کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-06-10 ساعت 22:49)khalilkhah نوشته:  سیمون برای پیش بینی ماه آینده احتمال 9000 را بعید می دانه ولی به احتمال زیاد 8000 کارنت می شند
Well I didn’t expect 9000+, but I thought we would see 8000 at least – so yes it is a little less than I thought…
این جمله اش معادل ایشالا خودمونه. دم اخری خودش هم به" ایشالا و ماشالا واحیانا 8000 را میبینیم" افتاده.اون اول ها محکم دم از کارنتی تا 11000میزد.البته هنوز امید الکی هم میده 3k و 4k میگه ولی حیف دیره دیگه.
این موقع شب از ناراحتی و شوک خواب به چشم ادم نمیاد !!!
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، r.bazargan ، bahar101 ، salar5452
حدس من 7850 بود که نزدیک به چیزی بود که فک می کردم. منم که همچنان در انتطار. تو روحشون پوستمونو کندن
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: shahin2737 ، r.bazargan ، bahar101 ، salar5452 ، nimanoush
(2015-06-11 ساعت 00:39)Ehsan171 نوشته:  از اخرین پستی که گذاشتم چند ماهی میگذره. اون موقع کلی کل کل داشتیم که ماها رو کارنت نمیکنند با اون وضعیت ماهی 200 نفر و بعد شد 700 نفر.
بعضی ها اصرار داشتن که از ماه بعد کارنت بالای1000 تایی شروع میشه... اما نشد!
آخه عزیز دل برادر ..شما مگه از غیب هم خبر داری؟ همش عادت کردیم که شرایط رو مطابق میلمون تفسیر کنیم و کلی خیالبافی.... اینکه طوری برنامه ریزی کردند که به همه ابرانی ها ویزا برسه وسیمون اینطور گفت و اونطور و.....
بنده اصلا فکر نمیکنم که حتی برای اونها مهم باشه که ویزا برسه یا نرسه.
تو یکی از اولین پست هام گفتم که چون سال ۲۰۱۵ فرم ها الکترونیکی شده در نتیجه خیلی بیشتر تشویق به پر کردن فرم و پیگیری میشن و احتمال رسیدن ویزا کمتر میشه. که البته خیلی ها مخالفت کردند
حالا هم به نظر بنده کم کارنت کردن ها واسه این بود که ازدحام سال قبل هموطنان که البته حق هم داشتند دوباره تکرار نشه .والا اهمیتی نداره به من و شما ویزا برسه یا نرسه.مگه پارسال که خیلی ها جاموندند واسه کسی اهمیت داشت.یه بنده خدایی که حتی کلییر شده بود و رفته بود روبروی خونه سفیر (به گفته خودش )خونه اجاره کرده بود نتونست قبل اکتبر ویزا بگیره و گفتند ویزا نداریم!
حالا هم برای ما هشت هزاری ها رفتن مصاحبه تو سپتامبر یه قمار تمام عیاره! یعنی اگه مثل ما سربازی رفته باشی و AP بخوری شانست خیلی کمه.این تازه خوبشه اگه ویزا تموم نشه وکات اف نزنند.
پس بهتره واقع بین باشید و به چشم یه مسافرت تابستونه بهش نگاه کنید البته صرفنظر از هزینه هاش!
به کیس نامبرهای پایین میگفتیم شما خیالتون راحته که مطمئن حرف میزنید .....میگفتند امکان نداره زیر 10000 به مصاحبه نرند ...حالا یه ماه مونده و تازه 7650 ...اخه کی باور میکرد از 20000 تا کیس از نصف کمتر کارنت بشند.

اینم شانس ماست بعد چند سال اسممون دراومد اونم ته صف!

داداش گله تو خوب. تو واقع بین. تو هورا. تو این بی حالی چه حالی داشتی اینارو نوشتی. تو که چن ماهه پست نذاشتی 2 ماه دیکه ام روش.
کیس نامبر: 2015AS7XXX>سفارت: ابوظبی> ارسال فرم ها: 26 می || تعداد اعضای کیس: یک نفر
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، AliReza.Sh ، r.bazargan ، bahar101 ، ziba_sunset ، salar5452 ، aa-tt
وای بچه ها باورم نمیشه چرا اینقدر کم کارنت کردن
ولی به خدا توکل داشته باشیم هممون اگه نفر اخر باشیم و خدا بخواد هر اتفاقی میافته بازهم بهمون ویزا میرسه اگر نفر اول باشیم و خودمون مطمین ولی خدا نخواد زمین و زمان به هم برسن نمیشه
اینو برا دلگرمی نمیگم چیزیه که از عمق وجودم بهش اعتقاد دارم
خدارا شکر بالاخره ماهم کارنت شدیم ولی خیلی بهم حال نداد
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: shahin2737 ، bahar101 ، salar5452
(2015-06-10 ساعت 23:29)َalikh نوشته:  یه چیزی ته دلمه بگم لطفا کیسهای بالایی ناراحت نشن
من با اینکه کارنت نشدم باز دلشادم چون مطمتنم دوستاییم که تو کلیر مونده و میدونم کلی وقت و هزینه گذاشتن حقشون محفوظ میمونه و ویزاشونو بع غیر هموطن نمیرسه برا خودشون میمونه
به امید ویزا برا همه ای پی ها و برا تا 9000 که ایرانیا هستن هوووورا بیبیب هوووورا بیبیبRolleyes

خیلی خیلی ناراحت شدم شما و بقیه دوستان کارنت نشدین ولی مطمین باشین یه نتیجه شیرین پشت این همه انتظار سخت نشسته و به همین زودیا میاد پیشتون ایمان داشته باشین
کیس نامبر2015AS75XX سفارت آنکارا تغیرش دادن به ایروان.تکمیل فرم آخر می. تعداد افراد 3 نفر.کارنت10june. نامه دوم 2 جولای.مصاحبه 3 آگوست و یکضرب .مقصد نیویورکCool
تشکر کنندگان: bahar101 ، salar5452
(2015-06-10 ساعت 22:37)shahin2737 نوشته:  امسال خیلی محتاطانه جلو رفتن و به محض پر شدن سهمیه (حالا سهمیه چقدر باشه ) کرکره رو پایین میکشن.البته این روند برای کیس نامبرهای پایین خیلی عالیه .چه اونهایی که کلیرنس خوردن چه اونهایی که برای مصاحبه اعلام شدند همه انشااله ویزا میگیرن.

دوست عزیز امیدوارم همه ماها تا اخر سپتامبر با دلی شاد و روحیه عالی بریم به سمت دیار غربتShyShy
موفق باشین به امید ویزای یکضرب
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shahin2737 ، bahar101 ، salar5452 ، nimanoush
(2015-06-10 ساعت 22:43)rezasadeghi نوشته:  اینجور که بوش میاد اروپا و افریقا یه جهش خیلی خوب داشته .

اصلا تاب و توان یک ماه انتظار اضافه رو ندارم ...
انتظاری که تهش معلوم نیست چی از اب در میاد .
اعصاب خط خطی
دیگه روحیه ای هم باقی نموده که بخواییم امیدوار باشیم

دوست خوبم تا خدا هست چرا ناراحتی اوس کریم کارش درسته خیلی سخته میدونم ولی خودتونو به بی خیالی بزنید این ماه هم مثه برق و باد میگذره ایشاا... یک ضرب میگیری همه این نتراحتیا یادت میره
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، r.bazargan ، bahar101 ، rezasadeghi ، salar5452 ، aa-tt
چرا انقدر کم آخه،..... خاله من سالهاس که آمریکا زندگی میکنه وقتی بهش گفتم که جریان اینطوریه و ممکنه به بعضی ها ویزا نرسه بهم گفت، آمریکا که مثه ایران نیست که هرج و مرج باشه و ویزا نرسه، مگه صفه نونه دختر؟ هر کسی که اسمش اعلام شده به عنوان برنده یه شانس داره و براش ویزایی پیش بینی شده و کسی هم که نمیگیره حتما شرایطش رو نداره پس به جای منفی بافی خودتو برای سفر مهم زندگیت آماده کن...
نمیدونم دلم می خواد حرفش رو باور کنم و فک کردم الان توی این تاپیک شاید براتون دلگرمی باشه، هفت هزاریه 2016....
CASE NUM: 2016AS74##
روییت قبولی:8may
ارسال فرم ها:16may
کارنت:12April
مصاحبه: 21june
سفارت: Yerevan
نتیجه: خودم یکضرب،همسرم ap بخاطر سربازی نیروی هوایی ارتش ،هر دومون مهندس عمران و شاغل در شرکت مهندسین مشاور(خصوصی)
آپدیت ۲۱جون،۲۳جون(صدور ویزای خودم)،۲۰جولای بخاطر ایمیل،۷آگوست آپدیت دوخطی،۸آگوست or و اعلام کلیریی در سایت سفارت ارمنستان
کلیری همسرم:۸آگوست پس از تنها۴۷ روز در کمال ناباوری!صدور ویزا:22آگوست(پیکاپ با آژانس ایران-آنکارا که خیلی دقیق و بموقع پاس رو تحویلمون دادن.)
مقصد:کالیفرنیا-اورنج کانتی منزل اقوام Big Grin بعدش شاید هیوستون
...Golden year of lottery, I believe
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng ، salar5452 ، aa-tt
به امید کارنت شدن هم دوستان

[عکس: hnrs1xa48b8p7l2gh4tx.jpg]
2015 شماره کیس:**61/  کنسولگری: آنکارا تغییر به ایروان / تعداد افراد منظور در کیس : 2 نفر / کارنت شدن کیس:  11 می / مصاحبه:  8 جولای/ کلیر: N E V E R /اپدیتها ۸ ۱۳،۱۰ ،۲۸ جولای، ۱۲ اگوست و ۱ و۱۴ , 28 با ایمیل و 30 سپتامبر / سربازی ارتش - کارمند شرکت نیمه خصوصی - رشته غیر حساس
تشکر کنندگان: shahin2737 ، mbsamani ، r.bazargan ، bahar101 ، َalikh ، rezasadeghi ، Hamraaz Jng ، K.ONE ، styvan ، babisondes ، AliReza.Sh
بچه ها حالا فرض کنید all زدن همه خوشحال مشین بعداز چند وقت برنامه پارسال دنبال میشه و حسابی خر تو خر . هیچ فایده ای نداره شماره های بالا کارنت کنند ماه دیگه انشااله تا 8800 کارنت میکنند فکر نکنم بیشتراز 8800 ایرانی ها باشن و یکضرب میدن اگه کسی هم ap بخوره سریع جواب میدن پس به هیچ عنوان نگرانی نیست چون حساب شده دارن جلو میرن . امید به خدا فراموش نشه
تشکر کنندگان: r.bazargan ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، salar5452 ، aa-tt ، nimanoush ، babisondes
(2015-06-10 ساعت 23:41)farrokh33 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 19:41)َalikh نوشته:  گند زدن به حال و حوصلمون
ديگه هنگ كردم نميدونم سپتامبر اميدي هست يا نه Sad
سلام دوست عزیز امسال طوری برناهم ریزی کردن که تاآخر سپتامبر ویزا صادر کنن اصلا نگران نباش .شاید ماه آینده زودتر از موعد کارنتی ها رو اعلام کنن مثلا هفته اول ماه وشاید هم دو ویا سه هفته دیگه آخرین کارنتی ها رو اعلام کنن .در هرصورت باید امیدوار باشید وهمانطوریکه تا حالا محکم ایستاده اید این چند هفته رو هم محکم واستوار باشیدوآخرین مراحل ماراتن لاتاری رو با شادی به آخر برسونید.آرزو میکنم این خاطرات پر استرس تبدیل به خاطراتی شاد وفراموش نشدنی برایتان باشد.

بلی دارن برنامه ریزی میکنن که تا روز اخر ویزا باشه
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: r.bazargan ، bahar101 ، ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، salar5452
رفقا سالای پیش تا ماه سپتامبر کارنتی داشتیم ولی الان شما یجوری صحبت میکنید انگار این آخرین کارنتیه. یا نکنه کارنتیای ماه سپتامبر نمیرسن واسه مصاحبه ؟ جریان چیه ؟
چون اگه دو ماه دیگه دوتا 800 تا هم کارنت کنن تا 9000 کارنت شدن کسی هم ناراحت نباید باشه
تشکر کنندگان:
تقریبا مثل 2006 دارن کارنت میکنند.شاید ماه دیگه all بزنند
کيس نامبر:××2015AS79 _برنده اصلي:خودم_تعداد افراد کيس:2 _کارنت:؟ دريافت نامه دوم:؟ تاريخ مصاحبه:؟ مقصد:؟ دريافت گرين کارت:؟
تشکر کنندگان: bahar101 ، Hamraaz Jng ، salar5452
(2015-06-11 ساعت 10:34)farzad.ch نوشته:  رفقا سالای پیش تا ماه سپتامبر کارنتی داشتیم ولی الان شما یجوری صحبت میکنید انگار این آخرین کارنتیه. یا نکنه کارنتیای ماه سپتامبر نمیرسن واسه مصاحبه ؟ جریان چیه ؟
چون اگه دو ماه دیگه دوتا 800 تا هم کارنت کنن تا 9000 کارنت شدن کسی هم ناراحت نباید باشه
دوست گلم
کارنت ماه اخر به قول شاهین به هیچ دردی نمیخوره مگر اینکه یکضربی باشی .
بعدشم 2 ماه نمونده و یک بولتن دیگه بیشتر اعلام نمیشه

پارسال ماه اخر ، همه چیز اتفاق افتاد !!
از دعوا و گریه دم سفارت گرفته تا جعل نامه اتمام ویزا توسط خود بچه های 2014 که گندش در اومد و محروم شدن !!
ایشالا که امسال یه همچین اتفاقایی نمیفته ولی باید واسش اماده بود .
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101
(2015-06-11 ساعت 09:12)مهدی هژ نوشته:  وای بچه ها باورم نمیشه چرا اینقدر کم کارنت کردن
ولی به خدا توکل داشته باشیم هممون اگه نفر اخر باشیم و خدا بخواد هر اتفاقی میافته بازهم بهمون ویزا میرسه اگر نفر اول باشیم و خودمون مطمین ولی خدا نخواد زمین و زمان به هم برسن نمیشه
اینو برا دلگرمی نمیگم چیزیه که از عمق وجودم بهش اعتقاد دارم
خدارا شکر بالاخره ماهم کارنت شدیم ولی خیلی بهم حال نداد

مهدی جون کارنت شدن شما مارو خوشحال کرد داداش .
ایشالا دست پر برمیگردی
من دقیقا همه چیز رو سپردم دست اوستا کریم ...
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: مهدی هژ ، salar5452 ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان