کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-03-10 ساعت 01:04)Memolk نوشته:  من.هم.فکر می کنم دلیلش 28 روزه بودن ماهه...پس.اگر اینجوری باشه احتمالا یازدهم.سایت آپ بشه

اگه اینجوری باشه یعنی فردا شب هم اعلام نمی کنن باید تو استرس باشیم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، farrokh33
باشه چشم کی‌ سی‌ سی‌ جان چند روز بیشتر صبر می‌کنیم، فقط تورو به جدت این ماه دیگه ضد حال نزن و حداقل ۱۰۰۰ تا کارنت کن. بیشترم کردی که دمت گرم. قربونت Big GrinWinkSmile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، babisondes ، ریحانا ، faravaz ، Memolk ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
با سلام اگه تاریخ کارنتی های قبل رو مقیاس قرار بدیم 9تا12هر ماه است پس به امید اینکه سه شنبه ساعت 6عصرتا بالای 6000تا رو اعلام کنن منتظر میمونیم همگی شاد باشید
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، fa15 ، babisondes ، ریحانا ، shahin2737 ، salar5452 ، bahar101
سلام صبح بخير همگي
وا نيگاه باباجون گفتم كه پاشين برين؛)
انشالله امشب بياين اينجا رو بزارين رو سرتون
دسسسسسسست و هورا
يه حسي بهم ميگه ايندفه شايد يه except تو اسيا ديده شود بلكه پسنديده شود Smile
تشکر کنندگان: ریحانا ، نیلان ، faravaz ، fati.d ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
سلام ساعت 7 صبح خبری از کارنتی های جدید نیست و فقط نوشته Coming Soon
برید سر کاراتون شب . یا خودش میاد به میلتون یا خبرش
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: ریحانا ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
سلام صبحتون بخیر من که تمام دیشب با موبایلم فقط این سایت بولتون را چک می کردم موبایلم بالاسرم بود و بیدار میشدم یک رفرش میکردم .این کی سی سی با ما داره چیکار میکنه ؟؟
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: faravaz ، Alex 2014 ، shahin2737 ، rezasadeghi ، Memolk ، salar5452 ، heridas ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-10 ساعت 08:41)ریحانا نوشته:  سلام صبحتون بخیر من که تمام دیشب با موبایلم فقط این سایت بولتون را چک می کردم موبایلم بالاسرم بود و بیدار میشدم یک رفرش میکردم .این کی سی سی با ما داره چیکار میکنه ؟؟

چیز خاصی نیست
امشب یا فردا میاد حتما
به امید کارنت شدن ریحانا
Big Grin
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ریحانا ، HERMES7 ، Memolk ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-03 ساعت 21:31)Alex 2014 نوشته:  سلام دوستان
یه پیش بینی میکنم اگه درست بود رتبه یادتون نره .تا5900 کارنت میکنن این ماه .پایدار باشید.

جهت یاد آوری به دوستان عزیزم .ایام به کام .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk ، salar5452 ، farrokh33
(2015-03-10 ساعت 08:45)نیلان نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 08:41)ریحانا نوشته:  سلام صبحتون بخیر من که تمام دیشب با موبایلم فقط این سایت بولتون را چک می کردم موبایلم بالاسرم بود و بیدار میشدم یک رفرش میکردم .این کی سی سی با ما داره چیکار میکنه ؟؟

چیز خاصی نیست
امشب یا فردا میاد حتما
به امید کارنت شدن ریحانا
Big Grin

ممنون اینقدرها هم که کارنت نمی کنند بهرحال ممنون
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Alex 2014 ، نیلان ، ARSAMNEW ، Memolk ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-10 ساعت 00:49)Memolk نوشته:  ما رو باش می گفتیم کی سی سی روی یه روال منظم نهم هر ماه کارنتی ها را اعلام می کنه
انشا ء الله این ماه به جاش میزان کارنتیشون هم با روال قبل فرق میکنه و کلی کارنت می کنند احتمالا ً دیروز می خواستند تا 5275 کارنت کنند که گفتند بگذاریم بیشتر بررسی کنیم و روز بعد تا 6000 کات آف اعلام کنیم نخندید دارم سعی میکنم مثبت فکر کنم Wink
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، Alex 2014 ، ARSAMNEW ، shahin2737 ، Memolk ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-10 ساعت 09:11)ریحانا نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 00:49)Memolk نوشته:  ما رو باش می گفتیم کی سی سی روی یه روال منظم نهم هر ماه کارنتی ها را اعلام می کنه
انشا ء الله این ماه به جاش میزان کارنتیشون هم با روال قبل فرق میکنه و کلی کارنت می کنند احتمالا ً دیروز می خواستند تا 5275 کارنت کنند که گفتند بگذاریم بیشتر بررسی کنیم و روز بعد تا 6000 کات آف اعلام کنیم نخندید دارم سعی میکنم مثبت فکر کنم Wink

همسر من هم همین رو میگه
میگه کارمند خواسته کم کارنت کنه، دستش لرزیده، گفته برم فردا هم با رییسم حرف بزنم، بریم تا ۶۰۰۰
Big Grin
ایشالا کارنت میشی عزیزم

(2015-03-10 ساعت 09:06)ریحانا نوشته:  
(2015-03-10 ساعت 08:45)نیلان نوشته:  

چیز خاصی نیست
امشب یا فردا میاد حتما
به امید کارنت شدن ریحانا
Big Grin

ممنون اینقدرها هم که کارنت نمی کنند بهرحال ممنون

هر چی میخواد بشه، مهم اینه که خودمون رو ناراحت و مضطرب نکنیم.
این روزا هم می گذره به هر حال عزیزم.
Wink
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Memolk ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
سلام به دوستان منتظر کارنتی که دل تو دلشون نیست .
بنظر من اون لب مرزیا باید یه مقدار نگران باشن ولی بقیه که تکلیفشون معلومه . دوستان چه بخواین چه نخوایین نسبت به پارسالیا با یک ماه تاخیر میرید مصاحبه ، این مشخصه یا حد اقل روند تا الان اینو نشون داده و طبیعتا زمان کمتری برای کلیرنس خواهید دشت . حالا هم برید به کارهاتون برسید و اگه اگه تونستید زبان بخونید (میدونم که الان نمیتونید )
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Memolk ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
دوستان یه خورده فکر کنید !!
تاخیر تو کار kcc ، این یعنی یه خبرایی هست !!
به فال نیک بگیریم این تاخیرو ...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk ، shayan seyfi ، salar5452 ، fati.d ، bahar101 ، farrokh33
(2015-03-05 ساعت 01:11)shahin2737 نوشته:  طبق روال پارسال که حتی یک ماه هم دیرتر شده تا 5875 اعلام باید بشه وگرنه ......
وگرنه رو شما بگید.
حرف مرد یکیه 5875 .
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: Memolk ، shayan seyfi ، ریحانا ، salar5452 ، bahar101 ، farrokh33
فکر کنم بعد از تمام شدن روال کاری امسال لاتاری اخرش بجای آمریکا باید برم دیوونه خونه...SmileSmileSmile
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان