کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام به همه منتظران اینطور که پیداس من حالا حالا ها باید صبر کنم حقیقتش اینجا نمیام که ذهنم درگیر نشه کیس ۷۴۰۰ هستم خوشبختم

با آرزوي ويزاي يكضرب
خدا شاهده اگه این ماه هم کارنت نشم زبان انگلیسی رو بیخیال میشم میرم زبان چینی میخونم [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE][FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND TIGHTLY-CLOSED EYES]😛
[font=Tahoma]شماره کیس: 2015ASxx53xx > تاریخ رویت قبولی: 1may2014 >کنسولگری: ایروان >تعداد افراد منظور در کیس : 3 نفر > ارسال فرمهای [/font]سری اول: 4 جولای > کارنت شدن کیس: 24 اپریل > مصاحبه: 8 جون >دریافت ویزا: یکضرب !!! 30 جون > ورود به آمریکا: نوامبر 2015سانفرانسیسکو > دریافت گرین کارت:
(2015-03-01 ساعت 10:12)Soheilkhazaei نوشته:  سلام به همه منتظران اینطور که پیداس من حالا حالا ها باید صبر کنم حقیقتش اینجا نمیام که ذهنم درگیر نشه کیس ۷۴۰۰ هستم خوشبختم

ما هم هفت هزار و خورده یی در خدمتیم
این آی دی مهاجر سرای دوستم هست که داده به من که استفاده کنمBig Grin
بنده خودم: برنده ی ۲۰۱۵
روییت قبولی: سپتامبر ۲۰۱۴
ارسال فرم ها: اکتبر ۲۰۱۴
کیس نامبر: هفت هزار و خورده یی
کارنت: ؟؟؟؟؟
مصاحبه: ؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، HERMES7 ، rbrb-2015 ، hamed shayan ، bia2mob
عزيزي ، تا كي بايد صبر كنيم ديگه دارم نگران ميشم

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: bahar101 ، bia2mob
(2015-03-01 ساعت 12:17)faravaz نوشته:  خدا شاهده اگه این ماه هم کارنت نشم زبان انگلیسی رو بیخیال میشم میرم زبان چینی میخونم [FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND WINKING EYE][FACE WITH STUCK-OUT TONGUE AND TIGHTLY-CLOSED EYES]?
دقیقا.من از 9ام ماه قبل انگلیسی رو نخوندم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101 ، faravaz
(2015-03-01 ساعت 13:56)ghazaleh12324 نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 10:12)Soheilkhazaei نوشته:  سلام به همه منتظران اینطور که پیداس من حالا حالا ها باید صبر کنم حقیقتش اینجا نمیام که ذهنم درگیر نشه کیس ۷۴۰۰ هستم خوشبختم

سلا م

من هم هشت هزا رو خوردی هستم - ولی مطمن هستم دیرو زود داره و لی سوخت و سوز نداره , توکل به خدا

من که داستانهای دو زبانه انگلیسی رو گرفتم از انتشارات گویش نو
حتما پیشنها د می کنم بگیرید از این طریق تمرین کنید
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، hamed shayan ، babisondes
(2015-03-01 ساعت 18:18)bia2mob نوشته:  
(2015-03-01 ساعت 13:56)ghazaleh12324 نوشته:  

سلا م

من هم هشت هزا رو خوردی هستم - ولی مطمن هستم دیرو زود داره و لی سوخت و سوز نداره , توکل به خدا

من که داستانهای دو زبانه انگلیسی رو گرفتم از انتشارات گویش نو
حتما پیشنها د می کنم بگیرید از این طریق تمرین کنید
بچه ها اصلا خودتون رو نگران نکنین. تا 10000 هیچ مشکلی نداره. بعد اونه یکم مشکل داره. البته چون این لاتاری و بیشتریت تراکم تا 6000 باید باشه اونام نگرانی نداشته باشن چه بسا یک ضرب بگیرن یا کلیرنس شون خیلی کمتر از زیر 10 هزاری ها باشه
کیس نامبر :**34 - پر کردن فرم 260: 4 آگست - آنلاک: 7 اکتبر - کارنت : 8 دسامبر - نامه دوم : 23 ژانویه - محل مصاحبه : آنکارا به ابوظبی -
تاریخ مصاحبه: 15 مارچ - آپدیتها : 24و23و 22و 17و 15 (مارچ ) ، 24 جون نفر دوم شبانه ، 1 جولای عصر ، 2 جولای (کلیر )، 3 جولای (برگشت به کلیرنس )، 31 جولای جمعه آپ از سفارت ، آپ شبانه 11 سپتامبر ، 13 سپتامبر آپدیت از سفارت اول صبح و بلاخره آخر داستان ما 12:30 ظهر با ایمیل کلیری 13 سپتامبر
تحویل پاس به سفارت 20 سپتامبر ، ایشود 21 سپتامبر و 22 گرفتن پاسها از سفارت.

تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا
من كه اميدمو از دست نميدم چسبيدم اول به كارم بعدم به زبان تمام وقتاي خالي روزمو با زبان پر كردم حتي اگر مهاجرتم انجام نشه زبان انگليسيم كه قوي ميشه اميدوارم همه منتظران هم همين كارو انجام بدن به اميد ويزاي يكضرب براي همه عزيزان

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: fa15 ، HERMES7 ، Memolk ، m.ghoreishi ، bia2mob ، bahar101 ، ریحانا
بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید Sad

من ۱۸ فروردین تو ایروان مصاحبه دارم.
من تو فرم لیسانس زدم، ولی مدرکم حاضر نمیشه تا سال بعد. پیش دانشگاهی ام رو هم گم کردم.
الان فقط مدارک زیر رو دارم:

۱/ اصل دیپلم
۲/ کپی گواهی موقت پیش دانشگاهی
۳/ اصل فوق دیپلم
۴/ یه نامه از دانشگاهی که لیسانس دارم ( گواهی موقت نیست، یه نامه با امضا و مهر که نشون میده من لیسانس دارم)

ممکنه ریجکت بشم به خاطر نقص مدرک؟ Sad((
شماره:2015AS4xxx/سفارت:Yerevan<<ANKARA/افراد کیس:1/ارسال فرم:2اکتبر 2014/کارنت‌:11Feb 2015/نامه دوم:11Feb 2015/مصاحبه:20 فروردین/کلیرنس: ویزا: ورود: گرین‌کارت:

هزینه‌:واکسن TDهفت هزار تومان | MMRبیست و پنج هزار تومان | ترجمه:$
تشکر کنندگان:
(2015-03-01 ساعت 21:59)tara2005 نوشته:  بچه ها خواهش میکنم کمکم کنید Sad

من ۱۸ فروردین تو ایروان مصاحبه دارم.
من تو فرم لیسانس زدم، ولی مدرکم حاضر نمیشه تا سال بعد. پیش دانشگاهی ام رو هم گم کردم.
الان فقط مدارک زیر رو دارم:

۱/ اصل دیپلم
۲/ کپی گواهی موقت پیش دانشگاهی
۳/ اصل فوق دیپلم
۴/ یه نامه از دانشگاهی که لیسانس دارم ( گواهی موقت نیست، یه نامه با امضا و مهر که نشون میده من لیسانس دارم)

ممکنه ریجکت بشم به خاطر نقص مدرک؟ Sad((

میتونی المثنی مدرک پیش دانشگاهیتو بگیری
2015ASxxx(یک نفر)#ديدن قبولي: 10 مي 2014#ارسال فرم‌ها: 03 اکتبر2014#تاريخ کارنت:12آگوست 2014 #مصاحبه :انکارا 5 می Cool# دریافت Ap Sad آپ: {(می:5و6و7)}
بازمانده 2015
تشکر کنندگان: bia2mob ، tara2005
امروز فرداست که کامینگ سون بیاد.......
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101 ، HERMES7 ، ریحانا
دوستان ببخشید که این سوالمو این جا هم مطرح میکنم آخه حیاتی برام از استرس دارم میمیرم
مثلا اگه کسی اسمش{ اشکان رضایی پاکدل} باشه و توی پر کردن اولیه لاتاری رضایی رو توی middle name نوشته باشه و پاکدل رو توی surname نوشته باشه و همچنین موقع پر کردن فرم ds260 اشکان رضایی رو توی given name نوشته باشه و پاکدل رو توی surname نوشته باشه(اشتباه سوپر بی سوادانه:coolSmile و کیس نامبرش هم حدود چهارو نهصد باشه به نظر شما چه گلی(ترکیب آب و خاک رس) به سرش بگیرهSad موقع مصاحبه بگه یا به کی سی سی ایمیل بزنه یا بمیره یا خود کشی کنه یا امروز خودم به کی سی سی زنگ بزنم....میترسم بیخود حساسیت ایجاد کنم یا جلب توجه کنم......لطفا کمکم کنید دوستان
تاریخ رویت قبولی:1 می 2014__شماره کیس:##49___تعداد افراد در کیس:3 نفر____زمان کرنت شدن :12 مارچ_ ___تغییر مکان مصاحبه از آنکارا به ابوظبی توسط kcc_____زمان مصاحبه: 17 می__وضعیت: AP همه اعضاء____اولین آپدیت سیس 19 می هر سه نفر/دومین آپدیت سیس20می نفر اصلی کیس و من و آخرین آپ سیس 10آگوست هر سه نفر /تو سایت ابو فقط یک آپ در تاریخ 21 می ____18و19و20 آگوست آپ هر سه ....صدور ویزا 23آگوست
تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، bia2mob
شما اگر نامه دومتون اومده كه ديگه به كي سي سي ربطي نداره نامه بزني
در كل هم مهم نيست بخواي انلاك كني چون ٥ ماه مي افتي عقب
بزار روز مصاحبه به افيسر بگو
بودن از سال هاي قبل كه اسم و فاميل رو جابجا نوشتن الان اون ور هستن ؛)
تشکر کنندگان: endeavour
(2015-03-02 ساعت 01:27)endeavour نوشته:  امروز فرداست که کامینگ سون بیاد.......

امشب كامينگت سون شده ؛)
تشکر کنندگان: rezasadeghi ، endeavour ، bahar101 ، ریحانا
(2015-03-02 ساعت 02:44)endeavour نوشته:  دوستان ببخشید که این سوالمو این جا هم مطرح میکنم آخه حیاتی برام از استرس دارم میمیرم
مثلا اگه کسی اسمش{ اشکان رضایی پاکدل} باشه و توی پر کردن اولیه لاتاری رضایی رو توی middle name نوشته باشه و پاکدل رو توی surname نوشته باشه و همچنین موقع پر کردن فرم ds260 اشکان رضایی رو توی given name نوشته باشه و پاکدل رو توی surname نوشته باشه(اشتباه سوپر بی سوادانه:coolSmile و کیس نامبرش هم حدود چهارو نهصد باشه به نظر شما چه گلی(ترکیب آب و خاک رس) به سرش بگیرهSad موقع مصاحبه بگه یا به کی سی سی ایمیل بزنه یا بمیره یا خود کشی کنه یا امروز خودم به کی سی سی زنگ بزنم....میترسم بیخود حساسیت ایجاد کنم یا جلب توجه کنم......لطفا کمکم کنید دوستان
سلام
اصلا حرس نخورید قبل اینکه قسم بخورید اشتباه هات رو اعلام کنید خیلی راحت حتما قبل از قسم خوردن . ما هم محل تولد دخترمون موقع پر کردن فرم D 260 اشتباه زدیم و آدرس تویی آمریکا رو عوض شده بود برامون عوض کرد بعد مصاحبه به امید ویزا های خوشگل برای همه ی منتظران
شماره کیس 2015AS00003XXX ،تاریخ رویت قبولی:1may،کنسولگری:ankara،ارسال فرم : 15 jun تعداد افراد منظور در کیس :جمعا 4 نفر، ، مصاحبه:2015-jan-21 : خانواده یک ضرب ، خودم پروسه کلیرنس آپدیت : 1/27/2015-1/30/2015-2/3/2015 همه خانواده،2/4/2015 فقط خودم، 3 مارچ و 20 اپریل و 8و25 جون با ایمیل(از این اکانت من و همسرم استفاده میکنیم)
بازمانده 2015
سفر نامه
تشکر کنندگان: endeavour ، bahar101 ، ریحانا ، m.ghoreishi ، bia2mob ، nilgoon1982

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان