کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-06 ساعت 14:01)Aghaman نوشته:  نمیدونم چرا هنوز شک دارید ؟
مگه تا اینجای کار رو خودتون درست کردید که الان برای بقیه اش ناراحتید ؟
من از هرشخصی که لاتاری برنده شده و ویزا گرفته پرسیدم اعتقاد داره کاراش یجوری مثل معجزه درست شده
یکی از نتایج اجلاس ۳ + ۱ هم این بود که همه اعتقاد داشتن تا اینجای کارشون چیزی مثل معجزه بوده
آخه برای کسی که تا اینجا شما رو آورده کاری داره پرتتون کنه اونور ؟
اصلا با مسئولیت من برین دنبال کارهای اونورتون ، اینور که حله حله ، همتون ویزا میگیرین مثل آب خوردن ، شک نکنید
Aghaman عزيز ممنون از اينكه هستيد و اينجا رو پر از انرژي مثبت مي كنيد.
تا حدود يكي دوماه پيش خيلي پيگير نبودم و مي گفتم همه چي دست خداست و حكمت اون هرچي هست همون انجام ميشه...ولي هرچي به آخرش نزديك شديم استرس هم بيشتر و بيشتر شد.تو اين 14 ماه نه انرژي مونده كاري انجام بديم و نه تواني مونده كه براي اونجا برنامه ريزي كنيم.همين الان هم بچه هاي سري آخر كارنتي صداشون در نمياد و همگي منتظريم.ماها تازه بعد از كارنت شدن كارمون شروع ميشه: نامه دوم ،وقت مصاحبه،محل مصاحبه،كليرنس،كليرو....حتي به اين فكر ميكنم كه اگه كارنت نشم سناريوي بعدي زندگي چيه و چكار بايدكرد.
ولي حضور شما و بقيه دوستان باعث دلگرمي ماها شده وما همچنان انتظار و انتظار و انتظار....
اگه دوستي از اين همه نگراني ناراحت و دلخورشده پيشاپيش عذرخواهي مي كنم.
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Aghaman ، rezasadeghi ، ebrahim1e ، bahar101 ، hamed shayan ، Tabi65 ، shahin2737 ، aa-tt
(2015-07-06 ساعت 14:16)Aghaman نوشته:  
(2015-07-06 ساعت 14:10)bitarafsajad2 نوشته:  
من از هرشخصی که لاتاری برنده شده و ویزا گرفته پرسیدم اعتقاد داره کاراش یجوری مثل معجزه درست شده
یکی از نتایج اجلاس ۳ + ۱ هم این بود که همه اعتقاد داشتن تا اینجای کارشون چیزی مثل معجزه بوده
اصلا با مسئولیت من برین دنبال کارهای اونورتون ، اینور که حله حله ، همتون ویزا میگیرین مثل آب خوردن ، شک نکنید
آقا به نظرت من هم که کیس نامبرم کارنت شده یعنی حدود 5xxx هستم ولی حدود یک ماه پیش فرم DS-260 رو فرستادم هم نامه مصاحبه میاد؟
چرا که نه دیگه از تو این کلاه هر معجزه ای ممکنه در بیاد
من اگر جای شما بودم محکم میرفتم دنبال واکسن و بقیه کارها
هیچ وقت نگران چیزهایی که توش تاثیرگزار نیستید نباشید ، کار شما الان آماده کردن مدارک مصاحبه است ، اگر نامه دومتون اومد ( انشالله ) که میرید مصاحبه و قطعا ویزا میگیرید ، اگر هم نیومد که خوش به حالتون حتما خدا براتون آینده ی بهتری همین ور در نظر گرفته
محکم باشید و امیدوار و هیچ وقت ، هیچ وقت ، هیچ وقت به قادریت و توانمندی اونی که تا اینجا آورده شما رو شک نکنید

دقیقاً حرفی که همیشه من به خانومم میزنم: سعی کن هیچ وقت نگران قسمتی که خارج از کنترل ماست نباشی.

ما سهم خودمون رو از این داستان انجام میدیم ... باور کن به نتیجه رسیدنش به عواملی وابسته ست که از درک من و شما خارجـــــه، حالا چه بخواید به روند بررسی FBI ربطش بدید و چه به ماوراطبیعه و چه به دین و ایمان ...
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-07-06 ساعت 14:22)salar5452 نوشته:  
تا حدود يكي دوماه پيش خيلي پيگير نبودم و مي گفتم همه چي دست خداست و حكمت اون هرچي هست همون انجام ميشه...ولي هرچي به آخرش نزديك شديم استرس هم بيشتر و بيشتر شد.تو اين 14 ماه نه انرژي مونده كاري انجام بديم و نه تواني مونده كه براي اونجا برنامه ريزي كنيم.همين الان هم بچه هاي سري آخر كارنتي صداشون در نمياد و همگي منتظريم.ماها تازه بعد از كارنت شدن كارمون شروع ميشه: نامه دوم ،وقت مصاحبه،محل مصاحبه،كليرنس،كليرو....حتي به اين فكر ميكنم كه اگه كارنت نشم سناريوي بعدي زندگي چيه و چكار بايدكرد.
ولي حضور شما و بقيه دوستان باعث دلگرمي ماها شده وما همچنان انتظار و انتظار و انتظار....
حتما یه روز داستان زندگیم رو برای همتون میگم که از تعجب شاخ در بیارید ، هر روز یه معجزه پشت معجزه دیروز و هر روز یه سختی پشت سختی دیروز ، بعضی وقتها فکر میکنم من بدنیا اومدم که هر روز امتحان پس بدم ( تقلب هم که نمیشه کرد )
تو بدترین سختی ها و تو بهترین خوشی ها همیشه اعتقاد داشتم که من باید تمام تلاشم رو بکنم و بقیه اش رو به خودش بسپارم ، از روز اول لاتاری هم چه از ثبت نام و چه از بقیه اش هیچ کاری رو من خودم تنهایی نمیتونستم انجام بدم ، شب میخوابیدم صبح با یه معجزه از خواب بیدار میشدم اصلا پروسه ی باور نکردنی ای بود ، شما هم وقتی ما بین این همه شرکت کننده برنده شدید پس حتما معجزه رو دیدید
اصلا اگر به خدا و عدالت اون اعتقاد داشته باشید مطمئن خواهید شد که یا ویزا میگیرید یا آینده بهتری همین جا براتون رقم خورده و به آن میرسید
شما باورتون میشه خدا یه سری آدم خوب و مهربون مثل شما رو یکسال بکشه تا اینجا و بعد ولشون کنه ؟؟
من که میگم خوش به حال اون ها که ویزا نمیگیرن چون حتما آینده ی بهتری همینجا براشون رقم خواهد خورد.
الان هم با مسئولیت من برید دنبال کارهای بعد ویزا ، شک نکنید که موفق میشوید ، اصلا شک آفت ایمان است ، هر کاری میکنید بکنید ولی شک نکنید لطفا
موفق باشید
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
همه حرفای دوستان حقیقته خب !!

فکر میکنم سخت ترین قسمت لاتاریه امسال افتاد رو شونه های ما که الان بیشتر از یکساله منتظریم !!
دیگه از این سخت تر مگه داریم ؟؟ مگه میشه ؟؟
به ما باید مقام اسطوره " صبر " رو بدن !!
تازه 10 تا 15 روز دیگه زمان مصاحبه معلوم میشه و 2ماه و نیم دیگه خود مصاحبه ...
ایشالا با کمک همدیگه و با یاریه خدا میریم جلو و همه چی ختم به خیر میشه ...

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: salar5452 ، Aghaman ، bahar101 ، hamed shayan ، Tabi65 ، shahin2737 ، aa-tt ، nimanoush
(2015-07-06 ساعت 14:37)Aghaman نوشته:  
حتما یه روز داستان زندگیم رو برای همتون میگم که از تعجب شاخ در بیارید ، هر روز یه معجزه پشت معجزه دیروز و هر روز یه سختی پشت سختی دیروز ، بعضی وقتها فکر میکنم من بدنیا اومدم که هر روز امتحان پس بدم ( تقلب هم که نمیشه کرد )
تو بدترین سختی ها و تو بهترین خوشی ها همیشه اعتقاد داشتم که من باید تمام تلاشم رو بکنم و بقیه اش رو به خودش بسپارم ، از روز اول لاتاری هم چه از ثبت نام و چه از بقیه اش هیچ کاری رو من خودم تنهایی نمیتونستم انجام بدم ، شب میخوابیدم صبح با یه معجزه از خواب بیدار میشدم اصلا پروسه ی باور نکردنی ای بود ، شما هم وقتی ما بین این همه شرکت کننده برنده شدید پس حتما معجزه رو دیدید
اصلا اگر به خدا و عدالت اون اعتقاد داشته باشید مطمئن خواهید شد که یا ویزا میگیرید یا آینده بهتری همین جا براتون رقم خورده و به آن میرسید
شما باورتون میشه خدا یه سری آدم خوب و مهربون مثل شما رو یکسال بکشه تا اینجا و بعد ولشون کنه ؟؟
من که میگم خوش به حال اون ها که ویزا نمیگیرن چون حتما آینده ی بهتری همینجا براشون رقم خواهد خورد.
الان هم با مسئولیت من برید دنبال کارهای بعد ویزا ، شک نکنید که موفق میشوید ، اصلا شک آفت ایمان است ، هر کاری میکنید بکنید ولی شک نکنید لطفا
موفق باشید
از الزامات يه زندگي اجتماعي كه مهاجر سرا هم به نوعي از اون دسته است وجود انسان هاي شايسته و مومني مثل شماست.تبريك بابت اعتقاد خالصانه ات.
خودمون رو مي سپريم به تقدير و مشيت الهي.
موافق تمام صحبتاتون و علي الخصوص جمله پاييني هستم.اميدوارم كه هرچي صلاح تك تك ماست رقم بخوره.
"من که میگم خوش به حال اون ها که ویزا نمیگیرن چون حتما آینده ی بهتری همینجا براشون رقم خواهد خورد."
خداقوت ودست مريزاد .
كيس نامبر: 2015AS8074
بازمانده لاتاري 2015
تشکر کنندگان: Aghaman ، bahar101 ، Tabi65 ، shahin2737
سلام بر همگی.
سایت داره اپدیت میشه ولی هنوز به ما ترسیده
آخرین آپدیت :: 07/06/2015 06:59:39
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: shahin2737
(2015-07-06 ساعت 14:37)Aghaman نوشته:  
موفق باشید
از ته دل واست بهترین معجزات خدا رو ارزو میکنم
با روحیه ای که شما داری شک نکن فردای خیلی روشنی در انتظارته ....
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
تشکر کنندگان: salar5452 ، bahar101 ، hamed shayan
دوست عزیز
با تمام رفتارهای منطقی این مدت در اعلام کارنتها شما اصلا نباید به کارنت شدن شک داشته باشید
خوشتر ز عشق و صحبت و باد بهار چیست........................ساقی کجاست گو سبب انتظار چیست
.زاهد شراب کوثر و حافظ پیاله خواست..............................تا در میانه خواسته کردگار چیست
تشکر کنندگان: ziba_sunset ، salar5452 ، bahar101 ، shahin2737
واسه اینکه یه اماری داشته باشیم از منتظران این تاپیک کیس نامبرتون با صدگان بزارید
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
واسه اینکه یه اماری داشته باشیم از منتظران این تاپیک کیس نامبرتون با صدگان بزارید

(2015-07-06 ساعت 16:45)ziba_sunset نوشته:  واسه اینکه یه اماری داشته باشیم از منتظران این تاپیک کیس نامبرتون با صدگان بزارید

خودم 82xx
شماره کیس:2015AS8XXX >تاریخ رویت قبولی:1 may >کنسولگری:آنکارا > تعداد افراد منظور در کیس :3 نفر > ارسال فرمهای سری اول:jun
تشکر کنندگان:
(dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�
تشکر کنندگان:
(2015-07-06 ساعت 17:31)j.sh نوشته:  (dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�

شما احتمالا جزء اولین دسته کارنتی های امسال هستید اما نکته ای که هست و باعث می شه شما سوالتون را در همه تاپیک ها بنویسید و کسی هم نتونه جواب بده اینه که معلوم نیست شما یک ضرب ویزا را بگیرید یا وارد پروسهAP بشید. خودتون شرایط خودتون را بهتر می دونید .
یا راهی خواهم یافت یا راهی خواهم ساخت.
کیس نامبر***7& سفارت آنکارا (تغییر به ایروان) & تعداد اعضای کیس 4 نفر & تاریخ کارنت : 10june& دریافت نامه دوم: 2july & مصاحبه : 4 آگوست & نتیجه مصاحبه: کلیرنس & آپدیتها: 3 آگوست( ایمیل و باز شدن فرم ) ، 4 آگوست(مصاحبه)، 5 آگوست همه افراد کیس، 6 و 12 و 14و 17 آگوست نفر اصلی و 18 آگوست کل افراد کیس و کلیر شدنShy تحویل پاسپورت به سفارت و آپدیت 21 آگوست، 25 آگوست آپدیت و ایشود (خدانصیبتون کنه)، دریافت ویزا 26 آگوست
تشکر کنندگان: shahin2737
(2015-07-06 ساعت 17:31)j.sh نوشته:  (dv ۲۰۱۶) ببخشید دوستان من این سالا قبلان تو فروم ۲۰۱۶ پرسیدم اما چون تا آخر december یعنی‌ اواخر آذر فقط میتونم از کشور خارج شم دوباره این سوال می‌کنم ,من فرم را اول july پر کردم کیس هم سه رقمیه یکی‌ میگه سه ماه یکی‌ میگه پنج ماه طول میکش فرم را بررسی کنند‌??� خواهشاً یکی‌ بهم میگه از شما با تجربه ها که کی‌ نوبتم می‌شه برا مصاحبه یعنی‌ کی‌ نامه دومم میاد�

دوست عزيز شما نگران نباشيد، به نظر من شما محل مصاحبتون رو آنكارا انتخاب كنيد چون ميتونيد راحتتر بريد. و اگر بهتون ap خورد و جوابتون دير قرار شد بياد قبل از اينكه ممنوع الخروج بشيد بريد تركيه كه ميتونيد بدون ويزا اونجا سه ماه اقامت داشته باشيد و منتظر بمونيد تا كلير بشيد و از اونجا بريد us و ايران ديگه برنگرديد

كيس نامبر**2015AS70
تعداد افراد كيس: دو نفر
تاريخ ارسال فرم :٥ جولاي ٢٠١٤
تاريخ كارنت شدن:١٠ جون ٢٠١٥
تاريخ دريافت نامه دوم:
تاريخ مصاحبه: ٦ آگوست
تاريخ دريافت ويزا:یکضرب
ورود به آمریکا: نوامبر2015

تشکر کنندگان: shahin2737 ، aaraam
(2015-07-06 ساعت 16:45)ziba_sunset نوشته:  واسه اینکه یه اماری داشته باشیم از منتظران این تاپیک کیس نامبرتون با صدگان بزارید

دوست عزیز، جسارتاً شما میتونید در صورت تمایل رقم صدگان رو در امضاتون اضافه کنید.
کاربردی تر هست و از شلوغ شدن تاپیک هم جلوگیری میشه.
موفق باشید.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: َalikh ، m.ghoreishi ، rezasadeghi ، bahar101 ، aaraam
کد پی‌اچ‌پی:
سلام 81xx
ما خيلي نگران كارنت شدن نيستيم چون اگر نشد كه ديگه تكليفمون روشن است و با چند روز حيف و صد حيف گفتن و اه كشيدن تمام مىشه ، ما نگران چك الكي فدرال براي كارهايي كه نكرديم هستيم اگه كارنت بشيم و تلاتم هاى بعدش
يكي از دوستانم كه بارسال برادرش برنده شده بود مى گه كسي را مىشناسه كه پارسال هم سربازي سپاه بوده هم كار دولتي داشته يك ضرب ويزا گرفته  نمىدانم الاه اعلم به قول دوستمان خيلي ها سفر نامه هايشان را نمي گذارنند  و خيلي ها تو مهاجر سرا نيستند
از طرفي امروز يكي از برنده هاى ٢٠١٦ به من گفت تو مهاجر سرا خوانده كه نوشته اند كارنتيهاي ماه اخر را فقط براي گرفتن پول ويزا اعلام مى كنند 
ايا درسته ؟مى دانم كه همه  نگران هستيم نمي خواهم بيشتر نگرانتان كنم فقط حرف هايم و فكرهايم را با شما در ميان گذاشتم
كمك
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان