کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-10 ساعت 00:47)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 00:20)َalikh نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 23:43)Memolk نوشته:  من فکر کنم پنجشنبه اعلام بشه..مثل ماه پیش

نه نهايتا فردا شبه
دوستان، ساعت کاری KCC چطوریاست ؟ میخوام بدونم معمولا تا چه ساعتی از هر شب امکان اعلام بولتن هست ؟
تمومه ولی سابقه داره تو اضافه کاری بزنن
تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، shayan seyfi ، shahin2737 ، bahar101 ، salar5452
گذاشتن مثل ماه قبل تو وقت اضافه بزنن
دیگه ادم حس لحظه ای رو داره که قراره نمرات یک امتحان رو بزنن و هی سیستم رو چک می کنی می بینی نزدن
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
(2015-06-10 ساعت 00:50)َalikh نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 00:47)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 00:20)َalikh نوشته:  
(2015-06-09 ساعت 23:43)Memolk نوشته:  من فکر کنم پنجشنبه اعلام بشه..مثل ماه پیش

نه نهايتا فردا شبه
دوستان، ساعت کاری KCC چطوریاست ؟ میخوام بدونم معمولا تا چه ساعتی از هر شب امکان اعلام بولتن هست ؟
تمومه ولی سابقه داره تو اضافه کاری بزنن
تا پنج شنبه نزنن میره برای دوشنبه که حتما اعلام میکنن
کیس:؟؟68 ارسال فرم:24th june مصاحبه:آنکارا
تشکر کنندگان: bahar101
خبرهای خوبی در راه است Smile

کسی جا نمونه ها !!!!
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

حتما تا جمعه این هفته میزنن
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101
دیر تر از سیزدهم اعلام نمیکنند
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، shayan seyfi ، salar5452 ، Memolk
انقدر انتظار و استرس ! :|
یعنی نصف شبم که بیدار میشم چک می کنم .
چه بیخیالی بودمو چی شدم ! :-O
شماره کیس:**76 / رویت قبولی : 3 می / تاریخ ارسال فرم:11 جولای / ادیت فرم و ارسال مجدد : 10 دسامبر / کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 1 نفر / کارنت شدن کیس: 10 جون / مصاحبه: نیمه دوم آگوست/ دریافت ویزا: یکضرب Cool / ورود به آمریکا: :- / دریافت گرین کارت: -

امید ، ایمان ، حرکت ،شهامت ، پشتکار ، صبر ________ هدف ! Rolleyes

تشکر کنندگان: bahar101 ، مهدی هژ ، shayan seyfi ، َalikh ، ARSAMNEW ، salar5452 ، ریحانا ، Memolk
بچه ها اولین کسی که بولتنو بزنه بیاین بقیه رتبه بارونش کنیم

(2015-06-10 ساعت 10:17)Hamraaz Jng نوشته:  انقدر انتظار و استرس ! :|
یعنی نصف شبم که بیدار میشم چک می کنم .
چه بیخیالی بودمو چی شدم ! :-O

ها والا راس میگی اخی چقد گناه داریمBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig GrinBig Grin
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: mbsamani ، Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، bahar101
ماه پیش که دق دادن یهو اعلام کردن واقعا حال بچها رو میفهم ایشالا زودتر بیاد و همه کارنت بشن
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin2737 ، mbsamani ، salar5452 ، مهدی هژ ، Memolk ، Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، bahar101
طبق آخرين اطلاعات جناب سيمون كه در يكي از كامنتا توضيح داده ، بين كيس نامبر6850 تا 10700 حدود 2435 كيس موجوده كه ميشه اين برداشت رو كرد كه اين ماه حداقل كارنتي ها بالاي 8500 باشه
البته ممكنه تعداد كيس ها رو قبلا دوستان گذاشتن ولي گفتم اينجامطرح كنم يه كم از استرس دوستان كم بشه.
بخدا داريم رواااااااااااااااااني ميشيم......
چقدر بي خيال بودم ................ولي استرس كشت مارا.....
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، َalikh ، Memolk ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، bia2mob ، shayan seyfi ، bahar101
[quote='bia2mob' pid='622835' dateline='1433882204']
گذاشتن مثل ماه قبل تو وقت اضافه بزنن
دیگه ادم حس لحظه ای رو داره که قراره نمرات یک امتحان رو بزنن و هی سیستم رو چک می کنی می بینی نزدن
[/quote
این کجا امتحان کجا . امتحان اگه صفر هم بشیم خیالی نیست ولی ایننننننننننننننننننSad
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: Hamraaz Jng ، ARSAMNEW ، shayan seyfi ، bahar101
یعنی امشب اعلام میکنن؟!

(2015-06-10 ساعت 12:17)salar5452 نوشته:  طبق آخرين اطلاعات جناب سيمون كه در يكي از كامنتا توضيح داده ، بين كيس نامبر6850 تا 10700 حدود 2435 كيس موجوده كه ميشه اين برداشت رو كرد كه اين ماه حداقل كارنتي ها بالاي 8500 باشه
البته ممكنه تعداد كيس ها رو قبلا دوستان گذاشتن ولي گفتم اينجامطرح كنم يه كم از استرس دوستان كم بشه.
بخدا داريم رواااااااااااااااااني ميشيم......
چقدر بي خيال بودم ................ولي استرس كشت مارا.....
من نفهمیدم چجوری به این عدد رسیدن؟!
Case number:2015AS76xx
برنده اصلی همسر گرامی! تعداد افراد کیس: ۳ نفر/کارنت: June 10th/محل و تاریخ مصاحبه:ایروان،۲۰آگوست/نتیجه:AP/آپدیتها:۲۰ آگوست،۲۱ آگوست عصر،۱۰ سپتامبر فقط نفر دوم کیس
دریافت ویزا: هیچوقت!
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bahar101
بولتن اعلام شد .
7650

به دوستانی که کارنت شدند تبریک میگم و امیدوارم دوستان کمی باقی مانده باشند و اینشالا ماه دیگه کارنت بشن.
بنده خودم انتظار بالای 8200 داشتم Sad

لینک مرجع : http://travel.state.gov/content/visas/en...-2015.html

جدول چهارم
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تبريك به همه ي دوستاني كه كارنت شدند
براي بقيه ي دوستان آرزوي ويزاي يكضرب در ماه سپتامبر دارم
كيس نامبر : ٦٩xx / رويت قبولي : ١ مي / تاريخ ارسال فرم : ٢٥ مي / كارنت : ١٠ جون / دريافت نامه ي دوم : ٢ جولاي / تاريخ مصاحبه : ٤ آگوست / دريافت ويزا : يك ضرب Wink ورود به امريكا : ٧ نوامبر
تشکر کنندگان: r.bazargan ، bahar101 ، َalikh ، حاجی واشنگتن ، farrokh33 ، ebrahim1e
7650 ؟!!!!!!!
یاورم نمیشه !! :O
دیگه واقعاً خسته شدم از این مسخره یازی !
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: farrokh33 ، ebrahim1e

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان