کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام
دوستان خبری از قرعه کشی مجدد لاتاری 2015 نیست؟
تشکر کنندگان: lighter
(2014-08-20 ساعت 22:05)vahid1432 نوشته:  سلام
من هنوز کارنت نشدم. کسی هم مثل من هست؟؟؟!!!
دوست عزيز با توجه به شماره كيستون، شما كارنت شديد، بايد به همون آدرسي بريد كه نامه اول برنده شدنتون اومده بود
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(a...Check.aspx
ضمنا براي ادامه كارتون تايپيك انتظار براي مصاحبه رو بهتون پيشنهاد مي كنم
http://www.mohajersara.com/thread-7071.html

(2014-08-20 ساعت 23:09)y.n نوشته:  سلام
دوست عزيز، با تعداد برنده هايي كه اعلام كردند بعيد مي دونم،
ضمنا سوالهاي غير مرتبط رو مي تونيد اينجا بپرسيد

http://www.mohajersara.com/thread-7037-page-96.html
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: lighter ، vahid1432 ، babak12 ، A_A
(2014-08-21 ساعت 00:01)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-08-20 ساعت 22:05)vahid1432 نوشته:  سلام
من هنوز کارنت نشدم. کسی هم مثل من هست؟؟؟!!!
دوست عزيز با توجه به شماره كيستون، شما كارنت شديد، بايد به همون آدرسي بريد كه نامه اول برنده شدنتون اومده بود
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/(S(a...Check.aspx
ضمنا براي ادامه كارتون تايپيك انتظار براي مصاحبه رو بهتون پيشنهاد مي كنم
http://www.mohajersara.com/thread-7071.html

(2014-08-20 ساعت 23:09)y.n نوشته:  سلام
دوست عزيز، با تعداد برنده هايي كه اعلام كردند بعيد مي دونم،
ضمنا سوالهاي غير مرتبط رو مي تونيد اينجا بپرسيد

http://www.mohajersara.com/thread-7037-page-96.html

خب همین جا چک می کنم. نیومده.
ممکنه دلیلش دیر ارسال کردن فرم ها باشه؟ آخه من ۲ آگوست فرما رو فرستادم.
کیس نامبر:  2015AS3xx // رویت قبولی: 2 may //سفارت: آنکارا // ارسال فرم: Aug 2 // کارنت شدن کیس: 12 Aug // دریافت نامه دوم: 23 Jan // مصاحبه: سوم مارچ // سربازی رفتم (نیروی انتظامی) //تنها
وضعیت: AP // آپدیت ها: ۵ - ۶ - ۱۰ - ۱۱ - ۱۳ و ۲۰ مارچ معروف - ۲۹ جوووون (شبانه) ❤️ - ۱ جولای
(ارائه پاسپورت به سفارت: ۶ جولای ---- آپدیت ها: ۶ جولای، ۷ جولای، ۹ جولای، ۱۱ جولای ـــــــ ایشود: ۱۱ جولای)
کلیر: یک جولای ❤️ ❤️ //دریافت ویزا: ۱۴ جولای // مقصد: لس آنجلس // ورود به آمریکا: ۲۰ جولای // دریافت گرین کارت: --------

هزینه ها: کُلی Big Grin
شیراز: Rolleyes
تشکر کنندگان:
(2014-08-21 ساعت 00:16)vahid1432 نوشته:  خب همین جا چک می کنم. نیومده.
ممکنه دلیلش دیر ارسال کردن فرم ها باشه؟ آخه من ۲ آگوست فرما رو فرستادم.
شما تايپيكي كه براتون پيشنهاد كردم رو مطالعه كنيد، به جواب سوالتون مي رسيد
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A
سلام
کیس نامبرهای بالای 2500 کی کارنت میشن ؟ وماههای بعد معمولا چه تعدادی کارنت میشن؟ کیس نامبر من حدود 3200 هست معمولا زمان مصاحبه من کی هست ؟
تشکر کنندگان:
دوستان دقت کنید که نامه ی دعوت به مصاحبه ۱۴ روز بعد از کارنت شدن روی سایت دو وی لاتاری قرار داده میشه. نگران نباشید اگه هنوز نامه تون نیومده
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: A_A ، Rooz ، atlantis770
(2014-08-19 ساعت 19:46)atefeh60 نوشته:  سلام
من کیس نامبرم 3200 هست. درخواست آنلاک فرمارو دادم و دفعه دوم که submit کردم 14 آگوست بود.. این باعث میشه دیرتر کارنت بشم؟

فکر نمیکنم چون من هم فرمم رو updateکردم وkccدر جواب درخواست انلاک شدن فرمم نوشته بود که این موضوع در زمان کارنت شدن تعویقی نمی اندازد.Shy
تشکر کنندگان: A_A ، fa15
(2014-08-21 ساعت 11:22)talie نوشته:  سلام
کیس نامبرهای بالای 2500 کی کارنت میشن ؟ وماههای بعد معمولا چه تعدادی کارنت میشن؟ کیس نامبر من حدود 3200 هست معمولا زمان مصاحبه من کی هست ؟

سلام دوست عزیز
تمام این پیش بینی ها احتمالی هست. احتمالا شما برای ماه بعد (اکتبر) کارنت می شید. حدود دو ماه بعد از اون هم می رید مصاحبه (دسامبر یا دی خودمون). موفق باشید
برنده ی لاتاری ۲۰۱۵- برنده ی اصلی خودم- نفرات کیس ۲ نفر- محل مصاحبه: کوآلالامپور- ویزا دریافت شده. خودم یک ضرب و همسرم پس از زمان کوتاه. last status: LAX ticket bought Big Grin
منتظر سرای ۲۰۱۵ لطفا عضو شوید دوستان گلم
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، talie ، atlantis770
(2014-08-21 ساعت 13:30)نیلان نوشته:  

سلام دوست عزیز
تمام این پیش بینی ها احتمالی هست. احتمالا شما برای ماه بعد (اکتبر) کارنت می شید. حدود دو ماه بعد از اون هم می رید مصاحبه (دسامبر یا دی خودمون). موفق باشید
سلام دوست عزیز فگر گنم این دوستمون را کمی اشتباه راهنمایی کردید
الان در بولتن سپتامبر که در ماه اگوست اعلام شده تا 2500 کارنت شدن و اکتبر(10 مهر تا 10 ابان) میرن مصاحبه و در بولتن اکتبر که در سپتامبر اعلام میشه اگر تا 3200 کارنت کنند این دوستمون در ماه نوامبر (10 ابان تا 10 اذر) میرن مصاحبه
لطفا در پاسخهایتان گمی دقت کنید

سلام دوست عزیز
الان در بولتن سپتامبر که در ماه اگوست اعلام شده تا 2500 کارنت شدن و اکتبر(10 مهر تا 10 ابان) میرن مصاحبه و در بولتن اکتبر که در سپتامبر اعلام میشه اگر تا 3200 کارنت کنند این دوستمون در ماه نوامبر (10 ابان تا 10 اذر) میرن مصاحبه
شماره کیس: **2015AS29 / تاریخ رویت قبولی:1may / کنسولگری:ankara / تعداد افراد منظور در کیس :فقط خودم / ارسال فرمهای سری اولMAY22
کارنت شدن کیس:9 اکتبر / مصاحبه:نیمه دوم دسامبر / ویزا یکضرب Smile / مقصد : فعلا اوکلاهاما
تشکر کنندگان: talie ، babak12 ، Mehrdad2001 ، آزاده_امین ، aidaz ، pari pariaaa ، fa15
(2014-08-21 ساعت 18:55)aghamilad نوشته:  

سلام دوست عزیز

سلام دوست عزیز

دوستان اگر اطلاعات ندارید لااقل اطلاعات اشتباه هم ندید به دوستان
در ماه سپتامبر که پیش رو داریم دیگر کارنتی اعلام نمیشود و کارنتی ها و اعلام آن و آپدیت شدن جدول ها رفت برای ماه اکتبر و این چیزی که در سایت بولتن ویزا مشاهده میکنید اگر کمی دقت کنید می بینید که زده بالاش سپتامبر و فقط جهت پر کردن جدول ها و نشان دادن شروع کارنتی های 2015 در آگوست اعلام شده و اعلام کارنتی های بعدی رفت تا ماه اکتبر که اعلام کنن.
اگر مشکل دارید همیشه لطفا از بولتن ویزای سال های قبل تشریف ببرید نگاه کنید.
کیس 2015: 4XXX،سفارت:آنکارا ->ابوظبی،تعداد: 1 Cool،کارنت: 9 ژانویه ،مصاحبه: مارچ ،دریافت ویزا: یکضرب گرفتم/لطف خدا
همه چی آرومه ...

با خدا باش و پادشاهی کن
مثل کبریت کشیدن در باد / زندگی دشوار است / من خلاف جهت آب شنا کردن را / مثل یک معجزه باور دارم / آخرین دانه ی کبریتم را / می کشم در باد / هر چه باداباد
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 10:26)ajab1 نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 18:55)aghamilad نوشته:  
(2014-08-21 ساعت 11:22)talie نوشته:  
[quote='نیلان' pid='538675' dateline='1408611621']
[quote='talie ' pid='538630' dateline='1408603949']
سلام

سلام دوست عزیز

دوستان اگر اطلاعات ندارید لااقل اطلاعات اشتباه هم ندید به دوستان
در ماه سپتامبر که پیش رو داریم دیگر کارنتی اعلام نمیشود و کارنتی ها و اعلام آن و آپدیت شدن جدول ها رفت برای ماه اکتبر و این چیزی که در سایت بولتن ویزا مشاهده میکنید اگر کمی دقت کنید می بینید که زده بالاش سپتامبر و فقط جهت پر کردن جدول ها و نشان دادن شروع کارنتی های 2015 در آگوست اعلام شده و اعلام کارنتی های بعدی رفت تا ماه اکتبر که اعلام کنن.
اگر مشکل دارید همیشه لطفا از بولتن ویزای سال های قبل تشریف ببرید نگاه کنید.

من متوجه منظورتون نشدم یعنی میخواین بگین تو نیمه اول سپتامبر(دهم تا پانزدهم) شماره ای اعلام نمیشه و اعلام بعدی تو تاریخ دهم تا پانزدهم اکتبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
case number: 2014AS31xx, مصاحبه:26 فوریه ابوظبی، نتیجه:کلیرنس(برگه آبی)، کلیر:26 می(بعد از 89 روز) ویزا:18ژوئن، ورود به آمریکا:5 دسامبر
لس آنجلس، سوشال:26دسامبر، گرین کارت:31دسامبر
سرزمین من جاییست که مردمانش برای ترک آن به یکدیگر تبریک می گویند
تشکر کنندگان: A_A
چرا دوست عزیز. تو سپتامبر هم اعلام میشه. از الان به بعد تا سال آینده هر ماه کارنتی داریم. اگر خودتون هم یه سر به ویزا بولتن بزنید و تاریخارو ببینید متوجه میشد که پارسال 9 سپتامبر کارنتی های جدید رو اعلام کردند.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: A_A
سلام
من تو این سایت
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S...Check.aspx
میخوام وضعیتمو چک کنم ولی میگه Confirmation Number باید 16 کاراکتر باشه و قبول نمیکنه. این Confirmation Number همون نیست که بعد از سابمیت فرم بهم داد؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید
تشکر کنندگان:
(2014-08-22 ساعت 12:44)farslm نوشته:  سلام
من تو این سایت
میخوام وضعیتمو چک کنم ولی میگه Confirmation Number باید 16 کاراکتر باشه و قبول نمیکنه. این Confirmation Number همون نیست که بعد از سابمیت فرم بهم داد؟!

ممنون میشم راهنمایی کنید

نه. همون کدی رو بزنید که موقعی که می خواستید قبولیتون رو چک کنید زدید.
شماره کیس:*** 2015AS4
تاریخ رویت قبولی:1may
کنسولگری:ankara>ابوظبی
تعداد افراد منظور در کیس :1
کارنت شدن کیس: january 9
مصاحبه: هفته آخر MARCH
دریافت کلیرنس:قسمت نشد.
دریافت ویزا:2 آپریل ساعت دو بعد از ظهر Smile
ورود به آمریکا:22 می
دریافت گرین کارت:40 روز بعد
جمع تقریبی هزینه‌ها: خیلی !!!

تشکر کنندگان: farslm ، A_A
(2014-08-22 ساعت 12:47)aidaz نوشته:  
(2014-08-22 ساعت 12:44)farslm نوشته:  سلام
من تو این سایت

ممنون میشم راهنمایی کنید

نه. همون کدی رو بزنید که موقعی که می خواستید قبولیتون رو چک کنید زدید.

ممنونم درست شد Smile
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان