کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
امید داشته باشید دوستان. اینهمه زمـــــان رو تا اینجا طی کردید و ساعت شنی داره شن های آخرش رو میریزه،
نگران نباشید. با هم آرزو میکنیم که بولتن پیشِ رو تا 8600 اعلام بشه و همه ی ایرانیها به مصاحبه دعوت بشن.
وقتشه همه ی کارت ها رووووو بشه. قماره دیگه ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: Shahram914 ، rbrb-2015 ، bahar101 ، farrokh33 ، bidad ، َalikh ، ebrahim1e ، mcbehnam ، Aghaman ، hamed shayan ، salar5452
(2015-06-27 ساعت 20:23)bidad نوشته:  دیگه آخرای لاتاریه کسی به اینجا سر نمیزنه. بقیه هم مثل من استرس دارن؟
فقط این آخر کاری کی سی سی حالمونو نگیره .
به نظرتون چند ایرانی هست که کارنت نشذه؟

اتفاقا این تاپیک را من به شخصه اول از همه باز میکنم ببینم . چون حس خیلی خاصی به این تاپیک دارم .

اینشالا همگی این سری کارنت میشید و اینشاالله با یه ویزای یه ضرب راهی میشید CoolRolleyes
شماره کیس ***6. رویت قبولی 10May. تعداد افراد 2 نفر. سفارت آنکارا . مصاحبه نیمه اول جولای . نتیجه 1 ضرب هر 2 نفر Big Grin . مقصد سیاتلRolleyes
سفرنامه از سیر تا پیاز من

(2015-06-27 ساعت 21:53)Mahmood129 نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 20:23)bidad نوشته:  دیگه آخرای لاتاریه کسی به اینجا سر نمیزنه. بقیه هم مثل من استرس دارن؟
فقط این آخر کاری کی سی سی حالمونو نگیره .
به نظرتون چند ایرانی هست که کارنت نشذه؟

اتفاقا این تاپیک را من به شخصه اول از همه باز میکنم ببینم . چون حس خیلی خاصی به این تاپیک دارم .

اینشالا همگی این سری کارنت میشید و اینشاالله با یه ویزای یه ضرب راهی میشید CoolRolleyes
اتل متل فسنجون ...... دوستت داریم مدیر جون Big Grin
چکار کنم خو طبع شاعری سپتامبریها گل میکنه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: khaleghi ، bahar101 ، farrokh33 ، bidad ، َalikh ، Mahmood129 ، khalilkhah ، mbsamani ، hamed shayan ، salar5452 ، ARSAMNEW
دوستان عزیز من هم امیدوارم که تمامی شماره های بالای 7000 یکضرب بگیرن یا حدالمقدور کارشون زود انجام بشه.
راستی اگه کسی میتونه منو راهنمایی کنه ممنون میشم.
من سربازیمو خریدم اما یه دوره کوتاه آموزشی هم داشتم؛ شما چه راهکاری برا من بهتر میدونید؟
و در ضمن من سفر خارجی زیاد داشتم. آیا لازم هست که لیست سفرهامو داشته باشم؟؟
كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان: farrokh33 ، َalikh
دوستان کم کم بویه کامیمینگ سون می آید
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، Marmad
(2015-06-27 ساعت 23:47)khalilkhah نوشته:  دوستان کم کم بویه کامیمینگ سون می آید
شما حس ت قویه برادر من ... بویی نمیاداااا ... :
جدای از شوخی، من فکر کنم این ماه کامینگ سون طولانی خواهیم داشت ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: َalikh ، khalilkhah
آقا پیش بینیت برا این ماه چقدره ؟
من یه کاره ای بشم شما رو مسوول سازمان آمار میکنم کارت درسته Wink
تشکر کنندگان: آزاده_امین
(2015-06-28 ساعت 00:08)َalikh نوشته:  

این ماه, ماهه خین و خین ریزیه, بهتر ما پیشبینی نکنیم, هرچی هست خیره
شماره كيس نامبر: 00005xxx, تاريخ رؤيت قبولى: 1 may, سفارتخانه: آتکارا انتقال به ابوظبی, تاريخ ارسال فرم 260: 20 may, تاريخ كارنت شدنMarch 12, تاریخ رویت فرم دوم: 24 مارس, تبدیل In Transit به Ready: اپریل 23 تاريخ مصاحبه: 11 May, وضعیت: چک امنیتی, آپدیت: 23 آوریل, 11 می, 14 می, 17 می, 18 می (گروهی, روز)، 19 (شب, فقط خودم), شناخته شدن نامم توسط سایت ابوظبی بعد از 11 روز, 21 آپدیت سفارت
تشکر کنندگان: َalikh ، Shahram914
(2015-06-27 ساعت 23:07)khaleghi نوشته:  دوستان عزیز من هم امیدوارم که تمامی شماره های بالای 7000 یکضرب بگیرن یا حدالمقدور کارشون زود انجام بشه.
من سربازیمو خریدم اما یه دوره کوتاه آموزشی هم داشتم؛ شما چه راهکاری برا من بهتر میدونید؟
دوست عزیز شما اگر مدرک خرید خدمت دارید همان را نشان بدهید و تمام.چون دیگه وقتی برای کلیر باقی نمانده.در مورد مسافرتهای خارج از کشور لیست را حتما بنویسید
(حدالامکان انهایی را که ویزا در اخرین پاستون خورده) و با خود داشته باشید ولی اگر افیسر خواست بهش بدید.صحبت یا مدرک اضافه باعث حساس شدن افیسر روی موضوع میشود.یکضرب بگیرید انشاله.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: khaleghi
(2015-06-28 ساعت 05:15)khalilkhah نوشته:  
(2015-06-28 ساعت 00:08)َalikh نوشته:  

این ماه, ماهه خین و خین ریزیه, بهتر ما پیشبینی نکنیم, هرچی هست خیره
واقعا. پیشبینی ماه اخر جرات میخواد. هو ایز مرد میدان؟ ما که از اول بولتن نبودیم.

تشکر کنندگان: khalilkhah ، ARSAMNEW ، ebrahim1e
(2015-06-28 ساعت 06:58)shahin2737 نوشته:  
(2015-06-27 ساعت 23:07)khaleghi نوشته:  دوستان عزیز من هم امیدوارم که تمامی شماره های بالای 7000 یکضرب بگیرن یا حدالمقدور کارشون زود انجام بشه.
دوست عزیز شما اگر مدرک خرید خدمت دارید همان را نشان بدهید و تمام.چون دیگه وقتی برای کلیر باقی نمانده.در مورد مسافرتهای خارج از کشور لیست را حتما بنویسید
(حدالامکان انهایی را که ویزا در اخرین پاستون خورده) و با خود داشته باشید ولی اگر افیسر خواست بهش بدید.صحبت یا مدرک اضافه باعث حساس شدن افیسر روی موضوع میشود.یکضرب بگیرید انشاله.
خیلی ممنون از راهنماییتون دوست من
متشکرم
به امید موفقیت تمام دوستان در لاتاری و همه مراحل زندگی
كيس نامبر**2015AS70
تاريخ دريافت نامه دوم:

تشکر کنندگان: shahin2737
اینکه بیشتر از یک سال منتظر باشی
هر ماه منتظر بولتنی باشی که وقتی اومد تو نا امیدی غرقت میکنه
اینکه بترسی که تو دلت زیادی امیدوار باشی , نکند یعداً ضربه بخوری
اینکه همه هی ازت بپرسن چی شد امریکا , پس کی میری
اینکه از شدت بلاتکلیفی نه بتونی برای اونجا برنامه ریزی کنی نه انرژی داری به کارهای اینجات برسی
درسته که در نامه اول یه وضوح نوشته شده که این انتخاب شدن به معنای گرفتن قطعی ویزا نیست , ولی این بازی با روح روان یک سری آدم ,ایجاد این حد بلاتکلیفی و استرس ,از نظر من اصلاً درست نیست !
ولی چاره چیه ؟ جز تحمل این زمان باقیمانده و عواقب احتمالی ....
یچه ها قوی باشید , فقط یه کم دیگه مونده.
از ته دل دعا میکنم برای همه تون که می دونم مثل من از این برزخ کلافه اید, که این ماه کارنت بشین و ویزای یک ضرب بگیرین.
بازمانده لاتاری ۲۰۱۵
تشکر کنندگان: bidad ، khaleghi ، ARSAMNEW ، mbsamani ، rezasadeghi ، ebrahim1e ، َalikh ، Elahe2015 ، faranak.pn
(2015-06-28 ساعت 11:58)aa-tt نوشته:  اینکه بیشتر از یک سال منتظر باشی
اینکه همه هی ازت بپرسن چی شد آمریکا , پس کی میری
اینکه از شدت بلاتکلیفی نه بتونی برای اونجا برنامه ریزی کنی نه انرژی داری به کارهای اینجات برسی
درسته که در نامه اول یه وضوح نوشته شده که این انتخاب شدن به معنای گرفتن قطعی ویزا نیست , ولی این بازی با روح روان یک سری آدم ,ایجاد این حد بلاتکلیفی و استرس ,از نظر من اصلاً درست نیست !
از ته دل دعا میکنم برای همه تون که می دونم مثل من از این برزخ کلافه اید, که این ماه کارنت بشین و ویزای یک ضرب بگیرین.

آخ خ خ نگو که دلم خونه Sad
كيس نامبر**2015AS70
تاريخ دريافت نامه دوم:

تشکر کنندگان:
دوستان
اخرین شماره ایرانی حدود چه شماره ای است؟ خیلی خوب است که فقط تا شماره ای اعلام کنند که اخرین ایرانی توش باشه. باز هم در کل به نظرم میاد که حدود 8600 تا 8800 اخرین شماره ای است که اعلام میشود به دلیل اینکه امسال همه روال و اعلام ها بسیار منطقی بوده است لذا بعید است شاهد یک اتفاق ویژه باشیم ولی امیدوارم هیچ ایرانی حداقل از مصاحبه ناامید نشود
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان:
(2015-06-28 ساعت 11:58)aa-tt نوشته:  اینکه بیشتر از یک سال منتظر باشی
اینکه همه هی ازت بپرسن چی شد آمریکا , پس کی میری

واقعااااااااااااااااااااااااااااااااااااا که حرف دل همه رو زدین ...
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان