کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-05-11 ساعت 22:33)rezasadeghi نوشته:  اعصاب نزاشتن واسه ادم .
اخه این چه سوالاییه میپرسن .
اَه اَه
یکی بپرسه چرا انقدر کم کارنت میکنن !!!

ساراگرو فقط درحال پيچوندنه...اولين سوال درمورد همين موضوع بود ولي اصلا درست جوابش نداد.تو اينستاگرام ازش سوال كردم .منتظرم ببينم جواب ميده...
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: َalikh ، aydin-j ، mandikhanum ، bahar101
(2015-05-11 ساعت 22:55)salar5452 نوشته:  
اَه اَه

ساراگرو فقط درحال پيچوندنه...اولين سوال درمورد همين موضوع بود ولي اصلا درست جوابش نداد.تو اينستاگرام ازش سوال كردم .منتظرم ببينم جواب ميده...
آدرسشو بزار منم برم بپرسم
تشکر کنندگان: mandikhanum ، bahar101
من هم اینترنتم هی قطع میشه آنچه گفته طول کلیرنس برای یک خانمی که ۷ آپریل رفته مصاحبه گفت پروسه کلیرنس ۶ تا ۸ هفته طول میکشه
بیش ازیکسال نمی توانیدخارج از آمریکا باشید.

ا
ترس می تواند شما را زندانی نگهدارد و امید می تواند شما را آزاد نماید.
fear can hold you prisoner. Hope can set you free
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737
زمان با خیلی سوالات پیش پاافتاده به هدررفت و بعضی سوالات هم که بنظر می رسید ساراگرو به درستی متوجه آنها نمیشد که جواب مرتبط بدهد
شماره کیس:***6>کنسولگری:آنکارا»ایروان > تعداد افراد:3 نفر >مصاحبه:July6 نتیجه: خودمAug18 کلیر و همسرم Sep14 ورود:به امیدخدا Nov
سفرنامه من
تشکر کنندگان: shahin2737 ، aydin-j ، mandikhanum ، َalikh ، bahar101
پرو پرو تو چشم همه نگاه کرد و گفت کسایی که پارسال کلیر نشدن خیلی کم بودن !!!!
خیلی برنامه ی ضعیف و به درد نخوری بود .
ما که ادمیم هنوز نتونستیم بریم اونوقت 2 نفر زنگ زدن که سگشونو ببرنن .
پیچوندمون شدید !!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: shahin2737 ، ریحانا ، mandikhanum ، َalikh ، bahar101
(2015-05-11 ساعت 22:58)َalikh نوشته:  
(2015-05-11 ساعت 22:55)salar5452 نوشته:  
اَه اَه

آدرسشو بزار منم برم بپرسم
تموم شد
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان:
یک خوبی برنامه این بود که فکرکنم حداقل فردا را با تجزیه و تحلیل هامون راحتتر سپری می کنیم تا ببینیم بولتون چی میشه
سفرنامه من
تشکر کنندگان: mandikhanum ، bahar101
سارا گرو اطلاعاتش محدوده، اگه هم اطلاعاتی راجع به بولتن داشت هیچوقت اجازه نداشت بگه. روال کاریشون اینه.

من جدا کم آوردم، یازده روز از ماه گذشت یه coming soon هم نزدند. دوستان از تاپیکهای دیگه، اونایی که ویزا گرفتن، اونا که مصاحبه رفتن و منتظر کلییر شدنن، برندگان ۲۰۱۶ لطفا همه بیاین اینجا ما رو دلداری بدین. بچه های این تاپیک مََََظلومن به خدا. هم اکنون نیازمند یاری سبزتان هستیم....
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: ریحانا ، aydin-j ، mandikhanum ، َalikh ، bahar101
(2015-05-10 ساعت 21:40)َalikh نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 17:47)Mahmood129 نوشته:  [quote='sayat' pid='609343' dateline='1431252282']
نميتونم به کسي رتبه بدم:-(

با سلام شما باید تعداد رتبه خودتون به ۵ برسه سپس میتونید به دیگران رتبه دهید دوست عزیز

من یه سوالی دارم نمیدونم کجا مطرح کنم ؟ این قوانین رتبه و افزایش تعداد ستاره ها و ... چیه؟
اقاااا من رتبه هام ۵ شده اما نمیتونم هنوز رتبه بدم ارور میده که رتبه هات کمه چرا ایا
شماره کیس:2015AS78XX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:ایروان > تعداد افراد منظور در کیس :2نفر > ارسال فرمهای سری اول: 19 may > آپدیت فرمهای سری اول: oct
کارنت شدن کیس: : > دریافت نامه دوم : : > مصاحبه:

خدايا
قسمت و حكمت بماند براى آنهايى
كه دركش ميكنند
براى من فقط معجزه كن ......
تشکر کنندگان:
(2015-05-11 ساعت 23:04)ریحانا نوشته:  زمان با خیلی سوالات پیش پاافتاده به هدررفت و بعضی سوالات هم که بنظر می رسید ساراگرو به درستی متوجه آنها نمیشد که جواب مرتبط بدهد

بنظر من متوجه مي شد ولي عمدا جواب نمي داد.
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ریحانا ، mandikhanum ، bahar101
به نظرم فهمیدم چرا اکثر ایرانیا اف بی ای چک می خورن چون افیسر هایی که به فارسی مصاحبه می کنن همشون مثل سارا گروی اینقدر به فارسی مسلط هستن Big GrinBig GrinBig GrinBig Grinکه تمام جوابای ما رو اشتباه متوجه میشن از طرف هر چی سوال میکردن یه چیز دیگه جواب میدادSadSadSadSadSad
شماره کیس: 7XXX تاریخ رویت قبولی:1 MAY کنسولگری : ایروان تعداد افرادمنظور در کیس :2 ارسال فرمهای سری اول:24 May کارنت شدن کیس: June مصاحبه:12 august دریافت کلیرنس: آخرین آپدیت ۱۴ آگوست دریافت ویزا: ورود به آمریکا: دریافت گرین کارت: جمع تقریبی هزینه‌ها:
تشکر کنندگان: mel ، aydin-j ، ریحانا ، mandikhanum ، َalikh ، bahar101
اخه مگه میشه جواب رو ندونه ؟؟
طرف صبح تا شب کارش اینه دیگه .
نفر اول پرسید چرا لاکپشتی کارنت میکنید که اصلا جواب نداد !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: ریحانا ، mandikhanum ، bahar101
باور کنید خیلی بچه های این فروم از سارا گرو بیشتر می دونند.ایشون فقط یه کلیاتی از کار می دونند تو جزئیات ضعیف اند.
تشکر کنندگان: ریحانا ، shahin2737 ، L_haam ، bahar101 ، m.ghoreishi
آن دوستانی که برنامه را کامل دیدند میشه مختصر بنویسند آنچه مربوط به ۲۰۱۵ ای هاست چی بود؟!؟!
سفرنامه من
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، Mahboy
من زنگ زدم به برنامه سوال بپرسم درباره کارنتی و کلیرنس پشت خط گفتن این سوال جواب داده شده منم اصرار کردم می خوام در مورد زمان کلیر شدن در روز های پایانی بپرسم گفتن باشه . موقعی که نوبتم شد سوال رو بپرسم همون موقع قبلیه سوال در مورد کلیر در روزهای آخر رو پرسید که سارا جواب داد در ماه های آگست و سپتامبر عده بیشتری روی پرونده های کلیر کار می کنن تا زودتر کلیر کنن منم تشکر کردم و انصراف دادم . در مورد کارنتی های ماه اصلا متوجه نمیشد یعنی چی
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: L_haam ، aydin-j ، َalikh ، bahar101 ، Mahboy ، ریحانا

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان