کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام دوستان عزیز
1255 کیس تا شماره کیس 5950 قراره تو سه سفارت مربوط به ایرانی ها بروند مصاحبه یا رفته اند
1255 کیس که به عبارتی می شود 2520 نفر
916 نفر وبزا برایشان صادر شده تا تاریخ یکم ماه می
716 نفر هم AP خوردن که پرونده هاشون در حال بررسی هست
23 نفر هم کلا رد شدن به دلیل نقض مدارک یا اشتباه در ثبت نام
ایرانیها می تونن تا 3700 ویزا را بدست بیاورند که همون احتساب 7% می باشد. با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که در بهترین حالت که تمام افرادی که تا کیس نامبر 5950 هستند ویزا بگیرند بازم 1200 تا ویزای خوشگل می مونه برای کیسهای ایرانی 6000 تا 9000
از یک طرف دیگه خیلی راحت میشه فهمید به همون دلایلی که همه میدونیم کیسهایی که AP خوردن خیلیهاشون نمیتونن از این مرحله رد بشن و بازم ویزاهای زیادی میمونه واسه بقیه. من واسه کسی بد نمیخام کاش این اتفاق توی نپال نمی افتاد و این همه ادم کشته نمیشدن اما خوب متاسفانه حدوده 7000 نفر اونجا مردن حدوده همین تعداد زخمی و مجروح شدن و تقریبا تمام خانه ها خراب شده و همین موضوع وضعیت تاسف باری از شرایط مردم نپال نشان میده همه میدونیم نپال یکی از قولهای آسیا توی تموم کردن ویزاها هست و با این شرایط ویزاهای باقیمانده از مردم نپال میرسه به بقیه مردم آسیا و یجورایی ویزاهای پارسال که به اونها رسید امسال قراره به ما ایرانیها برسه و هزار و یک پیش آمد دیگه ای که قابل پیش بینی نیست پس اصلا خودتون را ناراحت نکنید و نگران نباشید اینم جزئی از زندگی شما هست.
دوستانه بگم خوده زنگی هم یک فرصته ما میتونیم از فرصتمون استفاده کنیم میتونیم هم مدام نق بزنیم بخاطر مشکلات اما کسایی موفق هستند که به هدفشون فکر کنند و واسش تلاش کنند پس نگران نباشید و واسه آینده تلاش کنید.
من به شخصه خیلی خوشبینم و امیدوارم همه به آرزوهاشون برسند.
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
(2015-05-08 ساعت 14:29)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان عزیز
1255 کیس تا شماره کیس 5950 قراره تو سه سفارت مربوط به ایرانی ها بروند مصاحبه یا رفته اند
ایرانیها می تونن تا 3700 ویزا را بدست بیاورند که همون احتساب ۷% می باشد. با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که در بهترین حالت که تمام افرادی که تا کیس نامبر 5950 هستند ویزا بگیرند بازم 1200 تا ویزای خوشگل می مونه برای کیسهای ایرانی 6000 تا 9000
از یک طرف دیگه خیلی راحت میشه فهمید به همون دلایلی که همه میدونیم کیسهایی که AP خوردن خیلیهاشون نمیتونن از این مرحله رد بشن و بازم ویزاهای زیادی میمونه واسه بقیه. من واسه کسی بد نمیخام کاش این اتفاق توی نپال نمی افتاد و این همه ادم کشته نمیشدن اما خوب متاسفانه حدوده 7000 نفر اونجا مردن حدوده همین تعداد زخمی و مجروح شدن و تقریبا تمام خانه ها خراب شده و همین موضوع وضعیت تاسف باری از شرایط مردم نپال نشان میده همه میدونیم نپال یکی از قولهای آسیا توی تموم کردن ویزاها هست و با این شرایط ویزاهای باقیمانده از مردم نپال میرسه به بقیه مردم آسیا و یجورایی ویزاهای پارسال که به اونها رسید امسال قراره به ما ایرانیها برسه و هزار و یک پیش آمد دیگه ای که قابل پیش بینی نیست پس اصلا خودتون را ناراحت نکنید و نگران نباشید اینم جزئی از زندگی شما هست.
دوستانه بگم خوده زنگی هم یک فرصته ما میتونیم از فرصتمون استفاده کنیم میتونیم هم مدام نق بزنیم بخاطر مشکلات اما کسایی موفق هستند که به هدفشون فکر کنند و واسش تلاش کنند پس نگران نباشید و واسه آینده تلاش کنید.

سلام
واقعا از صمیم قلب که ماها رو دلگرم میکنی متشکرم

ارزو می کنم که زودتر همه دوستان مهاجرسرایی که منتظر هستن به ارزوهای برحقشون برسن - ShyShyShyShy
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: ebrahim1e ، mojgan m ، sayat ، َalikh ، bahar101 ، mandikhanum ، ریحانا ، مهدی هژ
(2015-05-08 ساعت 14:29)ebrahim1e نوشته:  سلام دوستان عزیز
ایرانیها می تونن تا 3700 ویزا را بدست بیاورند که همون احتساب ۷% می باشد. با یک حساب سر انگشتی میشه فهمید که در بهترین حالت که تمام افرادی که تا کیس نامبر 5950 هستند ویزا بگیرند بازم 1200 تا ویزای خوشگل می مونه برای کیسهای ایرانی 6000 تا 9000
به نظر من یه جای آمار ایراد داره. یعنی از 6000 تا 9000 حدود 2400 ایرانی وجود داره؟احتمالا کیس های بالای 9000 ایرانی هم هست یا تعداد جواب نداده ها زیاده. کلا 2400 نفر برای 6تا9هزار زیاده و یکمی برای من اضطراب ایجاد میکنه. مطلعین امر در این مورد نظر بدن لطفا
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 12:52)Shahram914 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 10:44)houshym نوشته:  دوستان
با اعلام 84000 برنده برای سال ۲۰۱۶ نشون میده که روند کار سفارت و قرعه کشی داره منطقی میشه و با توجه به الکترونیکی شدن فرمها تعداد افراد بیشتری پاسخ میدهند. سال ۲۰۱۴ با 125000 برنده به نظر من بدترین سال در سالهای اخیر بوده و سال ۲۰۱۵ منطقی تر و سال ۲۰۱۶ به نظر بهترین حالت را انتخاب کرده اند. به این ترتیب این روند کارنت شدن هم نشان میدهد که نرخ پاسخ دهی بالاتر از حد انتظار بوده است و بنابراین نسبت به سال ۲۰۱۳ و ۲۰۱۴ روندی کاهشی انتخاب شده است

جناب خواهش مي كنم يكم دقيق تر اطلاع رساني كنيد ٢٠١٤ حدود 140000 نفر برنده اعلام كردند ٢٠١٥ هم 125000 نفر!!!!
با عرض معذرت اشتباه لپی بود منظورم این بود که سال 2014 بسیار زیاد برنده اعلام کردند و به همین خاطر در سالهای بعد به سمت پایین در حال حرکت هستند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mojgan m ، Shahram914 ، bahar101 ، ریحانا
(2015-05-08 ساعت 13:22)َalikh نوشته:  راستش تعداد 84000 تا برا ۲۰۱۶ من که کیسم بالاست رو نگران کرده چون نشون میده امسال وضعیت استقبال خوب بوده و ماها احتمالا حتی کارنت هم نمیشیم اینم از برنده شدن مااااااااا

میتواند این تحلیل درست باشد در سالهای قبل ( یعنی موضوع از 2012 شروع شد که سقف ویزاها کامل نشد) و بنابراین در سالهای بعد به شدت زیادی برنده اعلام شد و الان با توجه به کامپیوتری شدن فرمها و طبیعتا راحت تر بودن دنبال کردن ان فهمیدن که نرخ پاسخدهی بالاتر از 50% است و بنابراین کم کردند ممکن است روند کارنت کردن مانند ماههای قبل همان 500 الی 600 تا باشد
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 14:00)Memolk نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 13:27)َalikh نوشته:  بابا این کی سی سی مارو دق مرگ داد یکی بیاد یه تحلیل امیدوار کننده بده

فکر نمی کنم روند ۲۰۱۶ توی روند کاری ما تاثیری داشته باشه
آره 2016 تاثیری رو 2015 نداره ولی وضعیت استقبال و دریافت ویزا 2015 روی تعداد قبولی 2016 تاثیر میزاره که با این 84000 میشه فهمید امسال اسفقبال خوب بوده
تشکر کنندگان: ariana80 ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-08 ساعت 18:30)َalikh نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 14:00)Memolk نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 13:27)َalikh نوشته:  بابا این کی سی سی مارو دق مرگ داد یکی بیاد یه تحلیل امیدوار کننده بده

فکر نمی کنم روند ۲۰۱۶ توی روند کاری ما تاثیری داشته باشه
آره ۲۰۱۶ تاثیری رو ۲۰۱۵ نداره ولی وضعیت استقبال و دریافت ویزا ۲۰۱۵ روی تعداد قبولی ۲۰۱۶ تاثیر میزاره که با این 84000 میشه فهمید امسال اسفقبال خوب بوده
بلی به نظر تحلیل درستی است
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101
جدی جدی هنوز کامینگ سون نکردنا?!!!
کی میخان کامینگ کنن کی اعلام کارنت!Cool
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum ، ریحانا ، Memolk
(2015-05-08 ساعت 19:47)babisondes نوشته:  جدی جدی هنوز کامینگ سون نکردنا?!!!
کی میخان کامینگ کنن کی اعلام کارنت!Cool

هفته آینده برادر... دو هفته دیگه هم بولتن رو اعلام میکنن Tongue

ببینم این ماه رستگار میشم یا اینکه...
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: bahar101 ، ریحانا ، Memolk
فکر نکنم بولتن ویزا زودتر از چهارشنه بعد بیاد بهتره برگردیم روال عادی تا اون موقع
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 20:35)َalikh نوشته:  فکر نکنم بولتن ویزا زودتر از چهارشنه بعد بیاد بهتره برگردیم روال عادی تا اون موقع

معمولا باید چند روز قبلش کامینگ بزنه که هنوز نزدن!
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان:
(2015-05-08 ساعت 21:11)babisondes نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 20:35)َalikh نوشته:  فکر نکنم بولتن ویزا زودتر از چهارشنه بعد بیاد بهتره برگردیم روال عادی تا اون موقع

معمولا باید چند روز قبلش کامینگ بزنه که هنوز نزدن!
خب دوشنبه میزنه Wink
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101
coming soon به coming late تغییر نام داد.
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: bahar101 ، َalikh ، mandikhanum ، ARSAMNEW
دوشنبه coming soon میزنن ، جمعه آخر شب اعلام میکنن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: mandikhanum ، bahar101
(2015-05-08 ساعت 22:21)omid_bl نوشته:  دوشنبه coming soon میزنن ، جمعه آخر شب اعلام میکنن

قول دادیاSmile
تشکر کنندگان: bahar101 ، Memolk

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان