneX ، shahin2737
کمتر از دو هفته دیگه مونده به اعلام کارنتی های جدید . امیدوارم ایندفه مثه ادم حسابی و با زبون خوش خودشون زودتر ما رو کارنت کنن و گرنه ............................. باید صبر کنیم برای دفعه بعدBig GrinBig GrinBig Grin
ولی جدا از شوخی بیایین از الان یه پیش بینیی داشته باشیم من می گم با یک حساب من درآوردی 5650
[عکس: z9qrkyypx5088be1gxvq.jpg]
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، ghazaleh12324 ، faranak.pn
اين اقاي سيمون يه تحليل كرده گفته احتمالا با اين روش حداكثر تا ٥٤xx كارنت ميشه
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، ARSAMNEW
(2015-02-26 ساعت 11:32)ghazaleh12324 نوشته:  

نه من هنوز اینجا هستم
گفتم که احساس تنهایی نکنی یه وقت ها!
من هم مث شما کیس بالایی هستم
ولی من خیلی منتظر نیستم، خودم رو ناراحت و نگران نمی کنم
ما اولی و آخریش نیستیم، پس بیاین به جاب نگرانی، خودمون رو خوشحال نگه داریم
ایشالا که همه چیز درست پیش می ره
منم هستم ...کیس بالایی .چکار میشه کرد جز انتظار.......Rolleyes
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: ghazaleh12324 ، hamed shayan ، shahin2737 ، ریحانا ، ARSAMNEW
(2015-02-26 ساعت 14:32)رضا2015 نوشته:  اين اقاي سيمون يه تحليل كرده گفته احتمالا با اين روش حراكثر تا ٥٤xx كارنت ميشه

میشه لینک بدین لطفا؟
تشکر کنندگان:
والا من کیس نامبرم حدود 4900 ولی این قدر دیگه بازی خوردم و این کارنتی ها روی سلسله اعصابمون راه رفت دیگه بی خیال مهاجرت شدم..
.
.
.
.
.
.
الکی مثلا تو کف ویزا نیستمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: mojgan m ، m.ghoreishi ، HERMES7 ، bahar101 ، faravaz ، SomeOneX ، ریحانا ، faranak.pn ، dv winner
http://britsimonsays.com/april-2nl-analysis/
تشکر کنندگان: ریحانا
(2015-02-26 ساعت 15:49)ghazaleh12324 نوشته:  
(2015-02-26 ساعت 14:32)رضا2015 نوشته:  اين اقاي سيمون يه تحليل كرده گفته احتمالا با اين روش حراكثر تا ٥٤xx كارنت ميشه

میشه لینک بدین لطفا؟

زیاد به حرف های سیمون توجه نکنید این اقا هر چی ماه قبل بوده را برای ماه بعد پیش بینی میکنه و این کارا برای تعداد ویزاهای صادر شده در هر سال را نیز انجام میده.
از بس این کی سی سی ضد حالا اگه به من گفتند بیا الان برو کنتاکی ام نمیرم با این اسم ایالتشون مثلا ایالت پیتزا ها ها ها just kidding
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان