کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-03-19 ساعت 18:48)khalilkhah نوشته:  حقیقتشو بخواهی اصلا معلوم نیست دارند چکار می کنند, تعداد مصاحبه ها هم رو به کاهش گذاشته

بدون شک امسال یکی از بدترین سال ها بوده تا به امروز ! خدا آخرش رو ختم به خیر کنه. که اگه نشه تو بهترین حالت 1 سال از عمرمون رو از دست میدیم...... .Sad
کیس:2015As54xx><رویت:1می><کنسول:آنکارا><فرم اولیه: 24 اگوست>

با غصه نشو همدم ، سنت شکن خود باش آزاد ترین فردی وقتی که نگی ای کاش

سر بچرخونی مسیر روبه روتو باختی هر زمستون پیش از اینکه ریشه پابندت کنه شاختو بردار و تمرین تبر کن با خودت یا بساز و دونه دونه مرگ برگاتو ببین یا بسوز و جنگلی رو شعله ور کن با خودت
تشکر کنندگان: bahar101
مسئله مهم تر اینکه ممکنه هیچ وقت همچنین شانسی دست نده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Officer ، bia2mob ، bahar101
توکلت الی الله
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: Officer ، bahar101 ، hilda60 ، SomeOneX ، shayan seyfi ، 123a
نامه دوم يه سري از دوستان اومد ...
سال نو رو به همه دوستان خوبم كه هنوز توي اين تابيك هستن تبريك عرض ميكنم
ايشالا ٩٤ سالي بشه كه بعدا ازش به عنوان بعترين سال عمرمون ياد كنيم...

خوبي اين ماه اينه كه با تعطيلات همزمان شده و طي شدن زمان رو خيلي حس نميكنيم
--> به اميد ويزاي يكضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: mehdi1989 ، nora-nora ، shahin2737 ، ریحانا ، bahar101 ، Officer ، shayan seyfi ، Memolk ، hamed shayan ، سوین
دوستان گلم سلام و سال نو مبارک امیدوارم امسال از بهترین سالهای زندگیمون باشه همون سالی که انقلابی در زندگیمون ایجاد میکنه و همون سالی که مارا به خواسته هامون نزدیک میکنه Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، Officer ، نیلان ، shayan seyfi ، Memolk ، babisondes
سال نو را به تمام عزیزان این تاپیک خودمون تبریک عرض میکنم. انشاله با کنار گذاشتن بد بینی در ذهن خودمون انرا با امید به اینده ای بهتر جایگزین کنیم.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: bahar101 ، Officer ، نیلان ، shayan seyfi ، Memolk ، ریحانا
سلام سال نو همه عزیزان مبارک امیدوارم سال خوبی برا هممون باشه و سال آینده هیچکدوممون ایران نباشیم
یه سوال بعضی از دوستان هنوز کارنتیشون نیومده ولی محل مصاحبه تغییر کرده چطوری ؟ لطفا راهنماییم کنید
تشکر کنندگان: َalikh
ببخشید اگه ممکنه یکی از عزیزان راهنماییم کنه دی ماه من به kcc ایمیل زدم که اگه ممکنه حول و حوش تاریخ مصاحبه منو بگن کیس نامبرم حدود 7500 هست اوناهم بهم ایمیل زدن پرونده شما تحت بررسی و شما در ماه مارس کارنت میشی چرا اینو گفتن آخه شماره کیس نامبرمو که گفته بودم یعنی الکی گفتن؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
(2015-03-25 ساعت 08:36)مهدی هژ نوشته:  سلام سال نو همه عزیزان مبارک امیدوارم سال خوبی برا هممون باشه و سال آینده هیچکدوممون ایران نباشیم
یه سوال بعضی از دوستان هنوز کارنتیشون نیومده ولی محل مصاحبه تغییر کرده چطوری ؟ لطفا راهنماییم کنید
دوست عزیز بطور روتین برای همه آنکارا میزنن و خیلی هم به جایی که شما درخواست کنید توجه نمیکنن
بستگی به ترافیک کاری سفارتها خودشون تغییر میدن
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: Memolk
ممنون از راهنماییتون میشه سوال بعدیمو هم که فرستادم جواب بدین
تشکر کنندگان: ali3875
(2015-03-26 ساعت 08:26)مهدی هژ نوشته:  ممنون از راهنماییتون میشه سوال بعدیمو هم که فرستادم جواب بدین
دوست عزیز تا حالا سابقه نداشته قبل از کارنت شدن kcc به کسی تاریخ مصاحبه بده پس بهترین کار اینه صبور باشی تا این پروسه طی بشه
انشاالله بزودی کارنت بشی و بری مصاحبه دست پر برگرذیSmile
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان:
ممنون از لطفتون انشاا... با بقیه دوستان
تشکر کنندگان:
امیدوارم امسال برا همگی دوستان سال خوبی باشه سراسر پیشترفت و رسیدن به ارزوهاشون
و ده روز مونده به کارنتی جدید از همی جا ارزو می کنم که با خبری خوب و تعداد کارنتی بالا شروع بشه امسال

با تشکر
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
(2015-03-27 ساعت 16:11)azad229 نوشته:  
(2015-03-27 ساعت 14:50)hesam427 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 14:13)ali3875 نوشته:  
(2015-03-26 ساعت 11:30)مهدی هژ نوشته:  نمیدونم سوالمو تو این قسمت درسته مطرح کنم یا نه اگر بی ربطه ببخشید ولی دوستان لطف کنید جوابمو بدین یه خورده استرس دارم کیس نامبرم حدود 7500 هست کارمند دولت نیستم ولی بخش دولتی بصورت تقریبا ازاد کار میکنم همسرم معاف از سربازی و شغلش ازاده من 10 سال سابقه بیمه هم دارم پرستار اتفاقات الانم قسمت مامایی کاردان مامایی و کارشناس عملیات امداد و نجاتم احتمال کلیر شدنم چقدره ؟ درضمن کارشناسیم از دانشگاه علمی کاربردیه ایا مورد قبول هست یا فقط کاردانیم قبوله

نفر برنده کی هست؟ خانوم یا آقا؟
سلام. در مورد مدرکتون که مشکلی نیست.. دانشگاه رفتید و کارشناسی دارید و قبوله. در مورد همسرتون هم که معافه و شغل آزاد خب باز هم به نظرم مشکلی نداره...خود شما هم که پرستار بودید و الان ماما...باید دوستانی که پرستار یا ماما یا رشته های علوم پزشکی بودن و مصاحبه رفتن جواب بدن. امیدوارم در نهایت موفق به گرفتن ویزا بشید
رشته های شاخه پزشکی که طرح در بیمارستان
دولتی گذرونده اند ممکنه کلیرنس بخورند

دوستان لطفا این بحث رو به تاپیک کلیرنس منتقل کنید
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، bahar101 ، Memolk ، ARSAMNEW ، ریحانا
اصلا استرس نداشته باشین هرچی بخواد میشه فقط امید رو از دست ندین و توکل کنین.
شماره كيس: 2015ASXXX---كنسولگري: آنكارا--تاريخ رويت قبولي: 1 MAY--ارسال فرمهاي اول: 18 MAY--تعداد افراد كيس: فقط خودم---كارنت شدن كيس:Aug --دريافت نامه دوم: 15 aug--مصاحبه: oct 8,آپديت ها: -4Nov-7Nov-8Jan-12Jan-18Jan-16 Mar-24- Mar25(by email)--April 27rd(by --email)-April28-April29-May5-May6-May7---کلیرنس :-May 7---دريافت ويزا: May13Cool---ورود به آمريكا:7OCT Big Grin
تشکر کنندگان: bia2mob ، ریحانا ، bahar101 ، Alex 2014 ، ARSAMNEW

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان