کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
ایرانی نمیمونه که کارنت نشه .... اصلا نگران نباشید . حالا میبینید Smile
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: mojgan m ، Shahram914 ، bia2mob ، َalikh ، babisondes ، khalilkhah ، Mahboy ، shahin2737 ، bahar101 ، مهدی هژ
دوستای گلم منم کارنت شدم ولی مرتب اینجا رو چک میکنم تا بولتن بعدی هم اعلام بشه. منم کنارتون هستم.
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
خوب بچه های کیس بالایی خودتونو اماده کنیدبرا کارنتی این ماه به یاری خدا
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: mojgan m ، babisondes ، sayat ، bahar101 ، مهدی هژ ، mandikhanum
سلام دوستان منکه 100درصد ماهه بعد کارنت میشم اما نمیدونم ویزایی میمونه یانههههههههههههه .اما انرزی دارمممممممممم .فقط دوستان این تاپیکو گرم نگه دارید ب امید ویزای یکضرببببببببببببببببببببببببببببببببببب
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: babisondes ، mojgan m ، َalikh ، bahar101 ، areb1356 ، mandikhanum
(2015-05-13 ساعت 18:03)mojgan m نوشته:  دوستای گلم منم کارنت شدم ولی مرتب اینجا رو چک میکنم تا بولتن بعدی هم اعلام بشه. منم کنارتون هستم.

این از خود گذشتگیت منو تحت تاثیر قرار داد Smile
خدا سایتو از سر این تاپیک کم نکنه Big Grin
کیس ۲۰۱۵as۶۳۰۰،  ارسال فرمها: ١٨ جون ٢٠١٤،سفارت خونه: ابوظبی  ، تعداد نفرات:۲ ،کارنت :۱۱ می ٢٠١٥،نامه دوم:.۳۱ می ٢٠١٥،مصاحبه:.۲  جولای،  ویزا :خانوم ۲ جولای، خودم ۲۳ اگست ،ورود به امریکا: 3 نوامبر٢٠١٥. ساکن لس انجلس
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، مهدی هژ ، mandikhanum
دوستان به نظر من كارنتي ماه بعد تا عدد ٨٠٠٠ حداقل اعلام ميشه اينبار ميخام رتبه بگيرم يادتون باشه

با آرزوي ويزاي يكضرب
تشکر کنندگان: mojgan m ، bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-13 ساعت 19:50)Soheilkhazaei نوشته:  دوستان به نظر من كارنتي ماه بعد تا عدد ٨٠٠٠ حداقل اعلام ميشه اينبار ميخام رتبه بگيرم يادتون باشه

ماه قبل که به پیش بینی من رتبه ندادن Sad شمام زیاد دلتو خوش نکن
2015AS45## ●● Yerevan ●● Interview 20 April
بازمانده 2015 بجرم خدمت در سپاه
تشکر کنندگان: bahar101 ، mandikhanum
(2015-05-13 ساعت 19:50)Soheilkhazaei نوشته:  دوستان به نظر من كارنتي ماه بعد تا عدد ٨٠٠٠ حداقل اعلام ميشه اينبار ميخام رتبه بگيرم يادتون باشه

حالا رتبه نمیتونی بدی ولی تشکر که میتونی بکنی حتی یک تشکر هم از کسی نکردی عزیز
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101
با این روند اعلام, فعلا تا حدود 9000 تا آخر لاتری قطعیه
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: Mahboy ، mojgan m ، mcbehnam ، shayan seyfi ، َalikh ، bahar101 ، sasanoush ، مهدی هژ
(2015-05-13 ساعت 19:56)m.ghoreishi نوشته:  

ماه قبل که به پیش بینی من رتبه ندادن Sad شمام زیاد دلتو خوش نکن

من خودم شخصا بهت رتبه دادم بودم. میگی نه؟ برو چک کن Tongue

(2015-05-13 ساعت 19:38)babisondes نوشته:  
(2015-05-13 ساعت 18:03)mojgan m نوشته:  دوستای گلم منم کارنت شدم ولی مرتب اینجا رو چک میکنم تا بولتن بعدی هم اعلام بشه. منم کنارتون هستم.

این از خود گذشتگیت منو تحت تاثیر قرار داد Smile
خدا سایتو از سر این تاپیک کم نکنه Big Grin

سلامت باشید برادر . خدا حفظتون کنه Big Grin
شماره کیس 2015as6500  , رویت قبولی : ۱ may ،ارسال فرمها:25 june، سفارت خونه: تغییر توسط کی سی سی به ابوظبی، تعداد نفرات:1 ،کارنت :11 می  Cool , نامه دوم: 2 جون،  مصاحبه:  15 جولای , ویزا: Tongue ,، آپدیت سیز 15 جولای, آپدیت دوم سیز 29 جولای ,آپدیت سوم سیز 10 آگوست, آپدیت چهارم 13 آگوست ، 14 آگوست.و آپدیت ابوظبی 20 جولای، دریافت ایمیل از سفارت 14 آگوست. دریافت ویزا: 19 آگوست. ورود به آمریکا: 26 اکتبر.
دریافت کارت سوشال سکیوریتی: 5 نوامبر. تاریخ صدور 29 اکتبر
دریافت گرین کارت: 21 نوامبر
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bahar101 ، m.ghoreishi
درود
آقايون و خانمها، اگه آمارگيريه خب من و همسرم هم هستيم ... در انتظار و پراميد ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: shahin2737 ، mcbehnam ، bahar101 ، مهدی هژ ، mandikhanum
(2015-05-12 ساعت 23:07)bidad نوشته:  دوستانی که تازه دارن رویت میشن لطفا امضاتون رو کامل کنید
منم که همیشه هستم. روزی نیست که پنج بار به این تاپیک سر نزنم

دوست عزیز میشه یه فضولی بکنم؟
چرا تا نارچ فرمو پر نکردید؟
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bidad ، bahar101
دوستان عزیز ۶۸۵۰ به بالا سلام
خوبید در چه حالید؟
آیا شما هم مثل ما طی روز لحظاتی امیدوار و لحظاتی ناامیدید؟
اگر اینطوره تنها نیستید!
بیایید برای هم دعا کنیم و انرژی مثبت بدیم
امسال همه ما شانس خوبی داریم مطمئنم
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: shahin2737 ، َalikh ، bahar101 ، areb1356 ، mandikhanum
دیگه روزهای اخره لاتاری ماهاست و فقط ما موندیم .اگر رقم صدگان کیس نامبرتون رو اعلام بکنید هیچ طوری نمیشه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، areb1356 ، مهدی هژ ، mandikhanum
این فضای امیدواری رو دوست دارم
تشکر کنندگان: bahar101 ، areb1356 ، مهدی هژ ، shahin2737

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان