کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-09 ساعت 09:32)ریحانا نوشته:  جهان هستی
من باید باید ماه جولای(تیرماه) برم مصاحبه
من باید باید این ماه کارنت بشم
در یک جمله باید باید این ماه تا 7000 کارنت کنند.(تحت تاثیر مستند سکرت)

کارنت میشین حتما ، باید کارنت بشین این جزو بایدهاست و حتما اتفاق میفته .
ANKARA-->YEREVAN-Current Date:12 MAY-STATUS:CLEARED
MY DEAR GOD `WE ARE ONLY HOPEFULL`PLEASE HELP AND PROTECT US. PLEASE`PLEASE`PLEASE`...........PLEASE
لاتاری از آغاز تا پایان
118 مهاجرسرا
خدایا عاشقتم
درآغوشم بگیر ازخودرهایم کن --- گرفتارسکوتم من صدایم کن
[/align]
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، ریحانا ، babisondes ، Memolk ، 123a ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، mandikhanum

بکن ۷۰۵۰ که ما هم دعات کنیم Smile
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، areb1356 ، mandikhanum
(2015-05-09 ساعت 10:52)omid_bl نوشته:  

ما هم امیدواریم بالای 7000 باشه ولی یه امید دیگه که مهمتره اینه که حداقل روال پیشرفت ماه های قبل رو ادامه بدن اول چون با نرخ برندگان 2016 نتیجه میگیریم که اوضاع خیلی خیلی داره طبق روال منطقی جلو میره
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، babisondes ، Memolk ، bahar101
(2015-05-09 ساعت 10:52)omid_bl نوشته:  

ما که بخیل نیستیم اصلا 7500 خوبه؟
تشکر کنندگان: babisondes ، Memolk ، bahar101
دیگه داره خسته کننده میشه !!
من خودم بمب انرژی مثبتم و صد درصد مطمئنم که ویزامو میگیرم ولی زیادیه یه چیزی ، مزش رو از بین میبره .

الان دقیقا یک سال گذشت و ما هنوز مصاحبه نرفتیم !!!
انتظارش منو پیر کرده
هی خدا خدا کنی که بیستم ماه برسه و منتظر کارنتی باشیم که این ماه دیگه کامینگ سونش هم دیر اومد .

فقط خسته شدم .... خسته .....
دارم تو افق محو میشم !!!!
--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، ariana80 ، babisondes ، Memolk ، bahar101 ، sayat ، ARSAMNEW ، mandikhanum

حالا که پای جهان هستی اومد وسط

ما هم می گیم 8500 بشه همگی دور همی بریم مصاحبه WinkWinkWinkBig Grin
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: َalikh ، ریحانا ، babisondes ، Memolk ، bahar101 ، sayat ، Hamraaz Jng ، mandikhanum

داستان مسافرت به انکارا با قایق از تهران ،

کلید اسرار این قسمت اعلام کردن کارنتی های جدید Smile
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: ریحانا ، Memolk ، bahar101 ، sayat ، ARSAMNEW ، mandikhanum
به امید اینکه شاید سیمون پیش بینی اش را بالاتر برده باشه به سایتش سر زدم ولی نظرش بر همون 6700 باقیست ضمن اینکه میگه زلزله نپال میتونه سرعت کارنتی ها را پایین بیاره و باید ببینیم چطور آنرا مدیریت می کنند.همش میگه WAIT AND SEE نمیدونه که ما چه حالی داریم و حرفش هم برامون شده آیه.
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: َalikh ، Memolk ، babisondes ، bahar101 ، shahin2737 ، mandikhanum
(2015-05-09 ساعت 12:27)rezasadeghi نوشته:  دیگه داره خسته کننده میشه !!
من خودم بمب انرژی مثبتم و صد درصد مطمئنم که ویزامو میگیرم ولی زیادیه یه چیزی ، مزش رو از بین میبره .

الان دقیقا یک سال گذشت و ما هنوز مصاحبه نرفتیم !!!
انتظارش منو پیر کرده
هی خدا خدا کنی که بیستم ماه برسه و منتظر کارنتی باشیم که این ماه دیگه کامینگ سونش هم دیر اومد .

فقط خسته شدم .... خسته .....
دارم تو افق محو میشم !!!!
--> به امید ویزای یکضرب <--

واسه ما یازده ماه گذشته Smile
۸ جون سایتو چک کردیم
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، rezasadeghi ، bahar101 ، mandikhanum
سلام بچه ها خوبین دوسه روز نت داشتم از همه جا بیخبرم 2016 کسی سراغ دارین برنده شده باشه
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان:
(2015-05-09 ساعت 13:12)مهدی هژ نوشته:  سلام بچه ها خوبین دوسه روز نت داشتم از همه جا بیخبرم ۲۰۱۶ کسی سراغ دارین برنده شده باشه
اره بابا برو 2016 میبینی چه خبره
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، Memolk ، bahar101 ، ریحانا
(2015-05-08 ساعت 23:39)shahin2737 نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 18:25)houshym نوشته:  
(2015-05-08 ساعت 13:22)َalikh نوشته:  راستش تعداد 84000 تا برا ۲۰۱۶ من که کیسم بالاست رو نگران کرده چون نشون میده امسال وضعیت استقبال خوب بوده و ماها احتمالا حتی کارنت هم نمیشیم اینم از برنده شدن مااااااااا

میتواند این تحلیل درست باشد در سالهای قبل ( یعنی موضوع از ۲۰۱۲ شروع شد که سقف ویزاها کامل نشد) و بنابراین در سالهای بعد به شدت زیادی برنده اعلام شد و الان با توجه به کامپیوتری شدن فرمها و طبیعتا راحت تر بودن دنبال کردن ان فهمیدن که نرخ پاسخدهی بالاتر از 50% است و بنابراین کم کردند ممکن است روند کارنت کردن مانند ماههای قبل همان 500 الی 600 تا باشد
بشینین هی واسه همدیگه تحلیل نا امید کننده بدین.ما هم که کلا شادی داره از گوشامون میزنه بیرون. با این تحلیل ها یکم متعادل میشیمSad
(البته تحلیلتون درسته)

عجبببببببب ShyShyولی با این وجود نه ناامید میشیم نه ناراحت خدا تا الانش با ما بوده از این به بعد هم هست
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، sasanoush ، ریحانا ، Hamraaz Jng ، mandikhanum
(2015-05-09 ساعت 12:57)ریحانا نوشته:  به امید اینکه شاید سیمون پیش بینی اش را بالاتر برده باشه به سایتش سر زدم ولی نظرش بر همون 6700 باقیست ضمن اینکه میگه زلزله نپال میتونه سرعت کارنتی ها را پایین بیاره و باید ببینیم چطور آنرا مدیریت می کنند.همش میگه WAIT AND SEE نمیدونه که ما چه حالی داریم و حرفش هم برامون شده آیه.
نگووووووووووووووو گریه ام میگیره

تشکر کنندگان: Memolk ، bahar101 ، shahin2737 ، ARSAMNEW ، ریحانا ، Hamraaz Jng
میگم بیاین تا بولتن سپتامبر فقط امید به هم بدیم بقول ریحانا شاید کاینات حرف مارو گوش کرد و شد
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، ریحانا ، bahar101 ، shahin2737 ، Hamraaz Jng ، aa-tt ، mandikhanum
(2015-05-09 ساعت 13:26)َalikh نوشته:  میگم بیاین تا بولتن سپتامبر فقط امید به هم بدیم بقول ریحانا شاید کاینات حرف مارو گوش کرد و شد
موافقا لایک کنن و پیشبینیهای خوب بکنن هر کیم حرف نا امیدی زد رتبه منفی بدن ( این اخری شوخی کردم khalilkhah میشه -1000)

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان