کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
با در نظر گرفتن تاريخ هايي كه بولتن را بيرون دادن معمولا اين اتفاق چه روزي از هفته بوده؟
اگه هميشه اخر هفته خودمان بوده پس براي كم كردن استرس بهتر است تا اون روز بهش فكر نكنيم
انقدر بعدش كار داريم كه بهتر است ادرنالين ها را براي بعدش نگه داريم!!!!!
تشکر کنندگان: َalikh ، ARSAMNEW ، sayat ، nimanoush ، shayan seyfi ، bahar101
کارمندای کی سی سی کم کم دارن میان سر کار بولتن بالای 8500 رو امشب یا فردا شب آپلود کنن Shy
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shayan seyfi ، bahar101 ، Memolk ، Hamraaz Jng
(2015-06-09 ساعت 16:39)َalikh نوشته:  کارمندای کی سی سی کم کم دارن میان سر کار بولتن بالای 8500 رو امشب یا فردا شب آپلود کنن Shy

ایشالا
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، Hamraaz Jng ، r.bazargan
به امید بولتن جدید امشبCool Cool
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
دل تو دلم نبست دیگه !
پیش بینی من : 8400 Smile
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، shayan seyfi ، Hamraaz Jng
(2015-06-09 ساعت 20:57)aa-tt نوشته:  دل تو دلم نبست دیگه !
پیش بینی من : 8400 Smile

حق دارید با اینکه من ماه پیش از این تایپیک رفتم ولی باز هم برای بولتن جدید هیجان دارم...این تایپیک را یه جور دیگه دوست دارم به هر حال 1 سال تموم اینجا بودم امیدوارم بالای 8000اعلام کنن. و کلی تایپیک خلوت بشهWink
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

تشکر کنندگان: Shahram914 ، َalikh ، styvan ، babisondes ، aa-tt ، bahar101 ، shayan seyfi ، Hamraaz Jng
اينجا چرا اينقدر سوت و كوره ؟ همه از استرس ساكت شدن يا كسي ديگه نمونده!!!
بابا پيش بيني كنين اما بالاي ٨٥٠٠ ؛)
تشکر کنندگان: bidad ، salar5452 ، bahar101 ، shayan seyfi ، Hamraaz Jng
همه استرس گرفتن سكوت كردن شايد اينجوري كارنت بشن. Big Grin
ميدونيد سخت ترين قسمت ش كجاست ؟ اون چند ثانيه اي كه ميبيني بولتن اعلام شده روي اسم اون ماه كليك كردي و منتظري تا به جدول ش برسي ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: bidad ، salar5452 ، َalikh ، Macy ، bahar101 ، shayan seyfi ، bia2mob ، Hamraaz Jng
(2015-06-09 ساعت 22:10)َalikh نوشته:  اينجا چرا اينقدر سوت و كوره ؟ همه از استرس ساكت شدن يا كسي ديگه نمونده!!!
بابا پيش بيني كنين اما بالاي ٨٥٠٠ ؛)

اگه رتبه منفی نمیدی(بعد این پیام دیدم رتبه دادین) پیش بینی من 25 تا کمتر یا بیشتر از 8500 تاست(بالای 8500)
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: aaraam ، َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، shayan seyfi ، bia2mob
(2015-06-09 ساعت 22:28)AliReza.Sh نوشته:  همه استرس گرفتن سكوت كردن شايد اينجوري كارنت بشن. Big Grin
ميدونيد سخت ترين قسمت ش كجاست ؟ اون چند ثانيه اي كه ميبيني بولتن اعلام شده روي اسم اون ماه كليك كردي و منتظري تا به جدول ش برسي ...

آخ دقیقا ً !!!!!!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، salar5452 ، styvan ، shayan seyfi ، AliReza.Sh ، Hamraaz Jng
(2015-06-09 ساعت 23:02)aa-tt نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 22:28)AliReza.Sh نوشته:  همه استرس گرفتن سكوت كردن شايد اينجوري كارنت بشن. Big Grin

آخ دقیقا ً !!!!!!

نکنه امشب نزنن بخدا دیگه طاقت ندارم
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: salar5452 ، shayan seyfi ، AliReza.Sh ، Hamraaz Jng
(2015-06-09 ساعت 23:29)bahar101 نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 23:02)aa-tt نوشته:  

آخ دقیقا ً !!!!!!

نکنه امشب نزنن بخدا دیگه طاقت ندارم
پارسال که 9 جون زدن ولی امسال هنوز یه سری کیسها in transit هستن فکر کنم مشغولن دارن اونارو سر و سامون میدن دستشون بنده
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi ، Hamraaz Jng
من فکر کنم پنجشنبه اعلام بشه..مثل ماه پیش

تشکر کنندگان: bahar101 ، shahin2737
(2015-06-09 ساعت 23:43)Memolk نوشته:  من فکر کنم پنجشنبه اعلام بشه..مثل ماه پیش

نه نهايتا فردا شبه
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi ، salar5452
(2015-06-10 ساعت 00:20)َalikh نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 23:43)Memolk نوشته:  من فکر کنم پنجشنبه اعلام بشه..مثل ماه پیش

نه نهايتا فردا شبه
دوستان، ساعت کاری KCC چطوریاست ؟ میخوام بدونم معمولا تا چه ساعتی از هر شب امکان اعلام بولتن هست ؟
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: shayan seyfi

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان