کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-03-10 ساعت 12:04)Memolk نوشته:  فکر کنم بعد از تمام شدن روال کاری امسال لاتاری اخرش بجای آمریکا باید برم دیوونه خونه...SmileSmileSmile
شاید باورت نشه ولی تا صبح مثل دیونه ها هر نیم ساعت یک بار به زور پامیشدم و چک میکردم !!
دیونه شدیم خبر نداریم !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: salar5452 ، endeavour ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، farrokh33 ، Alex 2014 ، faravaz
دوستان يكم صبر داشته باشين...هر مرحله صبر و شكيبايي خودشو مي طلبه،سعي كنيد ريلكس باشين،انشالله كارنت كه بشين بعد نوبت انتظار نامه دومه و الي آخر...

شماره کیس:2015AS00005xxx
تعداد افراد کیس:1 نفر
تغییر از آنکارا به ابوظبی
ارسال فرم:28 مي
تاریخ مصاحبه: jun 25th
ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، farrokh33
دوستان عزیز سلام

ما هم مثل شما منتظریم .

لطفا از شوخی های نابجا بپرهیزید حدود 6 پست حذف شد .

فشار - استرس- بلاتکلیفی و ... اکثر ماها داریم.

پس در کنار هم باشیم و صبر کنیم مثل این همه زمان که صبر کردیم .

به امید روز های خیلی خوب برای تک تک شما عزیزان
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: shahin2737 ، babisondes ، ARSAMNEW ، hilda60 ، ریحانا ، shayan seyfi ، bahar101 ، farrokh33 ، سوین
(2015-03-10 ساعت 12:04)Memolk نوشته:  فکر کنم بعد از تمام شدن روال کاری امسال لاتاری اخرش بجای آمریکا باید برم دیوونه خونه...SmileSmileSmile

منم همینطور
تشکر کنندگان: bia2mob ، Memolk ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33
به نظر من یه ۲۵۰۰تایی اعلام میکنن
تشکر کنندگان: bia2mob ، shayan seyfi ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33 ، Memolk
دوستان به عنوان کسی که تمام این مراحل رو طی کرده ازتون تقاضا میکنم یک کم صبوری به خرج بدید انشاالله همه تون تو این راه به سر منزل مقصود برسید این قسمت از پروسه لاتاری پیش مراحل بعدی اصلا قابل قیاس نیست کمی حوصله داشته باشید
مراحل یکی یکی پیش روی شما خواهد آمد من چند روزیه این پیج رو دنبال میکنم لازم دیدم این خواهش رو ازتون بکنم
به امید موفقیت برای تک تک شما دوستان عزیز
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

پیشبینی: 5575
کیس نامبر: 5xxx مصاحبه : 4 جون ابوظبی ، تعداد : دو نفر،
آپدیت نفر اصلی: 4 جون و 22 جولای شبانه، 23جولای ، 26 جولای ، 28 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 14 آگوست ، 16 آگوست ، 26 آگوست ، 27 آگوست ، 28 آگوست شبانه، 30 آگوست تبدیل به OR و کلیر
آپدیت همراه: 5 جون و 23جولای ، 26 جولای ، 10 آگوست ، 11 آگوست ، 27 آگوست شبانه ، 27 آگوست روز و OR

تشکر کنندگان: bia2mob ، Memolk ، farrokh33
پیش بینی من 6225
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، shayan seyfi ، Memolk ، َalikh ، bahar101 ، farrokh33
shahin2737 ممنون به خاطر رتبه که بهم دادی
هر کمک و راهنمایی که از دستم بر بیاد دریغ ندارم
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، ریحانا ، Memolk ، fa15 ، bahar101 ، shahin2737 ، bia2mob ، farrokh33
خب كارمنداي كي سي سي برگشتن محل كارشون، ببينيم امروز چيكار مي‌كنن...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، farrokh33
در این لحظات پایانی و نزدیک به اعلام کات آف آرزو دارم دل هممون شاد بشه و امیدهامون بیشتر و کات آف با عدد 6 شروع بشه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: Memolk ، rezasadeghi ، fati.d ، bahar101 ، shayan seyfi ، farrokh33 ، Alex 2014
(2015-03-10 ساعت 16:46)ریحانا نوشته:  در این لحظات پایانی و نزدیک به اعلام کات آف آرزو دارم دل هممون شاد بشه و امیدهامون بیشتر و کات آف با عدد 6 شروع بشه.
انشااله چشممون به عددي كه با 6 شروع ميشه منور بشه...
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Memolk
سلام
با امید کارنت به اندازه ای که برای همه شوک و شوق توامان داشته باشه. امیدوارم حداقل تا 6500 رو کارنت کنند تا دوستان اینجا یک مقدار از استرستون کمتر بشه. ولی دوستان انرژی رو برای مراحل بعد هم نگهدارید. "برای هر چیز که در دنیا اتفاق می افتد زمان معینی وجود دارد".
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101 ، shayan seyfi ، hamid99 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Alex 2014 ، Memolk
آیا شروع کردن به ریفرش زدن کار خوبیست ؟ Big Grin

اونم الان ؟ Big Grin
دیازپام 10 لطفا ...

دوستان auto refresh رو برای کروم و فایرفاکس دانلود کنید ، ثانیه وارد میکنید خودش ریفرش میکنه Big GrinBig Grin
شماره کیس 0XX
ایروان
ویزا
ورود به آمریکا
تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101 ، farrokh33 ، Memolk
امضام رو بخونین اروم شین Big Grin
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: SomeOneX ، fati.d ، bahar101 ، rbrb-2015 ، farrokh33 ، ARSAMNEW ، Memolk ، bia2mob ، salar5452 ، mehdi1989

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان