کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
دوستان ویزا بولتن اومد
تا 6850
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
هورااعلام شد،ماهم رفتيم٦٨٥٠
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تبریک به تمام دوستان کارنت شده.
با آرزوی گرفتن ویزای یکضرب برای همه عزیزان
6850 بنظرم عدد خوبی بود
کیس نامبر: ***6 | تعداد افراد کیس: 2نفر | ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست | سفارت:ابوظبی | کارنت: 11 می | نامه دوم: 20 می | مصاحبه نیمه دوم جولای
تشکر کنندگان: L_haam ، Memolk ، babisondes ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، mojgan m ، Alex 2014 ، Kaveh ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33
هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا کارنت شدیم
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: L_haam ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، Alex 2014 ، Hamraaz Jng ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33 ، khalilkhah
کد پی‌اچ‌پی:
هورااعلام شد،ماهم رفتيم....تا٦٨٥٠ 
هرچه خدابخواهدهمان خواهدشد
تشکر کنندگان: mojgan m ، Alex 2014 ، Hamraaz Jng ، ریحانا ، bahar101
واقعا شوک کننده بود که کامینگ سون نزده یهو بولتن رو اعلام کردند.سوپرایز خوبی بود. تبریک میگم به همه کسانی که کارنت شدند. با آرزوی ویزا برای همه، چه کسانی که کارنت شدند چه دوستانی که قراره کارنت بشن Smile
کیس نامبر: ***201500006 ، تعداد افراد کیس: 2نفر، برنده اصلی همسرم، ارسال فرمهای اولیه: 23آگوست، سفارت:ایروان->ابوظبی، ویزا یکضرب/ منتظرسرای2015
تبریک به اونایی که کارنت شدند.6850

امیدوارم ریحانا شده باشه. ما هم رفتیم آگوست.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 19 می> کارنت:ژوئن > مصاحبه : هفته سوم آگوست || تعداد اعضای کیس: یک نفر > دریافت ویزا:
تشکر کنندگان: L_haam ، َalikh ، Memolk ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، mojgan m ، Hamraaz Jng ، hamed shayan ، ریحانا ، bahar101 ، farrokh33
امیدوارم زمان اعلام کارنتی های جدید با امضا من منطبق باشه تا نظمی که بوجود اوردم بهم نخوره ، اثلا هوسلح اثلاه امذا مو ندارمBig Grin۰
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: َalikh ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، mojgan m ، Hamraaz Jng ، fati.d ، bahar101 ، farrokh33
دیدین گفتم اینبار یکهو بولتنو میزنن
رتبه فراموش نشه
تشکر کنندگان: L_haam ، ARSAMNEW ، mojgan m ، Hamraaz Jng ، fati.d ، bahar101 ، farrokh33
(2015-05-12 ساعت 00:32)َalikh نوشته:  دیدین گفتم اینبار یکهو بولتنو میزنن
رتبه فراموش نشه

اینکه واسه نپال از الان کات اف زدن هم خبر خوبیه
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: L_haam ، َalikh ، ARSAMNEW ، mojgan m ، bahar101 ، farrokh33
دقیقا گفته بودم 6850 همونم شد !!!!! به مدیر هم رتبه بدید Big Grin
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

من هم داشتم به ریحانا جون فکر می کردم ریحانا جون بیا ببینم کارنت شدی؟؟
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Alex 2014 ، fati.d ، bahar101 ، farrokh33
خوب منم كارنت سدم ميريم مرحله بعد تا كى غول آخرش بكشيم و با پسر تو قلعه ازدواج كنيم Smile))

کیس نامبر: 2015AS61XX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 18 می2014> کارنت: 11 می > مصاحبه : 30 جولای و ویزای یکضرب> دریافت ویزا: 2 آگوست> مقصد: لس آنجلس || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes ، َalikh ، Memolk ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، mojgan m ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، farrokh33 ، khalilkhah
به قول بچها هورااااااااBig Grin ماهم کارنت شدیمShy
به ریحانا تبریک میگم که دیگه خیالش راحت شد .
به بقیه هم تبریک میگم. ما میریم اتاق بغلدستی Tongue[/code]
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Memolk ، ARSAMNEW ، m.ghoreishi ، mojgan m ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، fati.d ، farrokh33 ، shahin2737 ، khalilkhah
برای آرزوی موفقیت و کامیابی برای تمامی دوستان کارنت شده
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، babisondes ، Memolk ، areb1356 ، ARSAMNEW ، mojgan m ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، farrokh33

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان