کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
یه چیزی ته دلمه بگم لطفا کیسهای بالایی ناراحت نشن
من با اینکه کارنت نشدم باز دلشادم چون مطمتنم دوستاییم که تو کلیر مونده و میدونم کلی وقت و هزینه گذاشتن حقشون محفوظ میمونه و ویزاشونو بع غیر هموطن نمیرسه برا خودشون میمونه
به امید ویزا برا همه ای پی ها و برا تا 9000 که ایرانیا هستن هوووورا بیبیب هوووورا بیبیبRolleyes
(2015-06-10 ساعت 19:41)َalikh نوشته:  گند زدن به حال و حوصلمون
ديگه هنگ كردم نميدونم سپتامبر اميدي هست يا نه Sad
سلام دوست عزیز امسال طوری برناهم ریزی کردن که تاآخر سپتامبر ویزا صادر کنن اصلا نگران نباش .شاید ماه آینده زودتر از موعد کارنتی ها رو اعلام کنن مثلا هفته اول ماه وشاید هم دو ویا سه هفته دیگه آخرین کارنتی ها رو اعلام کنن .در هرصورت باید امیدوار باشید وهمانطوریکه تا حالا محکم ایستاده اید این چند هفته رو هم محکم واستوار باشیدوآخرین مراحل ماراتن لاتاری رو با شادی به آخر برسونید.آرزو میکنم این خاطرات پر استرس تبدیل به خاطراتی شاد وفراموش نشدنی برایتان باشد.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، Manamehr ، shayan seyfi ، bia2mob ، َalikh ، salar5452 ، shahin2737 ، Shahram914 ، hamed shayan ، aa-tt ، nimanoush
(2015-06-10 ساعت 22:43)rezasadeghi نوشته:  اینجور که بوش میاد اروپا و افریقا یه جهش خیلی خوب داشته .

اصلا تاب و توان یک ماه انتظار اضافه رو ندارم ...
انتظاری که تهش معلوم نیست چی از اب در میاد .
اعصاب خط خطی
دیگه روحیه ای هم باقی نموده که بخواییم امیدوار باشیم
سلام دوست عزیز هر قاره ای سهمیه خاص خودشو داره وسهمیه آسیا هم همینطور .پس نگران نباش سهمیه آسیا به این زودی ها پر نمیشه وتا آخر سپتامبر برا آسایی ها ویزا میمونه مخصوصا برا ایرانی ها تا آخرای سپتامبر ویزا صادر میکنن .با امید باش تا کامروا گردی .ماه آینده این موقع باید مدارک مصاحبه رو آماده کنی وتدارک سفر ببینی .آرزو میکنم روزهای شادی در انتظارتون باشد
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، bahar101 ، shayan seyfi ، salar5452 ، aa-tt ، nimanoush
دوستان تازه کارنت شده تبریک
دوستان منتظر
امیدتون به خدا باشه
اگه اون بخواد یه هفته ای کلیر هم می کندتون
برا همتون دعا می کنم
من تو آپریل مصاحبه داشتم 39 روزه کلیر شدم با سربازی و کار تو پیمانکار نفت و ...
در صورتی که انتظار بالای سه ماه رو داشتم
خدایا دوستام خیلی وقت منتظرن لطفا" جواب انتظارشونو بده
2015AS3XXX* آنکارا ->ABU DHABI*دو نفر
ارسال فرمها: 2 Sep*کارنت شدن: 8 Nov*نامه دوم: 24 Feb*مصاحبه:26 Apr
نتیجه مصاحبه: AP
مقصد: LA
خدایا اینکه میگی از رگ گردن به من نزدیکتری در حد درک من نیست [size=medium]لطفاً بغلم کن
نمی دونم چرا ولی احساس می کنم خودم کارنت نشدم Sad
کیس: **66/ رویت قبولی 2 May /سفارت : ابوظبی /مصاحبه:July 28/ویزا یک ضرب /مقصد: دالاسCool

در من آنکه ماند تویی ,آنکه رفت من.
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، Hamraaz Jng ، shayan seyfi ، bia2mob ، salar5452 ، shahin2737 ، styvan ، bahar101
من چندتا سوال دارم دوستان :
- امكانش هست بيش از يك بولتنِ ديگه داشته باشيم ؟ منظورم اينه همچين چيزي سابقه داشته يا نه ...
- يادم مياد پارسال يا سال هاي قبلترش (دقيق خاطرم نيست) به خاطر پر نشدن ظرفيت ويزاهاي آسيا خيلي افراد رو با تماس و ايميل و ... به سفارت ها دعوت كردن تا سريع مصاحبه و اكثراً ويزا رو هم دريافت كنن. ميخوام بدونم اين افرادي كه فراخوان شدن كارنت شده بودن يا اينكه شماره هاي بالاتر بودن ؟ اگه كسي اطلاعات دقيقي داره لطف ميكنه اونا رو در اختيارمون قرار بده.
ممنون از همه. 
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101
از اخرین پستی که گذاشتم چند ماهی میگذره. اون موقع کلی کل کل داشتیم که ماها رو کارنت نمیکنند با اون وضعیت ماهی 200 نفر و بعد شد 700 نفر.
بعضی ها اصرار داشتن که از ماه بعد کارنت بالای1000 تایی شروع میشه... اما نشد!
آخه عزیز دل برادر ..شما مگه از غیب هم خبر داری؟ همش عادت کردیم که شرایط رو مطابق میلمون تفسیر کنیم و کلی خیالبافی.... اینکه طوری برنامه ریزی کردند که به همه ابرانی ها ویزا برسه وسیمون اینطور گفت و اونطور و.....
بنده اصلا فکر نمیکنم که حتی برای اونها مهم باشه که ویزا برسه یا نرسه.
تو یکی از اولین پست هام گفتم که چون سال 2015 فرم ها الکترونیکی شده در نتیجه خیلی بیشتر تشویق به پر کردن فرم و پیگیری میشن و احتمال رسیدن ویزا کمتر میشه. که البته خیلی ها مخالفت کردند
حالا هم به نظر بنده کم کارنت کردن ها واسه این بود که ازدحام سال قبل هموطنان که البته حق هم داشتند دوباره تکرار نشه .والا اهمیتی نداره به من و شما ویزا برسه یا نرسه.مگه پارسال که خیلی ها جاموندند واسه کسی اهمیت داشت.یه بنده خدایی که حتی کلییر شده بود و رفته بود روبروی خونه سفیر (به گفته خودش )خونه اجاره کرده بود نتونست قبل اکتبر ویزا بگیره و گفتند ویزا نداریم!
حالا هم برای ما هشت هزاری ها رفتن مصاحبه تو سپتامبر یه قمار تمام عیاره! یعنی اگه مثل ما سربازی رفته باشی و AP بخوری شانست خیلی کمه.این تازه خوبشه اگه ویزا تموم نشه وکات اف نزنند.
پس بهتره واقع بین باشید و به چشم یه مسافرت تابستونه بهش نگاه کنید البته صرفنظر از هزینه هاش!
به کیس نامبرهای پایین میگفتیم شما خیالتون راحته که مطمئن حرف میزنید .....میگفتند امکان نداره زیر 10000 به مصاحبه نرند ...حالا یه ماه مونده و تازه 7650 ...اخه کی باور میکرد از 20000 تا کیس از نصف کمتر کارنت بشند.

اینم شانس ماست بعد چند سال اسممون دراومد اونم ته صف!
تشکر کنندگان: bia2mob ، babisondes ، bahar101 ، khalilkhah
(2015-06-11 ساعت 00:39)Ehsan171 نوشته:  از اخرین پستی که گذاشتم چند ماهی میگذره. اون موقع کلی کل کل داشتیم که ماها رو کارنت نمیکنند با اون وضعیت ماهی 200 نفر و بعد شد 700 نفر.
آخه عزیز دل برادر ..شما مگه از غیب هم خبر داری؟ همش عادت کردیم که شرایط رو مطابق میلمون تفسیر کنیم و کلی خیالبافی.... اینکه طوری برنامه ریزی کردند که به همه ابرانی ها ویزا برسه وسیمون اینطور گفت و اونطور و.....
تو یکی از اولین پست هام گفتم که چون سال ۲۰۱۵ فرم ها الکترونیکی شده در نتیجه خیلی بیشتر تشویق به پر کردن فرم و پیگیری میشن و احتمال رسیدن ویزا کمتر میشه. که البته خیلی ها مخالفت کردند
حالا هم به نظر بنده کم کارنت کردن ها واسه این بود که ازدحام سال قبل هموطنان که البته حق هم داشتند دوباره تکرار نشه .والا اهمیتی نداره به من و شما ویزا برسه یا نرسه.مگه پارسال که خیلی ها جاموندند واسه کسی اهمیت داشت.یه بنده خدایی که حتی کلییر شده بود و رفته بود روبروی خونه سفیر (به گفته خودش )خونه اجاره کرده بود نتونست قبل اکتبر ویزا بگیره و گفتند ویزا نداریم!
حالا هم برای ما هشت هزاری ها رفتن مصاحبه تو سپتامبر یه قمار تمام عیاره! یعنی اگه مثل ما سربازی رفته باشی و AP بخوری شانست خیلی کمه.این تازه خوبشه اگه ویزا تموم نشه وکات اف نزنند.
پس بهتره واقع بین باشید و به چشم یه مسافرت تابستونه بهش نگاه کنید البته صرفنظر از هزینه هاش!
به کیس نامبرهای پایین میگفتیم شما خیالتون راحته که مطمئن حرف میزنید .....میگفتند امکان نداره زیر 10000 به مصاحبه نرند ...حالا یه ماه مونده و تازه 7650 ...اخه کی باور میکرد از 20000 تا کیس از نصف کمتر کارنت بشند.

اره خیلی دردناکه خیلی درد ناک SadSadSadSad
امیدوارم امسال معجزات بعدی رخ بده و ویزا به همه برسه SadSadSadSad
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: salar5452 ، shahin2737 ، bahar101 ، nimanoush
(2015-06-10 ساعت 22:48)bahar101 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 20:56)َalikh نوشته:  ببخشید من اونقدر حالم گرفته شد یادم رفت به کارنتی های جدید تبریک بگم
مبارک باشه امیدوارم یه ضرب و بی دردسر بگیرینSmile

ممنون دوست عزیز
امیدوارم همه دوستان کارنت نشده ماه بعد تلافی ناراحتی این ماهشون با ویزا در بیاد.
ممنون بهار خانم , امیدوارم ویزای خوشگلتونو زووود بگیرین Smile
تشکر کنندگان: bia2mob ، salar5452 ، bahar101
سلام دوستان.. من واقعا موندم!! اخه چرا انقدر کم اعلام میکنن؟؟ یعنی ما که 8000 هستیم بلاخره ویزا بهمون میرسه یا نه؟ کسی هست که بپرسه از یه ادم حرفه ای تو این زمینه؟ میشه از خود سفارت زنگ زد و پرسید؟؟ من واقعا دیگه تحمل ندارم...
تشکر کنندگان: bia2mob ، salar5452 ، bahar101 ، aa-tt
(2015-06-10 ساعت 23:41)farrokh33 نوشته:  
(2015-06-10 ساعت 19:41)َalikh نوشته:  گند زدن به حال و حوصلمون
ديگه هنگ كردم نميدونم سپتامبر اميدي هست يا نه Sad
سلام دوست عزیز امسال طوری برناهم ریزی کردن که تاآخر سپتامبر ویزا صادر کنن اصلا نگران نباش .شاید ماه آینده زودتر از موعد کارنتی ها رو اعلام کنن مثلا هفته اول ماه وشاید هم دو ویا سه هفته دیگه آخرین کارنتی ها رو اعلام کنن .در هرصورت باید امیدوار باشید وهمانطوریکه تا حالا محکم ایستاده اید این چند هفته رو هم محکم واستوار باشیدوآخرین مراحل ماراتن لاتاری رو با شادی به آخر برسونید.آرزو میکنم این خاطرات پر استرس تبدیل به خاطراتی شاد وفراموش نشدنی برایتان باشد.
فرخ جان دمت گرم واسه ما دلگرمی میدی ] امیدوارم بعد از اینهمه انتظار من و بقیه بتونیم ویزامونو بگیریم , من مطمئن اینجام و میدونم میگیرم RolleyesRolleyesRolleyes
(2015-05-18 ساعت 17:39)Memolk نوشته:  سلام دوستای خوبم که ۱ سال و با هم اینجا بودیم الان حدود ۱ هفتست که ما کارنت شدیم ولی هنوز نامه ی دوم دریافت نکردیم...امیدوارم که ماه دیگه یه عدد خیلی خوب اعلام کنن و اینجا کلی هورااااا ببینیم.من فکر می کنم این بار 7900 تا 8100 باشه.
سلام دوستان امیدوارم همه ماه آینده کارنت و یک ضرب ویزا بگیرید. شرایط خوبی نیست اما به خدا توکل کنید. امیدوارم همه موفق بشوند اما 10% هم شانس عدم موفقیت در نظر بگیرید که اگر نشد خدای نکرده اذیت نشید. خدایا مصاحبه های آگوست وسپتامبر را همه را یک ضرب ویزا بده. آمین
فصلی بسته وفصل دیگری آغاز می شود
(2015-06-11 ساعت 00:48)bia2mob نوشته:  
(2015-06-11 ساعت 00:39)Ehsan171 نوشته:  از اخرین پستی که گذاشتم چند ماهی میگذره. اون موقع کلی کل کل داشتیم که ماها رو کارنت نمیکنند با اون وضعیت ماهی 200 نفر و بعد شد 700 نفر.
تو یکی از اولین پست هام گفتم که چون سال ۲۰۱۵ فرم ها الکترونیکی شده در نتیجه خیلی بیشتر تشویق به پر کردن فرم و پیگیری میشن و احتمال رسیدن ویزا کمتر میشه. که البته خیلی ها مخالفت کردند

اره خیلی دردناکه خیلی درد ناک SadSadSadSad
امیدوارم امسال معجزات بعدی رخ بده و ویزا به همه برسه SadSadSadSad
نظر شما که در مورد پر کردن فرمها دقیقا غلط از اب در اومد چون امسال هم مثل سالهای گذشته درصد مشابهی فرم پر کردن بر اساس فایل سیس. دلیل کم کارنت کردن امسال هم بخاطر اینه که اتفاقات پارسال تکرار نشه. من با اینکه کارنت نشدم باز هم ناراحت نیستم چون امسال روند کارنتی ها و کلیر کردن بهتره حتی سپتامبری ها هم به گرفتن ویزا امید دارن. در ضمن کیس ایرانی بالا 8600 نداریم یا خیلی کمه. توصیه من به همه اینه که تا روز 30 سپتامبر امیدوار باشید افکار منفی رو از خودتون دور کنید و به نظرات ادمهای منفی باف توجهی نکنید
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: bahar101 ، aa-tt ، nimanoush
(2015-06-11 ساعت 00:14)AliReza.Sh نوشته:  من چندتا سوال دارم دوستان :
- امكانش هست بيش از يك بولتنِ ديگه داشته باشيم ؟ منظورم اينه همچين چيزي سابقه داشته يا نه ...
- يادم مياد پارسال يا سال هاي قبلترش (دقيق خاطرم نيست) به خاطر پر نشدن ظرفيت ويزاهاي آسيا خيلي افراد رو با تماس و ايميل و ... به سفارت ها دعوت كردن تا سريع مصاحبه و اكثراً ويزا رو هم دريافت كنن. ميخوام بدونم اين افرادي كه فراخوان شدن كارنت شده بودن يا اينكه شماره هاي بالاتر بودن ؟ اگه كسي اطلاعات دقيقي داره لطف ميكنه اونا رو در اختيارمون قرار بده.
ممنون از همه. 
هر اتفاقی ممکنه بیفته پارسال که از جولای ویزا تموم شد واسه ایرانیا به اشنای ما روز 26 سپتامبر زنگ زدن بیا ویزاتو بگیر. هر چند سخته ولی تا لحظه اخر پر انرژی و پر امید بمون
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان: َalikh ، AliReza.Sh ، bahar101
اينقدر حالم گرفته است كه فكر كنم از اين به بعد تفريحم ميشه چك كردن بولتن ويزا شايد يه اصلاحيه اي زدن.
ايميل رو هم هي چك ميكنم شايد بدون اعلام كارنتي ايميل بزنن بگن بيا مصاحبه
ديووووونه نشيييييم صلوات???????
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: ARSAMNEW ، shahin2737 ، sayat ، bahar101

کاربران در حال بازدید این موضوع: 3 مهمان