کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
با درود بی پایان به همه 2015 های عزیز.بالاخره ماهم بعد از11 ماه چشم انتظاری کارنت شدیم.ایکاش به 6000میرسوندن.انشااله بقیه چشم انتظارها هم با پایانی خوش وشیرین این ماراتن 2015 را به پایان خواهند برد و عازم ایالات متحده امریکا خواهند شد،من که حاضرم تو یه کلبه چوبی دردشتهای وسیع مونتانا یا وایومینگ یا آیداهو زندگی کنم بشرطی که این ویزاروبهمون بدن.باورکنید دوستان وقتی می بینم هرروزچقدرمهاجربطورغیرقانونی ازدریا وخشکی جان خود را بخطرمی اندازند و مهاجرت میکنند وصدها نفردراین سفرهای قاچاق جان خود راازدست میدهند،خداوند را بینهایت سپاسگذارمیشوم که ماوبقیه هم قطاریهای عزیز را برنده قرعه کشی مهاجرت به بهترین وپیشرفته ترین و زیباترین کشور روی کره زمین نمود.خدایا بخاطرهمه محبتهائی که درحق امثال بنده نمودی مچکرم.عاشقتم آفریدگارم مارا دراین راه سخت تنها مگذار.شب همه دوستان بخیروبازهم تبریک ویژه به کارنتی های ماه جون 2015
شماره كيس **٥٣،ارسال فرمهاي ٢٦٠ درتاريخ ١٩ مي ٢٠١٤، تولددومين فرزند وتكميل فرم نوامبر٢٠١٤،كارنت may2015،مصاحبه ٢١جون ابوظبي،برنده اصلي:خانم،خانه دار.خانم وبچه ها ويزا،خودم كليرنس،آپديت خودم فقط ١٠جولاي
(2015-04-14 ساعت 01:24)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 01:19)javadgorgani نوشته:  دوستان من یک سوال دارم ممنون میشم جواب بدید. در بدترین حالت کیس نامبر آسیا ( بخصوص ایران) چند میتونه باشه؟ ممکنه کسی از ایران سلکت بشه و کیس نامبرش مثلا 30 هزار باشه مثل قاره آفریقا ؟ یا اینکه زیر 10 هزار هست حتما ؟

ایران و نپال بین ۸۹۹۹-۱ هستند.

مرسی امید جان من اطلاعاتم کمه تو این زمینه بار اولمه شرکت کردم 2016 ببینیم واسه ما چی میشه
تشکر کنندگان: نیلان ، bahar101 ، ARSAMNEW
Sad اخه چرا با احساسات ادما اینجور بازی میکنن. Smile لا اقل تا ۶۴۰۰ اعلام میکردنWink
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bahar101 ، gholamrezaei ، ریحانا ، fati.d ، ARSAMNEW ، Jefferson ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 00:55)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 00:40)SAMI 71 نوشته:  الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(

به هیچ وجه, حداقل میدونم مصاحبه رو میرین حتما. بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش. همیشه سرعت اصلی کار تو ژولای مشخص میشه. تا آخر جون تقریبا کسی نیست که از کارنت ماهه قبلش بره مصاحبه, یعنی این backlog تموم میشه. نگاهی بندازید به ۲۰۱۴ میبینید که پارسال بین جون و ژولای ۱۵۰۰ تا اعلام کردند, ولی روند کارنتی پارسال بهتر بوده.اگه امسال ۱۱۰۰ تا هم اعلام کنندم اهه دیگه برای کسانی که بین ۶۹۰۰-۷۲۰۰ هستند امید هست که ژولای کارنت شن

[عکس: 54ga9.jpg]
به نظر میاد تا حدود ۹ هزار بتونن به مصاحبه برن چون ماه قبل ۵۵۰ تا کارنت شد، این ماه ۶۷۵ تا کارنت شدن، ماه بعد بشه ۸۰۰ تا و بعدشم بشه حدود ۱۰۰۰ تا، اون وقت میرسیم به حدود ۹ هزار ایشالا و همه ی ایرانی ها مصاحبه خواهند رفت
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: bahar101 ، hamid99 ، laleht ، ریحانا ، fati.d ، ARSAMNEW ، َalikh ، farrokh33
(2015-04-14 ساعت 02:45)babisondes نوشته:  Sad اخه چرا با احساسات ادما اینجور بازی میکنن. Smile لا اقل تا ۶۴۰۰ اعلام میکردنWink
بله.... ما 6000 تا 7000 تایی ها موندیم برای ماه بعد. ویزا بدن... دیرتر بدن. ما راضی هستیم
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101 ، Reza-2015 ، babisondes ، aaraam ، p00ya2001 ، ریحانا ، fati.d ، soruosh ، ARSAMNEW ، Jefferson ، farrokh33
صبح بخير
تبريك به دوستان كارنت شده
بچه ها با دقت نسبت به امادگي مدارك اقدام كنيد اميدوارم به زودي نامه دوم هم بياد كه بتونيد برنامه ريزي سفر رو هم بكنيد
انشالله امسال all current بشويم كه كيس بالايي ها هم بتونن زودتر برن مصاحبه و مهاجر بشن.
به اميد موفقيت همه دوستان
everybody listen and repeat
happy new currents
بععععععععععععع
SmileSmileSmileSmileSmileSmile
❶کيس نامبر : 2015AS6###
❷ تعداد افراد :۴ نفر
❸ مصاحبه : July 6- Abudhabi
❹ سه نفر یکضرب ، یکنفر کلیرنس
❺ آپديتها : 12 و 13و 14و 28 جولای خودم ، 15 و 29 جولای نفر اصلی ، 10آگوست تمام کیس ، 13 آکوست فقط خودم ، 14 آگوست کلیر
❻ کلیر: 14 آگوست
❼ مقصد: نامعلوم

[/color]هر کجا هستم،باشم ، آسمان مال من است. پنجره،فکر،هوا،عشق،زمین مال من است.
(2015-04-14 ساعت 00:55)omid_bl نوشته:  
(2015-04-14 ساعت 00:40)SAMI 71 نوشته:  الان نگران باشیم یا نه با کیس نامبر 7000 به بالا؟؟؟؟؟؟ :-(

به هیچ وجه, حداقل میدونم مصاحبه رو میرین حتما. بین ژولای و اوگوست ۵۰ ۵۰ هستش. همیشه سرعت اصلی کار تو ژولای مشخص میشه. تا آخر جون تقریبا کسی نیست که از کارنت ماهه قبلش بره مصاحبه, یعنی این backlog تموم میشه. نگاهی بندازید به ۲۰۱۴ میبینید که پارسال بین جون و ژولای ۱۵۰۰ تا اعلام کردند, ولی روند کارنتی پارسال بهتر بوده.اگه امسال ۱۱۰۰ تا هم اعلام کنندم اهه دیگه برای کسانی که بین ۶۹۰۰-۷۲۰۰ هستند امید هست که ژولای کارنت شن

[عکس: 54ga9.jpg]

با تبریک به تمامی دوستان کارنت شده, بقیه هم انشالله کارنت خواهند شد ولی در نظر داشته باشید که تا زمانی که کارنتی ها به 8600 نرسه (رقمی که غالب ایرانیان در قبل از آن هستند) ویزاهای 2 یا سه هزاری رخ نمی دهد.
که با این روند کارنت کردن بعید است, امسال تا رقم 8000 کارنت شوند
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: farrokh33
دوستان تحلیل آقا سیمون همیشه حاضر در صحنه منتشر شد:
http://britsimonsays.com/may-visa-bulletin-released/
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: ریحانا ، shahin2737 ، farrokh33
تبريك فراوان به كارنت شده هاي عزيز
شماره كيس :2015AS3XXX ; تعداد : 3=1-4 نفرSad ; سفارت : آنكارا / ابوظبي kcc ; رؤيت قبولي : 8 مه 2014 ; ارسال فرمها : 22 آگوست 2014 ; كارنت : 11 ژانويه 2014 ; نامه دوم : 23 ژانويه ; مصاحبه : 9 مارچ ; كلير : بزودي ; مقصد : آتلانتا
آپديت 23و26 جولاي سايت CEAC
كلير 26 جولاي2015 با ايميل و تماس با شماره همراه ايرانمBig Grin
آپديت 30 جولاي هر سه نفر سايت CEAC
ايشيود هر سه نفر 2 آگوست
ورود به امریکا 17 اگوست 2015
دریافت سوشیال نامبر 24 اگوست
دريافت گرين كارت خودم21 سپتامبر بقيه 23 و 25 سپتامبر

تشکر کنندگان: ریحانا ، fati.d ، farrokh33
تبریک به همه دوستان که کارنت شدن، ما هم بالاخره بعد از این همه انتظار کارنت شدیم Smile
من خودم 5975 پیش بینی کرده بودم، که باز هم به قول یکی از دوستان این عدد 25 و 75 کذایی رو توش گذاشتن و به جای 700 نفر 675 نفر کارنت کردن Big Grin ما دیگه کم کم وسایلمونو جمع میکنیم میریم تو فروم انتظار مصاحبه ، با آرزوی ویزای یک ضرب برای همه بچه های باحال مهاجرسرا
ﺷﻤﺎﺭﻩ ﮐﯿﺲ: 2015AS000053XX | سفارت : آنکارا | تعداد افراد کیس : 3 نفر |رویت قبولی : May 1 | فرستادن مدارک : June 12 | تاریخ کارنت : 14 April | نامه دوم : April 24| مصاحبه : June 3 | وضعیت مصاحبه : AP SadSad آپدیت ها : 3 ، 8 ، 9 June کل کیس | June 12 نفر اول و دوم | 7 July فقط نفر دوم | 6 آگوست شبانه نفر اصلی | 8 و 11 آگوست به خاطر ایمیل پیگیری | 13 آگوست شبانه نفر اصلی | 14 آگوست کل کیس و تبدیل / به or | دریافت ایمیل کلیر شدن 18 آگوست|صدور ویزا : 24 آگوست | دریافت ویزا از پست : 25 آگوست
تشکر کنندگان: ریحانا ، areb1356 ، fati.d ، bia2mob ، mbsamani ، ARSAMNEW ، aaraam ، Memolk ، soruosh ، mandikhanum ، shirin.ad68 ، Jefferson ، farrokh33
تبریک به همه دوستانی که کارنت شدن ما هم دوباره رفتیم تو لیست انتظار هههههههههههههه
خب بیخیال بریم استراحت تا کارنت بعدی
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
دوستان نامبر بالایی نگران کارنت نشدن نباشید .سیمون تا حالا که با تلورانس کم همیشه حدس های درستی زده عقیده دارد که کیس نامبر 10.300 خیلی امن هم هست. به امید کارنتی تا 7000 در بولتون بعدی .
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: fati.d ، soruosh ، Shahram914 ، bia2mob ، mbsamani ، ARSAMNEW ، babisondes ، Memolk ، hamed shayan ، mandikhanum ، Jefferson
دوستان نگران نباشین سیمون حتی تا ۱۱۰۰۰ برای آسیا رو گفته شانس خوبی داره،امیدوارم زودتر این روزای انتظار و استرس تموم بشه
CN:3###مصاحبه ۸ فوریه،ابوظبی،وضعیت:کلیرنس،آپدیتها۸و۹و۱۰ فوریه و۱۴آپریل با ایمیل هر دو نفر ،۱۶ آپریل نفر اصلی،۲۰ آپریل هر دو نفر

و تاریخ طلایی ۲۱ آپریل: تو سایت ابوظبی کلیر
تشکر کنندگان: bia2mob ، mbsamani ، ARSAMNEW ، mandikhanum ، ریحانا ، Jefferson ، farrokh33
دوستان سیمون کی نظرشو برای ماه آینده میگه؟ از حالا بریم تو استراحت برا ماه دیگه خیلی فشار امده بهمون
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: bia2mob ، mbsamani ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان