کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ ها
(2015-07-07 ساعت 00:29)مهدی هژ نوشته:  ایشاا... امروز فردا اینجارو خالی میکنید و تحویل بچه های ۲۰۱۶ میدین همتون میاین پیش خودمون انتظار ناهارم براتون درست کردیما نگران نباشید
آقا ما روزه ایم. واسه افطار میاییمBig GrinBig GrinBig Grin
انشالله که حداقل 8650 رو اعلام کنند و البته هرچه سریعتر. مردیم از استرس
AS2015008xxx رویت قبولی : چندروز بعد اعلام نتایج پر کردن فرم : march مصاحبه :---- ویزا : کی داده کی گرفته مقصد : ایرواین کالیفرنیا یا دالاس یا شیکاگو یا سالت لیک سیتی یوتا یا به احتمال زیاد کند خودمون .
اولش خدا بزرگه و وسطاش باید ببینیم قسمت چی میشه و آخرشم حتما حکمتی توش بوده...!!!
تشکر کنندگان: bahar101 ، salar5452 ، rezasadeghi ، َalikh ، مهدی هژ
سلام، به امید خدا آل کارنت بشین همتون و خلاااااااص...

تشکر کنندگان: AliReza.Sh ، r.bazargan ، bahar101 ، rezasadeghi ، sayat ، salar5452 ، ebrahim1e ، hamed shayan ، مهدی هژ ، mel
دوستان سلام
اگر به فرض اول سپتامبر زمان مصاحبه کسی باشد ایا امکان کلیر شدن آن تا آخر سپتامبر و گرفتن ویزا وجود دارد بنظر شما چند درصد امکان پذیر است .درنظر داشته باشید که کیس اصلی سربازی ارتش انجام داده است و شرکت خصوصی مشغول به کار است .
ممنون از پاسخگویی دوستان
تشکر کنندگان: ali3875
(2015-07-07 ساعت 11:26)رامشه نوشته:  دوستان سلام
اگر به فرض اول سپتامبر زمان مصاحبه کسی باشد ایا امکان کلیر شدن آن تا آخر سپتامبر و گرفتن ویزا وجود دارد بنظر شما چند درصد امکان پذیر است .
ممنون از پاسخگویی دوستان

دوست عزیز بستگی به شرایط کیس شما داره هیچکس نمیتونه با قاطعیت بگه که بله یا خیر
Case Number: 2014AS1xxx/Interview20 NOV/Embassy:Ankara/AP
کلیرJun 9/دریافت ویزا Jul 7
ورود به امریکا بار اول 2 SEP- بار دوم 8 APR
CLAERANCE 201 Days
دریافت گرین کارت 32 روز بعد از ورود به امریکا
دریافت SSN هشت روز بعد از ورود
San Jose-CA

تشکر کنندگان: رامشه ، nimanoush
(2015-07-07 ساعت 10:02)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، به امید خدا آل کارنت بشین همتون و خلاااااااص...
حاجی این چه دعاییه اخه !!!
بعد یکسال امدی و دعاهای بد میکنی !!!
مگه از جونمون سیر شدیم که دعا کنیم آل کارنت شه ؟؟!؟؟
ایشالا دیگه بیشتر از 9000 اعلام نکنن !!
Tongue Big Grin Tongue

--> به امید ویزای یکضرب <--
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
فکرکنم دندون امروزم باید بکشیم و منتظر فردا یاشیم اینجوری که معلومه
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: َalikh ، bahar101
(2015-07-07 ساعت 12:10)rezasadeghi نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 10:02)حاجی واشنگتن نوشته:  سلام، به امید خدا آل کارنت بشین همتون و خلاااااااص...
حاجی این چه دعاییه اخه !!!
بعد یکسال امدی و دعاهای بد میکنی !!!
مگه از جونمون سیر شدیم که دعا کنیم آل کارنت شه ؟؟!؟؟
ایشالا دیگه بیشتر از 9000 اعلام نکنن !!
Tongue Big Grin Tongue

--> به امید ویزای یکضرب <--

نه داداش به صحبت حاجی دل ندادی. به "همتون" آخرش توجه کن. فقط واسه خودمونیا دعا کرده ... Big Grin
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
(2015-07-07 ساعت 12:14)heridas نوشته:  فکرکنم دندون امروزم باید بکشیم و منتظر فردا یاشیم اینجوری که معلومه
زود نا امید نشو به وقت ما از ساعت 5 بعد از ظهر به بعد روز کاریشون شروع میشه.
کیس نامبر:2015AS78xx>ارسال فرم اول: 29 MAY>تعداد افراد منظور در کیس:3 نفر>سفارت:انکارا ------- بازمانده لاتاری 2015

تشکر کنندگان: رامشه ، bahar101
my case number is : 85xx
تشکر کنندگان: shahin2737 ، rbrb-2015 ، َalikh ، الناز٢ ، aaraam
(2015-07-07 ساعت 13:25)shahin2737 نوشته:  
(2015-07-07 ساعت 12:14)heridas نوشته:  فکرکنم دندون امروزم باید بکشیم و منتظر فردا یاشیم اینجوری که معلومه
زود نا امید نشو به وقت ما از ساعت ۵ بعد از ظهر به بعد روز کاریشون شروع میشه.

اوووه راست میگی اصلا خواسم نبود.الان ساعت 4.30 هنوز
خپ پاشن کار کنند چقدر تنبلن
کیس: 2015AS8xxx/ رویت قبولی May 3 / سفارت: Ankara / ارسال فرمها : Jun 3 / تعداد افراد منظور در کیس : 1نفر / کارنت شدن کیس: متاسفانه در 10 ژولای به ما نرسید و خداحافظ(بازمانده2015)
تشکر کنندگان: r.bazargan ، bahar101 ، َalikh ، salar5452
سلام عزیزان لازم هستش با سفارت ایروان تماس داشته باشم چون این شماره هایی که اعلام میشه بعد از ما به مصاحبه رفتن و شماره کیس ما اصلا آپ نداشته به نظر شما نیازی هستش تماس و یا ایمیل بزنم
شماره کیس *** 2015AS4 /سفارت :ایروان / مصاحبه 2 آپریل / تعداد 3 نفر / برنده اصلی خودم/ آپدیت کل کیس :7 و 8 آپریل 24 July و 27 July/آپدیت خودم 8 آپریل و با نامه پیگیری 13 جولای , 27 July / کلیر: 27 July تمام نفرات
تشکر کنندگان:
دارم خودم رو واسه شنیدن جمله ی :
" ویزای شما سه تا چهار روز کاریه دیگه اماده میشه"
اماده میکنم !!

وااااااااااااااای
مو به تنم سیخ شد !!!
بازمانده لاتاری 2015
امیدوار به آینده ...
سلام بر دوستان عزیز تر از جان
امیدوارم خوب و خوش باشید و آماده برای دیدن کارنتی های آخر 2015
من هم مثل شما منتظرم و اعتقاد دارم انتظار اصلا بد نیست ، انتظار روزنه ی امیدی است در نا امیدی مطلق ، من انتظار را از خبر بد بیشتر دوست دارم ...
انشالله که در همین یکی دو روز کارنتی های آخر هم مشخص میشوند و میتوانیم تحلیل جامع تری برای ماه سپتامبر داشته باشیم .
من که به شخصه بسیار بسیار خوشبینم و امیدوارم که هر چه اتفاق بیفتد به نفع شما دوستان است .
مطلبی که گفتن آن را ضروری میدانم وجود انرژی مثبت بین شما دوستان است ، باور کنید به هر دلیلی که سواد من به آن قد نمیدهد ، داشتن انرژی مثبت و خوشبینی به طرز چشمگیری ما را در رساندن به اهدافمان یاری میکند .
اصلا اگر بخواهیم بسیار ساده به این داستان نگاه کنیم خواهید دید که در طی یکسال گذشته شما دوستان بسیار زیادی در این سایت پیدا کردید که اکثر آن ها سال بعد در آن طرف دنیا مشغول به کار و زندگی هستند و چه بسا امکان کمک کردن به شما در هر زمینه ای را داشته باشند ، این امکانی هست که پارسال نداشتید ، در طول یکسال گذشته شما شرایط مختلف زندگی بسیاری از دوستان را دیده اید ، با غم هایشان ناراحت و با شادیهاشان شاد شدید و قطعا پخته تر و آگاهانه تر به زندگی نگاه میکنید ، در طول یکسال گذشته در خصوص اکثر راه های مهاجرت اطلاعات پیدا کردید ، چیزی که شاید سال گذشته کمترین اطلاعاتی از آن داشتید .
شاید همین دوستی ها ، همین آگاهی ها فرصتی باشد برای شروع یک زندگی جدید ، یک کار جدید و یک موفقیت جدید ، شاید با آغاز این دوستی ها طوری زندگیتان تغییر کند که با رفتن و نشستن در کاخ سفید هم انقدر خوشبخت نباشید .
زیاده حرف زدم اما : اعتقاد دارم بی دلیل به این راه کشیده نشدید ، یعنی ایمان دارم هیچ برگی از درخت نمی افتد مگر آنکه قصد و غرضی در پی آن باشد و با شناختی که از اکثر دوستان منتخب لاتاری پیدا کردم این باور در من تقویت شده که تمام این دوستان به جهت هدفی والاتر منتخب شده اند ، شاید آن هدف رقتن و موفق شدن در آن ور باشد و شاید این انتخاب تلنگری باشد برای یافتن راهی جدید تر و موفقیتی بیشتر در این طرف پس خواهشم این است از امروز محکم و پر قدرت به سمت مصاحبه حرکت کنید ، اگر ویزا را گرفتید که در آن ور دنیا جشن بگیرید و اگر ویزا نگرفتید که یعنی بهترین ها در همین جا برایتان رقم خواهد خورد ، پس جشنتان را بگیرید و آماده باشید تا تقدیرتان پیدایتان کند .
هرچند مطمئنم همه ی شما را در آن ور زیارت خواهم کرد .
خدا پشت و پناهتان باشد
من هم تا آخرین روز سپتامبر در کنارتان هستم
موفق باشید

روزگار دو چیز با ارزشو از ما میگیره :
دوستهای خوب
و
روزهای خوب
ولی هیچ وقت
نمیتونه یه چیزو از ما بگیره
خاطره ی روزهای خوبی که با دوستهای خوب گذشت .....
شماره کیس: 2015AS4XXX
دریافت ویزا : همسر و پسرجان روز مصاحبه  ----  خودم 13 جولای
کلیرشدن خودم : کمتر از 100 روز
نکته ی کنکوری    سربازی : س پ ا ه
درود بر شما
فوق العاده بود دوست خوب من
از اینکه تلاش میکنید و وقت میذارید تا حس خوبتون رو به جمعی که الان برخی از اونها با استرس و نگرانی و برخی با انتظار و یا ایمان (به تعبیری) چشم به روزهای آتی دوختند منتقل کنید من به شخصه واقعاً تشکر میکنم و دستتون رو به گرمی فشار میدم.
من فکر میکنم در نهایت ما به دنبال آرامش و خوشبختی در زندگی مون هستیم. و رسیدن به این اهداف خیلی به خصوصیات شخصیتی و نوع بینش ما به زندگی و اطرافمان مرتبط هست.
به عنوان مثال، من شک ندارم شما با بینش امروزتون که شاید حاصل تجربه یا خودشناسی تون باشه میتونید در یه شهر کوچیک در کشوری گمنام هم احساس خوشبختی کنید، چیزی که شاید از نظر خیلی ها عملاً غیرممکن باشه و این به درون انسانها برمیگرده.
به نظر بنده ما یک شاهراه برای پیشرفت داریم و اونم اینه که از فرصت هایی که در زندگی برامون پیش میاد یا خودمون با تلاش به دست میاریم به بهترین نحو ممکن استفاده و بهره برداری کنیم. باور داشته باشید وقتی تمام تلاشتون رو بکنید و خودتون از خودتون راضی باشید نتیجه هرچی که باشه از درون برای شما توجیه خواهد شد.

پرحرفی من رو ببخشید...

در نهایت برای همه ی دوستانی که هنوز در انتظار کارنت شدن هستن + خودم و همسرم بهترین ها رو آرزو میکنم و امیدوارم به جایگاهی که شایسته تون هست تکیه بزنید.
کشوری زیبا با سرعت پیشرفت باورنکردی در انتظارمون هست، به زودی ما هم در کنار دوستانمون به سمتش خواهیم رفت. آمین.
[font=Courier]
CN: 2015AS84XX ●● 2 PERSON ●● CURRENT: N E V E R
[/font]
[font=Courier]
لاتاری از آغاز تا پایان ●● جستجو در مهاجرسرا ●● کاربر حرفه ای مهاجرســـرا ●● راهنمای لاتـــاری
[/font]
تشکر کنندگان: salar5452 ، Aghaman ، m.ghoreishi ، sayat ، َalikh ، الناز٢ ، hesam427 ، bahar101 ، styvan ، mel
ایشالا همه با دل خوش از این تاپیک میریم و این تاپیک به خوبی و خوشی قفل میشه آخر همین هفته ShyShyShyShy
تشکر کنندگان: Aghaman ، rbrb-2015 ، AliReza.Sh ، m.ghoreishi ، rezasadeghi ، salar5452 ، nimanoush ، soruosh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان