کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
سلام
ما هم هستیم. **85
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bia2mob ، styvan ، Hamraaz Jng ، bahar101
دوستانی که تازه دارن رویت میشن لطفا امضاتون رو کامل کنید
منم که همیشه هستم. روزی نیست که پنج بار به این تاپیک سر نزنم
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: bia2mob ، shahin2737 ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-10 ساعت 21:40)َalikh نوشته:  
(2015-05-10 ساعت 17:47)Mahmood129 نوشته:  [quote='sayat' pid='609343' dateline='1431252282']
نميتونم به کسي رتبه بدم:-(

با سلام شما باید تعداد رتبه خودتون به ۵ برسه سپس میتونید به دیگران رتبه دهید دوست عزیز

من یه سوالی دارم نمیدونم کجا مطرح کنم ؟ این قوانین رتبه و افزایش تعداد ستاره ها و ... چیه؟

(2015-05-12 ساعت 19:30)parastoo23 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 16:01)Manamehr نوشته:  بچه ها لطفا بیایید چراغ این تاپیکو روشن نگه داریم تا احساس تنهایی نکنیم
۶۸۵۰ به بالایی ها سلاااااام!

سلام،من هم هنوز اینجا هستم.شما تنها نیستید.
کیس نامبر ۷۰xx
تاریخ مصاحبه ۱۴ اگوست انکارا
برنده کیس خودم
همسرم معاف
نتیجه مصاحبه: کلیرنس
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101
(2015-05-12 ساعت 21:43)Soheilkhazaei نوشته:  سلام دوستان ضمن تبريك مجدد به همه كارنتيها راستش نميدونم شايد اينجا جاي اين حرف نباشه ولي ميگم منم منتظر كارنت شدنم هستم ولي در واقع خواهر خانم من الان نزديك به ٤ ماهه كه رفته آمريكا كاليفورنيا شهر ايرواين خونه اي كه اجاره كردن ٨٠ متر ماهي ٢ هزار دلار ميگه هزينه ها اينجا سرسام آوره و زندگي خيلي سخته هنوز نتونستن كار پيدا كنن البته علتش زبانه نه اينكه كار نباشه ولي كلاً وقتي راجع به ريز مسائل زنگي حرف ميزنه ميگه ايران خيلي راحتتر زندگي ميكردم در عين حال ٢ تا از دوستان من هم كه حدود ٢٠ سال آمريكا زندگي ميكردند برگشتن ايران و راضي هستن واقعاً موندم كه چه تصميمي بگيرم

دوست عزیز این مطلب مال تاپیک ام ریکا از خیال تا واقعیته نه این تاپیکی که مختص کساییه که امیدشون به ایندس و تلاش میکنن که انرژی مثبت جذب کنن. در ضمن من حدس میزنم شما جزو کسایی باشین که تو لاتاری برنده نشدین و میخاین روحیه بچهارو تضعیف کنین. ولی اگر غیر از این باشه بهتره یه چنوقتی با خودتون خلوت کنین تا بتونین راه درستو انتخاب کنین، موفق باشیدددد.Cool
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum ، ARSAMNEW ، amin.forouzandeh
ما قصد داشتیم به پیشنهاد Macy یه گروه وایبری درست کنیم که هم اونهایی که با هم میرن مصاحبه همسفر داشته باشن هم یه پایه ای بشه بر دوستی در آمریکا ولی ائنقدر همه محافظه کارن و تفکر توطئه دادن من که بیخیال شدم
تشکر کنندگان: shahin2737 ، babisondes ، Macy ، Hamraaz Jng ، bahar101 ، mandikhanum ، ARSAMNEW
حدس شما اشتباهه كيس من ٧٤٠٠ هست ومثل بقيه هنوز منتظرم تمام تاپيكهارو دنبال ميكنم ولي كمتر مطلب ميزارم ولي از همگي عذرخواهي ميكنم چون تاپيك مطلب اشتباهي انتخاب شد
سپاس از شما

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101
درضمن بنده اصلاً قصدم تضعيف روحيه نبود تنها سوالي كردم كه توقع راهنمايي داشتم

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: shahin2737
سلام من هم هستم
تشکر کنندگان: shahin2737 ، Hamraaz Jng ، bahar101
(2015-05-12 ساعت 21:43)Soheilkhazaei نوشته:  سلام دوستان ضمن تبريك مجدد به همه كارنتيها راستش نميدونم شايد اينجا جاي اين حرف نباشه ولي ميگم منم منتظر كارنت شدنم هستم ولي در واقع خواهر خانم من الان نزديك به ٤ ماهه كه رفته آمريكا كاليفورنيا شهر ايرواين خونه اي كه اجاره كردن ٨٠ متر ماهي ٢ هزار دلار ميگه هزينه ها اينجا سرسام آوره و زندگي خيلي سخته هنوز نتونستن كار پيدا كنن البته علتش زبانه نه اينكه كار نباشه ولي كلاً وقتي راجع به ريز مسائل زنگي حرف ميزنه ميگه ايران خيلي راحتتر زندگي ميكردم در عين حال ٢ تا از دوستان من هم كه حدود ٢٠ سال آمريكا زندگي ميكردند برگشتن ايران و راضي هستن واقعاً موندم كه چه تصميمي بگيرم

کار همه جا هست جنمشو داشته باشی پیدا میشه. مطمینا این دوست عزیز انتظاراتشون بالاست. و زبانم بی تاثیر نیست. پیشنهاد من اینه اگه دلته بری زبانتو خوب کن توقعات هم که بیاد پایین از همون روز اول نمیری خونه متراژ بالا بگیری با یه سویتم کارت را می افته اگه متاهل نباشی. کارم که عیب نیست. به امید بهترین ها
منم 7800
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: babisondes ، Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-12 ساعت 21:35)ladank نوشته:  این ماه که دل ۶ هزاری ها شاد شد ایشالا ماه دیگه تا ۸ هزار بره

من برای دوستانم که کللی شاد شدم اما برای خودم نههه.
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101
سلام من هم ٨٠٠٠ با حرفاي ديشب خانمًگرو كلي نا اميد شدم

تشکر کنندگان:
الهي كه ويزا برسه به همه

(2015-05-12 ساعت 19:46)hb.barmaki نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 19:30)parastoo23 نوشته:  
(2015-05-12 ساعت 16:01)Manamehr نوشته:  بچه ها لطفا بیایید چراغ این تاپیکو روشن نگه داریم تا احساس تنهایی نکنیم
۶۸۵۰ به بالایی ها سلاااااام!

سلام،من هم هنوز اینجا هستم.شما تنها نیستید.

سلام
ما هم هستیم. **84
[IMG][/IMG] salam manam hastam.75___
کیس نامبر:7XXX
تاریخ رویت قبولی:1May2015
کنسولگری:Ankaraبه yeravan
تعداد افراد منظور در کیس :1
ارسال فرمهای سری اول:26 oct
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:10August تغییر کرد به 11 August
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا: ایشالله یکضرب
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
منم زير سايتونمً با **٨٢

تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101
درود بر دوستای منتظر . اصلا و ابدا امیدتون را از دست ندید

کلی ویزا مونده که رو دستتشون مونده Big Grin ایشالا همگی کارنت میشید و ایشالا همگی هم میگیریم و خودم با خیر و خوشی تاپیک را قفل میکنم میریم پی کارمون Wink
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان