کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
یکی میشه بگه تمام ۲۵۰۰ کیس مصاحبشون تو ماه اکتبر هست یا نه ؟ ممکن نوامبر باشه ؟ من هنوز هیچ کاری نکردم تقریبا‌!! استرس گرفتم
کیس نامبر: 2XXX // سفارت: آنكارا // مصاحبه نوامبر // سربازى : س // اخرين آپديت واقعى ١٩ مى //

بازمانده لاتارى ٢٠١٥
تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 00:06)vahid1432 نوشته:  
(2014-08-16 ساعت 23:40)behdadK نوشته:  لطفا موضوعات در تاپیک مرتبط با خودش پیگیری بشه. تاپیک انتظار برای مصاحبه به همین منظور ساخته شده . پست های نامرتبط این دفعه عدم تایید میشه اما در صورت تکرار اخطار داده میشه

خب مدیر عزیز ما دقیقا نمیدونیم که موضوعی که میخوایم مطرح کنیم مربوط که کجا میشه و اینکه همچین تاپیکی هست یا نه؟ و اینکه بعضی از تاپیک ها اونقدر طولانی هست که از حوصله ما خارج هست که بخوایم همه رو بخونیم.
مثلا موضوعی رو که من مطرح کردم و مربوط به تغییر زمان مصاحبه بود رو شما حدف کردید.
و اینکه معمولا بچه ها اعلام می کنند که موضوع مطرح شده مربوط به کدام تاپیک هست و همه هم سعی می کنند که موضوعشون رو اونجا مطرح و پیگیری کنند.
ممنون میشم اگه حذف نکنید.
امیدوارم جسارت نکرده باشم.:)

قربان تاپیکی داریم با موضوع تغییر زمان و مکان مصاحبه در همین تالار برای موضوع شما که پیدا کردنش فکر نکنم 5 ثانیه هم وقت بگیره
یا تاپیکی داریم با عنوان انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری مجددا در همین تالار که مربوط به نامه دوم به بعد هست.
دوست عزیز متاسفانه اکثر پست هایی که در این تاپیک به اشتباه زده میشه ناشی از خودخواهی شخصی است و لاغیر. متاسفانه یاد گرفتیم هر جایی که میتونیم کارمون رو پیش ببریم. چه در دنیای مجازی چه واقعی.
بله خیلی راحته جایی که 2 نفر صحبت میکنند و بحث گرمه شما هم سئوالتون رو بپرید وسط و بپرسید و احتمالا هم سریع جواب بگیرید. اما کسی فکر نمیکنه که فردا روزی که شخصی بخواد جواب مرتبط به تاپیک رو پیدا کنه چقدر بیشتر باید بگرده. مشکل خودمون حل بشه بقیه اهمیتی ندارند.
هر کدوم از دوستان باید بدونند که اگر از نظر خودشون نسبت به دیگران در اولویت هستند و محق از نظر بنده هیچکس به دیگری برتری نداره و اگر رفتاری کنند که باعث ضایع شدن حق و ایجاد زحمت برای دیگران بشه باهاشون برخورد میشه. اگر در یک چراغ قرمز همه بخوان وضعیت خودشون رو بهینه کنند چهارراه گره میخوره اما اگر همه به قوانین چراغ احترام بگذارند همه در اسرع وقت به مقصد میرسند.
امیدوارم این اخطار شفاهی مجدد برای دوستان نتیجه بخش باشه و مجبور نشیم از ابزار مدیریتی استفاده کنیم:cool: ;)
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
میگن خدا به یه بابایی میگه هر آرزویی داری من برآورده میکنم. فقط یک شرط داره هر چی به تو میدم دو برابرش رو به همسایه ات میدم. طرف فکر میکنه و میگه یک چشمم رو کور کن!
حالا چرا همش میخواهید به شما بدهند و آیندگان حسرتش رو بخورند؟ آرزو کنید که از این به بعد همه راضی باشند. یاد بگیریم برای همه خوبی را بخواهیم نه برای خودمان خوبی و برای بقیه بدی را! به امید روزی که حسد از دل همه ما ایرانی ها بیرون برود
کیس نامبر: 2015AS2XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت: 8 سپتامبر> مصاحبه : نوامبر> کلیر: فوریه|| تعداد اعضای کیس: دو نفر || مقصد : هیوستون Big Grin
(2014-08-17 ساعت 02:55)satanicboy1 نوشته:  یکی میشه بگه تمام ۲۵۰۰ کیس مصاحبشون تو ماه اکتبر هست یا نه ؟ ممکن نوامبر باشه ؟ من هنوز هیچ کاری نکردم تقریبا‌!! استرس گرفتم

الزاما نه ممکن است تو ماه نوامبر باشه - در نامه دوم که چک بکنید تاریخ ، ساعت ، تعداد نفرات به اسم و محل مصاحبه مشخص گردیده . شما از الان واکسن ها و ترجمه هایی که لازم است را انجام دهید . دیر نشده و استرس نداشته باشید .
کیس نامبر2013: 2013AS90xx ‫(4 نفر)
- دیدن قبولی: ٢ می 2012
سفارت: آنکارا   - مصاحبه : دوم  2013 July  -  (بازمانده 2013)   ویزا صادر نشد 20 سپتامبر سهمیه ایرانیها پر شد .

کیس نامبر 2015 :  84xx ) باز هم جاموندیم - تا 7650 اعلام شد .)

کیس نامبر 72xx : 2017
تاریخ مصاحبه : هفته اول JUN - سفارت ایروان
به خانم و بچه ها یک ضرب ویزا دادند . من AP و فرم شش سوالی .
تاریخ آپدیت : 25 Aug.  تاریخ ویزا و دریافت پاسپورت : 29Aug
بالاخره بعد از سه با قبولی ویزا رو صادر کردند  Big Grin
تشکر کنندگان: lighter ، pari pariaaa ، salar5452 ، satanicboy1 ، A_A
سلام
بنده کیس نامبر زیر 250 هست .
به دلیل اینکه شناسنامم عکسش خیلی قدیمی بود و باچهره فعلیم زمین تا اسمون فرق میکرد و نوشته هاش خراب شده بود اونو دادم برا تعویض . حدودا 20 روز دیگه به دستمم میرسه . ایا اون تاریخ بدم ترجمه دیر نیست .
اساتید به نظرتون با توجه به کیس نامبر من کی میرم برای مصاحبه ؟
راستی ایا جایی نوشته (سایت سفارتی یا ....) نیاز به مهر دادگستری نیست ؟
با چه شماره ای باید چک کرد تو سایت dvlottary ? هر عددی بود زدم ؟

تشکر کنندگان:
(2014-08-17 ساعت 12:32)bogey نوشته:  سلام
به دلیل اینکه شناسنامم عکسش خیلی قدیمی بود و باچهره فعلیم زمین تا اسمون فرق میکرد و نوشته هاش خراب شده بود اونو دادم برا تعویض . حدودا 20 روز دیگه به دستمم میرسه . ایا اون تاریخ بدم ترجمه دیر نیست .

سئوالتون رو در بخش انتظار برای مصاحبه بپرسید دوستان جواب میدن. ندادن خودم در خدمت شما هستم.
امضا رو هم تکمیل کنید بد نیست
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، Sara_lphmkf
(2014-08-17 ساعت 12:32)bogey نوشته:  سلام

نگران نباش ترجمه 2 روز بیشتر طول نمیکشه- مهر دادگستری نمیخواد -
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: hamidrezamg
امیدوارم همگی شما روزگاری بهتر از بچه های 2014 داشته باشید که جز استرس هیچ چیز دیگه ای ندارند دوستان عزیز به هیچ عنوان مصاحبه های خود را عقب نندازید سعی کنید هر طور شده برید چون اگر کلیرنس خوردید ، وقت کافی داشته باسید الان یک لشگر از کلیرنس های 2014 موندن پشت در سفارت ها هیچ سفارتی هم خبری بهشون نمیده ، پس شما از تجربه ما ها استفاده کنید سعی کنید هر چیز رو در زمان دقیق خودش انجام دید الان فقط مدارک ترجمه و واکسن ها را کامل کنید به امید این که همه شما ها یکضرب بگیرید
SadSad:خدایا امیدم فقط به توست ، برنده اصلی خودم، تعداد نفرات 2 نفر، رویت قبولی 1 می 2013، تاریخ مصاحبه 6 می، خودم ویزا یکضرب گرفتم و همسرم به خاطر سربازی کلیر خورد، سفارت ایروان، آپدیتها،6 می ،8می ،12جولای (باایمیل )، 8 آگوست،15آگوست صبح و15 آگوست بعداظهر کیس نامبر**55 ایروان - رفتم امریکا برای همسرم اقدام کردم و برگشتم الان هم نامه I -797 اومده - واریز مبلغ 120$ و واریز مبلغ 320$ در حال تکمیل فرم i-864 سفارت جدید ایروان
تشکر کنندگان: hamidrezamg ، salar5452 ، rbrb-2015 ، r.bazargan ، babak12 ، aghamilad ، ریحانا ، H Pier ، Rooz ، A_A ، lighter ، sadegh25 ، puryapurya
یک سوال ؟ کیس نامبر5000 کی وقت مصاحبه داره؟
تشکر کنندگان:
لينك زير رو براتون كپي مي كنم، ليست تايپيك هاي مخصوص ٢٠١٥ ايهاست،
http://www.mohajersara.com/forum-96.html
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: atlantis770
(2014-08-18 ساعت 00:52)gonabad نوشته:  یک سوال ؟ کیس نامبر5000 کی وقت مصاحبه داره؟

اگر مثل سال قبل باشه كه مطمئنا نيست مارچ يا آپريل، پيشنهاد مي كنم شمااز حالا به فكر آماده كردن مدارك باشي و وقتي هم كارنت شدي حدود دو ماه وقت براي آماده شدن براي مصاحبه داري،
شماره کیس: ***2014AS0006 نفرات: تنهام سفارت : آنکارا تغيير كرد به ايروان تاریخ مصاحبه: هفته سوم مي ویزا: كليرنس. آپديت هاي بعد از مصاحبه: ٢٠ مي، ٢٢مي، ٢٤مي، ١٣ آگوست، ١٤ آگوست . با ايميل: ٢٢ جون، ٢٣ جون، ٩ جولاي، ١٦ جولاي، ١آگوست،
تشکر کنندگان: babak12 ، A_A ، shahriar2002 ، soli asali
قربان این فروم سرچ داره که بالای فروم گذاشته و از طریق گوگل و ساده سرچ میکنه. همه عزیزان هم در این فروم میگردند و سئوالات رو در بخش مربوطه مطرح میکنند. کلا فروم 2015 سرجمع 15 تا تاپیک نداره . کافیه یه بار از اول تا آخر عنوان رو بخونین که کاملا گویاست میفهمید کجا باید سئوالتون رو مطرح کنید.
تشکر کنندگان: atlantis770 ، shahriar2002 ، Samia ، A_A ، rbrb-2015 ، puryapurya ، سوین
(2014-08-18 ساعت 12:50)atlantis770 نوشته:  behdadK جان.
عزیزم ببخشید اگر گاهاً به قول شما موضوع نامربوط اینجا عنوان میکنم!
خب راستش من واقعا نمیدونم چطور میتونم رومهای مربوط به تاپیکهای مختلف رو پیدا کنم.
واسه همینم اینجا سوالاتمو میپرسم که جواب بگیرم.

با سلام

دوست عزیز حتما از سرچ استفاده کنید . زدن پست نامربوط و خارج از بحث تاپیک باعث اخطار میشه

شما اگر دقت فرمایید توی همین تاپیک های 2015 نوشته شده آموزش جستجو در انجمن
در ایـــــــــن لینک

موفق باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: A_A ، babak12 ، atlantis770
(2014-08-18 ساعت 00:57)Sara_lphmkf نوشته:  
(2014-08-18 ساعت 00:52)gonabad نوشته:  یک سوال ؟ کیس نامبر5000 کی وقت مصاحبه داره؟

اگر مثل سال قبل باشه كه مطمئنا نيست مارچ يا آپريل، پيشنهاد مي كنم شمااز حالا به فكر آماده كردن مدارك باشي و وقتي هم كارنت شدي حدود دو ماه وقت براي آماده شدن براي مصاحبه داري،

اگه رو همین رویه برن جلو فروردین !
خودتون رو با ما مقایسه نکنید !! Sad ما نسل سوخته ی لاتاری بودیم به ابلفضل
[font=Tahoma]منتظرسرا عضو سبز میپذیردCool
[/font]
[font=Verdana]
کدام کشورها برای سفر نیاز به ویزا ندارند
[/font]

تشکر کنندگان: A_A ، rbrb-2015 ، babak12 ، Mahmood129 ، janatirad
سلام دوستان عزیز

ضمن آرزوی موفقیت برای تک تک شما عزیزان .

8 پست غیر مرتبط با موضوع تاپیک حذف گردید .

لطفا قوانین را مرور بفرمایید و از قسمت سرچ بالای انجمن هم حتما استفاده کنید . هر مساله ای هم در تاپیک مختص خودش پیگیری فرمایید . بعضی دوستان هم یک پست را 3 - 4 بار میزنن اونم در چند تاپیک ...

این موارد دیده بشه متاسفانه اخطار داده میشه و تکرار مجدد باعث محرومیت کاربر میشه .

از تمام دوستان عزیزی که زحمت میکشن و به این عرض بنده توجه مبکنند سپاسگزارم

با تشکر

اهورایی باشید
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: babak12 ، shahriar2002 ، areb1356

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان