کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام به کارنتی های جدید تبریک میگم
امیدوارم هرچه زمان کمتر میشه فرایند ها هم سریعتر انجام بشه
خیلی مبارکتون باشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: bia2mob ، HERMES7 ، bahar101 ، fa15 ، َalikh ، ریحانا ، MJAVADIAN ، r.bazargan
(2015-03-12 ساعت 21:34)faravaz نوشته:  
(2015-03-12 ساعت 05:39)fati.d نوشته:  كيس نامبرت **52 باشه و تا 5275كارنت كنن و تو كارنت نشي!!!!!
خوش شانسي يا بدشانسي؟؟؟؟ مسيله اين است!!!!!

دوست عزیز اگه کمتر از 10 کیس دیگه رو کارنت میکردن من رو هم خوشحال میکردن
حالا ببین کی بد شانسترهBig Grin

من میدونم بالاخره مصاحبه ام میافته تو امتحانهای آخر ترم و یک ترم زحمتم به باد میره Big Grin
بيا بزاريم به حساب خوش شانسيمون دوست من، ايشااله بهترين اتفاقا برامون پيش مياد و همگي ويزا ميگيريم،
كلي ويزا مونده رو دست سفارتا منتظرن ما و نامبر بالايي هاي گلمون بريم بگيريم، شك نكنيد Big Grin
كيس نامبر: ***5 2015as تعداد افراد كيس:1 ارسال فرم :30اکتبر2014 کارنت: می نامه دوم: 24 آپریل مصاحبه: 2 جون سفارت: آنکارا دريافت ويزا: خدا رو شکر یکضرب Smile اولين ورود به آم ريكا:16 جولاي واشنكتن دي سي؛ دريافت سوشيال :20جولاي وضعيت closed در سايت اليس: 25Aug؛ دريافت كرين كارت: 26Aug
تشکر کنندگان: bahar101 ، faravaz ، نیلان ، ریحانا
سلام دوستان تبریک به هر کی کارنت شده
انگار ۵۲۰۰ سر مرز زیاد داریم که کارنت نشدن
ناراحت و نگران نباشین، به خودتون روحیه بدین که قطعا ماه دیگه کارنت میشین و خوبیش اینه که الان دقیقا زمان مصاحبه ی شما معلوم هست و فرصت کافی دارید که برنامه بریزید و بلیط بگیرین
در ضمن قطر ایر تخفیف گذاشته، قیمت هاش الان خیلی خوبه یه چکی بکنید
موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: HERMES7 ، Iaccept ، ARSAMNEW ، ریحانا ، fati.d ، faravaz ، r.bazargan ، bahar101
سلام به همه دوستان
چقدر اینا کم کم کارنت می کنند . پس کی به مابرسه . تا اون موقع من سکته رو زدم .
اخه 500 تا 500 تا هم شد کارنتی
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: bia2mob ، ARSAMNEW ، ریحانا ، َalikh ، bahar101 ، shahin2737
Wink 
[عکس: jomalat-taviri-22.jpg]

همه ما کارنت می شیم دیرو زود داره ولی سوخت و سوز نداره
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: babisondes ، HERMES7 ، parastoo23 ، ARSAMNEW ، Aghaman ، fati.d ، shayan seyfi ، r.bazargan ، hilda60 ، bahar101 ، styvan ، Reza-2015
نمیشه به kcc نامه زد بابت این موضوع که آیا امسال همه کارنت میشن ؟
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
خواهش می کنم نا امید نباشید من مطمئنم در بدترین و نا امیدانه ترین حالت حداقل تا 8000 کارنت میکنند دوست دارم اسم تک تک این دوستان که ناامیدند را یادداشت و ماه سپتامبر براشون یادآوری کنم که دیدید موفق شدید.Smile
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، bahar101 ، ARSAMNEW ، HERMES7 ، shahin2737 ، Alex 2014 ، Reza-2015
دوستان آیا امکانش هست تعداد ویزا های صادر شده تا حالا رو از آمارها استخراج کرد
#*68 محل مصاحبه رو به ایروان تغییر دادن
مصاحبه هفته آخر جولای
کیس اصلی و فرزند ویزای یک ضرب
سربازی ا ر ت ش
شغل دولتی
آپدیت 4aug کیس اصلی و خودم
18aug همه کیسها
19aug فقط خودم
تشکر کنندگان:
بله تاپیک انالیز فایل ceac رو بخونید
تشکر کنندگان: fa15 ، نیلان ، bahar101 ، Reza-2015
سلام. یه سوال دارم (جهت اطمینان Smile ).
کسانی که این ماه کارنت شدن (خودم)... مصاحبمون برای کی میشه؟ april یا may؟
کیس نامبر: 2015AS49xx / ارسال فرم اول: 26 May / تعداد افراد کیس: 2نفر / سفارت: آنکارا -> دبی / تاریخ مصاحبه: 4 May
تشکر کنندگان:
(2015-03-14 ساعت 10:17)MJAVADIAN نوشته:  سلام. یه سوال دارم (جهت اطمینان Smile ).
کسانی که این ماه کارنت شدن (خودم)... مصاحبمون برای کی میشه؟ april یا may؟
ضمن تبریک به امید خدا مصاحبه تان در ماه می خواهد بود.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: MJAVADIAN ، HERMES7 ، نیلان ، Alex 2014 ، bahar101 ، Reza-2015
(2015-03-13 ساعت 22:02)ریحانا نوشته:  سلام دوستان
خواهش می کنم نا امید نباشید من مطمئنم در بدترین و نا امیدانه ترین حالت حداقل تا 8000 کارنت میکنند دوست دارم اسم تک تک این دوستان که ناامیدند را یادداشت و ماه سپتامبر براشون یادآوری کنم که دیدید موفق شدید.Smile

ایشالا که همین طور بشه!Cool
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: hilda60 ، Alex 2014 ، bahar101 ، ریحانا
در فیزیک قانونی به نام سینرژی وجود داره که میگه: انرژی کل از مجموع انرژی اعضا بیشتره.
دست خدا با جماعته. اگر انرژی ذهنی هزاران نفر از ما کنار هم قرار بگیره چه نیروی عظیم و مثبتی تولید میشه؟؟!!
همین که همه ما با هم روی موضوعی تمرکز و دعا می کنیم و با هم همدل میشیم انرژی هایمان در هستی همسو میشه و این سینرژی میتونه کارهایی شگفت انگیز انجام بده.
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
سلام به همه مسافر کوچلوها
من الان کارنت شدم باید صبر کنم نامه مصاحبم به ایمیلم بیاد یا همو صفحه ای که اردیبهشت نتایج قبولی رو دیدم باید هر روز چک کنم؟
من ماه May باید برم نامه وقت مصاحبم حداکثر کی میاد؟
غیر واکسن و ترجمه مداراک چه کارهای دیگه ای باید انجام بدم؟
تشکر کنندگان: bia2mob ، bahar101 ، Iaccept
گواهی بانکی مربوط به اسپانسر رو هم گرفتین ؟ کار تمام هست انشاله نامه دومتون که اومد پیگیر هتل و ویزا و اونها بشین
سفر نامه دوستان رو بخونید کلی مطلب دستتون میاد Smile
تشکر کنندگان: bia2mob ، fa15 ، hilda60 ، bahar101 ، Alex 2014

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان