کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
اَه اَه اَه
خستم کردید همتون
حوصلمه سر بردید
اصلا دیگه دلم نمیخواد اسم هیچ کدومتون رو اینجا ببینم
ایشالا بیاید تاپیک "اولین سفر به امریکا" اونجا اسمتونو ببینم !!!

ستاد شاکی بودن از لاتاری 2015 ولی همچنان امیدوار .
خخ خخ خخ
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: mbsamani ، shayan seyfi ، aa-tt ، ARSAMNEW ، bahar101 ، Memolk ، areb1356
(2015-06-28 ساعت 15:01)houshym نوشته:  دوستان
اخرین شماره ایرانی حدود چه شماره ای است؟ خیلی خوب است که فقط تا شماره ای اعلام کنند که اخرین ایرانی توش باشه. باز هم در کل به نظرم میاد که حدود 8600 تا 8800 اخرین شماره ای است که اعلام میشود به دلیل اینکه امسال همه روال و اعلام ها بسیار منطقی بوده است لذا بعید است شاهد یک اتفاق ویژه باشیم ولی امیدوارم هیچ ایرانی حداقل از مصاحبه ناامید نشود

تو تایپیک شماره کیس برندگان 2015 که نظرسنجی شده:
20000 به بالا 13 نفر
10000 تا 20000، 6نفر
9000 تا 10000، 2 نفر
8000 تا 9000، 64 نفر
از بچه های مهاجر سرا هستن
اگه نظر سنجی به واقعیت نزدیک باشه، میبینید که اوضاع برای ایرانی ها خوب نیست، متاسفانه. البته این نظر سنجی بین بچه های مهاجر سرا شده!!!
ایرانی های خارج از این نظر سنجی هم در نظر بگیر.
تشکر کنندگان: الناز٢
(2015-06-28 ساعت 15:15)mbsamani نوشته:  
اخرین شماره ایرانی حدود چه شماره ای است؟ خیلی خوب است که فقط تا شماره ای اعلام کنند که اخرین ایرانی توش باشه. باز هم در کل به نظرم میاد که حدود 8600 تا 8800 اخرین شماره ای است که اعلام میشود به دلیل اینکه امسال همه روال و اعلام ها بسیار منطقی بوده است لذا بعید است شاهد یک اتفاق ویژه باشیم ولی امیدوارم هیچ ایرانی حداقل از مصاحبه ناامید نشود

تو تایپیک شماره کیس برندگان ۲۰۱۵ که نظرسنجی شده:
20000 به بالا 13 نفر
10000 تا 20000، ۶نفر
9000 تا 10000، ۲ نفر
8000 تا 9000، 64 نفر
اگه نظر سنجی به واقعیت نزدیک باشه، میبینید که اوضاع برای ایرانی ها خوب نیست، متاسفانه. البته این نظر سنجی بین بچه های مهاجر سرا شده!!!
نه دوست عزیز، ایرانی ها تا 8600 هستند و بالاتر از این شماره کیس نامبر ایرانی وجود نداره. موفق و پیروز باشید.
منم امیدوارم که بولتن بعدی تا 8600 اعلام بشه و همگی کارنت بشیم.
پی نوشت: منظورم از کیس نامبر ایرانی صرفاً ایرانی هایی هستند که با سهمیه ایران در لاتاری شرکت کرده اند.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: ریحانا ، َalikh ، ARSAMNEW ، bahar101 ، mcbehnam ، Memolk ، الناز٢ ، ariana80 ، mbsamani
سلام
منتظر اخرین بولتن هستیم

خیلی طولانی شد ولی مطمن هستم این انتظار حتما ارزششو داره

با ارزوی موفقیت تمامی دوستان به قول استاد احمد حلت مثبت نگری رو هرگز فراموش نکنید ShyShyShy
2013 = has been not selected
2014 = has been not selected
2015= کیس نامبر 8200 و کارنت نشدن
2016  در پروسه ‎2015‎ بودم و ثبت نام نکردم
2017 = has been not selected
2018 = has been not selected
2019= has been not selected
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، areb1356 ، rezasadeghi
(2015-06-29 ساعت 21:10)bia2mob نوشته:  سلام
منتظر اخرین بولتن هستیم

با ارزوی موفقیت تمامی دوستان به قول استاد احمد حلت مثبت نگری رو هرگز فراموش نکنید ShyShyShy

از خدا می خوام دله همهتون شاد کنه، پر انرژی باشید همسفرااااا
شماره کیس: ☆☆☆2015AS6 / تاریخ رویت قبولی:13AUG2014 / کنسولگری:ANKARA / تعداد افراد منظور در کیس : alone / ارسال فرمهای سری اول:6SEP2014/ کارنت : 10JUN2015/مصاحبه:5AGOUST2015/
فقط خدا
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، الناز٢ ، bia2mob
منتظر اخرین بولتن هستیم

البته معمولا بين ٦ تا ١٠ هر ماه مياد كه امسال متاسفانه هميشه ديرتر اومده.
اميدوارم كه همگي زودتر ويزا بگيرن

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101 ، shayan seyfi ، bia2mob
(2015-06-29 ساعت 21:20)shayan seyfi نوشته:  
منتظر اخرین بولتن هستیم

از خدا می خوام دله همهتون شاد کنه، پر انرژی باشید همسفرااااا
رتبه پنجمو بخاطر مهربونیت گرفتی Smile
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bahar101 ، bia2mob
(2015-06-28 ساعت 15:32)AliReza.Sh نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 15:15)mbsamani نوشته:  

تو تایپیک شماره کیس برندگان ۲۰۱۵ که نظرسنجی شده:
20000 به بالا 13 نفر
10000 تا 20000، ۶نفر
9000 تا 10000، ۲ نفر
8000 تا 9000، 64 نفر
نه دوست عزیز، ایرانی ها تا 8600 هستند و بالاتر از این شماره کیس نامبر ایرانی وجود نداره. موفق و پیروز باشید.
منم امیدوارم که بولتن بعدی تا 8600 اعلام بشه و همگی کارنت بشیم.
پی نوشت: منظورم از کیس نامبر ایرانی صرفاً ایرانی هایی هستند که با سهمیه ایران در لاتاری شرکت کرده اند.
از کجا میدانید که ایرانی ها تا 8600 هستند. اگر اینطور باشد که خیلی عالی است چون من بعید میدانم بیشتر از این حدودهای این عدد را اعلام کنند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: shayan seyfi
دوستان عزیز آخرین کیس ایران زیر 8600 می باشد . لذا امیدوار باشید . امید به خدا امسال سال خوبی برای کل ایرانی ها باشه
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، rbrb-2015 ، ariana80 ، ARSAMNEW ، tabatabaee ، shayan seyfi ، mcbehnam ، bahar101 ، mbsamani ، hesam427
(2015-06-30 ساعت 10:17)Mahmood129 نوشته:  دوستان عزیز آخرین کیس ایران زیر 8600 می باشد . لذا امیدوار باشید . امید به خدا امسال سال خوبی برای کل ایرانی ها باشه
به هر حال به اطلاعات شما توکل میکنیم و انشالله فقط تا 8600 اعلام کنند
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: shayan seyfi ، bia2mob ، bahar101
(2015-06-30 ساعت 10:56)houshym نوشته:  
(2015-06-30 ساعت 10:17)Mahmood129 نوشته:  دوستان عزیز آخرین کیس ایران زیر 8600 می باشد . لذا امیدوار باشید . امید به خدا امسال سال خوبی برای کل ایرانی ها باشه
به هر حال به اطلاعات شما توکل میکنیم و انشالله فقط تا 8600 اعلام کنند

دوست من، مطمئن باشید که کیس های ایرانی زیر 8600 هستن.
اگه در مورد این موضوع کنجکاو هستید میتونید 299 همین تاپیک رو مطالعه کنید.
آقا بهداد و دوستای دیگه پست های قانع کننده ای دارن که مطالعه ش هم واستون سودمند خواهد بود.
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: bahar101
سلام بچه هایی که کارنت شدن نامه دوم دریافت کردین؟
تاریخ مصاحبه:11اگوست ابو ظبی وضعیت : ap اپدیتها:16،17،18،19اگوست هردو کیس برنده اصلی خودم ،همسرم شغل خصوصی سربازی س، شناخته شدن کیس توسط سایت سفارت 20اگوست.
تشکر کنندگان: bia2mob
(2015-06-30 ساعت 11:28)Setayesh_13642001@yahoo.com نوشته:  سلام بچه هایی که کارنت شدن نامه دوم دریافت کردین؟

درود. دوست عزیز، شما میتونید این موضوع رو در تاپیک ذیل پیگیری کنید:
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2015
موفق باشید.
[font=Courier]
[/font]
[font=Courier]
[/font]
تشکر کنندگان:
سلام
هنوز نامه دوم نیومده. منتظریم نامه دوم بیاد و بعدش وضعیت بولتن آخر مشخص بشه.
یک نکته ای که الان متوجه شدم اینه که صدور تعداد ویزا برای هر ماه محدوده و حتی اگر سهمیه آسیا و ایران هم تموم نشده باشه اگر سهمیه آن ماه تمام بشود آن سفارت قادر به صدور ویزا نیست.
طبق آخرین آمار فکر کنم حدود 900 نفر روند AP را میگذرونن و 678 نفر هم آماده مصاحبه هستند که مجموع ایها می شود حدود 1578 نفر که به هر سفارت حدوده 530 نفر میخورد و سه ماه هم باقیمانده (جولای، آگوست و سپتامبر) که به عبارتی می شود هر ماه حدوده 180 ویزا به ازای هر سفارت
خواستم بدونم کسی از دوستان میدونه سهمیه هر ماه سفارت چقدره
سوال دوم اینکه اگه این افراد 50 درصدشون برن واسه ماه آخر ماه آخر میشه حدوده 800 عدد ویزا. آیا سفارتها قادر به صدور این تعداد ویزا یا بیشتر هستند؟؟؟؟
کيس نامبر:2015AS7327 ♥
تعداد افراد: دو نفر ♥
کنسولگری: ایروان ♥
ارسال فرم : 30 می ♥
کارنت: 11 جون ♥
تاریخ مصاحبه : 5 آگوست ♥
آپدیت ها:18,13,12,10,5 آگوست، 1 اکتبر و تبدیل APبه REFUSED ♥
کلیر: متاسفانه نشدم
سفر به آمریکا: فعلا ویزا ندارم شاید یک وقت دیگه
تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 15:02)mbsamani نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 11:58)aa-tt نوشته:  اینکه بیشتر از یک سال منتظر باشی
هر ماه منتظر بولتنی باشی که وقتی اومد تو نا امیدی غرقت میکنه
اینکه بترسی که تو دلت زیادی امیدوار باشی , نکند یعداً ضربه بخوری
اینکه همه هی ازت بپرسن چی شد آمریکا , پس کی میری
اینکه از شدت بلاتکلیفی نه بتونی برای اونجا برنامه ریزی کنی نه انرژی داری به کارهای اینجات برسی
درسته که در نامه اول یه وضوح نوشته شده که این انتخاب شدن به معنای گرفتن قطعی ویزا نیست , ولی این بازی با روح روان یک سری آدم ,ایجاد این حد بلاتکلیفی و استرس ,از نظر من اصلاً درست نیست !
ولی چاره چیه ؟ جز تحمل این زمان باقیمانده و عواقب احتمالی ....
یچه ها قوی باشید , فقط یه کم دیگه مونده.
از ته دل دعا میکنم برای همه تون که می دونم مثل من از این برزخ کلافه اید, که این ماه کارنت بشین و ویزای یک ضرب بگیرین.

واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که حرف دل همه رو زدین ...
افرین نوشته خوبی بووووود
تشکر کنندگان: salar5452 ، aa-tt ، hilda60 ، bia2mob ، bahar101 ، كاپوچىنو

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان