کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
تبریک به همه کارنتیهای عزیز ...منم که کلا از دنیا عقبم ... دیشب فکر کردم دیگه نمیاد رفتم خوابیدم ......
خیلی امیدوار بودم بیشتر از اینها کارنت کنن ولی با این حساب که تا 5950 رو اعلام کردن دیگه واسه دفعه بعد صد در صد کارنت شدم تنها خوبیش اینه واسه دفعه بعد دیگه استرس ندارم مگه اینکه دوباره مثل ژانویه بیان 50 تا کارنت کنن اون موقع خودم میرم کنتاکی خفشون می کنم... دیگه کارنتیها وارد کانال 6000 تایی شده تبریک به 6000 تایی های عزیز ...امیدوارم واسه دفعه بعد تا 7500 رو بگن که همه باهم یه حال اساسی بکنیم
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، r.bazargan ، mojgan m ، bahar101 ، hamed shayan ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 10:57)مهدی هژ نوشته:  بچه ها یه قانونی هست بنام قانون رهایی من هروقت ازش استفاده کردم جواب داده اساسی بیاین این ماه رو اصلا بهش فکر نکنیم بی خیالش بشیم اصن به ماچه قراره تا چه شماره ای کارنت بشه نه ؟؟؟؟؟ حالا یا میشیم یا نمیشیم دنیا که به اخر نمیرسه این یه تفریحه بدتر از بدش اینه که فعلا نمیریم تا بعدشم خدا کریمه همین که اینجا کامنت میزاریم و میخندیم خودش خیلی عالیه

آورین ...
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، مهدی هژ
(2015-04-14 ساعت 11:00)Macy نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 10:19)k1_m_1358 نوشته:  
(2015-03-31 ساعت 17:19)k1_m_1358 نوشته:  5925 این هم پیش بینی من.
خداييش خيلي نزديك حدس زدم يه ٢٥ تا رتبه بدين دقيقاً ميشه ٥٩٥٠Big Grin

من خواستم رتبه بدم گفت نميشه چون خودم رتبه ندارم
بادرود
ما که رتبمونو دادیم امید است موفق باشین .
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: bahar101 ، مهدی هژ
خوب باز هم این حس ششم درست پیش بینی کرد تبریک به دوستان
فقط 1 سوال دارم با فرض اینکه من ماه بعد کارنت بشم می خوام ببینم دقیقا کی برای مصاحبه دعوت می شم ..توی تاریخ شمسی منظورمه چه موقع از چه ماهی دوستانی که نامه ی دوم دریافت کردن بهتر می دونن
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: r.bazargan ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 11:43)Memolk نوشته:  خوب باز هم این حس ششم درست پیش بینی کرد تبریک به دوستان
فقط 1 سوال دارم با فرض اینکه من ماه بعد کارنت بشم می خوام ببینم دقیقا کی برای مصاحبه دعوت می شم ..توی تاریخ شمسی منظورمه چه موقع از چه ماهی دوستانی که نامه ی دوم دریافت کردن بهتر می دونن

با درود
احتمالا برای دهم تیر تا دهم مرداد سال جاری دوست عزیز .
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: rbrb-2015 ، Memolk
(2015-04-14 ساعت 11:46)Alex 2014 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 11:43)Memolk نوشته:  خوب باز هم این حس ششم درست پیش بینی کرد تبریک به دوستان

با درود

چرا اینقدر دیر ؟ مگه سری بعدی توی جون نمیرن مصاحبه ؟ اونم میشه خرداد و یا هفته اول تیر
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: Memolk
تبریک به کارنتی های عزیز... موفق باشید. ما هم به احتمال زیاد ماه آینده کارنت میشیم.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Memolk ، bahar101 ، babisondes
(2015-04-14 ساعت 08:20)khalilkhah نوشته:  دوستان تحلیل آقا سیمون همیشه حاضر در صحنه منتشر شد:
http://britsimonsays.com/may-visa-bulletin-released/

اصلا امکان نداره فقط تا ۸۰۰۰ اعلام کنند, لطفآ دل بچه های بالای ۸۰۰۰ رو خالی نکنید. اونطوری سهمیه آسیا اصلا به حد نصاب نمیرسه.

۱- ماه ژولای همونطور که گفتید بهتر میشه ولی باز کارنت های خیلی تپل تو اوگوست وسپتامبر خواهند بود.
۲- نپال داره نزدیک مشه به حد نصاب, به احتمال زیاد حدود ۸۰۰۰ لیمیت بخوره, واسه همین ماه آخر خیلی کیس کارنت خواهند شد
۳- حدس من در حالت بعد برای آسیا حدود ۱۰۰۰۰ و کمی خوش بینانه تر ۱۱۵۰۰ یا ۱۲۰۰۰ تا پایان سپتامبر خواهد بود
۴- با توجه به این روند کارنت کردن دوستان ایرانی اصلا نگران این نباشن که برن سفارت و بهشون بگن سهمیه تموم شده (اتفاقی که پارسال خیلیا رو اذیت کرد). تنها نگرانی اینجاست که واسه این دوستان مدت کلیرنس زیاد بمونه و پشت خط ویزا بمونن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Memolk ، soruosh ، َalikh ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 09:27)amindv15 نوشته:  دوستان نگران نباشین سیمون حتی تا ۱۱۰۰۰ برای آسیا رو گفته شانس خوبی داره،امیدوارم زودتر این روزای انتظار و استرس تموم بشه

یعنی چطوری میشه دقیقا باید ماهی تقریبا 1700 تا اعلام کنن برای 3 ماهه مونده و اگر ویزایی باشه خلاصه من اخرم نفهمیدم شانسمون خوبه یا بد
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، bahar101
دوستان لطفا جواب این سوال منو بدید بنظرتون با این همه تحلیل از سایت سیمون و بخوایم خیلی منطقا جلو بریم برای ماهه بعد تا چه شماره ای کارنت میشه این برای من مهمه چون مشکل خروج از کشور دارم بخاطر سربازی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مهمه با این همه انتظار واماده کردن مدارک اگر کارنت شم و خدایی نکرده نتونم از کشور خارج شم خبلیییییی برام گرون تموم میشه و کاملا خراب میشه تو روحیم .استنباطه شما از تحلیلها چیه؟
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: soruosh ، bahar101 ، farrokh33 ، Memolk
یه مسئله جالب
فایل سیمون رو چک می کردم
تا کارنتی های آپریل از تعداد 5275 کیس نامبر هنوز تعداد 1785 کیس نامبر وضعیتشون AT NVC هست
یعنی 33٪ کیس نامبر ها تا اون موقع
1- یا خبر ندارن قبول شدن
2- یا دیر فرمشون رو ارسال کردن
3- یا نمی خوان ادامه بدن و انصراف دادن و از این حرف ها
مدیران اگه اشتباه میکنم بگین
آخه مگه میشه این همه خوش شانس باشی کیس نامبرت 1 باشه بعد هنوز پروندت AT NVC‌ باشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
(2015-04-14 ساعت 12:06)ARSAMNEW نوشته:  

با درود

چرا اینقدر دیر ؟ مگه سری بعدی توی جون نمیرن مصاحبه ؟ اونم میشه خرداد و یا هفته اول تیر
با درود
نه دوست عزیزم، ایشون برای ماه جولای کارنت میشن که میشه 10تیر تا10 مرداد.
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
[/align]
تشکر کنندگان: babisondes ، ARSAMNEW ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 12:32)P.E نوشته:  دوستان لطفا جواب این سوال منو بدید بنظرتون با این همه تحلیل از سایت سیمون و بخوایم خیلی منطقا جلو بریم برای ماهه بعد تا چه شماره ای کارنت میشه این برای من مهمه چون مشکل خروج از کشور دارم بخاطر سربازی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مهمه با این همه انتظار واماده کردن مدارک اگر کارنت شم و خدایی نکرده نتونم از کشور خارج شم خبلیییییی برام گرون تموم میشه و کاملا خراب میشه تو روحیم .استنباطه شما از تحلیلها چیه؟

اگه امضاتونو کامل کنین بهتر میشه کمک کردد ولی اگه روند کارنتی ها به همین منوال باشه احتمالا تا 6700الی 6800 کارنت میشن
تشکر کنندگان: soruosh
(2015-04-14 ساعت 12:32)P.E نوشته:  دوستان لطفا جواب این سوال منو بدید بنظرتون با این همه تحلیل از سایت سیمون و بخوایم خیلی منطقا جلو بریم برای ماهه بعد تا چه شماره ای کارنت میشه این برای من مهمه چون مشکل خروج از کشور دارم بخاطر سربازی خیلیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی مهمه با این همه انتظار واماده کردن مدارک اگر کارنت شم و خدایی نکرده نتونم از کشور خارج شم خبلیییییی برام گرون تموم میشه و کاملا خراب میشه تو روحیم .استنباطه شما از تحلیلها چیه؟

دوست من
حداقل امضاتونو تکمیل کنین تا بتونیم بهتر راهنمایی کنیم
به نظرم 6750 عدد مناسبی برای کارنتی ماه بعد باشه
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101
(2015-04-14 ساعت 12:51)Alex 2014 نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 12:06)ARSAMNEW نوشته:  

با درود

با درود
نه دوست عزیزم، ایشون برای ماه جولای کارنت میشن که میشه 10تیر تا10 مرداد.

آخه ایشون نوشته بودن ماه بعد اگه کارنت بشم منم رو این حساب گفتم
تشکر کنندگان: Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان